Mortal Kombat 1 Crossplay vysvětlil | PCGamesn, Will Mortal Kombat 1 má crossplay? PC, PlayStation & Xbox Cross -Progrese Details – Charlie Intel

Bude Mortal Kombat 1 crossplay? PC, PlayStation & Xbox Cross-Progrese podrobnosti

V příspěvku oznamující zprávy, Netherrealm Studios neříká přesně, kdy očekávat Mortal Kombat Crossplay, ale že tým „tvrdě pracuje při implementaci funkce do hry.„V tuto chvíli nemůžeme s jistotou říci, zda budou všechny dostupné platformy podporovány křížem nebo zda bude také Cross-Save faktorem.

Mortal Kombat 1 crossplay vysvětlil

Netherrealm Studios právě potvrdila, že Mortal Kombat 1 Crossplay nebude přítomen při spuštění, ale bude podporovat tuto velmi požadovanou funkci.

Mortal Kombat 1 Crossplay: Johnny Cage nosí sluneční brýle a šedou košili s dlouhým rukávem, která na sebe směřuje samolibý úšklebek na tváři

Publikováno: 13. září 2023

Má Mortal Kombat 1 crossplay? V moderní éře bojových her existuje několik funkcí, které mnoho hráčů očekává jako standard. I když to není tak nezbytné jako zábava hrát nebo mít slušný čistý kód založený na vrácení, dalším důležitým faktorem je růst zdravé hráčské základny prostřednictvím crossplay. S touto funkcí mohou ti, kdo na platformách s menším počtem hráčů mohou spolehlivě najít zápasy proti hráčům po celém světě.

Sen je schopen hrát Mortal Kombat 1 v zápasech proti přátelům na různých zařízeních. Koneckonců, někteří možná budou chtít hrát hru jako jejich oblíbený Mortal Kombat 1 postavy, ale nemohou si dovolit utratit peníze za PC herní soupravu. Takže, jak se blíží datum vydání Mortal Kombat 1, s Mortal Kombat 1 včasný přístup přichází ještě dříve, tady je vše, co potřebujete vědět o Mortal Kombat 1 crossplay a zda je to možné či ne.

Tweet z oficiálního účtu Mortal Kombat popisující, jak Mortal Kombat 1 Crossplay nebude zpočátku k dispozici

Bude mít Mortal Kombat 1 crossplay při spuštění?

Ne, Mortal Kombat 1 Crossplay nebude k dispozici při spuštění mezi verzemi Steam a Epic Games Store, stejně jako PlayStation 5, Xbox Series X/S a Nintendo Switch. To bylo potvrzeno NetherRealm Studios prostřednictvím příspěvku na herním krmivu, dříve známé jako Twitter.

Kdy bude mít Mortal Kombat crossplay?

V příspěvku oznamující zprávy, Netherrealm Studios neříká přesně, kdy očekávat Mortal Kombat Crossplay, ale že tým „tvrdě pracuje při implementaci funkce do hry.„V tuto chvíli nemůžeme s jistotou říci, zda budou všechny dostupné platformy podporovány křížem nebo zda bude také Cross-Save faktorem.

Vypadá to, že budeme muset chvíli počkat na Mortal Kombat Crossplay, ale jakmile dorazí, určitě vám poskytneme přehled o tom, jak křížení bojové hry funguje a pro k jakým zařízením funguje, pro která zařízení funguje. Mezitím se ujistěte, že se podíváte na systémové požadavky Mortal Kombat 1, abyste zajistili, že získáte nejlepší snímkové sazby.

Anna je jedním z našich zpravodajských autorů, která pokrývá vše od fantasy her po zemědělské hry . Když nejím těstoviny nebo psaní, tráví zbytek svého času hraním Sims 4, ponoří se hluboko do Baldurovy brány 3 tradice a má sklon k smaragdovým pastvinám v údolí Stardew a snění o životě jako Druid Fairy. S literaturou a středověkou historií pod pásem si Anna myslí, že není lepší období RPG než středověk. Některé z jejích předchozích prací najdete na Dexerto, IGN a Twinfinite.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Bude Mortal Kombat 1 crossplay? PC, PlayStation & Xbox Cross-Progrese podrobnosti

Mortal Kombat 1 charakter s čepelí

Netherrealm

Mortal Kombat 1 je nastaven jako nová éra pro dlouhodobé bojové franšízy, ale hráči se zajímají, zda restart bude podporovat crossplay. Zde je vše, co víme o Mortal Kombat 1 Crossplay and Cross-Progression.

Čtyři roky od posledního příspěvku v seriálu, Mortal Kombat 1 má dorazit 19. září 2023. Přestože se Mk1 bude s restartem ikonické franšízy držet mnoha funkcí, které fanoušci znají a milují, což znamená, že jeho seznam jedinečných bojovníků a krvavých úmrtí se bude držet.

Článek pokračuje po reklamě

Poté, co se v srpnu konala v srpnu, se mnoho hráčů může ptát, zda jim Mortal Kombat 1 umožní brutálně pummelům na jiných platformách a sdílet pokrok mezi konzolami.

Článek pokračuje po reklamě

Tady je vše, co víme o křížovém a křížovém projevu v Mortal Kombat 1.

Bude Mortal Kombat 1 crossplay?

Zatímco vývojář Netherrealm potvrdil, že Mortal Kombat 1 bude mít crossplay, také odhalili, že funkce dorazí po spuštění. Mortal Kombat 11 povolil crossplay mezi hráči na PlayStation a Xbox, takže není divu, že Mk1 bude následovat oblek.

Článek pokračuje po reklamě

Na druhou stranu, hráči PC a Nintendo Switch neměli přístup k křížení naposledy kolem, takže budeme muset počkat a uvidíme, jestli Mortal Kombat 1 crossplay přesahuje PlayStation a Xbox.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Jeho předchůdce také umožnil hru na křížovou generaci, kde hráči Xbox One nebo PS4 mohli bojovat s těmi na Xbox Series X/S nebo PS5. To však nebude k dispozici ve společnosti Mortal Kombat 1 při spuštění, protože v současné době není plánována žádná poslední verze.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Spuštění je hned za rohem a nemůžeme se dočkat, až všichni potopí zuby do #Mk1. Pokud jde o Kross-Play, nebude k dispozici při spuštění, ale víme, že jsme tvrdě práce při implementaci funkce do hry a bude to komické počátek. pic.cvrlikání.com/m8kvi4qkme

– Mortal Kombat 1 (@MorTalcombat) 12. září 2023

Bude Mortal Kombat 1 mít křížovou progresi?

Tady je V současné době žádné slovo o Mortal Kombat 1 Cross-Progression, Není tedy jasné, zda budou hráči schopni sdílet své odemknutí mezi různými platformami. Jak již bylo řečeno, zdá se to docela nepravděpodobné.

Mortal Kombat 11 představoval křížovou progresi mezi konzolami ve stejném ekosystému, jako je PS4 a PS5. Ale protože Mortal Kombat 1 přichází pouze na PS5, Xbox Series X/S a PC, mohou být hráči nuceni držet se samostatných účtů na každé platformě.

Článek pokračuje po reklamě

V tomto bodě je to samozřejmě jen spekulace, ale budeme si jistě aktualizovat tuto stránku, jakmile budou oznámeny více Mortal Kombat 1 Crossplay a napříč platformami.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více informací o Mortal Kombat 1 se podívejte na naše pokrytí: