Modern Warfare 2 DLC Expansion and Map Packs Spekulace | PCGamesn, Call of Duty®: Modern Warfare 2 Season 05 | Hra multiplayeru FPS 2023

MW2 DLC

Hroby
Vlevo na mrtvé, velitel Phillip Graves vychází z úkrytu, aby zahájil protiútok. Oz
Klíčový člen Shadow Company, jeho přítomnost pocítí a vidí v sezóně 05.

Moderní Warfare 2 DLC Expansion and Map Packs Spekulace

Modern Warfare 2 DLC: Ghost, protagonista Call of Duty Modern Warfare 2, uprostřed útoku a který bude pravděpodobně představovat v jakékoli rozšíření kampaně DLC, která přichází do hry FPS Activision

Zprávy o nadcházejícím Call of Duty Modern Warfare 2 DLC začíná se filtrovat před bezprostředním spuštěním hry FPS. Přestože Infinity Ward však potvrdil „masivní kalendář bezplatného obsahu po spuštění s vyvíjejícím se hraní s novými mapami, režimy, sezónními událostmi, komunitními oslavami a dalšími“, neexistovalo žádné oficiální slovo o tom, jaké prémiové DLC můžeme očekávat před Modern Warfare 2 Datum vydání.

Bez ohledu na to můžeme předvídat průvod prémiového moderního Warfare DLC v rámci post-spuštěného plánu, jako jsou nové operátory Modern Ware 2 a obsah přicházející do moderní války 2 Sezóna 1 a existuje spousta zvěsti a úniků, aby se vydala ven mezitím. Takže bez dalšího povyku, zde jsou všechny podrobnosti, které obíhají v komunitě Call of Duty, včetně zvěsti o klasických moderních mapách Warfare 2, které by se mohly v budoucnu potenciálně dostat do hry pro více hráčů.

Modern Warfare 2 DLC: Voják, který má masku s lebkou a slunečními brýlemi, drží kulomet s rozsahem. Chodí po svahu se stromy a horami v pozadí

Modern Warfare 2 DLC expanze

Nejspolehlivější moderní zprávy o válce 2 DLC pocházejí z Bloombergova Jasona Schreiera. V únoru Schreier oznámil, že v roce 2023 neuvidíme hlavní vstup řady Call of Duty – první odchylka od ročního rozvrhu franšízy za více než dvě desetiletí. I když je v současné době nejasné, zda bychom mohli vidět samostatný spin-off titul, Schreier následoval tvrzením, že moderní válka 2 je nastavena na expanzi příští rok. Bohužel neznáme plný rozsah této expanze DLC, i když se zdá, že obsah kampaně je na kartách.

Další informace o „prémiovém“ vydání call of cla pro rok 2023 byly vyhlášeny ve čtvrtletním finančním volání Activision. V současné době není jasné, zda se jedná o nový záznam v sérii nebo plná, placená expanze pro moderní válku 2.

Moderní balíčky map 2

Důvěryhodný únik Call of Duty Theghostofhope následoval Schreierovy zprávy o nadcházející moderní válce 2 DLC s podrobnostmi o několika balíčcích map, které může Infinity Ward uvolnit později po linii. Nejenže jejich zdroje tvrdí, že můžeme očekávat, že Infinity Ward vydá klasický moderní balíček Warfare 2 Map Pack, ale také zmiňují nadcházející balíček map „největších hitů“ k oslavě 20. výročí franšízy.

Samozřejmě nemůžeme ověřit zdroje TheGhostofhope, takže je nezbytné vzít si své tvrzení se špetkou soli. Je to obzvláště neočekávaný tah, protože je to několik let od vydání obsahu placeného stahovaného za hru Call of Duty – Black Ops 4 Black Ops Pass je poslední mapový balíček na záznamu.

