Modding Basics- vzpoura | Hříchy solární říše Fandom, 10 nejlepších hříchů solární říše nejlepší mody, které by měli používat | Hráči se rozhodují

Hráči se rozhodují

Musím vás varovat, že je stále ve vývoji, v současné době ve verzi beta, ale je to zcela hratelné a kompatibilní s modem E4x, což je skvělá funkce. Také před pár měsíci devs hovořil o novém vydání s The Dark Empire, kde byl Palpatine vzkříšen a nashromáždí novou flotilu, která znovu vládne nad Galaxií.

Na této wiki jsem našel stránku základů Moddingu poněkud matoucí, zastaralý a nejasný. Začal jsem teprve nedávno na modi hříchy a použil jsem to, co jsem se naučil většinou prostřednictvím pokusů a omylů s několika ukazateli. Mým záměrem je usnadnit první modulům povstání. V současné době používám vzpouru 1.52, které jsem koupil od Steam.

 • 1 Nalezení vaší cesty mod
 • 2 Nalezení referenčních datových souborů
 • 4 Výroba svého druhého mod (Advent přemožený)

Když spustíte vzpouru, hra hledá všechny soubory, které potřebuje. První místo, které to vypadá, je ve vaší modové cestě. . . Vyberte mody a klikněte na tlačítko Zobrazit mod Path. Mělo by to něco takového:

C: \ Users \ Dom \ Documents \ My Games \ Ironclad Games \ Sins of A Solar Empire Rebellion \ Mods-Rebellion V1.52

Doporučuji vyfotit nebo zapisovat to, dokud si nezapomenete místo. Jednoduchou možností je vytvořit zkratku na ploše. Mody, které vytvoříte, budou složky v Mods-Rebellion v1.52.

Nalezení referenčních datových souborů []

Soubory, které hra používá, jsou v binární formě, což je poměrně zbytečné. Pokud se pokusíte otevřít jeden na poznámkovém bloku, nedává to moc smysl. Chcete -li je upravit (a vytvořit mod), potřebujete textové verze. Najdete je online; Našel jsem můj na tomto webu: http: // www.Moddb.com/company/soase-m0dders/stahování/referenční soubory. Protože se jedná o komprimované archivní soubory, potřebujete k jejich otevření správný program. . Pokud jste však koupili vzpouru na Steam, existuje jiná cesta. Všechny soubory používané vanilkovou vzpourou jsou na něčem jako:

C: \ Files Program (x86) \ Steam \ SteapApps \ Common \ Sins of solar Empire Rebellion

Bude spousta matoucí pojmenovaných souborů. Chcete -li vytvořit jednoduché mody, potřebujete pouze dvě složky: GameInfo a String. Potřebujete také manifest soubory: entita.Manifest, galaxie.Manifest, kartáč.manifest, hráč.manifest a hráčské.manifest. . . Složka řetězce má jeden soubor: angličtina. . Všechny soubory jsou stále v binárním. ..net/portál/ke stažení/. Stáhl jsem nejnovější. Je docela zřejmé, co dělat, ale zde je několik tipů. Vytvořte kopii složky, kterou chcete převést na ploše. Buďte tady velmi opatrní. . Zkopírujte složku GameInfo z výše uvedeného místa a vyberte konverzi na místě. Šetří hodně potíží. . Zkontrolujte, zda je to binární (bin) na text (TXT). . Prohlédněte si některé a pokuste se přijít na to, co se děje.

Vytvoření prvního mod (přemoženého adventu) []

Přejděte na cestu mod, kterou jste našli dříve (to by měla být zkratka na ploše) a vytvořte novou složku s názvem Overpowered Advent. . . Hledat kapitalizaci. Měli byste získat několik výzkumných předmětů a seznam 18 kapitálových lodí ve hře. Možná jste si všimli, že jména souborů entity se neshodují se jmény ve hře. Například Capitalship_psibattleship je vlastně Battleship Radiance. To je v pořádku pro jednodušší věci, jako jsou lodě a struktury, ale pro výzkumné předmět, schopnosti a buffy je velmi matoucí. Každopádně otevřete psibattleship. .

.000000 (kolik lodních slotů zabírá)

BuildTime 75.000000 (jak dlouho trvá stavba)

StartValue 2640.000000 (Počáteční body trupu)

ValueIncreasePerlevel 108.000000 (nárůst bodů trupu pro každou úroveň)

StartValue 2100.000000 (Počáteční body štítů)

ValueIncreasePerlevel 216.

