Mortal Kombat 11 Krypt průchod, Reddit – ponořte se do všeho

Mini Krypt-Guide, doufejme, že to pomůže 🙂

Forge lze použít k vytvoření nových položek z nalezených materiálů.

Mortal Kombat 11 Krypt průchod

Krypt v Mortal Kombat 11 je místo, kde můžete otevřít truhly penězi. Tento Mortal Kombat 11 Krypt Walkhrough vás provede celým Krypt a ukáže vám klíčové položky potřebné k postupu do další oblasti. Pokud jste uvízli v Krypt, ukáže vám to cestu. Tento průchod je strukturovanou oblastí podle oblasti. Název oblasti můžete kdykoli zobrazit v dolním levém rohu obrazovky. Použijte také souřadnice a mapu pro informaci.

Chcete -li věci urychlit, můžete spustit držením R2 / RT. To vám umožní pohybovat se mnohem rychleji.

Vstup do paláce

Po počátečním cutscénu budou před vámi dvě truhly. Oba jsou zdarma. Každý z nich obsahuje 50 000 koinů a 100 srdcí. Ujistěte se, že jste oba otevřeli, abyste získali 100 000 koinů zdarma. To také otevírá velká brána před vámi.

Nyní, když je velká brána otevřená procházka vpřed až do konce oblasti. Tam najdete Kladivo Shao Kahna na oltáři (souřadnice: 4459, 250). Vyzvedněte to stisknutím :X:/ :A:.

Použijte kladivo Shao Kahna na nevlastní bráně, hned za to, kde jste ji zvedli. Děláte to stisknutím :náměstí:(PS4) / : x1:(Xbox One) – Souřadnice: 3208, 306. To bude houpat kladivo a zničit bránu. To vede k Nádvoří.

Nádvoří

Bezprostředně po zničení polovině zlomené brány s kladivem zamířte na levou stranu nádvoří. Vedle modré zářící Kronika’s Time Vault (To vám umožní resetovat truhly), je tu rozbitaná zeď, kterou musíte zničit kladivem (souřadnice: 948, 3843).

:bronz:

Za touto zdí je velká Gong. Stiskněte Gong kladivem (souřadnice: -67, 5163). Tato odemkne trofej Už dost a otevírá novou bránu na nádvoří.

Vraťte se zpět na hlavní nádvoří, odkud jste přišli, a jděte přes nyní otevřenou bránu (souřadnice: -3105, 164). To vás přivádí k Kovárna.

Kovárna

Na The Forge můžete vyrábět předměty, ale prozatím to ignorujeme, protože potřebujeme více ingrediencí. Z kovárny se vydejte na cestu doprava, což vede k Mountain Pass. Jsou zamčené dveře, které vyžadují Dragon Amulet, Ale k tomu se později vrátíme. Cesta vás vede k Svatyně.

Svatyně a váleční svatyně

:stříbrný:

Poté, co hora zkratka zkratka ukazuje svatyni. Utrácení 50 000 koin ve svatyni vám vydělá trofej Gimme dat peníze. Zde můžete vyhrát různé položky, od klíčových položek potřebných k postupu v Krypt po řemeslné materiály a mnohem více. Právě teď to nepotřebujeme k postupu, takže pokud nechcete trofej / úspěch, můžete to přeskočit.

Vydejte se napravo od svatyně a meteorit se zhroutí a zničí sochu na své cestě. Rozbijte meteorit s kladivem (souřadnice: 896, -6085). To vám dává klíčovou položku Gem živého.

Jak napínat hlavy na svatyni Warrior: Na pravou stranu místa, kde se meteor havaroval (naproti vysokých soch), na zdi můžete vidět hlavy všech hratelných postav. To je Váleční svatyně. Když se přiblížíte blíže ke zdi, změní oblast na váleční svatyni vlevo dole. To je místo, kde musíme napínat hlavu k trofeji :bronz:Lebka Kabob. Tyto hlavy dostanete tím, že uděláte 25 úmrtí proti stejnému charakteru v Klassic Towers nebo věžích času (versus zápasy se nepočítají). Klassic Towers> Endless> Pick Scorpion> Stiskněte :náměstí:zapnout bojovníka AI. AI dokončuje zápas s úmrtí 90% času (brutality se nepočítají). Když začíná boj proti postavě 2. věže, pozastavte hru a vyberte „Dokončit věž“. Tím se věž ukončí, ale pořadí soupeřů zůstane stejné a můžete to rozdrtit proti 1. osobě ve věži. Restartujte věž, zapněte bojovníka AI a nechte ji znovu provést úmrtí na stejném prvním soupeři, přestaň na věž, když začne druhý zápas, opakujte. Po 25 úmrtích proti stejnému charakteru, jejich hlava klesne jako odměna za zápas. Pak to můžete nastoupit do svatyně Warrior ve Krypt (viz Trophy „Skull Kabob“), abyste získali 1 vítězství pro tuto postavu. Využití z nabídky Tower do hlavní nabídky mění první znak ve věži, což vám umožní hospodařit 2., 3., 4., 5. hlavu. Udělejte to, dokud nedostanete hlavy 5 různých znaků (5 x 25 úmrtí = 125 úmrtí). To se také počítá s trofejí pro hraní 250 věží. Trvá kolem 1.5 hodin na znak, ale AI bude bojovat automaticky a vaším jediným manuálním vstupem je restartování věže.

