Modern Warfare 2 Sezóna 1 Podrobnosti a plán | PCGamesn, Modern Warfare 2 Sezóna 1 Datum vydání, Battle Pass a Warzone 2.0 Spuštění

Vše, co potřebujete, abyste se připravili na Modern Warfare 2 Season 1

Kromě toho můžeme očekávat nové mise SPEC OPS, nájezdy a zlepšení kvality života napříč deskou během sezóny 1.

Modern Warfare 2 Sezóna 1 Podrobnosti a plán

Call of Duty Modern Warfare 2 Sezóna 1 Datum vydání

Hledáte zprávy o MW2 Sezóna 1 datum vydání a co obsahuje? Nyní už jste v moderní válce 2 kolena, ale pokud vás zajímá, co přesně je dohoda s první sezónou obsahu pro hru FPS, máme vaše záda.

Kdy začala první sezóna Modern Warfare 2? Datum vydání sezóny MW2 bylo 16. listopadu. Dorazil vedle Warzone 2 a také s ním přinesl vysoce očekávaný režim DMZ. První sezóna s sebou přinesla mapu fanoušků oblíbeného moderního válečného válečného 2 a hráči mohou postupovat přes bitevní průsmyk za dvě bezplatné zbraně, zatímco Modern Warfare 2 Vault Edition Majitelé mohou odemknout sezónní bitevní průkaz s 50 vrstvami stupňů.

Modern Warfare 2 Sezóna 1 nové mapy

S sezónou 1 MW2 přichází návrat mapy fanoušků; Střílet dům. Tréninková oblast živého ohně přeměněná na krevní část pro střelce pro více hráčů, Shoot House je klasika z nějakého důvodu a je skvělou arénou pro vyrovnání vašich zbraní.

Modern Warfare 2 předsezonní data

Předsezóna Modern Warfare 2 probíhala z jejího spuštění 28. října až do vydání sezóny 1 16. listopadu.

Modern Warfare 2 Spec Ops and RAIDS

Tato zážitek z dvou hráčů je rozšířením kampaně a rafinovaná verze režimu Spec Ops 2019. Tři moderní mise Warfare 2 Spec Ops jsou k dispozici na začátku první sezóny.

Přibližně v polovině první sezóny, kdy se začne sezóna 1 znovu načíst, přicházejí nájezdy na moderní válku 2. Jedná se o nový typ režimu popsaného v blogu Call of Duty jako „zkušenost s kooperativním zážitkem tří hráčů vyžadující týmovou práci a strategické myšlení, které se zaměřují.“

To je vše, co potřebujete vědět o datu vydání sezóny Call of Duty. Pokud se s vydáním multiplayer vydáváte, máme tu nejlepší zbraně v moderním válce 2, stejně jako každé pocity a zabijáky, když opravdu začnete dominovat opozici. A pokud máte rádi změnu tempa bitevního royale, nezapomeňte se před padáním podívat na naše požadavky na systém Call of Duty Warzone 2.

Gina Lees Gina miluje putování po pláních ve Valheimu, prozkoumává usazené systémy ve Starfieldu, přeje si nové postavy v Genshin Impact a Honkai Star Rail a Bash Zombies a další monstrózní zvířátka v hororových hrách. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Vše, co potřebujete, abyste se připravili Modern Warfare 2 Sezóna 1

Call of Duty Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 právě spuštěno, ale už je čas začít se dívat dopředu na první dávku obsahu. Inaugurační sezóna hry se brzy uvolní a přichází se spoustou nových funkcí, jako jsou zbraně, mapy, režimy a začátek Warzone 2.0 a DMZ. S tolika v potrubí Modern Warfare 2, Během sezóny 1 není nedostatek funkcí. Ale kdy začíná tato sezóna a co přesně bude obsahovat? Zde je to, o čem potřebujete vědět Modern Warfare 2 Sezóna 1.

Kdy je Modern Warfare 2 Datum vydání sezóny 1?

První sezóna Modern Warfare 2 Pokračuje Středa 16. listopadu 2022, při 1 str.m. Východní.

Je tam a Modern Warfare 2 Roadmap sezóny 1?

Activision vydal plán pro Modern Warfare 2První sezóna.

Tady je! Activision vydala celou sezónu 1 plán a podrobně popisuje, co lze očekávat v následujících týdnech.

Jaké jsou Modern Warfare 2 Aktualizace sezóny 1?

Activision potvrdila vše, co můžeme očekávat od sezóny 1 v rámci zdlouhavého blogového příspěvku.

Tier 1 (dříve známý jako Hardcore Mode) bude debutovat během inaugurační sezóny, spolu s mnoha dalšími funkcemi, včetně nových zbraní. Během uvedení sezóny 1 přijde útočná puška M13B, puška Victus XMR Sniper a Bas-P SMG, zatímco útočná puška Chimera bude přidána během aktualizace v polovině sezóny. Všechny tyto zbraně budou zdarma.

Activision také potvrdila, že milovaná mapa natáčení House bude přidána vedle spuštění sezóny 1, zatímco zásilka přijde během aktualizace v polovině sezóny. Doufáme také, že v této sezoně uvidíme Highrise, Quarry, Terminal nebo Reza – to vše pravděpodobně přijde Modern Warfare 2 nakonec.

Během sezóny 1 je na co se hodně těšit, včetně nových map, zbraní, režimů a zbrusu nového bitevního průchodu.

Kromě toho můžeme očekávat nové mise SPEC OPS, nájezdy a zlepšení kvality života napříč deskou během sezóny 1.

Nadcházející sezóna také označuje začátek prvního bitevního průsmyku, který dá hráčům přístup k kosmetice, zbraním a operátorům. Není jasné, co přesně tento bitevní průkaz bude obsahovat, ale očekávejte různé úrovně se spoustou odemknutí. Li Modern Warfare 2 Zrcadla předchozí položky, Battle Pass by měl stát kolem 10 $.

Warzone 2.0 a datum vydání DMZ

Pravděpodobně nejdůležitějším aspektem sezóny 1 je přidání Warzone 2.0 a DMZ-dva zbrusu nové režimy zdarma Modern Warfare 2.

Call of Duty: Warzone 2.0 uvádí na trh spolu s moderní válkou 2 sezóna 1.

Jak naznačuje jeho název, Warzone 2.0 je sledování do roku 2020 Warzone a je postaven od základů vedle Modern Warfare 2. Tento nový pohled na Battle Royale si klade za cíl fungovat podobně jako jeho předchůdci s řadou vylepšení, nových zbraní a nové mapy Al Mazrah.

Naproti tomu DMZ je Modern Warfare 2 režim extrakce, který bude fungovat jako Útěk z Tarkova. V něm budou hráči muset prozkoumat Al Mazrah, aby našli zdroje, zatímco bojovali proti skutečným hráčům a AI. O DMZ stále moc nevíme, ale také se spustí 16. listopadu.

Modern Warfare 2 je nyní k dispozici na PlayStation, Xbox a PC.