Modern Warfare 2 Open Beta Start Times | Kdy můžete hrát na PC nebo Xbox? Dot eSports, Modern Warfare 2 Beta – čas začátku, beta odměny, požadavky na PC, dotazy a další – víkend dva.

Modern Warfare 2 Beta – čas začátku, beta odměny, požadavky na počítač PC, dotazy a další – víkend dva

Předtím Activision zahájil beta beta 16. září Výhradně pro majitele PlayStation, kteří si hru předobjednali.

Kdy můžete hrát moderní válku 2 na PC nebo Xbox?

Call of Duty: Modern Warfare 2 je jedním z nejvíce očekávaných Treska Vydání v letech. Komunita se snaží dostat ruce na nové MW2, překonat touhou zbavit se zklamání Předvoj a vyzkoušejte nový titul, který nese název jedné z nejoblíbenějších her franšízy.

Mnoho hráčů již minulý víkend dostalo šanci se do hry ponořit, protože hra přivítala hráče Playstation pouze pro přístup k otevřené beta beta. .

Nový týden však znamená nové příležitosti hrát pro různé platformy. Hráči PlayStation se také budou stále moci akce dostat do akce, se spoustou důvodů. První otevřený Beta Weekend omezil množství progresivních hráčů, kteří by mohli učinit k odemknutí nových zbraní a připoutaností, přičemž v následujících víkendech bude k dispozici větší postup dostupného vývoje. Některé z lepších zbraní dostupných v beta beta jsou přístupné pouze prostřednictvím těchto progresivních systémů, což hráčům dává nějakou motivaci, aby se přihlásili zpět, zatímco také vyzkoušejí nové mapy a režimy.

Otázka pro většinu hráčů není „pokud“, je to „kdy.„A to„ kdy “je důležitá otázka, zejména s Infinity Ward a Activision, kteří se rozhodnou uvolnit beta trochu brzy minulý víkend. Pokud jste PC nebo hráč Xbox, který se zabývá vyzkoušením MW2 pro sebe, podívejte se na průvodce níže pro všechna data a časy, které potřebujete vědět.

Kdy můžete hrát Modern Warfare 2 na PC nebo Xbox?

Crossplay Early Access a Open Beta období pro hráče bez hráčů jsou tento týden, takže sledujte data a časy.

Beta v září. 22 a 23, počínaje 12:00 CT.

Po dvoudenním období předčasného přístupu začíná otevřená beta verze. 24 ve 12:00 CT. Od září. 24 až září. 26, všichni hráči na všech platformách mají přístup k beta beta.

Vedení přidružených editor a apexových legend. Od vstupu do bojů o Maddena a FIFA se svými bratry až po rozhovory s některými z nejlepších postav esportů na světě byl Adam vždy přitahován k her s konkurenční povahou. Obvykle ho najdete na vrcholných legendách (Světový okraj je nejlepší mapa, ne se o tom nehádá), ale také se daří ve Valorantu, Super Smash Bros. . Ping A R-301.

Modern Warfare 2 Beta – čas začátku, beta odměny, požadavky na počítač PC, dotazy a další – víkend dva

Talal Musa

Aktualizováno 23. září 2022 Talal Musa

Call of Duty: Modern Warfare 2 Beta se chystá zahájit víkend dva, přivítat hráče Xbox a PC do záhybu, počínaje předčasným přístupem k předběžným objednávkám a těmi, kteří získali kód.

Majitelé PlayStation dostanou také další crack, a je zde také křížová hra, aby každý mohl hrát společně.

Před účastí budou PS Players muset nainstalovat nejnovější aktualizaci, která byla nedávno vydána společností Activision. Ujistěte se, že jste umožnili spoustu času – aktualizace je přibližně 680 MB.

Stejně jako u minulého víkendu budou existovat dvě fáze-s časným přístupem od 22. do 23. září následovanou otevřenou fází, kde si může kdokoli stáhnout a hrát mezi 24-26, není nutné žádné klíče.

Po prvním víkendu provedl Infinity Ward řadu změn, které tým provádí na beta beta po obou zpětné vazbě od fanoušků, tak údaje z prvního víkendu. Zde si o tom můžete přečíst více.

