Modern Warfare 2 El Sin Nombre Walkhrough | PCGamesn, El Sin Nombre (úroveň) | Call of Duty Wiki | Fandom

El Sin Nombre (úroveň)

Recenze expertů GameSpot

Modern Warfare 2 El Sin Nombre návod

Modern Warfare 2 El Sin Nombre Walkhthroguh: Diego škádlení mýdla

Potřebují El Sin Nombre průchod Porazit misi? Toto je jedna z hrstky tajných úrovní karantény ve hře a může to být docela skličující, pokud jste zvyklí běžet a střílet si cestou se seznamem mise Modern Warfare 2. Přesto, i když jste tuto misi odškrtli, existuje několik tajemství a výzev, které je třeba dokončit na El Sin Nombre daleko od hlavního cíle.

Pro začátek existuje výslechová sekvence k přežití, a pak musíte infiltrovat penthouse El Sin Nombre, buď procházením hřídelem výtahu nebo krádež Keycard Diego. Pokud se můžete vyhnout zabití někoho nebo spustit alarm, dokončíte úspěch ve tréninku duchů a na této misi je dokonce i bezpečný kód, který můžete použít k posílení arzenálu před zúčtováním s El Sin Nombre.

Projdeme vás všemi těmito výzvami níže.

Modern Warfare 2 El Sin Nombre Návod: správně zodpovězení otázek dotazování

El sin nombre správné odpovědi

Jen pro případ, že se snažíte překonat počáteční rozhovor s Valeria, zde jsou správné odpovědi na výslech El Sin Nombre:

Jak říká Alejandro, musíte jen říct pravdu.

Modern Warfare 2 El Sin Nombre Návod: Diego

Jak získat KeyCard Diego

Vydejte se do zahrady napravo od místa, kde se vynoříte, jděte na konec vnější oblasti a zamířte otevřenou bránou vlevo. Nyní byste měli vidět několik stráží po vaší levici a balkón nad nimi. Pokračujte přímo na zahradní zeď, šplňte ji a pak se trezorujte na malý balkon, který vyčnívá ze spirálového schodiště. Krčíte, vydejte se po schodech a popadněte láhev nahoře pro případ, že budete muset odvrátit stráž.

Odbočte doleva a proklouzněte si cestou kolem stolu kulečníku a přes balkón, trezor nad ním a plížte se podél malé římsy. Sledujte římsu doprava a naskočte do okna koupelny. V této místnosti je Diego a další strážce, takže je zvládněte, jakkoli chcete. Na oltáři najdete v hlavní místnosti Diego’s Keycard.

Modern Warfare El Sin Nombre Návod: Diego

Bezpečný kód Diego

V našem specializovaném průvodci najdete všechny tři moderní bezpečné kódy Warfare 2, ale když už hrajete El Sin Nombre, zde je návod, jak otevřít bezpečnost Diego a dostat se o krok blíže k odemknutí zloděje Gentleman Modern Warfare 2 Achievement.

Divně, trezor není vůbec v pokoji Diego. Ale pokud jste shromáždili klíčovou kartu, najdete ji na cestě k dalšímu cíli: výtah. Hned naproti dveřím výtahu je místnost s bezpečným Diego, vydejte se a hledejte plakát na levé zdi s 02/02/2019 napsaný podél dna. Potom zahněte doprava, otevřete skříň vedle dveří Suite a komunikujte s bezpečným vnitřkem. Bezpečný kód je 02-02-19. Uvnitř najdete nosič talířů a brokovnici s odpálením.

Modern Warfare 2 El Sin Nombre Návod: Nejlepší trasa pro trénink duchů

Jak dokončit trénink duchů

Doporučujeme to dokončit poté, co jste zvýšili všechny ostatní výzvy na této úrovni, protože je to velmi přímý běh, pokud je to váš jediný cíl. Stejně jako dříve, projděte se vnější oblastí a vyškrábejte malý balkon, který vyčnívá ze spirálového schodiště.

Popadněte láhev, když jste na vrcholu schodiště a vplížte se až po chodbě, na konci odbočujte doprava a zamířte dveřmi. Při procházce místnosti udržujte správně a pak vyskočte z okna koupelny. Vyšplhejte se po žebříku u mříží a pak se schovávejte za komínem, když jste na střeše.

Modern Warfare 2 El Sin Nombre: Plížení se do mřížky

Pro skrz tuto sekci budete muset použít pečlivé načasování a lahve. Cesta je vpřed a pak vpravo, takže musíte hodit láhev, abyste rozptýlili stráže doprava a čas vaše pohyby, takže stráž vlevo nemá dohled.

Jakmile jste prošli konečným strážcem, na konci terasy je žebřík, vydejte jej nahoru a poté se připojte k Alejandrovi ve výtahu. Jakmile jste porušili penthouse, můžete zabít všechny stráže uvnitř.

A tady to máte, každá výzva a metoda pro vymazání moderní mise El Sin Nombre. Přečtěte si naše rozdělení délky moderních válečných 2 a zjistěte, kolik hodin budete pravděpodobně hodiny, než se dostanete k kampani Modern Warfare 2.