. Uložte soubor a uložte jej. Hra nevyžaduje, aby soubory ve složkách Mod byly v binární formě, i když to bude pomalejší načítání. Otevřete vzpouru a přejděte na Možnosti, mody a na seznamu pravých rukou by měl být mod, váš mod, přemožený adventní. Povolte to a poté klikněte na Použít změny. . ! Máte vylepšenou kapitálovou loď.

Vytvoření druhého mod (přemoženého advent) []

Budeme pokračovat v našem tématu při přemožení příchodu, tentokrát úpravou zbraní Battleship Radiance. Přejděte do složky GameInfo ve své přemožené adventní složce. . Vysvětlím to, když jdu. Tentokrát jděte dále dolů, dokud se nedostanete na:

HADISPERBANK: Front 132.300003 (každá loď má banky zbraní, které se mohou zaměřit pouze na určité nepřátele)

Rozsah 4800.

Prebuffcooldowntime 7.000000 (zpoždění mezi výstřely)

CanFireatfighter False (ať už je to zbraň AA)

.

.000000 (délka efektu)

. . Pokaždé, když to poškodí 132. Rozdělení poškození mírou požáru dostaneme DPS (poškození za sekundu). V tomto případě 132/7 = 18.85. Opravdu ne příliš špatné. Pomocí této matematiky můžete způsobit, že jakoukoli zbraň způsobí tolik škod. Kdybych to vystřelil každých 5 sekund a způsobil mu škodu 300, měl by DPS 300 /5 = 60. Pojďme tuto loď opravdu přemoci. Způsobit poškození 21000 a čas cooldown 5 sekund. To nám dává DPS 4200. Pak to můžeme dát směšný řadu – řekněte 30000 – a můžete tuto loď poslat do pirátské základny a nic nezůstane naživu. .

Na něj v jakémkoli vesmíru, představivost je zapnutá

Hry mohou po nějaké době hrát lidi; Možná, že vývojář již nevěnuje pozornost svému produktu, lidé se také nudí o stejné mechanice znovu a znovu, zatuchlou tradici nebo chtějí nové věci a další. Toto je jedna z největších funkcí, které mají hříchy: jeho mody.

Komunita za těmito projekty je stále tak aktivní, slyší lidi, spustí záplaty a aktualizace občas (a zdarma) a dokonce i vývojář pořádá události používající tyto komunitní mody každý týden. Jen zůstaňte naladěni na jejich sociální média, zejména Twitter, a o těchto událostech dostanete hlavu.

? Pravděpodobně existuje mod pro Soase. Možná to nebude úplné, ale většina z nich je naprosto funkční a návyková.

. .

Také je tu ještě něco, co potřebujete vědět: Ne všechny mody jsou ve hře o nový svět; Někteří začleňují několik dalších vylepšení pro vanilkovou hru, jako je e4x mod, s více technologiemi, vyvažováním a tak. .

Pokud nevíte, jak nainstalovat mody na hříchy solární říše, našel jsem toto video, které vysvětluje docela jasné a snadné, co je třeba udělat. . Jako příklad používá Mod Interregnum Beta, který jsem představoval, protože je to poslední, co jsem našel.

(Nainstalujte tutoriál) pro hříchy solární říše Star Wars Interregnum (a další mody)

Některé z nich jsem hrál, jiné, které jsem znal pro některé kolegy hráče, kteří věnovali mnohem více času na zažití jiných forem Soase. . Užijte si každý z nich, pokud chcete a nezapomeňte zůstat naladěni na události!

.

Tento malý mod je výbuch. . Pokud si myslíte, že vanilkové hříchy potřebovaly trochu vylepšení, aby se stala hra, o které jste si mysleli, že to je, tento mod se nejenže cítí spokojený, ale také vám bude vzdorovat.

Nejprve ze všeho uspořádá frakce na stejné tři (přejmenování je) svými loajalisty a rebely, ale s obrovskými rozdíly: jedinečný technologický strom, který obsahuje technologie, které vám pomohou získat to nejlepší z možnosti, kterou jste si vybrali, včasná jednotka a odemčené budovy, technologie a schopnosti.

Všechny tyto nové techniky vás vezmou hlouběji do frakce, kterou jste vybrali: Cítili jste, že rebelové Tec jsou jen banda pasivně agresivních lidí létajících kolem vesmírné zbraně? No, teď dokonce začínají s kapacitou budování obléhání a struktury lodí, aniž by je zkoumali!

