Modern Warfare 2 Campaign A Conding & Post-Credit Scéna-Charlie Intel, Modern Warfare 2 Post-úvěry Scéna reimagine Call of Duty S nejslavnější úroveň | PC hráč

Modern Warfare 2 Post-Credits Scéna reimagine Call of Duty S nejslavnější úroveň

Stojí za to se držet až po kredity, protože moderní válka 2 má scénu po úvěrech, která dále škádlí, co má přijít. S Makarov potvrdil, že tato scéna po úvěrech připravuje pódium pro jeho nejnepříznivější akt z původních her- “Žádný Rus.”.“

Vysvětlená scéna kampaně moderního válečného 2 kampaně a post-úvěr

Cena sladění v kampani Modern Warfare 2

Kampaň Modern Warfare 2 se stala živě v raném přístupu 20. října a scéna s koncem a po úvěru má pro franšízu nějaké hlavní důsledky. Zde je rozpis obou scén a co znamenají pro moderní válčení.

Modern Warfare 2 vyzvedne několik let po skončení moderní války 2019, s plně vytvořenou pracovní skupinou 141 nyní působící po celém světě. Poté, co teroristická skupina dostane ruce na americké rakety, týmy pracovní skupiny 141 s mexickými speciálními silami, aby je našli.

Článek pokračuje po reklamě

Jakmile je příběh zabalen, poslední dvě cutscenes mají hlavní důsledky pro tuto moderní časovou osu války. Samozřejmě, Existují hlavní spoilery pro kampaň Modern Warfare 2 tady, ale my se rozkládáme, co tato finální scéna cutscénu a po úvěrech znamená.

Článek pokračuje po reklamě

Modern Warfare 2 Final Cutscene vysvětlil: Kdo je Makarov?

Vyprávění ceny Laswell o Makarov v kampani Modern Warfare 2

Se Zyani Dead a rakety se bezpečně vybuchly, cena a Laswell se zotavují v baru ve scéně, která připomíná konečný cutscene moderní války 2019 2019. Místo sestavení pracovní skupiny 141 je však gang tentokrát společně.

Článek pokračuje po reklamě

S Shepherdem mimo mřížku chce Laswell Price a jeho tým prozkoumat ultranacionalisty, kteří přepadovali konvolu Shadow Company. Odhaluje, že pracují s někým novým a pracovní skupina 141 okamžitě uznává, že je Makarov.

Vladimir Makarov byl hlavním antagonistou původní franšízy Modern Warfare. Tím, že vytáhl řetězce na pozadí, Makarov odstartoval první světovou válku a měl zvláštní nenávist k ceně a mýdlu za jejich zapojení do Zakhaevovy smrti.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Poté, co jeho plány byly konečně zmařeny v moderní válce 3, cena zavěsila Makarov ovinutím ocelového kabelu kolem krku a propuštěním skrz skleněnou světlík.

Vysvětlená scéna moderních válek 2 po úvěrech

Mobilní telefon bez ruštiny v kampani Modern Warfare 2

Stojí za to se držet až po kredity, protože moderní válka 2 má scénu po úvěrech, která dále škádlí, co má přijít. S Makarov potvrdil, že tato scéna po úvěrech připravuje pódium pro jeho nejnepříznivější akt z původních her- “Žádný Rus.”.“

Tato scéna ukazuje někoho na letu, který staví 3D tištěnou pistoli, a pak obdrží text, který říká neslavná slova: „Žádná ruská.„To se týká teroristického útoku Makarova na ruském letišti, ve kterém zarámoval Ameriku, aby zahájil ruskou invazi do USA a první světové války.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Neslavná ruská událost, která je výukou, jak mluvit pouze anglicky, je nyní Cannon ve vesmíru Modern Warfare 2019. Zda to bude pokračovat ve specifikaci OPS nebo budoucí titul zbývá vidět.

Pro více informací o kampani Modern Warfare 2 si nezapomeňte zkontrolovat, jak otevřít trezory a také o tom, jak se přistupovat k střelci a rozsahu střelby brzy.

Obrázek kredit: Aktivize

Modern Warfare 2 Post-Credits Scéna reimagine nejznámější úroveň Call of Duty

Modern Warfare 2

Když jsem minulý týden zaváděl Call of Duty: Modern Warfare 2 a byl jsem okamžitě požádán o potvrzení, že „rozumím“ některé scény zahrnují „grafický nebo intenzivní obsah“ před hraním, dostal jsem trochu nervózní. Poprvé si vzpomenu na digitální souhlas s traumatizovaným videohrou byl původní moderní Warfare 2 z roku 2009, který si nejlépe vzpomněl na titulky, jeho neslavná mise hromadného střelby, žádná ruská, vyrobená po celém světě, když byla spuštěna.

Žádná ruská kritika v té době k kritice za to, že byla prázdná, zbytečná šoková hodnota, ale naše moderní klima neustálého strachu z násilí ze zbraní ve Spojených státech ztěžuje obzvláště obtížné sledovat. Nové rebooty moderní války Infinity Ward jsou zcela odlišné příběhy než originály z konce roku 2000, ale vzhledem k tomu, že první restartování reimaginovaných postav a událostí z Call of Duty 4 Pro svou kampaň jsem se rozhodl do oznámení Modern Warfare 2, který se obává potenciálu bez ruského 2 2.

Nikdy to naštěstí nepřišlo, ale kampaň nakonec zobrazuje svůj vlastní ruský okamžik ve formě scény po úvěrech, kterou je opravdu snadné minout. Pokud jste nedokončili Call of Duty: Modern Warfare 2 kampaň, nepokračujeme Zóna spoileru.

Modern Warfare 2 končí kapitánem Price a jeho pózou levnějších Bros brání ničení Bílého domu odzbrojení rakety z Chicago Highrise. Příběh, který cestuje do Amsterdamu ve Španělsku, na Středním východě a usazuje se většinou ve smyšleném městě v Mexiku, nemá téměř nic společného s moderní válkou z roku 2009 z roku 2009. Hlavní paralely jsou, že pastýř, generál, který zradí cenu týmu a nakonec chytí házející nož na obličej, nakonec znovu zradí cenu týmu, ale z různých důvodů (a bez zabití někoho).

Teprve až do posledního cutscénu kampaně CIA Handler Laswell sics na jeho další odměnu Vladimir Makarov, darebák původního MW2 a pachatel bez ruské události. Poté se nakrájejte na kredity. Pokud odoláváte přeskakování sekvence dlouhých kreditů (nebo jako já, prostě se vraťte do sekce Cinematics v nabídce kampaně), přivítá vás scéna po úvěrech. Bezmocná postava v letadle začne sestavovat pistoli z částí skrytou na jeho těle a 3D potisknutém plastu.

Vidíme text z „M“ (pravděpodobně Makarov), který říká „připraven?„následovaný“ žádný ruský.„Terorista vstává, odejde s nataženou zbraní a scéna končí.

Zdá se tedy, že Infinity Ward má zájem o revizi Makarova jako darebáka, možná bude dokonce ústřední postavou v příštím roce rozšiřování příběhů pro moderní Warfare 2 2. Nemohl jsem se méně starat o Makarov nebo jakýkoli plán na západní nadvládu, který vaří, ale jsem rád, že jsme nebyli vystaveni více hratelným civilním masakrům. Modern Warfare 2 však není bez momentů vojenského nadšení.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.