Modern Warfare 2 Bas-P načítání nejlepších příloh a nastavení třídy | Načtení, načtení Bas -P v MW2: Nejlepší třída, výhody a přílohy – zbraně – multiplayer | Call of Duty: Modern Warfare II | Gamer Guides®

Call of Duty: Modern Warfare II

Měli byste najít zbraň, která se stále používá v rozsahu 0-30 metrů, i když si všimnete, že je trochu kop kolem druhé kulky proti cílům kolem 20 metrů odtud. Ačkoli není příliš těžké zvládnout, pokud se tak lehce stáhnete na svém zpětném rázu.

Modern Warfare 2 Bas-P načítání nejlepších příloh a nastavení třídy

Ať už hrajete strategicky nebo se zaměřujete na shromáždění zabití, nejlepší moderní načítání války 2 bas-p je ten, který budete chtít využít.

Nejlepší moderní válka 2 BAS-P načítání: Bas-P SMG v zbrojnici v MW2

Publikováno: 31. března 2023

Pokud chcete hrát s rychlostí na vaší straně, pak to nejlepší Modern Warfare 2 Bas-P načítání je ten, který určitě budete chtít přidat do své zbrojnice. Tento SMG je doplněk se sezónou 1 hry a již se otáčí hlavy.

Zatímco Bas-P ještě nemá místo v našem nejlepším seznamu Modern Warfare 2 Guns. Není to skvělé v podpoře nebo držení cílů, ale můžete snadno vyjmout nepřátele, kteří se dostanou do vašich zachycených bodů. Také bychom tvrdili, že je to jeden z nejlepších moderních Warfare 2 SMGS.

Modern Warfare 2 Bas-P načítání

Navzdory své velikosti, Nejlepší moderní načtení Bas-P Bas-P stále sbalí silný úder. Zde jsou přílohy, které budete muset vytvořit tuto sestavu:

S tímto vytížením budete obětovat některé z kontroly zpětného rázu a rychlost ohně BAS-P, abyste vychovali další statistiky, protože tyto statistiky jsou již na vrcholu rozsahu ve srovnání s jinými SMGS. Pomocí našeho načtení BAS-P uvidíte zvýšení poškození, manipulace, rozsahu a mobility.

První slot je 12 ”Bruen SZ-36, hlaveň, která optimalizuje BAS-P pro vyšší rozsah poškození, rychlost kulky a ovládání zpětného rázu. Pro podtržení jsme odešli s FSS Sharkfin 90, jednoduché, ale skvělé připojení, které zvyšuje přesnost SMG. Mod bez skladu BR zvýší rychlost reklam, sprintu k rychlosti ohně, rychlost pohybu a ovládání zpětného rázu.

Pro poslední dvě přílohy doporučujeme použít 50 kulatý buben a hipshot L20. První z nich zajistí, že budete mít dostatek munice pro jakékoli hasičské firmy, což znamená, že se nemusíte zaměřit na opětovné načtení tak často, zatímco druhý je velký laser, který pomůže při setkání s blízkým dosahem, protože zvyšuje přesnost ohně kyčle a zvyšuje přesnost ohně kyčle a zvyšuje a přesnost kyčle a řízení.

Nejlepší moderní válka 2 BAS-P načítání: Bas-P načítání s přílohy v Gunsmith

Nejlepší moderní nastavení třídy Bas-P Bas-P

Přechod ke zbytku třídy, první, na kterou musíte myslet, je vaše sekundární. Zatímco jakákoli standardní pistole bude fungovat, doporučujeme použít nejlepší moderní válku 2 Kastov 762 načtení jako sekundární nebo nejlepší moderní načítání SP-R 208. To znamená, že se můžete vypořádat s nepřáteli na delší dosah, než kdybyste se právě spoléhali na Bas-P. Pokud nejste fanouškem dvou, které jsme navrhli, mohli byste použít jakoukoli zbraň z našeho nejlepšího seznamu útočných pušek pro moderní válku 2.

Dále máme balíček Perk. Naše základní výhody se skládají z nadměrného a dvojnásobného času, takže můžete použít primární zbraň ve svém sekundárním slotu, s dvojím časem, který vám umožní používat taktický sprint déle. Pokud jde o bonusový perk, doporučujeme používat rychlé ruce, abyste mohli rychleji znovu načíst a přepínat své zbraně. A konečně, konečný port, o kterém si myslíme, že byste měli použít, je rychlá oprava, která vám pomůže přivést zpět k plnému zdraví po jakýchkoli závazcích.

Na straně vybavení doporučujeme použít vrták a stimulaci. Zatímco hodně z toho je přednost, poplatek za vrták znamená, že můžete snadno vyčistit vstupy nebo existovat. Pokud jde o upgrady pole, můžete použít buď mrtvé ticho, bitevní vztek nebo taktické vložení v závislosti na herních režimech, které hrajete často.

Nyní byste měli být připraveni použít naše nejlepší moderní válečné načtení Bas-P, právě včas pro váš další zápas. Než však hrajete, doporučujeme si prohlédnout výzvy Modern Warfare 2 Camo, abyste mohli předvést svůj BAS-P ve zlatě. Pokud však Bas-P nevyhovuje vašemu stylu hry, měli byste v budoucích zápasech použít naše nejlepší moderní válečnice 2 Lachmann Sub Loadrout.

Více z načtení

Callum Self, pokud se nepírá o Marvel’s Spider-Man 2, spadne do nejlepších bitvy, jako je Fortnite, nebo sledování přívěsu Mortal Kombat 1 znovu a znovu, Callum lze najít téměř jakýkoli žánr hry na PS5, Xbox nebo Nintendo Switch.

