Modern Warfare 2 S Best Taq 56 načítání k použití v multiplayeru | Jeden esports, Best Modern Warfare 2 Taq-56 Loadrout (sezóna 5 Reloaded)

Nejlepší moderní válečník 2 Taq-56 načítání

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Nejlepší načtení TAQ 56 pro zničení moderních válečných 2 lobby

Nejrychlejší TTK, nejnižší zpětný ráz a optimalizované ladění!?

Steven “Heartbreaker” Cropley 8. září 2023 7:00

TAQ 56 Assault Rifle in Call of Duty Modern Warfare 2

Kredit: Activision Blizzard

Aktualizováno 8. září, 3:45 a.m. (GMT+8): Aktualizované načítání na nejnovější přílohy a ladění.

Taq 56 byla dominantní zbraní v sezóně Modern Warfare 2, a s touto sestavou se stále zlepšuje.

Call of Duty Guru Hero sdílel načtení Taq 56, které používá k ovládnutí lobby. Zatímco trochu přehnaný, Hero tvrdil, že jeho poslední sestava Taq 56 byla „tak nebeská a božská mocná, že to vyhladí jakoukoli šílenou bytost tady v MW2 MP,“ a můžeme očekávat, že to bude stejně dobré.

Hero slibuje, že toto načtení Taq 56 doručí vše, co chcete v moderní válce 2

Hero předvádí svůj Taq 56 načtení v moderní válce 2

S tím, co nazývá jeho „#1 Taq 56 Build“, zaručuje nejrychlejší čas zabít možný, nejnižší množství zpětného rázu a optimalizované ladění.

Začne věci s ústí RF Crown 50, kterou používá k pomoci při horizontální i vertikální kontrole zpětného rázu. To zase dává lepší možnosti dlouhého doletu.

Pokud jde o laser, Hero jde s vyzkoušeným a skutečným Schlagerem Peq Box IV. Rychlost zaměřená na cíl-down poskytuje více snappiness, aniž by ztratila cokoli jiného.

Pro třetí připevnění si vybere přilnavost Edge-47, aby se zlepšila cílená stabilita a stabilizace zpětného rázu.

A konečně, pro zadní přilnavost, hrdina jde s bojovou přilnavostí FSS pro ještě větší důraz na ovládání zpětného rázu.

Slot PŘÍLOHA Ladění (vertikální, horizontální)
Čenich RF koruna 50 +0.52, +0.24
Laser Schlager peq box iv -0.39, -34.55
UnderBarrel Grip-47 Grip +0.65, +0.28
Mag 40 kulatý mag N/a
Zadní rukojeť FSS Combat Grip -0.61, -0.36

Nejlepší moderní válečník 2 Taq-56 načítání

Obrázek ukazující moderní hráč válečných 2 pomocí M16

21. září 2023: Sezóna 6 je na cestě. Vylepšili jsme nejlepší načítání MW2 TAQ-56 a nejlepší přílohy, takže můžete ovládnout multiplayer.

The Nejlepší moderní válečník 2 Taq-56 načítání je jednou z nejsilnějších útočných pušek, které se použijí před zavedením sezóny 6. Ačkoli moderní válečník 2 Arsenal se neustále rozšiřuje, tento konkrétní AR stále stojí na vrcholu hromady.

Poté, co se vyhýbá nejnovějším Buffy a Nerfům, přichází TAQ-56 s relativně vysokou mírou výkonu ohně a poškozením, které se může vyrovnat, TAQ-56 vyniká v boji. I když je to silná volba v těchto bitvách středního rozsahu, zpětný ráz může být problematický na delší vzdálenosti, kde je zapotřebí větší kontroly k zasažení cíle.

Než odhalíme více o nejlepším načtení Modern Warfare 2 Taq-56, nezapomeňte se podívat na našeho dalšího průvodce, který zdůrazňuje nejlepší moderní Warfare 2 SMG.

Jaké je nejlepší načítání TAQ-56 Modern Warfare 2?
Jak odemknout moderní Warfare 2 Taq-56
Nejlepší moderní přílohy TAQ-56 TAQ-56
Nejlepší moderní válečník 2 Taq-56 výhod a vybavení
Je taq-56 dobrý v moderní válce 2?

Jaké je nejlepší načítání TAQ-56 Modern Warfare 2?

Místo zaměření na jednu konkrétní oblast poskytuje tato konkrétní sestava mírná vylepšení napříč deskou. S lepším poškozením, kontrolou zpětného rázu a další je Taq-56 mnohem snazší používat.

