Mods – Fallout 4 – Mod DB, nejlepší mody Fallout 4 pro Xbox One, PS4 a PC | Gamesradar

Nejlepší mody Fallout 4 pro Xbox One, PS4 a PC

Contents

Pokud máte dost vidění stejných názorů, jak prozkoumáte post-apokalyptickou pustinu, pak vám tento mod může pomoci se změnou scenérie. S jemnými úpravami počasí a efektů osvětlení lze váš výhled na svět aktualizovat a obnovit.

Mods – Fallout 4

Jako jediný přeživší Vault 111 vstoupíte do světa zničeného jadernou válkou. Každá vteřina je boj o přežití a každá volba je vaše. Pouze vy můžete znovu vybudovat a určit osud pustiny. Vítej doma.

Primitivní lukostřelba

14. srpna 2023 vydáno 14. srpna 2023 hraní rolí

Toto je zbraň pro Fallout 4, navržený pro primitivní (pouze „hůlka bow“) stylu lukostřelby.

Synth Hunter

14. srpna 2023 vydáno 14. srpna 2023 hraní rolí

„Jsou v bezpečí.. pokud nejsou objeveny!”

Fallout 4 NPC přepracované

23. června 2023 vydáno 23. června 2023

Mod, který mění téměř každou základní hru NPC etnicita na jeden z evropského původu celkem 21 NPC Jedná se o hlavní soubory. Musíte si stáhnout.

Fallout: Vault 13

22. května 2023 Hraje role TBD

Fallout: Vault 13 je nadcházející úprava pro Fallout 4, která se snaží předělat a reimagine Fallout 1 v motoru Fallout 4.

Doplňky autoalarmu a vylepšené

10. května 2023 vydáno 10. května 2023 Tactical Shooter

Vylepšené a pevné zvuky alarmu pro Fallout 4, takže vám nedávají puchýře uší. přidání dalších zvuků, pokud chcete, pokud jste někdy našli.

Fallout 4 Sim Settlements Mod

3. března 2023 vydáno 3. března 2023

TLDR: Umožňuje vám vytvářet předměty zóny, které řeknou osadníkům, jaký typ budov je třeba vytvořit v různých oblastech vašeho vypořádání a budou to dělat.

Fallout 4: Ouachita pustina

28. ledna 2023 Hraje role TBD

Mod velikosti DLC pro Fallout 4, který se snaží přidat novou oblast zvanou „The Ouachita Wasteland.

Klasické zvuky exploze bodypartu

11. ledna 2023 vydáno přehrávání rolí 2020

Tento mod změní explozi bodypartu zní na 3-jako spadne.

Maxwellův svět

5. října 2022 vydáno 2016 Střelec první osoby

Rozlehlý strašidelný strašidelný modic parku pro Fallout 4. S více koncovkami, měnícími se krajinou a četnými tajemstvími je Maxwellův svět jediný.

Oprava zbraní Redux

24. srpna 2022 TBD Střelec první osoby

Revize zbraní Redux je komplexní generální oprava vanilkových zbraní ve hře, spolu s určitým fixováním chyb, postavených na lepším rámci.

Úložiště MOD MOD

18. srpna 2022 TBD Střelec první osoby

Jen další hostitelský web, kde mohu udržovat své mody.

Fpsboost

15. června 2022 vydáno 15. května 2022 Střelce první osoby

Mod snižuje počet zbytečných objektů, budou smazáni. Výkon se zvýší. Zlepšit výkon bez skriptů. instalace.

Whispering Hills – Oprava tichého kopce pro Fallout 4

14. června 2022 vydáno 2019 Adventure

Tento mod promění Fallout 4 na tichý kopec, jako je nigthtmare. Od nynějška budete obklopeni hustou mlhou, podivnými zvuky a občas tažení.

Lepší svět – obrovský nový svět a quest mod

12. června 2022 TBD hraní rolí

Příběh Jo, Liz a lepší svět je nadcházející příběhová modifikace Nového světa pro Fallout 4. Lepší svět vypráví příběh dvou žen na.

Otec Companion – Alternativní koncová možnost pro Fallout 4

1. dubna 2022 vydáno hraní rolí 2018

Práce s DR. Volkert zachránit otce a najmout ho jako společníka po skončení hlavního příběhu. Budete potřebovat sérum Cabot a další. Existuje také.

“Plaťata”

15. září 2021 Hraje role TBD

„Plaťata“ (název projektu) je mod fikční příběh Fallout 4, který se koná ve fiktivním místě v Ohiu, 2287

Ammotweaks

19. července 2021 vydáno přehrávání rolí 2021

Přidává přepínání munice, další typy munice, systém stavu zbraně, crafting munice/výbušniny a další.

