Modern Warfare 2 Ghost Unmasked – Jak se operátor dívá pod jeho závojem lebky, Modern Warfare 2 Leak odhaluje, že Ghost’s celé tváře a fanoušci to ztrácí | Metro News

Moderní Warfare 2 Leak odhaluje, že Ghost’s Celkově tvář a hráči tresky to ztrácí

. Hráči, kteří si předobjednali digitální kopii hry na jakékoli platformě, dostali do kampaně od 20. října včasný přístup k kampani.

Modern Warfare 2 Ghost Unmasked – Jak se operátor dívá pod jeho lebkou

. Od svého úvodu do série v původním moderním Warfare 2 (2009) hráči vždy přemýšleli o skutečné tváři za lebkou masky skrytého operátora.

Jeho zánik, spolu s Roachem, kvůli zradě generála Shepherda, byl jedním z nejsmutnějších okamžiků série mezi fanoušky. Rychlý posun vpřed do roku 2022, nejnovější iterace titulu přinesla ikonickou postavu zpět do série a je to ještě více badass v nejnovější nabídce franšízy.

Fanoušci se však mohou konečně radovat, protože nejnovější moderní Warfare 2 má pro hráče obrovské překvapení ohledně Simona “Ghost” Riley.

Zřeknutí se odpovědnosti: spoilery z kampaně moderní války 2. Pokud si nepřejí pokazili se o ději kampaně, měli by přestat číst mimo tento bod.

?

Včasný přístup k kampani v Modern Warfare 2 byl vysoce očekávanou událostí mezi fanoušky série. Hráči, kteří si předobjednali digitální kopii hry na jakékoli platformě, dostali do kampaně od 20. října včasný přístup k kampani.

Ve druhé poslední misi kampaně s názvem „Ghost Team“, fanoušek oblíbený postava Simon ‘Ghost’ Riley konečně odhaluje jeho tvář před pracovní skupinou 141 a Los Vaqueros. Pohled na fotoaparát je však zpoza jeho záda a hráči nemohou vidět jeho tvář, k jejich naprostému zklamání.

Po velmi ohromeném tichu týmu se kapitán Price obrátí na svůj starý přítel a řekne: „Rád tě znovu vidím, Simon,“ odkazuje na skutečnost, že moniker duchů je vyhrazen pouze tehdy, když operátor obléká svou ikonickou masku.

V době, kdy pohledy znovu posadily jeho tvář, Ghost již nasadil svůj tým duchů Balaclava. Toto je jediný příklad ve hře jiný než scény z mise Ghost Team Mission, kde je legendární operátor vidět bez jeho ikonické masky lebky.

. Ukazuje také, že Ghost sportuje pár hnědých očí, ale zbytek jeho vzhledu zůstává pro fanoušky neznámý a stále zůstává jedním z nejvíce lákavých tajemství série Modern Warfare série.

Kampaň Modern Warfare 2 (2022) je již fanoušky považována za jednu z nejlepších v seriálu. Nejnovější nabídka franšízy Call of Duty, která obsahuje mise na kousání nehtů s ohromujícími vizuálními a nádhernými hratelnostmi, je absolutní potěšením hrát.

Ti, kteří mají včasný přístup k názvu a dokončí kampaň, získají poměrně několik lákavých odměn v režimu pro více hráčů. .

Autorský obrázek

Nový únik moderního války 2 plně odhalil obličej ducha operátora, ale nevypadá tak děsivě, jak byste očekávali.

Operátor Simon „Ghost“ Riley byl vždy prominentní postavou Call of Duty, ale ještě více od restartu moderní války a jeho přírůstek do Warzone.

.

Ghost skrývá svou identitu pod jeho maskou lebky Hallmark, aby si udržel anonymitu, i když se zdá, že to už nebude možné, protože fotografie ukazující jeho celou tvář byla uniká.

Únik byl zveřejněn na Reddit Dataminer, kterému se podařilo objevit fotografii z herních souborů Modern Warfare 2.

Ukazuje se, že Ghost má plně vykreslenou tvář a že je modelován po jeho hlasovém a pohybu zachycovacím umělcem, Samuelem Rodkinem – stejně jako kapitán Price, Soap a Gaz.

.CO.Spojené království

Chcete -li e -mail snáze odeslat dopisy doručené pošty a funkce čtenáře, aniž byste museli odeslat e -mail, stačí zde použít naši stránku Odeslat věci.

Pro více podobných příběhů najdete v naší stránce her.

.