Díky před Microsoft-Bid Deal Call of Duty s PlayStation mohou majitelé těchto konzolí na běžný celkem 10 dnů hraní hry s hrou.

Díky prvnímu víkendu beta máme pro beta spoustu průvodců. Patří mezi ně naše seznamy úrovně zbraní, naše tipy pro nejlepší vybavení, nejlepší výhody a načítání.

Beta také nabízí Activision a Developers Infinity Ward velkou šanci na zadnutí herní mechaniky a oslovení operačních zbraní. Takže pamatujte, že to nebude odrážet konečnou verzi a můžeme vidět, jak se zbraně a výhody chovají velmi odlišně, když je vydána poslední hra.

Modern Warfare 2 Beta – PC a Xbox doba uvolnění

22. září v 18:00 UK Čas/10:00 PT Pro ty, kteří si předobjednali na Xbox a PC. Křížová hra bude také podporována.

Pak, dál Sobota 24. září, Kdokoli bez ohledu na stav předobjednávky, může se dostat do beta beta. 18:00 UK Time a 10:00 PT. Tato fáze beta bude jediná doba, kdy je předplatné Xbox Live Gold NE Požadované.

Majitelé PlayStation se mezitím těší celému druhému víkendu bez ohledu na to, zda mají předobjednávku pro hru.

Beta se zavře pro všechny Pondělí 26. září v 18:00 UK Time/10am PT. Pak je to jen případ čekání na spuštění hry o spuštění o měsíc později.

Předtím Activision zahájil beta beta 16. září Výhradně pro majitele PlayStation, kteří si hru předobjednali.

Call of Duty: Modern Warfare II - PlayStation 5

Call of Duty: Modern Warfare II - PlayStation 4

Videogamer.. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace / obrázky z Amazon Product Advertising API / Last Aktualizované na 2023-09-24

Modern Warfare 2 Beta FAQ

Jak získám Beta Modern Warfare 2?

Majitelé Xbox a PC budou moci hrát Beta Modern Warfare 2 Pro ty, kteří si předobjednali na Xbox a PC. Křížová hra bude také podporována.

Sobota 24. září, . Ještě jednou nastavte své alarmy 18:00 UK Time a 10:00 PT. NE . Majitelé PlayStation mohou hrát také během této doby a je povoleno křížové hry.

Jak dlouho je moderní beta válečných 2?

Beta trvá po dobu dvou víkendů. Víkend jeden začíná 16. září a probíhá až do 20. září. Tento je výhradně pro majitele Playstation.

Víkend dva odstartuje 22. září a probíhá do 26. září. .

?

. Kód najdete buď ve svém e-mailu, pokud jste předobjednali digitálně, nebo na svém potvrzení. ..

Pokud nespadnete do posledního tábora, budete muset uplatnit svůj kód COD Modern Warfare 2 Beta. Můžete tak učinit tak, že se vydáte na oficiální web Modern Warfare 2 Beta zde.

Pokud jej již nemáte, budete se muset zaregistrovat na účet Call of Duty. Poté budete požádáni o svou platformu a region. Jakmile to uděláte, obrazovka by měla zobrazit stránku s potvrzením, dobře, potvrďte, že ji máte správně.

To vám však okamžitě nedá váš kód. Nyní je to případ hraní čekající hry – a zkontrolujte svou e -mailovou doručenou poštu. Kódy specifické pro platformu vám budou zaslány e-mailem před zahájením beta beta. Nezapomeňte dvakrát zkontrolovat tyto nevyžádané složky, pokud vaše nedorazila v době, kdy to začne.

Jak velká je moderní beta válečných 2?

I když stále čekáme na oficiální potvrzení, velikost hry PlayStation Shoding Account PlayStation na Twitteru tvrdila, že velikost beta bude mezi 15-30 GB, v závislosti na platformě a regionu.

Z jakéhokoli důvodu budou mít majitelé EU největší stahování, po kterém následuje Asie, USA a Japonsko. Až je můžeme potvrdit.