Mlýnek na šrotu

16. července 2021 vydáno přehrávání rolí 2021

Přidává pracovní stůl, který rozkládá misc položky do jejich základních komponent.

Zvířata osobního balení

16. července 2021 vydáno přehrávání rolí 2021

Přidá alternativní systém následovníků pro zvířata.

Sol’s šest tisíc implantátů

8. července 2021 vydáno přehrávání rolí 2016

Bionické implantáty se vrací do společenství. Můžete najít Dr. Wudy Rells a objevte toto tajemství? Tip – podívejte se na vnější oblast.

Adventures in Prewar Boston Square s Caillou, šestileté dítě!

13. června 2021 vydáno 2020 Střelec první osoby

Někdy chtěli cestovat zpět do roku 2000? Když nebyla žádná válka, jídlo chutnalo lépe a politika nebyla strčena do krku lidí? Někdy chtěl.

Fallout Kanawha

23. března 2021 Hraje role TBD

Fallout Kanawha je ambiciózní Mod Fallout 4 Total Conversion, aby odpověděl na jednu otázku: co když popálený mor nikdy neexistoval. Představovat a.

0000074210

1. října 2020 vydáno 2020 střelec první osoby

Kolekce zálohování 0000074210 modů opětovného se svolením.

Fallout 4 – Project Glyptic V1 – oficiální vydání_mirci33

18. září 2020 vydáno 2020 Adventure

Fallout 4 – Project Glyptic V1 – oficiální vydání_mirci33 Celková konverze Fallout 4 od Mirci33.

EPA divný zbraň sezóna prochází

30. dubna 2020 vydáno hraní rolí 2019

Pravděpodobně nejsložitější cheat kód a parodie zbraně v historii videoher, EPA Weird Weapons Season Pass sestavuje ~ 150 zbraní a předmětů s podivným.

Fallout: Liberty Hell

18. února 2020 Hraje role TBD

Fallout 4 mod se sídlem v post-apokalyptické Philadelphii a okolí.

Fallout Chicago

30. srpna 2019 hraní rolí TBD

Vítejte v Fallout Chicago, jsem vedoucím týmu a pracujeme na světovém prostoru v Chicagu, hledáme lidi, kteří jsou v současné době všech dovedností od PR do 3D.

Fallout: Niagara

20. června 2019 Vydáno 2020 Adventure

Fallout Niagara je modem v rozvoji New-Lands pro Fallout 4. Projekt je rozvíjen hlavně sám s malou pomocí od ostatních.

Fallout: Wyoming

2. června 2019 hraní rolí TBD

Fallout: Wyoming je projekt MOD velikosti DLC pro Fallout 4. Set in poválečné pláně pustiny, Fallout: Wyoming prozkoumá oblast uvedenou v.

Fallout 4: New Vegas

26. prosince 2018 hraní rolí TBD

Fallout 4: Nový Vegas si klade za cíl znovu vytvořit Fallout Obsidian Entertainment: New Vegas in Fallout 4’s Creation Engine, se všemi původními úkoly, Story.

Nebyly nalezeny žádné mody odpovídající specifikovaným kritériím. Doporučujeme vyzkoušet seznam mod bez použitého filtru, abyste procházeli vše dostupné. Přidejte mod a pomozte nám dosáhnout našeho poslání předvádět nejlepší obsah od všech vývojářů. Připojte se nyní a podělte se o vlastní obsah, vítáme tvůrce i spotřebitele a těšíme se na vaše komentáře.

Nejlepší mody Fallout 4 pro Xbox One, PS4 a PC

Fallout 4

Nejlepší mody Fallout 4, které jsem našel, opravdu pomáhají osvěžit hru malými vylepšeními a vylepšeními, jako jsou vylepšení dogmeat nebo lepší počasí – pokud hledáte způsoby, jak okořenit svůj zážitek Způsob, jak jít. A co víc, je to, že Fallout 4 dokonce umožňuje konzolám používat mody, takže pokud hrajete na PC, PS4 nebo Xbox One, tento seznam bude stále užitečný, protože téměř všechny níže uvedené mody Fallout 4 lze nainstalovat na PS4 a Xbox One verze hry díky nějakému technickému průvodci. Toto je již jeden z Nejlepší hry RPG venku, ale s několika nejlepšími mody Fallout 4 to můžete ještě zlepšit. Bavte se tam, Wastemande!