Zamířte dolů doleva od meteoritu, abyste našli další Gong a stiskněte to kladivem (souřadnice: 1123, -8450). To dává 25 000 koinů a otevírá bránu vedoucí zpět na hlavní nádvoří (souřadnice: -43, -3046).

Část 2 na nádvoří

Nyní musíme ustoupit na nádvoří, kde jsme zasáhli 1. gong. Vlevo od 1. gongu jsou dveře, které nyní můžeme otevřít pomocí Gem živého Klíčová položka, kterou jsme dostali z meteoritu (souřadnice: 1562, 5251). To vás přivádí k Oblast zahrad.

Zahrada

Udělejte to přes most v zahradách a zničte dřevěnou barikádu na levé straně kladivem (souřadnice: 4877, 3576). Za tím je místnost s pákou. Vytáhněte tuto páku (souřadnice: 4562, 2102). Níže je obrázek páky.

Tahání této páky Otevře pravou bránu, za kterou najdete klíčovou položku Prasklý roh Motaro.

Pamatujte, kde havaroval meteorit? Musíme se tam vrátit zpět, abychom vložili tento roh do velké brány s emlem rohatým démonem. Roh je chybějící kus a otevře jej. Je to v oblasti nádvoří (souřadnice: 4054, -6198). To vede k Courtyard Cave.

Courtyard Cave

Pokrok po nádvoří jeskyně a zatáhněte páku na výtahu, abyste se dostali Goro’s Lair.

Goro’s Lair

Goro’s Lair je podzemní dungeon s různými pokoji. Sledujte cestu přímo dopředu. Cutscén se spustí v místnosti s Goroovou bílou zmrazenou mrtvolou, která sedí na trůnu. Jsou zde 3 cesty. Přímo dopředu, vlevo, doprava. Tyto cesty se vydáme jeden po druhém.

Cesta přímo před Goroův trůn: Jen mírně doprava, když čelí Goroovi trůn, cesta vede přímo nahoru (do oblasti za trůnem). Sledujte cestu na konec a najděte klíčovou položku Scorpion’s Spear (souřadnice: -7126, -5248). To vám umožní chytit z objektů a mrtvol z dosahu. Nyní můžete začít tahat zavěšená těla k vám :trojúhelník:/ : Y:pro trofej :bronz:Pojď sem. Tito visí všude a několik z nich respawn při odchodu a opětovném zastoupení zaklínovacího z hlavní nabídky, takže takto můžete pro trofej pěstovat 50 těl pro trofej.

Path Right of Goro’s Throne: Pojďme ustoupit na Goroův trůn. Tentokrát se vydejte na cestu doprava. Na konci této cesty dosáhnete Vězení oblast a najdete klíčovou položku Kenshi Takashiho zavázaný z mrtvoly (souřadnice: -8759, -12780). Nyní stisknutí :kruh:/ : x1:(Xb1) umožňuje podívat se do duchovní říše a odhalit skryté poklady, ale spotřebovává fragmenty duše (zelené předměty), zatímco je aktivní. Chcete -li se dostat zpět z místnosti, musíte aktivovat se zavázanýma očima, abyste viděli ničitelnou zeď na boku místnosti a zasáhli ji kladivem.