To dává hře velkou zvýšení rychlosti, pokud jde o menší výzkum a více akcí brzy. Každá frakce má nyní svůj vlastní počáteční bonus v závislosti na straně „historie“, do které se připojujete. Vasari rebelové mohou začít stabilizátory fázového skoku od začátku, adventní loyalisté mají bonusy k vývoji kultury a planety atd.

Mod je docela vyvážený, takže se nebojte žádné „přemožené“ frakce, která obscénně drtí ostatní (pokud samozřejmě hrajete proti zkušenému hráči). .

S možností shromáždit a spravovat další mody a mini mods uvnitř jeho rozhraní, které řídí grafické efekty, zvuky, nabídky, ikony, technologické stromy, lodě, závody, tento mod je opravdu všestranný nástroj pro ovládání a rozšíření vašich zážitků z vanilkových hříchů dále dále Co jste si možná představovali, přestože máte téměř rok bez spuštění nové opravy.

Hodnoceno s 9.5 Tento mod je opravdu skvělý doplněk pro každého hráče, který chce vylepšit zážitek hříchů. . Tento mod je tak dobrý, že se dokonce objevuje na oficiálním kanálu YouTube.

Proč je e4x zábava

 • Zvyšuje mnoho vanilkových hříchů
 • Nabízí obnovenou a odlišnou zkušenost pro vanilku
 • Správa mikro modů

. Star Trek: Armada 3 povstání

Hříchy solární říše (Star Trek Armada III MOD) – pojďme hrát – 1

. Prozkoumejte podivné nové světy, hledejte nový život a nové civilizace a odvážně jděte tam, kde nikdo předtím nezůstal “.

Vsadím se, že jste doufali, že tento mod bude a dovolte mi něco říct: je skvělé. Nejsem fanoušek mega, který o tom ví všechno, ale to, co jsem viděl.

Uvidíte téměř všechny ikonické lodě Star Trek s několika pěknými texturami a detaily, stejně jako dialogy, hlasy a hudbu z filmů! . . Jsou zde také nejznámější frakce: UFP, Klingons, Romulans, Cardassians a Borgs. Mohl byste požádat o další?

Hra je stejná Soase se změnami: gravitační studny planety spojené s kosmickými pruhy, černým trhem, diplomacií, všemi základy. .

. . Také mít nějaké znalosti o tradici Star Trek pomůže hodně, takže nebudete stavět lodě tak šílené, aniž byste věděli přesně, jak by to udělali (stalo se mi to s Klingony).

. .

.

. .

Jedna věc, která dává této hře skvěle atraktivní, je to, že když si objednáte útok, vaše lodě nebudou stále ležet na jejich maximálním rozsahu k útoku; Začnou se pohybovat, střílet na své nepřátele a simulovat pěknou bitvu pro honičky/úniku.

. .

.6 na ModDB.com komunitou. Poklad, který někteří z nás měli příležitost být svědkem a užívat si spolu s dalšími kolegy. .

Proč Star Trek: Armada 3 povstání je zábava

 • To nejvíce potěší vaše srdce Star Trek
 • AI je skvělá
 • Aktivní komunita

#3. Vír

Hříchy solární říše: Mod Spotlight – Maelstrom!

Pokud hledáte více typu vanilkového soase, Maelstrom vám nabízí skvělý zážitek tím, že posílí téměř každý aspekt původní hry, s některými konkrétními doplňky, které by znovu zapnuly ​​jiskru při hraní této hry znovu.

Přidáním dalších čtyř závodů, jedna, která vám přinese vzpomínky na skvělou starou hru (jak můžete vidět na videu brzy), každý s loajalistou a rebely, možnosti pro technologie a lodě prostě přesahují původní zážitek.

Tyto nové závody jsou piráti, kteří mají několik opravdu skvělých hlasových odpovědí, které vás hodně rozesmějí; Normány, kteří jsou nějakým druhem náboženského hippie řádu (podobně jako adventní, ale ne příliš strašidelní); Aliance, která je jako větev TEC, která se zcela zaměřuje na boj kvůli nedocenění terapie hněvu; a replikátoři, kteří se replikují (duh!.

Mod také zahrnuje nové planety, technologie a také některá grafická vylepšení, která mohou trochu osvěžit zážitek hry. Úroveň detailů na lodích je také opravdu dobrá a můžete se zamilovat také do některých lodí.