Bas-P načítání v MW2: Nejlepší třída, výhody a přílohy

Podle

Bas-P je zbrusu nový SMG, který byl spuštěn s vydáním Modern Warfare 2 Season 1. Zbraň je malá powerhouse, která hráčům umožňuje chrlit kola neuvěřitelnými rychlostmi, a zároveň nabízí silnou výchozí rychlost pohybu a rychlosti reklam. Má však svůj zpětný zpětný ráz a přesnost, takže chcete upravit tuto sestavu, kdykoli můžete. Zde je bližší pohled na načtení Bas-P v MW2, které byste měli použít k jeho zlepšení.

Zde jsou naše doporučení pro načtení BAS-P pro MW2

Zde jsou naše doporučení pro načtení BAS-P pro MW2

Bas-P načítání pro MW2¶

Hlavním zaměřením této sestavy je snaha udržet reklamy a rychlosti sprintu k ohni a nabízet skvělé reklamy, ale snížení toho, že kopal zpěv zbraní. Všimnete si, že zbraň má po druhé kulce ve spreji značný kop. Cílem je to zmírnit a udržet si výhody./ Došli jsme k závěru, že nejlepší přílohy ve vašem načtení BAS-P v MW2 jsou následující:

 • Barrel: 12 „Bruen SZ-36
 • Člání: FTAC Castle Comp nebo Forge DX90-F
 • UnderBarrel Phase 3 Grip nebo VX ananas
 • Akcie: Bruen Flash V4 Stock
 • Zadní přilnavost: Bruen Flash Grip

Cílem této sestavy je získat stále slušný sprint k vystřelení a rychlosti reklam skrz pažbu a zadní přilnavost, zatímco získat lepší stabilizaci zpětného rázu hlavně, tlakem a pod hlaveň. V tom je určitá preference, například chtít použít tlumič nebo kompenzátor, ale oba jsou v pořádku a stále zmírňují zpětný ráz. Na druhou stranu, underbarrel může buď vystřelit váš střelbu více skrz přilnavost fáze 3, nebo použít ananas VX, pokud chcete přesnost ohně kyčle. Obecný cíl zbraně je však stejný, je to jen váš konečný produkt je mírně odlišný.

Měli byste najít zbraň, která se stále používá v rozsahu 0-30 metrů, i když si všimnete, že je trochu kop kolem druhé kulky proti cílům kolem 20 metrů odtud. Ačkoli není příliš těžké zvládnout, pokud se tak lehce stáhnete na svém zpětném rázu.

Nejlepší nastavení třídy BAS-P v MW2¶

Nyní jste udělali s vaším načtením BAS-P v MW2, nyní potřebujete zbytek nastavení třídy, což jsou:

 • Taktical: Flash Grenades
 • Lethal: Výběr frag, Semtex nebo vrtáku
 • Sekundární: preference
 • Upgrade pole: Mrtvé ticho, preference ve vašem druhém slotu
 • Perk 1: Double Time
 • Perk 2: Bomba Squad nebo Battle ztuhla
 • Bonus Perk: Zaměření
 • Ultimate Perk: Duch

Vaše taktické devětkrát z deseti jsou obvykle flash granáty. Tyto torpédoborce sítnice vydrží na chvíli a snadno se vytáhnou. Je to volba pro spoustu situací díky tomu, jak jsou dobré.

Mezitím vaše smrtící závisí na preferenci vašeho stylu hry. Nabíjení vrtáku je dobrý na mapách s mnoha stěnami a otravnými tábořeními nebo kotevními spoty. Frag granáty jsou také dobré pro dlouhé yeety a skákají je z cíle, aby získali skvělé zabití. Semtex také rychle reaguje, aby získal přesné zabíjení pro objektivní nebo blízké proplachování. Celkově jde spíše o nastavení a o tom, co potřebujete.

Pokud jde o vaši sekundární, X12 je skvělá zbraň a deagle je poměrně dobrý používat díky své řadě. Ale můžete použít cokoli nebo dokonce vybavit launcher, pokud se jedná o hru KillStreak-Heavy pro nepřátelský tým.

Pokud jde o upgrade pole, chcete mrtvé ticho. Pokud máte odemčené nastavení Pro, můžete si vzít preferenční, například Battle Rage, protože když víte, že přicházejí velké boje, nebo můžete použít trofejní systém, pokud hrajete na Hardpoint nebo jiný důležitý cíl.

Přechod na své základní výhody, chcete dvojnásobný čas a výběry preferencí proti házení. Házeky v MW2 jsou silné, takže bitva je užitečná, aby získala lepší šance na boj proti spamu Flashbang, nebo bomba je dobrá, pokud jste v pozici, kde rychlá změna vrtání nebo Semtex může změnit vaši hru.

Zaměření je skvělý bonus pro konkurenční hráče tam venku. To je užitečné, protože pomáhá hráčům proti mechaniku Flinch. To je skvělé, zejména proto, že Bas-P má nějakou nepříjemnou přesnost a zpětný ráz, takže odstranění silných aspektů Flinchovy je jistě žádoucí.

Pokud jde o vaši konečnou perk, chcete duch. UAV jsou v MW2 velmi silné, takže dostat duch ke snížení dopadu UAV je velmi silné. Buďte upozorněni, zdá se, že vás hra stále pinguje, i když máte na své zbraň tlumič., Takže to není spolehlivé. Pro boky je to jen užitečné.

Tím se uzavírá naše načtení Bas-P pro MW2. Hodně štěstí vyzkoušet tuto novou a zábavnou zbraň.