Mona Lisa – Puzzle – dnes je Art Day, Genshin Impact Astral Puzzles Mona Event Domain Guide – Polygon

Genshin Impact „Temple of the Star Latitudes“ Průvodce doménou Mona

Jakmile skočíte do bazénu, skončíte v centrální komoře Mony domény. Vyzvedněte dva označené střepy asterismu na zemi a vložte je do levého mechanismu tak, aby odpovídaly symbolu na dveřích.

Mona Lisa – Puzzle

Rozměry
50 cm x 70 cm
19.5 “x 27.5 ”
1 000 kusů
O Moně Lise
Leonardo da Vinci, známý a ctěný všemi. Nejslavnější je pravděpodobně Mona Lisa, známá také jako La Gioconda. Díky 1000-dílné puzzle nyní můžete pochopit, proč každoročně zaujme miliony. Znovuobjevte svou vášeň a lásku k umění zábavným a jedinečným způsobem! O Leonardo da Vinci
Leonardo da Vinci (narozen 15. dubna 1452, Anchiano, poblíž Vinci, Florencie Republic [Itálie]-2. května 1519, Cloux [nyní Clos-Lucé], Francie) byl italský malíř, navrhovatel, sochař, architekt a inženýr, jehož dovednost a inteligence, možná více než dovednost jakékoli jiné postavy, ztělesňovala renesanční humanistický ideál. Jeho Poslední večeře (1495–98) a Mona Lisa (C. 1503–19) patří mezi nejvíce populární a vlivné obrazy renesance. Jeho notebooky odhalují ducha vědeckého šetření a mechanickou vynalézavost, která byla před staletími před časem.

Genshin Impact „Temple of the Star Latitudes“ Průvodce doménou Mona

Mona s prasknutím vody u vchodu domény

Julia Lee (ona/její) je producentka průvodců, píše průvodce pro hry jako The Legend of Zelda: Slzy království a Dopad Genshin. V roce 2016 pomohla zahájit Rift Herald.

Mona’s Domain v Dopad GenshinUdálost „Summertime Odyssey“ je doozy, jednoduše proto, že po jejím spuštění jednou pro příběh se musíte vrátit zpět a prozkoumat pasáže, které se otevírají poté. Je tu jeden Ozvěna lanovosti a 15 hrudi tam, takže to budete chtít rozložit, abyste získali všechny sladké kořist s omezeným časem.

Nárůst našeho události „Temple of the Star Latitudes“ vysvětlí, jak na to Vyřešte astrální hádanky, zabavit osud, a dokončete doménu „Starověké Azure Stars“.

Průvodně domény Ancient Azure Stars Story domény

Jakmile skočíte do bazénu, skončíte v centrální komoře Mony domény. Vyzvedněte dva označené střepy asterismu na zemi a vložte je do levého mechanismu tak, aby odpovídaly symbolu na dveřích.

Dále budete muset „vyřešit astrální hádanku“, ale zasáhnout a zaměřit hvězdné průvodce na podlahu, aby odpovídaly vzoru na stropě. Puzzle můžete vyřešit nastavením hvězdných průvodců, jako je tento:

Šipky ukazují po směrech a nastaví souhvězdí

Sbírejte shard asterismus z hrudi a sledujte hvězdnou seelie z místnosti a do bazénu. Sledujte hvězdu skrz bludiště jako Mona a dokončete segment hvězdného segmentu Bullet Hell, kde si můžete hrát cutscén.

Zpátky v souostroví Golden Apple se vydejte na výrazné místo, porazte Hilichurl a komunikujte s místem, které kopalo, aby chytilo další asterismus shard. Umístěte své dvě nové střepy do mechanismu napravo a otevřete dveře.

V další místnosti s hvězdnými průvodci komunikujte s hvězdou na sloupu doleva, abyste vynesli další hvězdu Seelie, aby vám ukázali, kde je odpověď na hádanku. Pokud to těžko vidíte, stačí uspořádat takto hvězdné průvodce, abyste znovu „vyřešili Astral Puzzle“:

Šipky poukazují na to, jak zaměřit hvězdné průvodce na podlaze

Vyzvedněte pátý asterismus a vydejte se zpět do centrální komory a skočte do bazénu.

Vydejte se přes „Mirage Maze“ pomocí výše uvedených hvězd jako průvodce. Jen pokračujte v běhu Mona v přímém směru, dokud nenarazí na zeď, dokud se nezamíříte na sever, aby se znovu sešli s hvězdou Seelie.

