MMO Recruiting | Riot Games, Riot S League of Legends MMO: Datum vydání, mapa Runeterra, třídy, nájezdy, plány zdarma a další-dot eSports

Všechno, co víme o novém projektu Riot League of Legends MMORPG

franšíza do jiného média, s masivně multiplayerovou online hra roleplaying v rozsáhlém runeterra vesmíru nyní dobře do vývoje.

Ne, nesníte, pracujeme na MMORPG se sídlem v Ligovém vesmíru! Víme, že MMO si vezme mnoho lidí, aby vytvořili, a budeme potřebovat docela velký tým Raid, pokud chceme oživit Runeterru. To je místo, kde přicházíš. Pravidelně zveřejníme nové role, ale právě teď nemáme žádné konkrétní otvory v týmu – jen se připravujeme na cestu (a musíme nejprve vyměnit naše zelené). Pokud máte zájem o připojení, můžete odeslat své informace níže.

Adventurers chtěli!

Zvláště se zajímají o lidi se zkušenostmi v následujících oblastech:

 • Herní inženýrství
 • UX Design
 • Herní umění (všechny sub-disciplíny)
 • Produkce her

Hledáte skupinu?

Hledáme vývojáře, kteří mají přímé zkušenosti s MMO – ale není to nutné pro každý role. ! Nebo si můžete prohlédnout naši stránku s kariérou, zda nejsou otevřeny všechny role. Nezapomeňte se vrátit později, pokud nevidíte nic, co by se nyní hodí k vašemu pozadí, protože neustále přidáváme nové pozice, když se otevírají.

Zdravotní péče

Lékařské, dentální a vizí plány, které vás pokrývají, jakož i váš partner a domácí partner a děti.

Rodinná péče

Životní pojištění, rodičovská dovolená, plus krátkodobá a dlouhodobá postižení.

Otevřete placené volno

Spravujte svůj rozvrh a udělejte si čas, když ho potřebujete, s bonusem dvou sezónních přestávek v celé společnosti.

.

Měsíční stipendium, které můžete použít k rozšíření a prohloubení svých znalostí her. Nebo jen utratit za kosmetiku ve hře.

Srovnání darů

Zdvojnásobíme vaši podporu charitativních neziskových organizací porovnáním času a peněžních darů.

Naší politikou je poskytovat rovné pracovní příležitosti pro všechny uchazeče a členy Riot Games, Inc. .00).

Všechno, co víme o novém projektu Riot League of Legends MMORPG

.

Jinx z Legends of Runetterra

Obrázek přes nepokojové hry

Riot Games berou League of Legends franšíza do jiného média, s masivně multiplayerovou online hra roleplaying v rozsáhlém runeterra vesmíru nyní dobře do vývoje.

The liga Franšíza se vrhla na automatické battlery, obchodní karty a bojové hry a v poslední době se vrhla v běžných fanoušcích s hvězdnými sériemi Netflix.

Rozšíření Runeterry se také nezpomaluje. Riot Devs nyní pracuje na novém titulu MMO, zasazeným do jejich dlouhodobé fantasy země, která zpochybňuje žánrové těžké váhy jako Svět války, Ztracená archa, a Final Fantasy. Ačkoli hra je stále o cestě mimo, očekává se, že se otřásá herní krajinou.

.

Kdy bude Liga MMO ?

Bohužel, Riot musí ještě zamknout jakékoli oficiální datum vydání pro League of Legends MMO, Přestože na konci roku 2024 nebo dokonce na začátku 2025 okno vydání vypadá pravděpodobně zvažování, kdy vývoj začal v zákulisí.

V roce 2020 několik nepokojů potvrdilo existenci MMO po měsících ticha. Je to uvažovat, že čtyři až pětiletý cyklus DEV není vyloučen.

Liga MMO?

Bohužel na tuto otázku zatím neexistuje jasná odpověď; Liga MMO Bývalý šéf Greg Street komentoval přístup obecně a řekl, že Riot zvažuje financování titulu s kosmetikou v podobném duchu jako jiné vlajkové lodi, jako jsou liga, Valoranta, a Tft.

Předchozí hlava MMO Dev byla také docela hlasitá ohledně toho, že se nelíbily „stresové“ modely předplatného, ​​které hráče neustále hrají.

Kromě toho se ulice zaznamenala na rekordu, že hráči se nebudou muset starat o funkce „Pay to Win“ bez ohledu na to, s jakým modelem MMO jdou. Jak však ulice nyní opustila nepokoje, není jasné, zda se bude i nadále naklánět k modelu zdarma nebo bude založen na předplatném.

Regiony Runeterra Liga MMO

liga Může se pochlubit jedním z nejdražších fantazijních světů v hraní, s Runeterra⁠ – vesmírem titulu – sestává třináct rozmanitých regionů. Dot Esports očekává, že některé prvky ze všech těchto míst budou ve hře.

Liga MMO . Fantastické regiony jako Bandle City, Shurima a Shadow Isles budou pravděpodobně využívány jako dobrodružné oblasti a nastavení nájezdu.

Zde je úplný seznam regionů Runeterra:

 • Demacia
 • Noxus

Runeterra udělal v roce 2020, ale v této fázi to řekne pouze čas.

G

Liga MMO .

.

Potenciál třídy

Riot má perfektní nastavení pro své Liga MMO . Existuje šest primárních tříd (všechny jsou uvedeny níže) a poté mezi dvěma a třemi podtřídami v každém – s výjimkou střelce, který stojí sám.

Zde je každý liga třída a podtřída.

 • Kouzelník
 • Chytač

 • Potápěč

Kouzelník

 • Prasknout
 • Battlemage
 • Dělostřelectvo

Střelec

Vrah

 • Vrah
 • Potyčka

Nádrž

 • Předvoj
 • Správce

Některé variace těchto klasických fantasy rolí by měly být přítomny v názvu MMO. .

Bude Liga MMO mít RAIDS?

Např-Liga MMO Vedoucí producent Greg Street, který se otočil z práce na vlajkové lodi společnosti v roce 2020, uvedl, že nájezdy na koncové hry jsou jedním z nejdůležitějších faktorů ve vývoji titulu. Dokonce navrhl, že bude „rozdrcen“, pokud jeho tým ve skutečnosti nezasáhne značku svými koncovými návrhy.

Street dříve řekla: „Kdokoli, kdo mě zná z mého Páni Dny vývojáře by věděli, že miluji dungeony a nájezdy jako hráč.“

Nadcházející MMO má již několik skvělých šéfů, na které se již mohou čerpat, včetně Barona Nashora, staršího Drakea, Krugse, Gromp a některého ze 162 šampionů v .⁠

Prozatím to je vše, co víme o Liga MMO. Vývoj pokračuje v zákulisí, s velkým týmem, který vede produkci titulu. Předchozí hlava Dev, Street, varovala hráče „Ne každý bude milovat každou funkci… [a] nebudeme se rozhodnout, s nimiž všichni souhlasí.

Je zajímavé, že šéf bývalého MMO měl také další varování: pokud titul není dost dobrý, „Riot to zruší [].”Takže ty prsty zkřížené!

Držet se dot eSports a naše liga Kategorie pro více novinek.

Tento článek zahrnuje přidružené odkazy, které mohou poskytnout malou kompenzaci dot eSports.

. . ? E -mail: [Ochránce e -mailů].