Jordan vpřed bývalý zástupce editora PCGamesn, Jordan od té doby odešel na pastviny nové. Když nehraje Rainbow Six Siege, zjistíte, že by se mu v her FPS týkal designu brokovnice nebo přehrával Fallout 4.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

El Sin Nombre (úroveň)

Přežít výslech
Kontaktujte svůj tým
Vezměte Keycard Diego z druhého patra Ofrenda (volitelné)
Najděte cestu na střechu
Vyšplhejte se na mříže na střechu
Vezměte výtah do penthouse
Objevte identitu el sin nombre
Zachyťte El Sin Nombre Alive

Nepřátelé

Konzolové kód

Mýdlo, Alejandro, Ghost a Graves vylíhne plán na infiltrování domu Las Almas Cartel Lieutenant při hledání nepolapitelné El Sin Nombre.” – Briefing mise

El Sin Nombre je jedenáctá mise uvedená v Call of Duty: Modern Warfare II.

Obsah

Postavy [ ]

 • Johnny “mýdlo” mackavish (hratelné)
 • Alejandro Vargas
 • Simon “Ghost” Riley
 • Valeria Garza (str.Ó.W.)
 • Diego Salgado (k.I.A.)
 • Phillip Graves
 • Núñez (k.I.A.)
 • John Price (cutscene)
 • Kate Laswell (cutscene)
 • Farah Karim (cutscene)
 • Hassan Zyani (zmíněno)
 • Kojot
 • starosta
 • Bankéř

Recenze expertů GameSpot

22. listopadu 2022

12. listopadu 2020

30. října 2019

Bezpečný [ ]

Mise představovala trezor, který lze odemknout. Trezor najdete za skříňkou v ložnici Diego Salgado nacházející se ve druhém patře penthouse. Uvnitř ložnice lze na zdi vidět portrét Lazar Salgada s datem „02/02/2019“. Trezor je odemčen pomocí kódu 02-02-19. Uvnitř trezoru mohou hráči najít umlčeného Lockwood 300 a nosič desek se třemi brněními.

Zbraň načítání []

Taq-V (používaný Graves v koncovém cutscenu)

Transcript []

Trivia []

 • Když se mýdlo představí Diego, Diego se zeptá: „Jak se jmenuje SOAP?”. Toto je odkaz na podobný dialog z původního Johna Price ve F.N.G Mission in Call of Duty 4: Modern Warfare.
 • GMC Hummer EV je vidět na nádvoří sídla.
 • M16 s M203 Grenade Launcher v zbrojnici je poctou filmu Scarface z roku 1983.
 • Stínový voják, který vezme Valerii do vrtulníku, je randomizován.

Valeria Garza

Valeria Garza, také známý jako El Sin Nombre (Španělština: „Beoseless“), je postava uvedená v Call of Duty: Modern Warfare II, slouží jako kvartérní antagonista. Je to mexická drogová baronka a vůdce kartelu Las Almas.

Valeria byla propuštěna jako hratelný operátor frakce kortky Modern Warfare II a Call of Duty: Warzone 2.0 12. dubna 2023 s třetí sezónou jako součást Battle Pass.

Obsah

 • 1 Životopis
 • 2 Personalizace
  • 2.1 Call of Duty: Modern Warfare II
   • 2.1.1 kůže
   • 2.2.1 kůže

   Životopis []

   Valeria Garza, bývalý člen mexických speciálních sil, sloužil v červeném týmu vedle Ježíše „Chuy“ Ordaza a pracoval s Los Vaqueros Alejandro Vargase ‘. V roce 2014 [1] se tým Red zúčastnil nájezdu na syna La Araña. Vargas a Chuy, mnoho členů červeného týmu, včetně Valeria, nebylo známo. Otočili se proti svým bývalým spoluhráčům a doprovodili syna La Araña do hor, než ho provedli. Garza založil Kartel Las Almas krátce poté pod názvem „El Sin Nombre“, zatímco byl jako druhý ve velení a šéfkuchařský prosazování kartelu.

   Poté, co byla zajata Pracovní skupinou 141, Shadow Company a Mexická speciální síly, uzavřela dohodu, aby jim řekla umístění raket, které přepravila pro Hassan výměnou za svou svobodu a nezasahování do drogových operací jejího kartelu. Tato dohoda je však nakonec přerušena, když Shepherd nařídí Shadow Company, aby eliminovala všechny stopy spojující ho zpět s raketami, včetně pracovní skupiny 141 a mexické skupiny speciálních sil Los Vaqueros. To vede k tomu, že Shadow Company zabila mnoho v Las Almas, aby eliminovala členy pracovní skupiny 141 a také zachytilo Hassana.

   Nakonec je zachráněna pracovní skupinou 141 a muži Alejandra z vazby Shadow Company. Na oplátku odhaluje, že Hassan a poslední raketa jsou v Chicagu. Protože ji Alejandra odvedla, aby byla mexickými úřady uvězněna, posmívá se mu a zbytku pracovní skupiny 141, že ji nemůže být navždy uvězněna a bude svobodná za 24 hodin.

   V dubnu 2023 unikla Valeria Garza ve vazbě a přiměla Alejandro, aby ji znovu lovil.

   Recenze expertů GameSpot