Zpátky v souostroví Golden Apple, opět sledujte navigaci Quest, porazte Hilichurl a podívejte se na místo, kde se kopal na další asterismus Shard. Vraťte se zpět do domény Mony a prozkoumejte další mechanismus asterismu asterismus. (Budete to potřebovat později pro průzkum!) Umístěte dva odpovídající střepy do severního mechanismu a hlava dveřmi pro další hádanku.

Řešení hádanky je skrz dveře vpravo, ale pokud o tom nechcete příliš myslet, stačí nastavit hvězdný průvodce, jako je tento:

Šipky ukazují, že průvodce hvězdmi směru musí zaměřit, aby dokončili hádanku

Znovu uchopte asterismus z hrudi a hlava zpět do centrální komory. Spíše než skákat do bazénu odstraňte spodní střep z mechanismu, který ukazuje na severovýchod a použijte jej jako horní část pro čtvrtou komoru.

Zamířte a aktivujte mechanismus uprostřed, abyste ukázali tvar ananasu. Vytvořte tvar s hvězdnými průvodci jako to, jak jsme to udělali níže:

Šipky označují, kam zaměřit příručky hvězd na podlaze

Otevřete hruď, zvedněte asterismus a sledujte hvězdu Seelie. Poté, co sleduje cestu, bude hrát cutscén a nakonec budete hrát znovu jako Mona.

„Sledujte hvězdu do cíle“, jen běžte po chodbách. Podobně jako když Mona vlastně měla hvězdu, kterou na začátku domény následovala, stěny se pohybují sami, aby odhalily cestu, když k nim přistupujete. Nakonec se budete smyčka a najdete hvězdu. Sledujte to a dostanete se do poslední části domény.

Chcete -li „zabavit osud“ jako Mona, budete muset chytit pohyblivou hvězdu, která se vznáší kolem ostatních. Jakmile to uděláte, bude hrát ilustrovaný cutscene a část domény příběhu skončí.

Po dokončení můžete komunikovat s platformou, abyste se vydali zpět do domény Mony, kde se odemkne více pokojů, což vám umožní získat více truhlami s pokladem a ozvěnou lavici.

Starověká azurová hvězdy doménové truhly a místy lastury

Je tu hodně, takže to rozbijeme, do které brány musíte vstoupit.

Vstup na severní chrám

Zhongli stojící u vchodu do severního chrámu

Dveře, které měly souhvězdí vznášející se ve vodě, jsou nyní otevřené, takže tam hlava.

Po cestě je ještě další hádanka s průvodcem. Zasáhněte tuto skálu dozadu, abyste odhalili plnou souhvězdí na zdi.

Zhongli stojí před zvláštní modrou skálou uvnitř domény

Nastavte hvězdné průvodce tak:

Hvězdné průvodci vytvářejí na podlaze roztomilý tvar srdce

Popadněte hrudník a hlavu přímo směrem k zadní stěně, která odhalí skrytý průchod.

Zhongli používá elementární pohled k všimnutí falešné zdi

Místnost s vynikající hrudník má v sobě ještě další dešťovou skálu (jako ten, který zasáhne v předchozí místnosti, aby odhalil úplnou souhvězdí). Rozbijte to tak, aby ukázaly skutečné umístění vynikající hrudníku ve středu.

Vydejte se po schodech dozadu, abyste odhalili další skrytou pasáž.

Tady je tu skládačka elementárního sloupu. Zatímco všichni vypadají jako vodní sloupy, kontrola odrazů na zemi odhalí, že tři z nich jsou ve skutečnosti pilíře Anemo a Pyro. Pomocí dveří vzkříšení vyměňte členy vaší strany, pokud potřebujete, zasáhněte sloupy jejich odpovídajícími prvky a popadněte hrudník.

V zadní části této místnosti jsou další skryté dveře, takže se jím hlava. Rozbijte skálu na levé straně a zapálte tyto pochodně, aby chytily běžnou hruď.

Zhongli stojí na vrcholu svého sloupu s výhledem na několik pochodní

Pokud jsou pochodně na pravé straně osvětleny, použijte je k vyložení hydro. Běžte zpět do první místnosti s kaluží vody a všimnete si, že je voda vyčerpaná. Popadněte společnou hruď na dně.

Vstup na jižní chrám

Zhongli stojí poblíž vchodu do jižního chrámu

Zamířte vchodem do oblasti a jděte nahoru po schodech po stranách a do nyní otevřených dveří vzadu. Pokračujte v cestě, dokud se nedostanete k hádanku s průvodcem, která se změní při řešení.

