Mods – Oficiální lesní wiki, nejlepší The Forest Mody | PCGamesn

Nejlepší lesní mody

Toto je seznam modů nalezených na webových stránkách Modapi ve dnech 20. července 2018.

Mods

Mods jsou formou obsahu generovaného uživatelem, který lze přidat . Být třetí stranou, mody nemají žádné přidružení k koncovým hrám, a proto nejsou vývojáři oficiálně podporováni ani schváleni.

Obsah

  • ?
  • 2 hraní
  • ?
  • 4 smutci
  • 5 modů, které do hry přidávají obsah?
  • 6 populárních modů

Kde získat mody?

Mods Modapi Hub. Nexus nebo Steam Workshop, Hub je sbírka různých modů vyvinutých hráči. Les. Od roku 2022 je zde také stránka The Forest Nexus a žádná podpora parního dílny.

Spouštěč pro modapi je k dispozici ke stažení z webu pro automatické instalaci, spravování a odstranění modů.

Mods se mohou měnit, zlepšovat nebo změnit hru v mnoha formách. . Další mody jsou pokročilejší, například přidání několika RPG mechaniky do hry, jako jsou třídy a kouzla.

, Modapi je s největší pravděpodobností jediný způsob, jak přidat mody . Umožňuje snadnou instalaci a odstranění. Pokud existují nějaké problémy s instalací modů nebo jejich odstranění, můžete ověřit mezipaměť her a opravit hru.

Jsou mody bezpečné používat? []

. . Aktualizace hry pravděpodobně způsobí chyby nebo konflikty s mody. Uživatelé jsou vyzváni, aby před instalací modů do své hry zálohovali své úspory.

Jinak jsou mody obecně bezpečné používat. Před stahováním modů by si uživatel měl přečíst pokyny k instalaci modu na své příslušné stránce Modapi a zkontrolovat, zda Mod vyžaduje, aby před použitím byly nainstalovány jiné mody.

Pokud uživatel narazí na problémy s mody nebo s hrou po odinstalaci modů, měli by aktualizovat svou herní mezipaměť ve své parní knihovně nebo znovu nainstalovat hru.

Od září 2019 neexistuje žádný systém, který by zabránil uživatelům s mody v připojení veřejných her. Servery povolené VAC Nezabraňují se modifikovaného přehrávače. To znamená, že například uživatel s Ultimate Cheat Menu Mod se může připojit k vaší hře, pokud opustíte svou lobby veřejnost.

Aby nedošlo k zármutkům, kteří se připojí k vaší hře, nastavíte svou halu na soukromé nebo pozvání pouze.

Mody, které do hry přidávají obsah? []

MODAPI poskytuje pouze základní import obsahu, jako jsou obrázky. Rozsáhlé obsahové mody jako takové vyžadují vyšší stupeň úsilí ze strany tvůrce a je obtížnější je rozvíjet a integrovat do hry. Nejsou tedy příliš běžné. Komunita Modapi se rozšířila na téma obsahu vytvořením modů, které slouží jako knihovny pro zjednodušení procesu importu obsahu. .

Toto je seznam modů nalezených na webových stránkách Modapi ve dnech 20. července 2018.

. Všimněte si, že některé zde uvedené mody mohou být zastaralé, přerušeny nebo byly odstraněny.

Odhadováno Popis
Ultimate Cheatmenu 474,335 Cheat menu s mnoha funkcemi
Mapa Mapa Forest & Cave. Filtrační značky.
247 441 Žádné omezení délky pro ziplinu
106 083
Promění les na hru RPG. . Upgradujte svou postavu na svůj styl hry
Úložiště protokolu ziplina 38 545
Úplný inventář Vyplňte všechny položky nebo získejte jednu nebo mnoho položek.
Skiptlanecrash ? Tento mod to dělá automaticky pro vás.
InventoryMod 2 66 127 Přidejte položky do svého inventáře, originální inventární mod vytvořený Jeffwienen, abecední třídění a kategorie přidané Hermano
Flintlock Machinegun 59 487 Snižuje zpoždění Flintlocku na načtení na 0.1 sekundy. . Stále vyžaduje munici.
Strom respawn 58 951 Respawn stromy, kdykoli chcete.
Snadná budova 58 391 Snižuje požadované zdroje každé budovy na polovinu práce na každé verzi nad 0.49 (Prosím, dont mě žalovat, pokud se mýlím) Patch Poznámky: Pevná barva snížila sarkasmus o 10% zvýšenou mzdu odměňování o 14%
Oprava nástroje 57,145
Dlouhé lezecké lano 54 451 Lezecké lano sahá k zemi
Blueprints Toto je mod pro hru lesa. Modapi je potřebný k použití tohoto mod. . Nejnovější verzi najdete zde.com/John-Dederer/
52 787 . Představuje vše, co každý Griefer kdy chtěl. Připojte se k neviditelnému, buďte špinaví/nekonečný, zničte všechny stromy a budovy s jedním klíčovým lisem, zabijte všechny přeživší ze všech.
Servermod
Skokan 51 778 Přeskočte na místo, na které se díváte
Tento mod zdvojnásobí délku dnů i nocí ve hře.
Správce úspěchů
48 587 .
Den22Spawnchange .
Příliv 48 214 Přidává realistické přílivy
Žádné servery hesla 48,112 Odstraňuje servery chráněné heslem před dotazem vyhrazeného serveru.
Získejte M4A1 ve své hře hned!
47 191 Zobrazuje více podrobností ve vzdálenosti střední až dlouhé vzdálenosti.
Noautoaggrese 46 962 Frakční systém pro různé typy nepřátel.
46 873 Hostitelské hry s až 32 hráči.
Dev Picker 46,174
Prohlížeč paměti 46,113 .
InventoryMod (starý) 45 895 Vyplňte položky, které potřebujete pro svůj inventář.
BlockFocuSattack 45 865 Bloky útočí na to, když je hra nezaostřena a znovu ji zaostřujete levým kliknutím. To je užitečné pouze tehdy, když máte dva monitory a hrajte hru v režimu Windowd.
44 807 Díky tomu jsou bílé štítky průhledné, ne brilantní, ale alespoň můžete vidět text za ním.
Více nepřátel Mod Plus Deluxe Ultra !
Žádný spánek cooldown Nikdy nečekejte, až znovu spíte!
Vlastní nepřátelské statistiky 26 330 ! Uložte své změny až na tři různé sloty a načtěte je kdykoli.
Lepší mutanty Předem nakonfigurovaná verze MOD PENESY STAT STAT
Snižuje zpoždění načtení flaregunu na 0.. Neznamená to, že by to bylo automaticky. Stále vyžaduje munici.
Obtížné škálování 22 552 Už vás nebaví nepřátelé? Hledáte výzvu pozdní hry? .
20,511 Změnit částku položky
Rychlý zoom 19 912 Umožňuje vám přiblížit klíč!
18 230 Teď jsem smrt, ničitel světů. Odstraňte jakýkoli objekt ze hry.
5 888
1 466 „Více nepřátel plus Deluxe Extra Super Ultra Despacito Squared, ale těžší“ má více nepřátel, a proto je těžší než „více nepřátel Mod Plus Deluxe Ultra“ od Moritz

Pokud je pro vás těžké přežít, nebo chcete okořenit hratelnost mezi stromy, zde některé z nejlepších lesních modů ke stažení a instalaci.

Průvodce Forest Best Mods: Perspektiva první osoby protagonisty lesa, která ovládá hrubě vytvořené Tomahawka, když se dívají skrz podrost lesa. Mezi stromy lze lodi vidět těsně za pobřeží, zakryté mlhou

Publikováno: 5. července 2023

? .

Pro tuto hru přežití stále existuje specializovaná komunita, takže nejlepší mody jsou nepřetržitě podporovány a aktualizovány. Probíjení veškerého nabízeného obsahu však chvíli trvá, proto jsme tady s nejlepšími lesními mody na PC. Udržet ty otravné kanibaly pryč je nezbytné pro to, abychom se dostali kdekoli v lese, takže vám to můžeme pomoci s věcmi, jako je God Mode, větší batoh, mapa, která vám ukáže, kde jsou všichni, a další. . .

Nejlepší lesní mody: hráč stál směrem k některým kanibalům s Molotovem v jedné ruce a zapalovač v druhé

. . ? Žádný problém. . . . ? Prospívá více jako. .

Šampióni lesa

Šampioni lesního mod promění les na hru RPG a zároveň si zachovávají prvky přežití. . Jen se ujistěte, že také nainstalujete BuilderCore a Buildermenu, aby to fungovalo.

Plně zásobený inventář při kliknutí na tlačítko s tímto úplným inventárním modem. Stačí stisknout F7 a všechny materiály, které byste mohli potřebovat, jsou vaše.

Strom respawn

. Chcete -li to opravit, nainstalujte strom respawn, který vám umožní růst 10% všech stromů stisknutím posunu + r.

Větší batoh

. Jistě, možná to budete muset vyplnit sami, ale pokud prostě potřebujete trochu navíc a nechcete jít plně. Jednoduše vložte do poznámkového bloku a získáte batoh s nekonečným prostorem, takže jej nemusíte používat moudře.

Pokud se brodí slepě lesem s hrozbou mutantních kanibalů, kteří sledují od temnoty, není váš džem. Za prvé, jsi Tak určitě toto je hra pro vás? Za druhé, přidejte užitečný mapový mod pro zobrazení umístění všech kanibalů, takže na nich můžete udržovat karty za všech okolností.

To je divné-přílivy mění, jak voda funguje ve hře a vytváří situaci s vysokým/nízkým přílivem v závislosti na denní době den. Výsledkem je, že terén se stává trochu nepředvídatelnějším, přičemž některé cesty přes pláže jsou nepřístupné. Funguje na 13hodinovém cyklu, takže pokud sledujete čas ve hře, můžete se spolehnout na příliv na zkratky a alternativní trasy.

Znovu, pokud potřebujete drobnou nohu nahoru, ale nechcete, aby vaše ruka držela, pak pro vás může být ten nekonečný mod ziplina. Udělejte rychlý útěk nebo dramatický vstup s nekonečnou ziplinou, takže už nikdy nebudete uvíznout, kromě … ehm, lesa, kde jste doslova uvíznutí.

.

. Spolu s jejím odhodláním s Sim Management Games pokrývá také Minecraft a Final Fantasy.

. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. .

Více z PCGamesn nás sledujte pro denní zprávy o PC, průvodci a recenze na Twitteru, Facebooku, Overwolf, Steam a Google News. .