Simplesedsions

Navzdory výbuchům barvy občas viděných ve Fallout 4 nemůžete popřít, že se nakonec dostanete z toho, že se budete potýkat s unavenými žlutými a hnědými pustiny. Simplesseasons to vše mění tím, že změní apokalyptický svět na svátek pro oči (ale ne smysly, které někdo s sena bude rád slyšet). Tyto čtyři mody – nemusíte je všechny stahovat, pokud nechcete, mimochodem – buď přikrývají pustinu ve sněhu, nechají vzteklé zeleně, proměňují vše v zákal pomerančů a žlutých, nebo Vytvořte zelené stromy, které teprve začínají zžloutle. Nyní, kdyby existoval fotografování, který zachytil veškerou tu krásu.

Nejlepší přítel každého (dogmeat + společník současně)

DogMeat je zvláštní společník. Nelze popřít, že je to velmi dobrý chlapec, ano, ale řada doprovodných výhod na něj neovlivňuje: Live and Love se nevztahuje na doggo a nezakazuje výhody Lone Wanderer Perk. Tento mod umožňuje mít dogmeat a další společník současně. Bezpečnost v číslech, správně? Protože na PS4 nemůžete používat externí aktiva, není tento mod k dispozici pro nikoho s konzolou Sony. Špatný Sony.

Silnější dogmeat

Vanilla Fallout 4 má dogmeat a dělá 1-2DPS, když útočí na různé nepříjemnosti zkorumpované pustinou. Jak to bude vědět kdokoli, kdo má laskavost pro věrného společníka, ve skutečnosti se to nezdá spravedlivé. V případě, že jste to ještě neuhodli, silnější dogmeat zvyšuje jeho poškození na 58 dps, takže tento psů natolik smrtí.

Jakýkoli mod zbraní

Zapomeňte na omezení výroby zbraní základní hry, jakýkoli mod jakýkoli zbraň umožňuje vaší představivosti běžet divokou, když jste na pracovním stole. Někdy chcete střílet dělové koule z ručního revolveru, vytvořit elektrifikovanou mini zbraň nebo strčit deathclawův dráp na boxerskou rukavici? Všechno možné s tímto modem.

Ocdecorator

Nakonec můžete dělat to, co vám vaše matka vždycky řekla a vyzvednout se po sobě. Mod OcDecorator vám umožňuje umístit jakýkoli objekt na jakýkoli jiný objekt, takže umístění zbraní a brnění na police nebo fanoušky kanceláře na stolech již není bolest v zadku. Nyní můžete mít vše ve svém osadě úhledně organizované, zamčené na místě a dokonale se zobrazovat místo toho, aby se všechno zaklepalo NPC a skončilo v hromadě na podlaze.

Umístěte kdekoli/všude

Editor Vanilla Settlement Fallout 4 není nejlepší. Stěny se ne vždy sestavují, dostanete předměty a nábytek, které prostě nelze umístit tam, kam chcete, a skončíte s některými nevzhlednými mezerami ve svých dekorativních strukturách (a ještě horší obrany). Místo kdekoli/všude vám umožňuje přistoupit do jiných objektů, takže se můžete všeho úhledně spojit. Žádné další mezery, už žádný nepořádek.

Žádný limit sestavení

Samozřejmě, i když používáte předchozí dva mody k hromadění objektů na sobě a přilepete je na jinak nedosažitelná míst. Pokud nainstalujete tento mod, to je, protože to odstraňuje limit sestavení pro všechna osada – ale opatrně mějte opatrně, protože tyto limity jsou zde z nějakého důvodu a můžete zpomalit nebo havarovat svou hru, pokud jdete příliš daleko.

Legendární úpravy

Pokud hledáte své zbraně, aby se zabalily trochu více úder, možná budete chtít zkontrolovat mody legendárních úprav. Tento mod přidává nový úprava slot do vaší zbraně a možností tvorby brnění, což vám umožní zahrnout jednu legendární zbraň nebo atribut brnění do vaší položky výměnou za značné množství materiálů. Můžete si vybrat ze seznamu všech atributů dostupných ve hře a poskytnout vám vše, co potřebujete, abyste vytvořili nezastavitelný průzkumník pustiny.

Řemeslná munice

Řemeslný Mod munice přidává ještě větší tvorbu k expanzivnímu build-fest, který je Fallout 4, ale nemáme s tím žádný problém. Mod obsahuje nový řemeslný stůl s názvem The Reloading Workbench, který vám umožňuje brát materiály a naplnit své munice spoustou kulek a bomb. Není třeba putovat po radioaktivních tělech divočiny a kontrolovat zásuvky pro zapomenuté munici. Jen si vyrábět a udělat to všechno.

