Mohu hrát Baldurovu bránu 3 na svém PC? Minimální a doporučené požadavky – Meristace, Baldur’s Gate 3 PC Požadavky: Doporučené a minimální specifikace – Dexerto

Baldur’s Gate 3 PC Požadavky: Doporučené a minimální specifikace

Publikováno: 24. srpna 2023

Mohu hrát Baldurovu bránu 3 na svém PC? Minimální a doporučené požadavky

Svědění pro dobrodružství, ale nevím, jestli to váš počítač zvládne? Zde jsou požadavky systému Baldur’s Gate 3.

Aktualizace: 1. srpna 2023 17:58 EDT

Larian Studios ‘dlouho očekávaný Baldurova brána 3 je téměř tady, a pravděpodobně nejlepší způsob, jak to můžete hrát, je na PC. Koneckonců, mluvíme o pokračování klasického CRPG na konci 90. a začátkem roku 2000, což, i když to dělá hodně modernizace, stále udržuje své složité kořeny neporušené. Ale jak víte, jestli máte dostatečně slušný počítač, aby si to užil?

Baldurova brána 3 není nejnáročnější hra, kterou právě teď existuje, alespoň ne z hlediska zpracování a grafické síly, ale ale, ale Bude to vyžadovat, abyste měli k dispozici docela dost úložného prostoru. Vaše zkušenost se samozřejmě může lišit v závislosti na tom, jaký hardware máte, ale není třeba mít nejnovější a nejmocnější (a nejdražší) karty, které existují. Můžete však pokračovat a použít oba AMD FSR a NVIDIA DLSS Chcete -li upscale svou hru a posílit své FPS bez velkého úsilí, pokud máte přístup k těmto novým funkcím.

Požadavky Baldur’s Gate 3 PC

Níže najdete vše, co budete potřebovat k spuštění Baldurovy brány 3, oba minimální a doporučené specifikace. Pokud se na ně podíváte, uvidíte, že mohou být zcela odlišné, s velkou mezerou funkčnosti mezi oběma úrovními. Doporučené specifikace však nejsou tak vysoké jako ostatní nedávné tituly, které vydaly v roce 2023.

Baldur’s Gate 3 PC Požadavky: Doporučené a minimální specifikace

Screenshot of Baldur

Larian Studios

Pokud se chystáte zavést Baldurova brána 3 Na PC se možná ptáte, jaké minimální a doporučené požadavky jsou potřebné ke spuštění hry. Tady je tedy úplné přehled specifikací PC.

Po dlouhé době v raném přístupu, Baldurova brána 3 konečně dorazila na PC a než začnete ve světě inspirovaných dungeony a draky, musíte se ujistit, že váš stroj je dostatečně silný, aby mohl hru spustit hru.

Článek pokračuje po reklamě

Larian Studios odhalila minimum a doporučené specifikace potřebné k hraní Baldurovy brány 3 na PC a v tomto praktickém průvodci máme úplný přehled každého z nich.

Článek pokračuje po reklamě

Bez dalšího povyku, tady je to, co budete potřebovat, abyste mohli spustit hru na PC.

Snímek obrazovky z Balduru

K dispozici jsou požadavky systému Baldur’s Gate 3 pro úplné vydání

Požadavky systému Baldur’s Gate 3 PC

Minimální požadavky

 • Operační systém: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel I5 4690/ AMD FX 8350
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafika: NVIDIA GTX 970/ RX 480 (4 GB+ VRAM)
 • Přímý x: Verze 11
 • Úložný prostor: 150 GB dostupné místo

Minimální systémové požadavky vypadají docela dobře. Požadavky na procesor a grafiky jsou poměrně nízké, pokud se na to podíváte na standardy 2023. Požadavek RAM je také docela dobrý, protože 8 GB je v aktuálním dni a věku holé minimum.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě

Doporučené požadavky

 • Operační systém: Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel I7 8700K/ AMD R5 3600
 • Paměť: 16 GB
 • Grafika: Nvidia 2600 Super/ RX 5600 XT (8 GB+ VRAM)
 • Přímý x: Verze 11
 • Úložný prostor: 150 GB dostupné místo

Doporučené požadavky jsou docela robustní. Požadavek na procesor je docela dobrý, ale pro spuštění hry potřebujete 16 GB RAM. Kromě toho potřebujete 8 GB nebo více VRAM, což je velmi vysoké i podle moderních standardů.

Tím se uzavírá náš průvodce pro požadavky systému BG3 PC. Pro ještě více obsahu ve hře se podívejte na naše průvodce níže:

Požadavky systému Baldur’s Gate 3

Systémové požadavky Baldur’s Gate 3 nebudou testovat ústavu většiny počítačů, ale bylo by moudré zajistit, aby vaše souprava měla dostatek úložiště pro DND RPG.