 • Přečtěte si více: Jak odemknout operátor Nicki Minaj v moderní válce 2 a Warzone

Palebná síla je již silným bodem, takže většina vylepšení přichází ve formě rychlosti kontroly zpětného rázu a zamířeného zrak (ADS).

Jak odemknout moderní Warfare 2 Taq-56

Jak je uvedeno výše, TAQ-56 je k dispozici pro použití, jakmile zasáhnete Úroveň 19. Jediné, co musíte udělat, je hrát hru a propracovat se přes řady!

 • Překontrolovat: Nejlepší moderní válečné 2 zařazení na založení

Doporučujeme co nejlépe využít dvojitou XP událost nebo pomocí některých tokenů dvojitých XP, aby bylo možné dosáhnout požadavků na odemknutí co nejrychleji.

Nejlepší moderní přílohy TAQ-56 TAQ-56

Díky Modern Warfare 2 Gunsmith je k dispozici rozsáhlá škála příloh pro vybavení TAQ-56. Zde je to, co doporučujeme v sezóně 5:

 • Čenich: FTAC Castle Comp
 • Hlaveň: 14.5 “Tundra pro Barrel
 • Skladem: TV kardinál Stock
 • UnderBarrel: FSS Sharkfin 90
 • Zadní rukojeť: FSS Combat Grip

Kopání věcí je FTAC Castle Comp čenich, která poskytuje obrovská vylepšení horizontálního a vertikálního zpětného rázu. Pro podporu mobility, TV kardinál Akcie zvyšují rychlost sprintu a zamířte rychlost chůze vedle FSS Combat Grip který se ještě více snižuje.

 • Překontrolovat: Jak odemknout operátora Izzy ve Warzone a Modern Warfare 2

Celkově tato sestava obsahuje perfektní rovnováhu mezi vysokým poškozením a vysokou mobilitou, což je neuvěřitelně silné v středních a dlouhých dálkových souborech.

Nejlepší moderní válečník 2 Taq-56 výhod a vybavení

Jakmile jsou nejlepší přílohy TAQ-56 tříděny, dalším krokem je strávit trochu času nalezením balíčku a vybavení, aby se vytvořil perfektní načítání. Zde je to, co doporučujeme používat zbytek sezóny 5:

Výhody

 • Bombová skupina (základna)
 • Battle tvrzená (základna)
 • Rychlé ruce (bonus
 • Rychlá oprava (Ultimate)

Kombinace bomby a ztuhnutí bitvy poskytuje odpor vůči výbušninám, blesku a omračujícím efektům, což je zvláště užitečné, když hráči na vás v průběhu zápasu hodí všechny druhy užitečnosti.

 • Přečtěte si více: Kdy je další událost Modern Warfare 2 Double XP?

Nejlepší bonus k použití v Modern Warfare 2 je rychlé ruce díky zvýšení rychlosti opětovného načtení a rychlosti výměny zbraní.

A konečně jsme šli s rychlou opravou jako naše konečné pohody díky rychlejší regeneraci zdraví, kterou poskytuje.

Zařízení

 • Smrtící: Frag granát
 • Taktický: Kouřový granát
 • Upgrade pole: Mrtvé ticho

Je velmi obtížné se pokazit s fragním granátem vybaveným v moderní válce 2. Vařte to k dokonalosti, než ho házíte, aby se zaručila spoustu poškození, je to pro každého, kdo stojí v blízkosti.

Pokud granát nezasáhne zabití a opozice bojuje, sledujte kouřový granát pro nějaký dočasný obal, zatímco jste se přeskupili.

A konečně, mrtvé ticho je neomylný, pokud jde o výběr upgradu v terénu. Klidné stopy vám dávají perfektní příležitost dostat se za nepřátelské linie a na jaře překvapivý útok.

Je taq-56 dobrý v moderní válce 2?

Díky této kombinaci připoutání je Taq-56 mezi nejlepšími útočnými puškami v Modern Warfare 2. Jakmile zkrotíte zpětný ráz, je velmi snadné použít ve všech situacích a pokud můžete reagovat za dostatek času, můžete porazit samopalci v bitvě.

