Modern Warfare 2 S Operator Bio nám konečně ukazuje, co se sakra jmenuje Soap?, Neil Ellice podrobně popisuje svou roli mýdla a škádlí, co lze očekávat od Call of Duty: Modern Warfare II • AIPT

Neil Ellice podrobně popisuje svou roli mýdla a škádlí, co lze očekávat od Call of Duty: Modern Warfare II

Modern Warfare 2’s Operator Bio nám konečně ukazuje: „Jak se sakra jmenuje Soap?”

Pamatujete si ikonický dialog kapitána Price, když mu byl poprvé představen kapitán John “Soap” Mactavish v Call of Duty 4: Modern Warfare? ?„Pak skončí vaše čekání.

V příspěvku Reddit, uživatel s názvem U/IIEC-RYAN3166 poukázal na některé nové podrobnosti o původu názvu mýdla. Nedávno spuštěná Modern Warfare 2 přinesla postavu zpět s hrdostí. V části hry Operator Bio ve hře vývojáři konečně odhalili důvod svého jedinečného jména ve franšíze Call of Duty. Chcete -li se o tom dozvědět více, přečtěte si níže.

Důvod za ikonickou přezdívkou kapitána Johna Mactavisha v moderní ságu války byl odhalen

Operátor bio pro mýdlo:

„Mýdlo“ získal přezdívku za úklid domu s pozoruhodnou rychlostí a přesností v technikách odbavení místnosti a taktice městské války. Je konkurenceschopný, odvážný a vždy hledá vítězství.”

Toto prohlášení jasně ukazuje, jak John získal svou přezdívku. Je jedním z nejtalentovanějších operátorů pracovní skupiny 141 v historii Call of Duty a jeho schopnost infiltrovat a dokončit práci je na špičkové úrovni. Bio dále odhalilo, že britský operátor je nejmladším kandidátem, který projde výběrem SAS v historii královské armády.

Představeno v Call of Duty 4: Modern Warfare, mýdlo se okamžitě stalo postavou oblíbeného fanouška. Během nepravdové krize ve hře také hrál klíčovou roli. V roce 2009 se vrátil na MW 2 a jeho poslední vystoupení bylo v Call of Duty: Ghosts v roce 2014. Fanoušci čekali na hraní jako mýdlo a od té doby se podívali na postavu.

S vydáním MW (2019) byl svět franšízy zcela přepracován. . Letos se konečně vrátil a hraje důležitou roli při přenášení příběhu vpřed.

Modern Warfare 2 (2022) také obsahuje ikonické postavy jako kapitán John Price, Simon Ghost Riley a další. Populární antagonista, generál Shepherd, se také vrátil v nové ságu.

Mýdlo je hratelné v Multiplayer a Warzone 2 z moderního válečného. Oba tituly sdílejí stejný vesmír a také stejný motor. S bitevním royale a režimem extrakce je to bezpochyby skvělý způsob, jak hrát Call of Duty právě teď.

Neil Ellice podrobně popisuje svou roli mýdla a škádlí, co lze očekávat od Call of Duty: Modern Warfare II

Neil Ellice se stará o centrum v moderní válce II, protože se vrací mýdlo oblíbené fanoušky.

Austin Manchester

Pro mnoho Volání povinnosti Fanoušci, originál Modern Warfare 2 je oblíbená série. Určitě vím, že je to moje, a dychtivě se těším na to, jak restartovat Modern Warfare II – Zítra uvolňuje po celém světě – vyznamenání a staví na dědictví svého předchůdce. Ve vedení k nové hře jsem byl schopen mluvit s Neilem Ellice, herec zobrazující ikonu série John „Soap“ Mactavish. Mluvil o převzetí role, jaké je herectví ve videohře, a samozřejmě o tom, od čeho lze očekávat Call of Duty: Modern Warfare II.

AIPT: Co tě přitáhlo k franšíza a role mýdla konkrétně?