Cesta vlevo od Gorova trůnu: Znovu se ustoupíme k Goroově trůnu, tentokrát se vydává na cestu doleva. Použijte řetězy na stěnách k otevření brány podél cesty, což vede k velké jídelně. Zamířte nahoru a doprava na nalezení další brány, kterou lze otevřít řetězem na zdi (souřadnice: -2159, -1799). Za bránou najdete výtah, vezměte si ho. Jakmile je na vrcholu výtahu, sledujte cestu, dokud neuvidíte cutscene s mužem padajícím na hroty. Dostane se nabodnuté a můžete prozkoumat mrtvolu pro klíčovou položku Ermac’s Amulet of Souls (souřadnice: -7518, -3877). To vám umožní utratit duše (zelená měna) na zelených květináčích, které stojí 100 duší. Umožňuje také opravit určité objekty pomocí těchto duší, například most u Forge. Můžete se vrátit zpět stejným způsobem, jako jste přišli, můžete zvednout trosky, která blokuje vaši cestu pomocí amuletu ERMAC.

Dalším hlavním krokem je najít Mysl bytí, Duše jedné bytosti, Srdce jedné bytosti a použijte je u dveří na začátku Goro’s Lair (souřadnice: 3542, -6176).

Chcete -li přimět tyto 3 koule k otevření trezoru v Goroově doupěti, musíte udělat x 10 úmrtí, x 10 brutálních a x 10 milosrdenství ve výzvách Tower! Opusťte Krypt a vydejte se na „Klassic Towers“ nebo „věže času“ a splňte tyto požadavky. Nejrychlejším způsobem je udělat milosrdenství na konci zápasu (když ukáže stojan „dokončit ho“ v polovině vzdálenosti a stisknout :dolů:+ : L2:, :dolů:+ : L2:, :dolů:+ : L2:/ :dolů:+ : LT:, :dolů:+ : LT:, :dolů:+ : LT:). To dává vašemu soupeři nějaké zdraví zpět. Pak můžete sledovat brutalitu, nejjednodušší je svrchovatelem držením :dolů:+ :trojúhelník:Ale funguje to, pouze pokud jste během posledního kola nezablokovali. Tím je dokončeno dva úkoly na zápas. Poté, co jste udělali 10 z každého, musíte udělat jen 10 úmrtí. Po každých 10 z těchto pohybů dostanete požadovanou kouli pro dveře trezoru v Goro’s Lair. Také podívejte se, jak používat show Mercy Move. Uvnitř trezoru je hrudník, který stojí 80 000 koinů.

…pokračování příště.

Z hrudníků najdete také modrou položku amulet. To lze použít na rozbité soše, kde se na nádvoří propadl meteorit Raidenovi zaměstnanci. Raidenův personál je používán v Goro’s Lair, v jídelně je brána, která vyžaduje otevřený klíč kostra, za ním jsou pasti, procházejí pasti a vede 2 chodby, jeden vede k jeskyni plné pavouků, která zabije Pokud se dostanete příliš blízko a ostatní vede ke dveřím, které vyžadují, aby se Raidenův personál otevřel. Za dveřmi jsou více pastí v místnosti plné lávy.

Smíšený

Nyní, když máte Scorpion’s Spear, Kenshiho se zavázanýma očima, Ermac’s Amulet Máte přístup k některým novým oblastem. Ne všechny jsou přímo spojeny s hlavními kroky pro pokrok zakryt!

:kruh:

Nádvoří: Pojďme ustoupit na nádvoří, kde jsme začali (vezměte výtah z Goro’s Lair). Kde jsme narazili na 2. gong, za bránou je červená hrudník zamčený. Pomocí zavádění můžete použít řetězy na 4 sloupech kolem něj a vytáhnout všechny 4 řetězy k otevření této brány (souřadnice: Courtyard -1026, -8818).

Oběť: Toto je oblast za 2. gongem (souřadnice: -873, -12960). Má páku, která pohybuje paži sochy nahoru a dolů. Nejasné, pro co jej použít, říká „uzamčené“, když se k němu blížíte, stále podstupujte vyšetřování.

:trojúhelník:

Dolní nádvoří: Vlevo od svatyně (kde můžete darovat nekonečné peníze), můžete se vydat dolů a najít 3 páky a drakovou hádanku s rotujícími deskami. Vytáhněte páky a zarovnáte desky tak, aby tvořily logo smrtelného Kombat Dragon (souřadnice: Dolní nádvoří: -5129, -7381). To otevírá nové dveře s mostem. Nyní můžete použít Scorpion’s Spear, abyste stáhli padací most a vydali se na některé nové truhly.

Jáma: Z kovárny se vydejte na cestu dopředu. Nyní, když máte amulet ERMAC, můžete opravit rozbitý most pro 2000 duší (souřadnice: Pit -8689, -971). Na konci je jen nová hrudník.