Jak se nachází na recenzích na stránce, lidé si hodně stěžují na rovnováhu hry, že některé závody jsou mnohem více přemoženy než ostatní. Tyto problémy s vyrovnáváním však byly opraveny a nyní najdete lepší hru než před rokem. Něco, co si musíte všimnout, je, že nejnovější aktualizace je nová nová, která měla poslední vydání právě letos 3. července!

Jak to nestačilo, mod není klasifikován jako dokončený, takže Devs jsou stále na cestě, aby jej více zlepšili. Něco, co má komunitu tak naladěnou s tímto mod.

Tento mod je druhým místem hodnoceným na ModDB.com s pěkným 9.4. Recenze jsou na tom docela skvělé a komunita je také docela aktivní. Takže nečekejte příliš dlouho, než si toto malé dítě po více hodin na SOASE.

Proč je Maelstrom zábava

 • Přidá další čtyři závody do hry s více loděmi
 • Přidává více map kompatibilních se všemi a bez DLC

. Hvězdy

Hříchy sluneční říše povstání: Komunitní hrací hvězdy

.

Tento mod je v podstatě vylepšení pro vanilkové hříchy a přidává spoustu nových věcí, které vám mohou považovat za zajímavé: více planet, technologie, rasové specializace, vizuální upgrady, soundtracky a začlenění „realističtější“ vesmírné fyziky.

Celá myšlenka tohoto mod je nabídnout hlubší zážitek do Soase, nejen se specializací na rasu, kde musíte prozkoumat, pokud budete rebelem, loajalistou nebo mezi tím (samozřejmě to zamkne některé technologie pro vás, ale je to proveditelné), ale také, abyste se cítili, že prostor je obrovské místo, že nic není příliš blízko a že hraní jako bláznivý goblin nebude příliš dobrý.

. Zjistíte, že mapy jsou obrovské a každá hvězda je poměrně vzdálená

Výzkum, výroba lodí a časy stavby se trochu zvětšily, stejně jako shromažďování zdrojů. Někteří říkají, že zdroje jsou nyní vzácnější, ale to bude záviset na konfiguraci mapy a štěstí (pamatujte, že pokud hrajete náhodné mapy, zdroje jdou v souladu s generovanými typy planety). .

Pokud uvažujete o tom, že dáte tento mod šanci, prosím, pamatuji si vás jindy, že se jedná o nízkopalovaný mod, což způsobí pomalou normální hru. .

Přes několik strašných recenzí, většinou osoby, které mají rádi rychlejší hru, má tento mod neuvěřitelných 93% hodnocení komunitou. Je to jen neuvěřitelně pohlcující zážitek, který nabízí spolu s hudbou, vizuálními efekty a rozlehlostí map a strategická rozhodnutí, která musíte podniknout, abyste kompenzovali dlouhé cestovní trasy, výzkum a časy stavby.

V tomto modu není nic snadné, ale hej, to je nápad, když hrajete něco jiného a eskaloval na malou část toho, co to představuje.

Proč je hvězdy zábava

 • Pokud jste spíše stratég, je to pro vás mod
 • Může vám to umožnit rozvíjet svou rasu nejvíce, pokud chcete před útokem

#5. Star Wars Interregnum

. Star Wars Interregnum – hříchy solární říše (nový MOD Star Wars)

„Star Wars: Interregnum je nadcházející mod pro hříchy solární říše: vzpoura, která se staví z vysoce úspěšného vylepšeného 4x modu. Útěk z neznámého teroru, který honí Vasari, frakce hříchů solární říše nakopnou na dočasnou červí díru, která je zavede do galaxie daleko, daleko, daleko. Náhlý příchod Armadas s biliony uprchlíků a tisíci válečných lodí mezi událostmi epizod 5 a 6 navždy mění vesmír Star Wars a vrhne galaxii do bezprecedentního období chaosu a násilí. .

. Je to jako shrnutí toho, co většina lidí cítí při vstupu do tohoto mod, která je crossover (prosím, nenávidím mě ani fanoušky Mod Star Wars).

Musím vás varovat, že je stále ve vývoji, v současné době ve verzi beta, ale je to zcela hratelné a kompatibilní s modem E4x, což je skvělá funkce. .

.. Stačí se na to podívat, když můžete.

Mod je vybaven Galactic Empire a Rebel Alliance, spolu s závody Vanilla Sins. . .

Hra je lépe vyvážená od poslední aktualizace, která vám může umožnit použít frakce vanilkových hříchů s jistotou, že budou fungovat docela dobře proti novým (stále postrádá trochu eskalace, pokud jde o poškození dovedností, ale je to proveditelné). Použitím modu E4x se věci také vyvážejí a také vám umožní používat textury a efekty obsažené v něm pro tento mod.

