Modern Warfare 2 Campaign Early Access: Datum vydání, předběžné zatížení, odměny – Dexerto, jak hrát moderní válku 2 kampaň Early Access: Datum zahájení, odměny a jak opravit – Charlie Intel

Jak hrát kampaň Modern Warfare 2 včasný přístup: Datum zahájení, odměny a jak opravit

Jakmile se kampaň začala objevit, několik hráčů napříč Xbox a PC zažilo problémy, které jim zabránily dostat se do hry.

Moderní kampaň Warfare 2 Brzy přístup: Datum vydání, předběžné zatížení, odměny

Moderní válka 2 cena kapitána

Aktivita

Každý moderní válku 2 Safe je plný užitečných příloh a předmětů zbraní.

Activision potvrdila, že kampaň moderní Warfare 2 bude žít před úplným spuštěním hry a dává hráčům příležitost skočit a dokončit příběh brzy. Zde je, jak a kdy můžete skočit do kampaně MW2 s Early Access.

V posledních dvou desetiletích byli hráči vždy čelí těžkému rozhodnutí při spuštění každého nového názvu tresky. Měli byste nejprve projít kampaní nebo se ponořit přímo do multiplayeru v první den?

Článek pokračuje po reklamě

Pro mnohé závod odemkne zbraně rychle a prestiž před balením často znamenal, že zážitek pro jednoho hráče byl zanedbáván. Nyní se snaží zajistit, aby se to nestalo, Activision dává každému dostatek času na to, aby se brzy podíval na kampaň Modern Warfare 2.

Článek pokračuje po reklamě

. Nejen to, ale při hraní kampaně, také odemknete řadu exkluzivních dobrot pro použití v multiplayeru. Zde je úplný přehled o všem, co je třeba vědět.

Článek pokračuje po reklamě

Obsah

Odměny za kampaň Modern Warfare 2

  • MW2 kampaň předčasné datum vydání
  • Jak hrát kampaň MW2 brzy
  • Odměny kampaně MW2

Podívejte se na exkluzivní odměny za kampaň Modern Warfare 2 v nabídce.

Pokud se dostáváte brzy, budete mít slušný start, když multiplayer přijde asi o týden později. .

Jak hrát kampaň Modern Warfare 2 včasný přístup: Datum zahájení, odměny a jak opravit

Kapitán Price in Modern Warfare 2

Tým Call of Duty potvrdil, že pro hráče Modern Warfare 2 bude před vydáním 28. října k dispozici období předčasného přístupu kampaně. Zde je vše, co potřebujete vědět, včetně toho, jak jej hrát a kdy očekávat datum zahájení.

S beta beta dávno pryč se datum vydání moderního válečného 2 28. října rychle blíží a mnoho fanoušků Call of Duty se touží dostat ruce na nový titul. Naštěstí, poprvé, Infinity Ward umožňuje hráčům hrát kampaň před úplným vydáním hry.

Článek pokračuje po reklamě

Více bylo odhaleno o tom, jak přistupovat k kampani Modern Warfare 2 včasný přístup a odměny, takže zde je datum a jak se znovu setkat s pracovní skupinou 141.

Článek pokračuje po reklamě

  • Jak hrát kampaň Modern Warfare 2 Early Access
  • Modern Warfare 2 Campaign DATUM A PŘEDNÍ SPOLEČNOST
  • Odměny za kampaň Modern Warfare 2

Jak hrát kampaň Modern Warfare 2 Early Access

Modern Warfare 2 Dark Water Mission

Chcete -li hrát včasný přístup kampaně Modern Warfare 2, musíte Předobjednávejte digitální vydání hry Na vaší platformě výběru.

Tato speciální funkce bude exkluzivní pro ty, kteří digitálně předobjednat moderní Warfare 2 na jakékoli platformě. Nákup fyzické kopie vám nedovolí hrát brzy, takže se ujistěte, že jste si ji předobjednali z obchodu s platformou.

Článek pokračuje po reklamě

Modern Warfare 2 Campaign Early Access Pre-Load & Start Datum DATUM

Moderní období kampaně pro raný přístup k kampani Modern Warfare 2 je oficiálně aktivní od 20. října. Období nabízí přístup přes týden před spuštěním. To umožňuje hráčům zažít vše, co kampaň nabízí, než mohou skočit do multiplayeru 28. října.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči na všech platformách byli schopni předčasně načíst kampaň Modern Warfare 2 včasný přístup již 19. října v 10:00 PT / 1 PM ET / 18 PM BST.

Tady je, když kampaň včasný přístup odstartoval v každém časovém pásmu:

Článek pokračuje po reklamě

Devs také potvrdil, že ti, kteří si předobjednali, se „dostanou k předběžnému načtení kampaně včasného přístupu a plné hry vedoucí k jejímu spuštění“, takže budete moci skočit, jakmile dorazí, jakmile dorazí, jakmile dorazí.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Jak opravit Modern Warfare 2 Kampaň včasného přístupu

Jakmile se kampaň začala objevit, několik hráčů napříč Xbox a PC zažilo problémy, které jim zabránily dostat se do hry.

Xbox Problém

Zdá se, že aktuální opravou pro hráče Xbox, kteří dostávají zprávu „příliš brzy“, je restartovat konzolu několikrát, dokud nezískají přístup.

Článek pokračuje po reklamě

Odměny za kampaň Modern Warfare 2

Hráči převezmou kontrolu nad pracovní skupinou 141, když se spojí s mexickými speciálními silami, aby zastavili hrozící hrozbu. Hráči se již rozsáhle podívali na misi Dark Water, ale prostřednictvím nabídky kampaně budou moci zažít mnohem více kampaně.