?

Jak spatřil Charlieintel, moderní požadavky na systém Warfare II beta pro ty, kteří hrají na PC, jsou následující:

Minimální specifikace

 • OS: Windows 10 – 64 bit (nejnovější aktualizace)
 • PROCESOR: Intel Core i5-3570 nebo AMD Ryzen 5 1600
 • Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 960 nebo AMD Radeon RX 470
 • Video paměť:
 • RAM: 8 GB RAM
 • Úložný prostor: 25 GB
 • Zvuková karta: DirectX kompatibilní

Doporučené specifikace:

 • OS: Windows 10 – 64 bit (nejnovější aktualizace)
 • PROCESOR: Intel Core i7-4770K nebo AMD Ryzen 7 1800X
 • Grafická karta: Nvidia Geforce GTX 1060 nebo AMD Radeon RX 580
 • Video paměť: 3 GB
 • 16 GB RAM
 • Úložný prostor: 25 GB
 • Zvuková karta: DirectX kompatibilní
 • Doporučené ovladače:
  • Nvidia: 516.79
  • .9.1

  Širokopásmové síťové připojení je samozřejmě vyžadováno a také kompatibilní systém DirectX 12. S vaší bitvou musí být také propojeno číslo mobilního telefonu.Čistý nebo pární účet.

  Kdy mohu předběžně načíst moderní warfare 2 beta?

  Majitelé PlayStation 5 a PlayStation 4, kteří si hru předem objednali, mohou nabití beta beta od 10:00 PT (18:00 UK) 14. září.

  Jaké odměny dostanu za hraní moderních válečných 2 beta beta?

  Activision oznámila spoustu kosmetických odměn za hraní moderních warfare 2 beta. Vše, co musíte udělat, je dosáhnout požadované úrovně operátora před koncem beta verze a vyděláváním XP.

  Odměny budou k dispozici v Modern Warfare 2, když se spustí 28. října. Říká se nám také, že tyto odměny budou také k dispozici ve Warzone 2.0 také, kdykoli to začne.

  Víkend 1 odměny (16. září – 20. září):

  • Úroveň 2 – Animovaný znak „Smashed It“
  • Úroveň operátora 15 – Plán zbraní „Boční dopad“

  Víkend 2 odměny (22. září – 26. září):

  • Úroveň provozovatele 18 – Skin operátora „kolize“
  • Úroveň operátora 19 – Vinyl „Žádná konkurence“
  • Úroveň operátora 21 – nálepka „Bezpečnost první“
  • Úroveň operátora 30 – Plán zbraní „Frontální dopad“

  ?

  Přístup k víkendu exkluzivního PlayStation se zabalí pro obě skupiny Úterý 20. září v 18:00 UK Čas/10:00 PT. Beta se zavře pro všechny . Pak je to jen případ čekání na spuštění hry o spuštění o měsíc později.

  Modern Warfare 2 Beta Start and End Times, předběžné zatížení, velikost stahování a další

  .

  Průvodce od Sherif Saed přispěvatel
  Aktualizováno na září. 22, 2022

  The Call of Duty: Modern Warfare 2 . Někteří z nás šli prakticky s různými kousky hraní pro více hráčů; otestoval novou zbraň; Tinkered s přizpůsobením zbraní v přepracovaném systému Gunsmith a dokonce získal několik odměn, které použily v plné hře.

  Tato stránka zodpoví na jakoukoli otázku, kterou byste mohli mít o moderní verzi Beta Warfare 2, pokud jde o platformy, včasný přístup, velikosti stahování, předběžného zatížení a obsah. .

  Víkend exkluzivní PlayStation je nyní za námi, protože se těšíme na druhý víkend, kdy PC, Xbox – a PlayStation mohou hrát společně.

  Modern Warfare 2 Beta Precoad

  Předběžné zatížení je nyní k dispozici na konzolech PlayStation, Vzhledem k tomu, že je otevřený pro všechny hráče PlayStation v příštím víkendu. .

  Pre-Loads PC a Xbox jsou také živé-ale pouze pro hráče, kteří si hru předobjednali, nebo získali beta kód jiným způsobem.