Navzdory „hříchu“, který tento crossover může představovat, nabízí mod opravdu příjemný zážitek, který používá také DLCS a jedinečné funkce, jako jsou hrdinové: Thrawn, Akbar a další, které jsou „vyvolatelné“ pomocí startovní budovy, která vám umožňuje najmout je při výzkumu (a nabídku flotily). .

. .

. ..

 • Spousta lodí Star Wars, s nimiž si můžete hrát
 • Vynikající design lodi a zvukové stopy
 • Je podporován e4x mod pro zvýšení hratelnosti

.

„Hříchy proroků je totální konverzní mod pro hříchy solární říše: vzpoura, která nahrazuje modely, efekty, hudbu a všechna další aktiva těmi z Halo Universe. .

.

SOTP s sebou přináší solidní, vyvážený a poutavý vesmír pro hráče, které je třeba prozkoumat; pro konkurenční hry a pro ty, kteří hledají halo lore, touží. Společnost SOTP poskytuje zážitek pro hraní vhodný pro všechny typy hry “.

Milujete kosmické lodě, správně? A také miluješ Halo? Bang. Toto je pro vás mod. Neočekávejte příliš mnoho rozmanitosti na závodech v tomto mod, protože jsou k dispozici pouze USMC a smlouva.

. . Osobně mě bolí hlava poprvé, když jsem to zkusil, protože jsem nemohl najít, kde jsou věci.

. Používá také některé hlasy, které mohou být známé těm, kteří ji hrají. Ale je tu ještě něco, co tato konverze nabízí hráčům: výzva.

Moje první hry byly pokusit se přijít na věci jako ikony a nabídky, k čemu byly lodě a takové věci. Navzdory mé zkušenosti s Soase a dalšími mody jsem nemohl ani využít šanci na tyto první hry. Byl jsem naprosto zdecimován za dvacet minut.

Rozsah této hry není příliš podobný hříchům, protože musíte shromáždit velké flotily, abyste měli šanci proti nepřátelům. Musíte také podporovat své flotily speciálními loděmi, které přenášejí zásoby při boji proti vašim území.

Existují také jedinečné technologické stromy pro každou ze dvou frakcí, vývoje planety a další, díky nimž budete nahromadit, že požadovaná flotila vyhodíme nějaké plazské zadky. .

Toto je neutrální frakce, jako je piráti v původních hříchech, ale pro mě mrtvější a nepříjemnější než ty vodní veverky. Jedna z těch her, které jsem hrál jako hrdý USMC se spoustou lodí a tyto věci přišly, otočila mé lodě proti mně a já jsem se zastavil. Stále hraji, abych se pokusil tyto věci přežít.

.

Tento mod má také mnoho aktivit na hrách pro více hráčů, byl několikrát uveden oficiálním účtem Twitter Sins a na serveru Discord. Vývojáři MOD mají také svůj vlastní účet Twitter, aby vás informovali o tomto úžasném mod a aby s nimi komunikovali pro jakýkoli problém nebo požadavek, který můžete mít (a také nabízí svou službu, pokud máte zkušenosti). Sledujte je na https: // twitter.

.Seznam com, ale je to jeden z stále vyvinutých a nejvíce hraných modů, se zvláštní láskou k devům, které stále tvrdě pracují na dodání skvělého produktu.

Proč jsou hříchy proroků zábava

 • Audiovizuální efekty, které se podobají původní hře
 • Náročný modh

#7. Závody Stargate

Zkusme závody Stargate | Hříchy sluneční říše: Povlastní mod

„Závody Stargate přináší vesmír Stargate do hříchů solární říše jako expanzní mod. Mod přidává 5 nových hratelných závodů s tématem Stargate do stávajících 6 v základní hře. . Několik dalších pozoruhodných skupin nebo frakcí se také objevuje jako menší frakce (požadované DLC), události (požadované DLC) nebo náhodná mapová setkání “.

No, dobře. Kteří nestrávili čas sledováním té úžasné série, kde my, pokorní lidé, houpali jsme vesmír přes cestování portálem, sabotováním kosmických lodí a vůli překonat jakoukoli situaci bez ohledu na to, jak to bylo zkaženo. Během mých dospívajících dnů jsem si opravdu užil oběd sledování série v televizi.

Ale tento mod je skvělým doplňkem rodiny hříchů, protože zabalí to nejlepší ze série v jedné hře RTS, a také používat základnu Soase a Mods, jako jsou hříchy, které vám nabízejí pěkný grafický a strategický zážitek hrát.

Každý závod má svůj vlastní technický strom a lodě, představující jedinečné dovednosti, které se přizpůsobí každému konkrétnímu hraní, které závody mají, stejně jako planety s artefakty, díky nimž bude každá hra nezapomenutelný boj.

Poslední aktualizace mod byla téměř před rokem, ale vývojář je jediná osoba, která dělá to nejlepší, co může, aby do každé vydání přinesl větší zážitek. S trochou trpělivosti uvidíme více obsahu, jakmile má hra více možností nabídnout.

. .

Jako poznámka, potřebujete všechny DLC, abyste mohli tento mod přehrát. Je to hluboce založeno na všech oficiálních obsahu hříchů, aby fungoval správně, takže využijte prodeje, které se neustále objevují na hvězdné hvězdě nebo na páře a rychle se dostanete.

.com!

 • Hraní s závody vaší dospívající/dětské série? !

. Dawn of the Reapers

Reapers se vrátili | Dawn of the Reapers Mod Nová aktualizace | Reaper Gameplay EP1

Co mohu říci? Toto je jen krásný mod. . Ale pokud jste skutečným fanouškem ságy, můžete být trochu zklamaní.

! Přesto však hratelnost je hladká a závody jsou poměrně vyvážené, takže se budete mít skvělý čas na pokus o výsledky svých nepřátel. Ale stejně jako u každého mod, musíte se nejprve seznámit s jednotkami, budovami a technologiemi, abyste si plně užili MOD.

Tento mod potřebuje hodně empirického zacházení, protože nabídky ve všech frakcích neukazují popis technologií, které tak zkoumáte; Musíte to najít sami. .

. Mod je opravdu příslibem a dev doposud odvedl skvělou práci.

Bohužel, vývojář má několik let od projektu (doufejme na „dovolené“), ale stále je docela solidní s popularitou 118 ze 46772 titulů, což z něj činí jeden z nejlepších modů pro hříchy. .

 • Pěkné a silné lodě
 • Rychlá hra

. Hříchy mladších závodů remasterované

Mod Spotlight: Hříchy mladších závodů

Jsi milenec Babylon 5? To je pro vás ten pravý mod. Navzdory dlouhé historii selhání, bojů a uzavření je to další pokus o to, aby věci napravily a daly komunitě skvělý mod, který se prozatím opět vydává na vylepšení.

Jo, není to úplné a postrádá některé věci, ale je to hratelné a má dostatek prvků, aby vám poskytlo pěkný zážitek. .

. .

. .

.

. To je něco, co pracují co nejdříve, takže to nebude bolet, aby to na chvíli vypnulo.

Navzdory všem svým problémům a nevlastníkům je mod ohodnocen s osmi. I když bude potřebovat více testů lidí, aby skutečně dosáhli toho, co by mělo být skvělým mod, který je již na cestě k poctě velké sci-fi historie.

Proč hříchy mladších ras remastered je zábava

.

V neposlední řadě to není hratelný mod. Ale má hodně společného se všemi mody, zejména pro ty, kteří se stále aktualizují a jsou vyvíjeny. Toto je náplast vizuálního vylepšení, díky níž se vaše hříchy solární říše a každý mod a lepší grafický zážitek.

. .

Také, pokud jste samice sami, toto malé dítě lze použít jako základnu pro grafickou konfiguraci vašeho mod, jak vývojáři vysvětlují na své moddb na jejich moddb.com. Nemáte žádnou omluvu, abyste získali tuto skvělou funkci co nejdříve.

Kromě toho si pamatujte, že Soase je poněkud stará hra a tyto druhy modů jsou to, co se obnovuje vizuální obsah hry, přestože je původní hra nebo mody vyvinuté pro ni.

Je hodnoceno 8…

Proč je remasterované hříchy užitečné

 • Lepší grafika

Nyní se stále vyvíjí a vylepšuje mnoho modů, takže pokud chcete využít šanci na testování jakéhokoli nového vydání na jakékoli stránce, stačí si je postavit a vyzkoušet je a vyzkoušejte je. Mods se spoléhají na recenze komunity a názory na zlepšení jejich malých šperků.

 • [Top 10] Hříchy solární říše Best Maps
 • Hříchy solární říše Best Titans – které si vybrat
 • [Top 10] hříchy nejlepších frakcí Solar Empire – které si vybrat
 • Hříchy recenze Solar Empire – je to dobré nebo špatné?