Nastavte hvězdné průvodce tak:

Hvězdné průvodce uspořádané na podlaze se šípy směřujícími na to, kam by měli jít Hvězdné průvodce uspořádané jiným vzorem se šipkami směřujícími kam by měly jít Vzorek víření využívající hvězdné průvodce na podlaze

Nyní se objeví šipka, ale není to pro hvězdný průvodce. Místo toho tato šipka vede k tajným dveřím skrytých u zdi, na které směřuje. Vydejte se po cestě a uvidíte poslední ozvěnou lasturu v místnosti vlevo.

Ozvěna lastuka sedí na kamenné cihlu v doméně Mony

Hádanka v této místnosti vyžaduje, abyste posunuli hvězdy kolem, takže souhvězdí na obloze odpovídá jednomu na podlaze. To zasáhne pravé tlačítko dvakrát, The Tlačítko nahoru třikrát, The tlačítko dolů jednou, a levé tlačítko dvakrát.

Jakmile to uděláte, uchopte odemčenou hruď a sledujte hvězdnou seelie, která se objevuje z souhvězdí na obloze. Sledujte to po propasti a dokončete „výzvu hvězdné oblohy.„Jakmile to dokončíte a chytíte nově vytvořenou luxusní hruď z centrální komory.

Jihozápadní vstup chrámu

Zhongli u vchodu z jihozápadního chrámu

Po vstupu do hlavní místnosti se vydejte na obrovské spirálové schodiště a vstoupí do nově otevřené oblasti. Hvězda seelie vás povede, myslel si, že to nemůžete sledovat. Budete muset vytvořit cestu pro sebe pomocí hvězdných průvodců. Nastavte je tak:

Hvězdné průvodce zaměřené na diagonální vzorec k vytvoření cesty

Vydejte se po hvězdné stezce, dotkněte se hvězdy a otevřete hruď. Vezměte nově vytvořený výtah a uchopte společnou hruď sedící na římse. Plavte se zpět do výtahu a vezměte si ji znovu a chyťte další běžnou hruď. Vezměte výtah zpět celou cestu dolů.

Vraťte se zpět do místnosti se spirálovým schodištěm a použijte mechanismus na dně, aby se objevil další výtah. Vezměte to a chyťte třetí běžnou hruď.

Severovýchodní vstup chrámu

Zhongli stojící před souhvězdí pro severovýchodní místnost

Vydejte se přes tento vchod a pokračujte do zadní části místnosti, kde je třeba se vydat na novou cestu. To vás dostane do místnosti s více hvězdnými průvodci, stejně jako mechanismy krychů. Aktivace mechanismů způsobí, že se na zdi objeví souhvězdí hvězdných průvodců, ale pokud se s tím nechcete vypořádat, stačí nastavit průvodce, jako je tento:

Šipky ukazující smyčku, kterou musí průvodci hvězdy jít

Popadněte hrudník a pokračujte vpřed. V další místnosti, která má hvězdný most, jděte doleva z počáteční platformy a interagujte s hvězdou na římse.

Zhongli se dívá na hvězdu na římse

Projděte se přes hvězdnou cestu a skočte dolů na římsu a sbírejte další hvězdu.

Zhongli se dívá dolů na hvězdu visící na římse

Poté, co to popadne, projděte se zdánlivě nic, abyste se vrátili na začátek. Nebojte se; Nemůžeš spadnout. Vydejte se do zadní části místnosti a dotkněte se poslední hvězdy, poblíž mechanismu Shard Asterism. Vložte extra asterismus shard, který jste našli při provádění domény příběhu Mony do mechanismu. Uspořádejte hvězdný průvodce jako je tento:

Zhongli stojí na sloupu dohlížející na spoustu hvězdných průvodců s hvězdnou cestou mezi nimi

Vstup do centrálního chrámu

Vydejte se dolů po schodech do imaginárního Mondstadtu a dotkněte se Globe. Je tu další hádanka se čtyřmi tlačítky, takže v tomto pořadí stiskněte tlačítka: dolů, vpravo, nahoru, vlevo. Po úspěšném, aby hvězdy vypadaly takto: dveře se objeví:

Zhongli se dívá na hydro souhvězdí

Vstupte do dveří a budete zpět do centrální místnosti s další luxusní hruď.

To je pro doménu Mony. Můžete komunikovat s jejím portálem událostí, abyste se ujistili, že vám chybí žádné truhly.

V tomto proudu

Genshin Impact Patch 2.8 Průvodce a průvodce z Golden Apple Apple

  • Genshin Impact „The Final Treasure“ World Quest Guide
  • Genshin Impact „Temple of the Star Latitudes“ Průvodce doménou Mona
  • Genshin Impact Kazuha Event Domain Průvod