Publikováno: 24. srpna 2023

Jaké jsou požadavky systému Baldur’s Gate 3? Než se pustíte do světa Baldurovy brány 3, musíte shromáždit správnou stranu komponent, ale tento úkol by se neměl ukázat příliš zdanění. Ve skutečnosti by se počítače postavené v době vydání D&D 5E v roce 2014 měly jen o správu.

Abyste splnili Baldurova brána 3 minimální specifikace. Procesory srovnatelné s Intel Core i5 4690 nebo AMD FX 8350 budou stačit, pokud jsou zálohovány o 8 GB paměti. Hra není vyžadována, pokud jde o GPUS, s vývojáři Larian Studios navrhující Nvidia GeForce GTX 970 nebo AMD Radeon RX 480 bude vše, co budete potřebovat.

Zde jsou požadavky systému Baldur’s Gate 3:

Minimální Doporučeno
OS Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
procesor Intel Core i5 4690
AMD FX 8350
Intel Core i7 8700K
AMD Ryzen 5 3600
RAM 8 GB 16 GB
GPU Nvidia Geforce GTX 970
AMD Radeon RX 480
Nvidia Geforce RTX 2060 Super
AMD Radeon RX 5700 XT
Úložný prostor 150 GB 150 GB

Žádný z minimálních požadavků by neměl představovat výzvu pro určené dobrodružství, protože v dnešní době je to vše stárlý hardware za velmi levné ceny. Nevíme však, jakou úroveň výkonu můžete s tímto nastavením očekávat a je nepravděpodobné, že bude hezká. Vzhledem k tomu, jak zdanění Baldurovy brány 3 může být v některých oblastech i na špičkových plovách, jako je samotné stejnojmenné město, domníváme se, že budete moci vyčistit pouze 30 snímků za snímky v nízkém nastavení v 1080p. Pokud chcete dělat lépe než to, musíte si přečíst.

A pokud jste nezklamali kontrolu vnímání, všimnete si, že Baldur’s Gate 3 Doporučené specifikace jsou o něco náročnější. Budete potřebovat dvojnásobné množství herního RAM, 16 GB, aby byl přesný, a hexacore procesor podobný Intel Core i7 8700K nebo AMD Ryzen 5 3600.

Vyměňujte svůj pixelový tlakovač nejlepší grafickou kartou, kterou máte, nebo porazí NVIDIA GeForce RTX 2060 Super nebo AMD Radeon RX 5700 XT, výrazně pomůže zlepšit snímky a vizuální prvky. Hra navíc podporuje technologie AMD FSR a NVIDIA DLSS, které by měly posílit FPS minimálním rozruchem.

Larian nám opět neřekl, jak dobře toto nastavení pravděpodobně bude fungovat, ale můžeme zaručit, že je to mnohem lepší než minimální specifikace. Při odhadu si představujeme, že budete spravovat 60 snímků za sekundu na střední nebo dokonce vysoké nastavení v 1080p. Pokud chcete spustit Baldurovu bránu 3 při 1440p nebo s povoleným trasováním Ray, pravděpodobně budete chtít rozvětvit na sérii RTX 3000 nebo na kartu řady AMD 6000, alespoň.

Pokud jde o požadavky na velikost brány Baldur’s Gate 3, budete muset nainstalovat neuvěřitelných 150 GB úložného prostoru. A je pravděpodobné, že RPG bude mít na cestě také statné aktualizace. Mít nejlepší SSD pro hraní by mělo tyto problémy zmírnit a zlepšit dobu načítání.

Mít správný hardware je pouze jednou částí vytváření optimálního zážitku BG3, proto si prohlédněte průvodce nastavením Baldur’s Gate 3, kde najdete podrobnosti o tom, jak maximalizovat výkon. Také jsme dostali nízkou kompatibilitu Baldur’s Gate 3 Steam Deck, pro ty z vás, kteří chtějí prozkoumat Faerûn na cestách.

Thumbnail YouTube

Pokud jste si jisti ve schopnosti vašeho počítače splnit kontrolu dovedností, které jsou tyto specifikace, ujistěte se, že se při výběru, jaké úkoly provést, se podíváte na výhodu. Podívejte se na nejlepší mody Baldur’s Gate 3, pokud chcete dát Faerûn a jeho obyvatelům nový vzhled. Alternativně, pokud si nejste jisti, zda je hra pro vás vhodný, dejte recenzi našeho Baldur’s Gate 3 a přečtěte si. Nebo se podívejte na průvodce romantikou Baldur’s Gate 3, pokud se snažíte upoutat pozornost Astarionu.

Vezměte test požadavků na Baldur’s Gate 3 System Over na PCGameBenchmark, abyste odpověděli na otázku … mohu spustit Baldurovu bránu 3?

Samuel Willetts Samuel Willetts tráví svůj čas na prvním vývoji AMD, Intel a Nvidia. Pokud tak neučiníte, zjistíte, že se pohrává s jeho parní palubou. Dříve je napsán pro PC Gamer, T3 a Toptenreviews.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.