Infinite munice pro vašeho společníka

Potíže s tím, že dáte vašemu společníkovi zbraň jinou než jejich výchozí volbou. Nekonečný mod munice tento problém vyřeší. Dokud má váš společník jedno kolo munice pro příslušnou zbraň ve svém inventáři, mohou navždy vystřelit – s výjimkou launningového staltu Fat Man Mini Nuke, protože to by mohlo vytvořit katastrofální situaci.

Armorsmith se rozšířil

Pokud jste trochu módy ve Fallout 4, budete chtít stáhnout The Armorsmith Extended Mod, který přidává nový crafting stůl, který vám umožní vyrábět oblečení a brnění, umožňuje vám nosit plynové masky a bandány pod Více klobouků a umožňuje vám upgradovat každý kus oblečení a brnění. Opravdu to jen dělá každý kus oblečení a brnění cennější, což je určitě dobrá věc. Bohužel to není na PS4, ale Unified Clothing Revihaul je super náhrada – stačí se ujistit, že je nejprve nainstalován komunitní zdroj brnění a zbraní a zbraně.

Vypořádání se rozšířilo

Standardní sada struktur, nábytku a objektů, které můžete zabudovat a vložit do svého osady. S nainstalovaným mod najdete stovky nových objektů, které se přidají do vašeho virtuálního domova. Nové položky zahrnují vše od dveří trezoru a ostnaté drátěné betonové stěny po stromy a dokonce i letadlo.

Úplné dialogové rozhraní

Při rozhovoru s jinými postavami ve Fallout 4 někdy může vaše postava jen říct nejkrásnější věci. Použití výchozích možností parafrázovaného dialogu není vždy jasně zprostředkováno, jak vaše postava bude reagovat touto volbou. S úplným dialogovým rozhraním MOD vyjmete všechny ty dohady. Celá odpověď je napsána na možnosti dialogu, což by mohlo pomoci vašim rozhovorům tak, jak je zamýšlíte. Protože společnost Sony nenechává, aby jejich moderníci používali externí aktiva (díky, Sony), tento mod se v dohledné budoucnosti neobjeví na PS4. Sakra.

Snížené zbraně

To je spíše osobní preference, ale vždy mi to vadí, když moje postava vždy ukazuje svou zbraň vpřed. Snížené zbraně způsobují, že manipulace se zbraněmi vaší postavy trochu bezpečnější pro ty kolem nich. Kdykoli zbraň není zaměřena nebo vystřelena, střelná zbraň je snížena na méně agresivní postavení. Je to všechno o bezpečnosti zbraní, lidí. Pokud nejste opatrní, dáte něčí oko. Stejně jako v případě plného dialogového rozhraní, snížené zbraně používá externí aktiva, takže nelze je přenést na PS4. Jo, jsem také zklamaný.

Lepší grafika a počasí

Pokud máte dost vidění stejných názorů, jak prozkoumáte post-apokalyptickou pustinu, pak vám tento mod může pomoci se změnou scenérie. S jemnými úpravami počasí a efektů osvětlení lze váš výhled na svět aktualizovat a obnovit.

Pokud hledáte další pomoc s Fallout 4, podívejte se na naše další průvodce:

  • Fallout 4 Cheats: Všechny příkazy konzoly Fallout 4
  • 15 Essential Fallout 4 tipy, které byste měli vědět před hraním
  • 9 Skrytá mechanika Fallout 4 nikdy vám o tom neřekne
  • Průvodce umístění Bobblehead Fallout 4
  • Fallout 4 Legendární a jedinečný průvodce zbraněmi a brnění
  • Fallout 4 Power Armor Repair, Modding a Location Guide
  • Průvodce komiksovými knihami a časopisy
  • Průvodce umístění holotapeů Fallout 4

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Zoe Delahunty-Light

Zatímco tady na Gamesradar, Zoe byl pro nás spisovatelem funkcí a videoresert. Od té doby odletěla do Coop a pokračovala v práci v Eurogameru, kde je producentkou videa, a také provozuje vlastní škubnutí a kanály YouTube. Specializuje se na obrovské hry na otevřeném světě, skutečný zločin a hluboké ponoření.

Cyberpunk 2077 Dev oficiálně zabíjí teorii Elon Musk Comeo Theory: „Kdo přišel s tímto nesmyslem?”

Game Devs reagují na aktualizovaný poplatek a omluvu Unity: Někteří „hluboce šťastní“, jiní se stále obávají budoucnosti a sledují různé motory

Pád House of Usher Review: Postupy se setkává s AHS v Mike Flanaganově průměrné miniserie