Modern Warfare 2 Nuke – Jak získat MGB (Season 5 Reloaded), Tactical Nuke | Call of Duty Wiki | Fandom

Taktical Nuke

Než se blíže podíváme, podívejte se na naše průvodce představující nejlepší moderní zbraně Warfare 2 a moderní mapy Warfare 2 dostupné v multiplayeru.

Modern Warfare 2 Nuke – Jak vydělat MGB

Moderní exploze války 2 nuke

20. září 2023: Sezóna 6 je na cestě a my máme vše, co potřebujete vědět o tom, jak skóre MW2 Nuke.

Téma Modern Warfare 2 Nuke je na mysli hráčů, kteří upadli do akce před začátkem sezóny 6. Modern Warfare 2 z roku 2009 představil taktickou nuke jako nejvyšší zabijácký dostupný k vydělávání a mnozí se stále diví, zda je pruh na konci hry k dispozici v nejnovějším vydání.

Starý taktický nuke požadoval, aby hráči dosáhli celkem 25 zabití v řadě a jak hráči nadále dominují zápasů.

Než se blíže podíváme, podívejte se na naše průvodce představující nejlepší moderní zbraně Warfare 2 a moderní mapy Warfare 2 dostupné v multiplayeru.

Je taktický nuke v moderní válce 2 2022?
Jak odemknout moderní válku 2 MGB KillStreak
Je MGB dobrý v moderní válce 2?

Je taktický nuke v moderní válce 2 2022?

Ačkoli se tomu nenazývá taktický nuke, V Multiplayer Modern Warfare 2 je nuke killstreak. Známá jako MGB (hromadně vedená bomba), raketa způsobuje obrovský výbuch, čímž se hru dostane na brzy a explozivní konec.

  • Nenechte si ujít: Nejlepší moderní válečné 2 zařazení na založení

Na rozdíl od starého taktického nuke neexistuje způsob, jak jej vybrat jako součást vašeho načítání, takže jej můžete kdykoli skóre.

Jak odemknout moderní válku 2 MGB KillStreak

Přesná metoda odemknutí pro MGB je neuvěřitelně jednoduché. Vše, co musíte udělat, je skóre 30 zabití bez umírání. Zní to jednoduše, ale s rychlým časem zabíjet, není zdaleka přímý, pokud si nemyslete kempování v rohu několik minut.

V horní části obrazovky se objeví hodiny odpočítávání deseti sekundy, než raketa změní mapu na hořící hromadu troskách.

  • Překontrolovat: Jak odemknout MX Guardian ve Warzone a Modern Warfare 2

Rovněž stojí za zmínku, že zabití skóroval AI kontrolovaný KillStreak, jako je Jet VTOL, nepočítají se do MGB, takže mějte na paměti, že při výběru, které pruhy budete muset získat horní ruku.

Je MGB dobrý v moderní válce 2?

Vzhledem k tomu, že tento konkrétní KillStreak má potenciál ukončit zápas, je MGB pravděpodobně nejlepším zabijákem v moderní válce 2. Může to chvíli trvat, než vyděláte v průběhu zápasu, ale má moc zaručit vítězství pro váš tým.

To je vše, co je třeba vědět o moderním válečném nuke k dispozici v rámci sezóny 3 Reloaded. Další informace, podívejte se na naše průvodce představující nejlepší moderní Warfare 2 SMG a nejnovější Intel na moderních Warfare 2 Double XP Events.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Modern Warfare 2 a Shooter Games Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Taktical Nuke

Tento KillStreak, který vyžaduje 25 po sobě jdoucích zabití (nebo 24 s tvrdou linií), je nejtěžší získat v Call of Duty: Modern Warfare 2. Lze jej odemknout již v úrovni 10.

Po použití se na všech obrazovkách všech hráčů zobrazí odpočítávání deseti sekundy, protože jaderná hlavice, i když neviditelná, spadne na zem a siréna bude znít siréna. Jakmile odpočítávání vyprší, bude celé bojiště pohlceno v bílém světle, když Nuke exploduje. Zdá se, že čas zpomalí, všechna vozidla a zabijáky odměny budou explodovat a nakonec se všichni hráči vyvolaní včetně uživatele, zemřít na místě.

Taktická detonace Nuke má za následek automatické vítězství pro uživatele a jejich tým, bez ohledu na to, jaké je aktuální skóre-pokud je však nuke volán volně pro všechny, když nepřítel má více zabití než uživatel nuke, Nuke nebude uživateli vyhrávat. Jakmile bude zavolán taktický nuke, aktuální skóre zamrzne. To znamená, že skóre se nezvýší, i když hráči zachycují cíle nebo zabijí nepřátele. Například, pokud skóre nad nadvládou bylo 199 až 180 a někdo volá v nuke, skóre zůstane stejné..

Poté, co taktický Nuke exploduje, zabije všechny hráče, kteří žijí do 5 sekund od jeho exploze. To může výrazně rozšířit zabijáky uživatele, pokud jsou jedním z posledních zabitých hráčů – a přidává to do žebříčku uživatelů Killstreak. Tomu se však lze vyhnout voláním kontrolovatelného zabijáka s notebookem (raketa Predator, střelec vrtulníku atd.) přesně, kdy se nuke zhasne. Hráč může také přežít taktický nuke, zatímco v konečném nebo posledním stánku.

Nuke nezabíjí hráče v náhodném pořadí. Bomba je vypuštěna z mapy. Pokud stojíte na okraji mapy, díváme se na to, kde je bomba upuštěna, hráč uvidí explozi a rázovou vlnu téměř totožnou s tím, když se nuke odejde do Call of Duty 4: Modern Warfare Mise kampaně „Shock and Awe“. Hráči budou zabiti v pořadí podle vzdálenosti (nejblíže k nejvzdálenějšímu) exploze.

Recenze expertů GameSpot