Moje dědictví Warzone: Jak sledovat svůj zvýrazněný naviják | PC hráč, jak získat vaše Warzone Legacy Video | Gamesradar

Jak získat video Warzone Legacy

Odborné znalosti videohry, dezinformace, konspirační teorie, kryptoměna, NFT, filmy, televize, ekonomika, akcie

Jak vidět vaše video Warzone Legacy

Můj Warzone Legacy - voják s brýlemi pušky a nočního vidění

Moje dědictví Warzone je vrchol navijákem, který Activision přidal pro Battle Royale na oslavu Warzone 2, a originálu se brzy změnila jméno na Warzone Caldera. Ve videu můžete vidět statistiky z celé své doby ve Warzone a víte, kolik hráčů tresky milují jejich statistiky.

Pokud jste ještě nehráli Modern Warfare 2 a plánujete před Warzone 2 kapky, možná budete chtít vidět naše Modern Warfare 2 Recenze První. Existují také průvodci Spec ops, Ladění zbraní, a Prestige řady. To znamená, že zde je návod, jak získat vlastní video Warzone Legacy Video a podívat se na váš hlavní naviják a statistiky z vašeho času ve Warzone.

Jak získat dědictví Warzone

Chcete -li si nárokovat svůj vlastní jedinečný naviják My Warzone Legacy, budete potřebovat své ID Activision, které můžete získat přihlášením do svého Profil Call of Duty a výběr „základní informace“. Jakmile to máte, zde je to, co musíte udělat krok za krokem:

  • Vydejte se na web My Warzone Legacy
  • Do pole zadejte své ID Activision a klikněte na Odeslat
  • Po krátké době načítání se váš zvýrazněný naviják objeví
  • Budete moci sledovat a stáhnout video nebo získat zprávu veteránské akce níže, což je praktický malý obrázek, který shrnuje vaše celkové statistiky.

Video a zpráva vám řeknou, kdy jste poprvé upustili do hry, vaše celkové zabití a poškození, vaše nejpoužívanější operátor a třída zbraní, a také kolik vítězství Gulagu, které jste zvládli. Před kapky Warzone 2 nic jako trochu podpory důvěry!

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Sean Martin

Seanovy první PC hry byly plné škrticí klapky a úplné zničení a jeho vkus od té doby zůstal téměř stejný. Když nevyhledává hry pro tajemství nebo nechala hlavu proti hádankám, zjistíte, že reviduje staré kampaně Total War, trýznivé nad jeho Destiny 2 Fit, nebo se stále snaží dokončit Horus Heresy. Sean také napsal pro Edge, Eurogamer, PCGamesn, Wireframe, Egmnow a inverzní.

Cyberpunk 2077 Cheaty ještě neexistují pro 2.0 Aktualizace nebo Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 Tipy: 12 věcí, které byste měli vědět pro Cyberpunk 2.0 a Phantom Liberty

Jak získat video Warzone Legacy

Video Warzone Legacy Video

Vaše osobní video Warzone Legacy je skvělý způsob, jak oslavit vše, co jste dosáhli v bitvě Royale, protože se poprvé spustilo zpět v březnu 2020. Jakmile to vygenerujete, budete moci předvést svůj poměr KD, výkon gulagů, oblíbeného operátora a celou spoustu dalších statistik z doby ve Warzone. Můžete dokonce vidět, který z vašich squadmatesů nejvíce padl na jejich smrt, i když ten je pravděpodobnější, že bude zdrojem jemného zesměšňování než oslava ve vaší skupině!

MW2 Battle Pass Season 01

Všechno, co víme o Battle Pass Modern Warfare 2 pro sezónu 01.