  .

  Modern Warfare 2 beta stahování velikosti

  Beta Beta Modern Warfare 2 přichází . na PlayStation 5 a 34.4 GB na PlayStation 4. Pro Xbox to je 35.4 GB . PC hráči se musí stahovat pouze 18 GB.

  Modern Warfare 2 Beta PC Specs

  Pokud hrajete na PC, ujistěte se, že systém splňuje nebo překračuje níže uvedené specifikace. .

  Moderní Warfare 2 Beta Minimální specifikace PC

  • OS: Windows 10 – 64 bit (nejnovější aktualizace).
  • procesor: Intel Core i5-3570 nebo AMD Ryzen 5 1600x.
  • GPU: Nvidia Geforce GTX 960 nebo AMD Radeon RX 470.
  • Paměť GPU: 3 GB.
  • RAM: 8 GB.
  • Úložný prostor: 25 GB.
  • : Nvidia: 516.79, AMD: 21.9..

  Modern Warfare 2 Beta doporučené specifikace PC

  • OS: Windows 10 – 64 bit (nejnovější aktualizace).
  • procesor: Intel Core i7-4770K nebo AMD Ryzen 7 1800X.
  • GPU: Nvidia Geforce GTX 1060 nebo AMD Radeon RX 580.
  • Paměť GPU: 3 GB.
  • RAM: 16 GB.
  • Úložný prostor: 25 GB.
  • Doporučené ovladače: Nvidia: 516.79, AMD: 21.9.1.

  Moderní válečný 2 beta obsah

  Beta moderní Warfare 2 zahrnuje řadu rozmanitého obsahu pro hráče, aby ochutnali něco z toho, co nabízí plná hra. Obě standardní akce 6v6 na malých mapách, stejně jako větší bitevní mapy, bude k dispozici ke hře. Battle Maps je to, co Infinity Ward volá pozemní válečné mapy, vzhledem k jejich čiré měřítku.

  Pokud jde o režimy, díváte se na šest různých režimů 6v6: Team Deathmatch, Dominance, Hardpoint, prohledávání a zničení, stejně jako dva nové příjezdy – Knock Out a vězeň Rescue. Pro ty, kteří dávají přednost většímu mapy, .

  Režimy 6v6 budou k dispozici na hraní . Pozemní válka je přístupná na jedné mapě: Sarrif Bay.

  S ohledem na to neočekávejte, že všechny režimy a mapy budou k dispozici současně. Pro vývojáře je běžné postupně zavádět nové mapy a režimy v průběhu beta beta. Například režim třetí osoby byl přidán pozdě do beta PlayStation.

  Mimo mapy a režimy se mnoho hráčů těší na Gunsmith 2.0, a systém zbraní, který vypadá, že má hodně hloubky.

  .

  Modern Warfare 2 Beta Rewards

  Activision nabízí více odměn než kdy předtím hráčům, kteří skočí do Beta Modern Warfare 2 Beta. Dobrou zprávou je, že ať už odměny, které odemknete, budou k dispozici pro použití v samotné beta beta, stejně jako při spuštění, když získáte plnou hru.

  . .

  • Úroveň 2: „Smashed It“ Emblem.
  • Úroveň 4: Kouzla.
  • Úroveň 6: Karta přehrávače „prošla testovací“.
  • Úroveň 10: nálepka „Operace First Blood“.
  • Úroveň 15: Blueprint zbraně „vedlejší dopad“.
  • Úroveň 18: Skin operátora „Collision“.
  • Úroveň 19: „Žádná konkurence“ vinyl.
  • Úroveň 21: Samolepka „Safety First“.
  • Úroveň 26 “‘podlaha IT’ Skin vozidla.
  • .

  Ať už jste pro Call of Duty úplně nový, propadlý hráč nebo někdo, kdo si ho každý rok kupuje – sestavili jsme zhroucení nového systému Perk, vylepšené mechaniky a vše ostatní, co vás hra neučí.

  Call of Duty: Modern Warfare 2 je 28. října na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

  !

  !