Neil Ellice : V prvním konkurzu se tým příběhu – vedený Brianem Bloomem, Jeffem Negusem a Grahamem Hagmaierem – odkazoval na jeden z mých nejoblíbenějších filmů pro Modern Warfare II Tón a hloubka: Sicario . Pak jsme se workshopped monolog vojáka. Ne v boji, ale mluvením s vojenským psychologem o jeho osobní zkušenosti s válkou, zejména jeho složité a šedé morálky. To bylo pro mě překvapivé a zajímavé jako herec.

Mýdlo sám? Je to jeden z novějších členů pracovní skupiny. Až do této chvíle byl schopen nakreslit velmi jednoduchou hranici mezi dobrým a špatným. .

AIPT: Kdy jste poprvé začali hrát Volání povinnosti?

Ellice : Měl jsem běh ve Warzone 1.0, ale abych byl upřímný, rychle jsem si uvědomil!

AIPT: Kdo jsou vaše inspirace jako herec?

Ellice : Každý, kdo se nebojácný, aby se tam dostal a sundal masku, zejména ti, kteří ji zasekli dostatečně dlouho, aby položili jídlo na stůl.

Neil Ellice podrobně popisuje svou roli mýdla a škádlí, co lze očekávat od Call of Duty: Modern Warfare II

Herec Neil Ellice a jeho postava John „Soap“ MacCavish.

AIPT: Cítili jste tlak převzetí role mýdla poté, co Kevin McKidd dříve vyjádřil postavu?

Ellice : Mám ohromnou vděčnost a úctu Kevinovi McKiddovi za jeho talent při výrobě mýdla Mactavish ikonu, aby se stala dědictví pro herce, jako jsem já. Všechny starší role mají své výzvy. Myslím, že nejlepší radou, kterou jsem dostal, bylo jen zavázat se, že je to věrná pro sebe (dobrý život rada obecně!) a být stejně odhodlán přinést lidstvo a pravdu – jak byl Kevin McKidd – ke každému ze scén mýdla jako pochodně.

AIPT: Jaké jsou výzvy k hraní pro videohru versus herectví pro film a televizi?

Ellice : Náš režisér Jeff Negus Storyboard na každou scénu a často střílel ručním stylem „V-Cam“, takže to bylo velmi podobné filmu a televizi. Obecně však není „pokrytí“ při zachycení výkonu, což znamená, že nepracujeme přes řadu širokých záběrů. Je to všechno zachyceno super široké na jevišti naplněné kamerami v „One-R“ a poté v postprodukci může režisér přesunout kameru, kdekoli se jim líbí.

Pro herce tedy opravdu neexistuje způsob, jak jen projít pohyby v širokých a „zachránit“ okamžiky pro médium nebo detail. Celé vaše představení ve scéně – od velké akce po intimnější okamžiky – musí hrát v obou snímcích, jako je čisté divadlo. Ale jak jedna z mých idolů Denzel Washington řekl o rozdílu mezi jednáním v různých formátech: Pravda je pravda. Beru to k srdci. Je to všechno jen pravda, ať už je formát jakýkoli. Takže jen udělejte pravdu, i když vás necháte cítit se odkrytý. To je práce herce.

AIPT: Máte oblíbený příběh ze svého času na scéně?

Ellice : To bylo většinou zachycení výkonu na jevišti a obsazení mělo brilantní chemii, takže tam byly několik velmi zábavných okamžiků. Myslím, že bych dal příběh kampaně, kdybych pojmenoval tuto konkrétní scénu, ale pamatuji si jedno odpoledne naklonění uvnitř přepravního kontejneru, který sleduje Alain Mesa – který hraje plukovníka Alejandro Vargas, vůdce mexických speciálních sil – vyslýchám starého přítele. Bylo to fascinující, „znal jsem ho, když…“. A je to úžasná lidská bytost.

