Monster Hunter Rise Sunbreak Supple Piel Místa a co se používá pro | VG247, Monster Hunter Rise: Sunbreak Supple Piel Location | PC hráč

Jak získat pružný piel v Monster Hunter Rise: Sunbreak

Adplem Piel je položka Master Rank Hide. Ukazuje se se zelenou ikonou jako ostatní běžné položky vyřezávání, i když pružná míra poklesu piel je ve skutečnosti poměrně nízká. Tuto položku můžete získat pouze z úkolů Master Rank, takže i když monstrum, které se zobrazuje na první mapě, z ní nedostanete pružný piel.

Monster Hunter Rise Sunbreak Supple Piel Místa a na co se používá

Zamite spí na Frost Islands, zatímco lovec sleduje

. . Potřebujete téměř půl tuctu, abyste vytvořili některé plné sady, takže se usaďte do nějakého broušení.

Co je pružný piel?

Adplem Piel je položka Master Rank Hide. Ukazuje se se zelenou ikonou jako ostatní běžné položky vyřezávání, i když pružná míra poklesu piel je ve skutečnosti poměrně nízká. .

Mapa Frost Islands ukazující, kde najít Zamite

Adplé Piel pochází z Carving Zamite, špičatých menších příšer, které se skrývají ve vodách kolem mapy Frost Islands. . V oddílech 11 a 12 je téměř vždy Zamite nebo tři.

Pokud jste již prošli masitou skrýt grind, je to v podstatě znovu – jen v Master Rank.

.

Vydejte se na expedici Master Rank na Frost Islands a začněte vyhledat. Zamite vypadá divoce, ale jsou velmi slabí. Několik zásahů by je mělo vyjmout. Jakýkoli zamite, který najdete a zabijete, by měl po několika minutách respawn, takže se podívejte po jiných položkách a po nějaké době se vraťte.

Adplem Piel má pouze 35% míru poklesu, takže plánujte tyto běhy alespoň několikrát. Nezapomeňte vybavit řezbářskou hlavní dovednost, abyste zvýšili počet řezů, které také získáte. Neovlivňuje to rychlost poklesu, ale alespoň vám dává šanci na získání pružného Piel.

Adplé Piel používá

Posuvný Piel má dvě primární použití: jako ingredience v každém kusu sady Edel x a ve dvou sadách Makluva X. Oba jsou sady brnění Master Rank s dobrým odolností proti vodě, i když Makluva X má mírnou výhodu nad EDEL v hodnotách odporu a celkovou obranu. Oba jsou vynikající tipy, a pokud se vám líbí vzhled Edel Armor více, můžete vytvořit brnění Edel Layered, které nevyžaduje pružný piel.

Pokud jste po některých dalších sadách zbroje Sunbreak, dávejte pozor na Purecrystal, Awegite a Centuria rudu, abyste vytvořili některé z nejlepších defenzivních kusů hry. Budete potřebovat veškerou pomoc, kterou můžete získat, pokud chcete řešit příšernější příšery, včetně Lunagaron a Shogun Ceanataur.

Nejste přihlášeni!

!

Jak získat pružný piel v Monster Hunter Rise: Sunbreak

Monster Hunter Rise: Sunbreak Hunters párty v jídelně

. Pro většinu z nich však nemusíte dělat nic zvláštního, abyste je získali.

. Ať tak či onak, tady je místo, kde získat pružný piel pro případ, že ho potřebujete pro tvorbu nových zbraní a brnění.

Sunbreak Supple Piel: Jak to získat

Apple Piel je materiál, který můžete vyřezávat z zamite. „Co to sakra je Zamite?„Můžeš se zeptat. No, tyto malé příšery nejsou tak běžné jako vaše běžné jagry nebo Izuchi. Zamity najdete pouze na Frost Islands a často časté zóny 4, 7, 8 a 10. Budete znát zamite, když to uvidíte, protože vypadají jako špičaté obrněné čtyři legged stvoření, která se potulují ve vodě.