Děje se to, protože Warzone 2 je hned za rohem a spustí se 16. listopadu s zcela novou bitvou Royale, aby začala. Víme, že odpověď na otázku bude Warzone 2 nahradit Warzone je výrazný „ne“, ale v hráčích musí dojít k velkému posunu na verzi 2.0 Nyní se cítí jako ten pravý čas na oslavu všeho, co se stalo v originálu. Pokud chcete vědět, kde získat video Warzone Legacy Video nebo jak najít své Activision ID, abyste si to nárokovali, máme všechny níže uvedené podrobnosti. Tato služba bude k dispozici pouze do 30. listopadu 2022, takže nečekejte příliš dlouho na to, aby vaše zpráva obdržela.

Kde získat své video Warzone Legacy Video

Chcete -li požádat o vaše osobní video Warzone Legacy, musíte navštívit oficiální web a zadat své ID Activision – pokud si nejste jisti, kde to najít, máme níže uvedené vysvětlení. Jakmile to bude hotovo, bude vám představeno s vaším videem Warzone Legacy, které podrobně popisuje nejrůznější statistiky, včetně prvního data kapky, nejpoužívanější třídy zbraní, nejvíce nasazeného operátora a kdo byli vašimi nejpoužívanějšími squadmates.

Na konci videa uvidíte shrnutí zprávy veteránské akce, které si můžete také stáhnout jako obrázek z odkazu pod videem, a existují další odkazy, které můžete sdílet video s platformami sociálních médií nebo si jej stáhnout. Mějte na paměti, že podrobnosti vašich členů vašich skupin jsou také ve videu, takže se s nimi před veřejným sdílením zkontrolujte.

Jak najít své ID Activision

Chcete -li získat vaše video Warzone Legacy, musíte zadat své ID Activision na webu, ale protože to není něco, co používáte každý den a potenciálně se liší od vašeho obecného online ID, vyplatí se vědět, kde to je. Chcete -li najít ID Activision, můžete otevřít sociální stránku z nabídky v Modern Warfare 2, Vanguard, Black Ops Cold War, Warzone nebo Modern Warfare a poté si prohlédnout svůj profil – zdůraznili jsme, kde je v MW2 výše. Najdete ji také přihlášením na web Call of Duty pomocí vašeho e -mailového nebo platformového účtu a poté se podíváte do pravého horního rohu obrazovky vedle tlačítka Call of Duty.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Call of Duty Warzone Legacy: Jak vidět zvýraznění vaší kariéry

Oscar Gonzalez je rodák z Texasu, který pokrývá videohry, konspirační teorie, dezinformace a kryptoměnu.

Odborné znalosti videohry, dezinformace, konspirační teorie, kryptoměna, NFT, filmy, televize, ekonomika, akcie

listopad. 16, 2022 3:04 p.m. Pt

Tři vojáci pózující se zbraněmi v Warzone Call of Duty

Call of Duty Warzone 2.0 spuštěno ve středu, ale hráči hry Battle Royale zdarma vidí, jak dobře hráli Warzone 1.0 za více než dva roky od jeho vydání.

Video Warzone Legacy Video je k dispozici ke sledování a stahování pro všechny hráče Call of Duty. Hlavní cívka bude zahrnovat informace, jako je poprvé, kdy hráč upustil do zápasu, který operátor upřednostňoval, a dokonce i kolik klesajících úmrtí, spolu s dalšími statistikami.

Pamatujte si své úspěchy (včetně klesajících úmrtí) s #Mywarzonelegacy. Kolik jste dostali ��
Vyžádejte si své personalizované video ➡ https: // t.CO/4QR1SR1BOG PIC.cvrlikání.com/pqkosouw21

– Call of Duty (@CallOfDuty) 8. listopadu 2022

Abychom mohli sledovat video, musí hráči navštívit web My Warzone Legacy. Budou muset zadat své Activision ID, které lze nalézt na jejich stránce profilu Call of Duty. Po zadání ID bude video vygenerováno a lze jej stáhnout nebo sdílet na Facebooku nebo Twitteru.

Warzone 2.0 Středa začala pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X a S . Druhá iterace hry Battle Royale vezme stránky z nedávno vydané moderní Warfare 2 s novou mapou, protivníky kontrolovanými AI a dalšími změnami hry, jako je plavání.