Poprvé s režisérem Craigem Gillespiem v oficiálním upoutávce bylo nezapomenutelné zážitek přivést mýdlo Mactavish do živé akce. Jsem vděčný Activision Marketing za to, že mi dal výstřel. Není to o nic lepší než skočení z MRAP plně naložené na explodující přistávací dráhu. To byl skutečný obchod. Myslím, že Mohawk byl zpíván a vzal jsem pár pádů, ale stálo to za to. Z toho, co jsem viděl, s vynikajícími zkušenostmi, které vývojáři vytvořili, se úroveň ponoření způsobí, že se budete cítit každý zásah a něco z toho, co jsem udělal.

Jo, a výkon zachycení suchého suchého suchého suchého obleku a plošiny kamery Face je hodně nosit na celý den natáčení, takže jsem přinesl ležící sportovní židli a umístil ji jen mimo nastavení, aby se natahoval mezi. Následující ráno mi bylo řečeno, že jeho reflexní materiál zřejmě vyhodil z údajů o zachycení výkonu po celý předchozí den a musel být ručně rozmotán … bylo to vyhoštěno za oponou.

Aipt: jak Modern Warfare II stavět na základu hry o stejném titulu 2009?

Pokud jde o hratelnost, toto je nová generace Volání povinnosti . Je plná pokroku poháněného tím, čemu rozumím, je nejpokročilejší motor, jaký kdy v Volání povinnosti , stavět na motoru, který debutoval Moderní válčení (2019). Myslím, že je to poprvé Volání povinnosti Historie Tým používá jeden sjednocený motor napříč a Warzone 2.0 . Je to neuvěřitelně pohlcující zážitek postavený skvěle talentovaným týmem 300+ lidí na Infinity Ward.

Pokud jde o příběh, naše hra je pokračováním (2019). Tímto bodem byla pracovní skupina 141 – cena, Gaz, Ghost a Soap – již nějakou dobu plně reformovali a bojovali společně. Hodně k duchovnímu zmáčení!

AIPT: Jak se po celé franšíze vyvinula charakter mýdla?

Ellice : V Volání povinnosti vesmír, opětovné představení pracovní skupiny 141 začalo v Moderní válčení (2019). Tak pro Modern Warfare II , Mezi jen poprvé se setkáváme s mýdlem, a proto je hodnost seržanta. Je to nový chlap, který vidí konflikt jako řez a suchý a chce, aby se rychlé vítězství prokázalo mezi svými vrstevníky, zejména Ghoch, který se nakonec stane něčím mentorem. Ale brzy si uvědomí – aniž by zkazil cokoli -, že vše není tak, jak se zdá … má dlouhou cestu a hráč bude mít velmi obtížná rozhodnutí ve městě duší.

AIPT: Co jste nejvíce nadšeni pro hráče, kteří mají zažít, když se zavede Modern Warfare II poprvé?

Ellice : Z toho, že jsem na dva roky na pódiu a vypnul a zažíval kamarádství našeho úžasného obsazení, jsem nadšený, že hráči kampaní zažívají a ponoří se do vztahy , zejména v pracovní skupině 141 a bratrství, které roste mezi mýdlem a plukovníkem Alejandro Vargas. A – žádné spoilery – ale možná vás jen překvapí, kde věci skončí s mýdlem a duchem… „Žádné boje samy.“

Call of Duty: Modern Warfare II Vydává zítra, 28. října, pro PlayStation 4 a 5, Xbox One a Series X/S a PC. Warzone 2.0 , pokračování do roku 2020 Call of Duty: Warzone , Zahájí 16. listopadu 2022.

Neil Ellice podrobně popisuje svou roli mýdla a škádlí, co lze očekávat od Call of Duty: Modern Warfare II

Připojte se k Aipt Patreon

  • ❌ Odstraňte všechny reklamy na webu
  • �� Připojte se k naší komunitě Discord, kde si povídáme o nejnovějších zprávách a vydáních ze všeho, co pokryjeme na AIPT
  • �� Přístup do našeho měsíčního knižního klubu
  • �� Získejte brožuru pro fyzický obchod, který vám každý měsíc odeslán
  • �� A další!