To je v tuto chvíli všechno, co víme o moderní válce 2 DLC. Je však jasné, že Activision má velké plány pro moderní Warfare 2 DLC po spuštění, takže si v budoucnu nezapomeňte zkontrolovat další aktualizace a oznámení. Chcete -li se připravit na vydání hry, proč si neznamenat nejlepší moderní zbraně válečných 2 a moderní výhody války 2? Pokud jste dlouhodobým fanouškem, podívejte se na přepracování systému Modern Warfare 2 Gunsmith; Pokud jste nováčkem seriálu, stojí za to posoudit různé moderní herní režimy Warfare 2, takže můžete zasáhnout na zemi, když se nasazením kolem nasazení.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. Nežádejte ji, aby si vybrala svého oblíbeného společníka Baldur’s Gate 3 – nikdy nedostanete přímou odpověď.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

MW2 DLC

Nové herní inovace. Zcela nové manipulace se zbraněmi. Advanced AI. Modern Warfare ® II vám přináší globální kampaň, pohlcující bojovou multiplayer a speciální režim OPS.

Modern Warfare ® II

Call of Duty ®: Modern Warfare ® II odhodí hráče do bezprecedentního globálního konfliktu, který obsahuje návrat ikonických operátorů pracovní skupiny 141.

FUNKCE

Infinity Ward přináší fanoušky nejmodernější hraní, s zcela novou manipulací se zbraněmi, pokročilým systémem AI, novým střelcem a sadou dalších herních a grafických inovací, které povýší franšízu do nových výšin.

Vítejte v Task Force 141

Lt. Simon „Ghost“ Riley
Plukovník Alejandro Vargas
Sgt. John „mýdlo“ mackavish
Sgt. Kyle “Gaz” Garrick
Sgt. John „mýdlo“ mackavish
Sgt. Kyle “Gaz” Garrick
Lt. Simon „Ghost“ Riley
Plukovník Alejandro Vargas

Modern Warfare ® II VAUTER EDICE Obsah

Okamžitě hratelné

Khalad al-Asad

Khaled
Al-Asad
Svazek

Konečný soud

FINÁLE
ROZSUDEK
Svazek

  • Nákup
  • Sledovat upoutávku

Blackcell

Nákup BlackCell umožňuje exkluzivní přístup do sektoru BlackCell a okamžitě vám poskytne položky více než 7 000 bodů tresky*.

Vyberte si svou platformu

  • PlayStation (PS5 + PS4)
  • Xbox (série x | s + jeden)
  • Bitva.net (PC)
  • Steam (PC)

Vyberte platformu pro nákup Nabídka Blackcell Premium

*Hodnota sektoru BlackCell na základě srovnatelných balíčků v obchodě.

Co je nového v sezóně 05

Předchozí

Události mapují operátory operátorů zbraní Battle Pass

další

Je to zúčtování

Shadow Company a pracovní skupina 141 čelí ve frakci Showdown, obrovská omezená časová událost, kde si hráči vyberou, na kterou stranu se chtějí vyrovnat, aby uplatnili dominanci a získali odměny za události.

Předchozí další

Nové mapy

Punta Mar
Snižte své nepřátele v této víceúrovňové mapě na okraji Rio. Stávkovat
Bojujte přes masivní pouštní město na této mapě.

Předchozí další

Noví operátoři

Hroby
Vlevo na mrtvé, velitel Phillip Graves vychází z úkrytu, aby zahájil protiútok. Oz
Klíčový člen Shadow Company, jeho přítomnost pocítí a vidí v sezóně 05.

Předchozí další

Nové zbraně zdarma

Fr Avancer AR
Tato automatická puška debutuje v Modern Warfare® II a zabalí rychlý, ale výkonný úder. Carrack .300 Sniper
Tato vysoce výkonná odstřelovací puška neobětuje sílu na vzdálenost.

Předchozí další

Battle Pass

Staňte se stínem s exkluzivním vybavením, zbraněmi a známými tváře.