To je vše, co je třeba vědět o nejlepším načítání moderních válečných taq-56. Další informace, podívejte se na nejlepší moderní odstřelovací pušku Warfare 2.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Modern Warfare 2 a Shooter Games Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Nejlepší načtení Taq 56 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2

Warzone 2 Taq 56 Build Load

Nejlepší načítání Warzone 2 Taq 56 z moderní války 2 snižuje zpětný ráz a promění ho na přímý paprsek střelby, smrtící v pravých rukou. Rekoil byl vždy velkou nevýhodou Taq-56, ale správné připoutání a sestavení se z něj mohou usnadnit ovládání a možnost powerhouse v Modern Warfare 2 a Warzone 2, která se dostala na náš seznam nejlepších Warzone 2 a Modern Warfare 2 zbraně. Pro více informací o budově nejlepší načítání a sestavení ve Warzone 2, podívejte se na více níže.

Nejlepší Warzone 2 Taq 56 načítání v moderní válce 2

Vaše načítání a přílohy Warzone 2 Taq 56 zruší problémy se zbraněmi – konkrétně zpětným rázem a ovládáním.

 • Čenich: Harbinger D20
 • Hlaveň: 17.5 “Tundra pro Barrel
 • UnderBarrel: FTAC Ripper 56
 • Munice: 5.56 Vysoká rychlost
 • Časopis: 60 kulatých mag

Začněme na přední straně a pracujeme zpět. The Harbinger D20 Člání je tlumič, který způsobuje poškození a rychlost a zároveň pomáhá zpětnému rázu. The 17.5 “Tundra pro Barrel může být také nazýváno „dobrý barel“, protože to opět zvyšuje poškození a rychlost, s mírným trestem pro požár. Abychom pomohli udržet poslušnost Taq-56, navrhujeme FTAC Ripper 56 UnderBarrel, která stabilizuje celou věc. Není potřeba optiky – vlastní památky Taq jsou naprosto v pořádku – a zbytek může být na vás trochu na vás, protože to, co následuje, je pro celou sestavu méně důležité. Šli jsme pro Vysoká rychlost munice a 60 kulatý mag Chcete -li zajistit určité množství efektivní všestrannosti – vždy užitečné v boji Warzone 2 – ale pokud chcete další stabilitu, můžete je vyměnit za bojovou přilnavost FSS nebo taktik hrubou hrubé zásoby. Experimentujte trochu na váš vkus, a pokud odemknete ladění zbraní, pracujte na minimalizaci zpětného rázu ještě více, abyste jej změnili na skutečný laser!

Nejlepší Warzone 2 Taq 56 Třída sestavuje v moderní válce 2

Vyzkoušejte tento načtení pro nejlepší sestavení třídy Warzone 2 Taq 56:

 • Upgrade pole: Nasaditelný kryt
 • Smrtící: Frag granát
 • Taktický: Flash granát
 • Základna 1: Bitva ztuhla
 • Základní perk 2: Scavenger
 • Bonus perk: Resupply
 • Ultimate Perk: Duch

Tato sestavení třídy TAQ 56 může být flexibilní v závislosti na vašich potřebách. Zaměňování nasavatelného krytu pro box Muniční je nejviditelnější možností zde. Tato volba v závislosti na tom, zda chcete nějakou ochranu, nebo více munice.

Doporučujeme vzít si skautský balíček výhod ve Warzone 2, protože uděluje vychytávač a duch a zároveň poskytuje zaostření, což by mělo pomoci položit přesný oheň v delších rozsazích tváří v tvář přicházejícím kulkám. Nemyslíme si, že opravdu potřebujete přehnaný s TAQ 56, takže podívejte se na nejlepší načítání P890 ve Warzone 2 pro dobrou možnost zálohování.

S ohledem na agresivní povahu této třídy, vezměte si cokoli smrtícího, s čím jste nejvíce pohodlí. Líbí se nám ruční granát, i když vám Semtex nebo vrták vám opravdu pomůže tlačit pevné cíle a ovládat mapu. Mohli byste si vzít stimulaci jako taktický, abyste pomohli obnovit tento taktický sprint, ale granát Flash je právě teď nezbytný.

Jak odemknout Taq 56 ve Warzone 2 a Modern Warfare 2

TAQ 56 lze snadno získat pouhým odemknutím na úroveň 19. Tento proces můžete urychlit tím, že zasáhnete Rychlé zabijáky, jako je Shoot House, nebo objektivní herní režimy, jako je nadvláda nebo Hardpoint. Některé tokeny moderních válečných 2 Double XP tento proces zjevně urychlí, ale jen Chase XP a zbraň budou brzy dost.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.