…pokračování příště.

Zvláštní poděkování / kredity

Masivní díky následujícím lidem za odesílání tipů a pomoci s dokončením kroků:

Rearocknrolla = jak získat 3 klíčové položky k otevření trezoru v Goro’s Lair
Bean = Info, co dělat s Raidenovým personálem
Hakoom = různé informace a potvrzení některých rad
True_Captain_che = pro nalezení nejlepší zemědělské metody, jak získat 5 hlav / vítězství zemědělstvím prvního soupeře ve věži Klassic Survival Tower

Mini Krypt-Guide, doufejme, že to pomůže 🙂

Takže jsem opravdu špatný bojovník, ale miluji Krypt, takže jsem si myslel, že sdílím nějaké informace o Krypt pro lidi, kteří by se o to mohli zajímat.

Vítejte v Krypt

Doporučené průvodce:

 • Nejprve si přečtěte tuto příručku od IGN je opravdu dobře napsané, uber podrobně a má mapy zahrnuty https: // www.IGN.com/wikis/Mortal-Kombat-11/Krypt_walkThrough_and_guide

Truhly a zakryty měn

Existují tři typy měn, které budete muset otevřít truhly s pokladem:

 • Koiny: 2k až 30k na každé hrudi, s výjimkou dvou speciálních hrudníků 80k / 250K
 • Fragmenty duše: 100 každý “Spike” s výjimkou dvou speciálních hrotů 3k / 10k
 • Srdce: 100 pro hrudníky Scorpion (pálení) / 250 pro hrudníky Shao Kahn (červená zářící hlava nad)

Tip: Podívejte se na tuto příručku pro umístění hrudníků srdce a jejich konkrétní položky: https: // www.Gosunoob.com/průvodce/mk11-heart-chest-loot-locations-mortal-kombat-11-krypt/přílohu/mk11-heart-chest-loot-locations/

Jaký je nejlepší způsob, jak je získat?

 • DO MIRKES (3HTS) + BRUTALITY (5HTS) Combo v bojích za maximální zisk
 • Úmrtí (3hts)
 • Otevřete pravidelné truhly pro šanci na kapku
 • Dělejte deníky nebo bitvy AI
 • Scorpion How Hung Bodies in the Krypt (1-3hts)
  • V místnosti Kolictors je zavěšené tělo, když vstoupíte na pravou stranu. Toto tělo se znovu objeví pokaždé, když se přihlásíte. Chvíli trvá, ale někam se dostanete
  • Dělat tots
   • Proveďte speciální věž Kollector v tot (75K každý 4-6 běhů + kovárny mezi nimi)
   • Proveďte pravidelné tot běhy, pokud jste více po penězích
   • Dělat tots
   • Otevřete pravidelné truhly pro šanci na kapku
   • Pomocí receptu Forge získejte 250 duší pro investice 40 (x2 Ztracená duše Essence a x1 nekromantického runstone)
   • Dělejte deníky nebo bitvy AI

   Tip: Na začátku se zdá být nejcennější, ale když používáte efektivně vychytávací zámky, tyto poklady vyčistíte docela rychle. Poté je zřejmé, že fragmenty duše jsou největším problémem. Je to ještě horší, protože hrudníky srdce nebudou doplněny strojem časového trezoru Kronikas, ale fragmenty duší budou. Proto bude srdce velmi rychle k ničemu.

   Jak otevíráte truhly?

   • Pravidelné truhly Lze otevřít pomocí koinů nebo vychytávacích zámků. Lockpicks jsou náhodné kapky z pravidelných hrudníků. Při aktivaci máte 60 sekund na otevření jedné hrudi pro volný, uvolnit.
   • Zelená Soul Fragment Spikes lze otevřít později, pokud jste šli hlouběji do Krypt, takže se o ně nebojte na začátku. Ty nelze otevřít pomocí vychytávacích zámků.
   • Hrudníky srdce mít dva různé typy:
    • Scorpion truhly s hořícími zámky lze otevřít, pokud najdete vedle tohoto pokladu plovoucí hořící střepy a rozbijte je pomocí útoku Scorpion. Tento útok lze získat dobrodružstvím hlouběji do Krypt, takže se o ně nebojte na začátku.
    • Hrudi Shao Kahn mají na ně červené zářící hlavy, které je třeba nejprve rozdrtit shao Kahns Hammer. Na nich pracují lockpicks scavenger (!!) Protože se Koiny snadno obhovují. Většinou drží jedinečné soupravy.

    Hrudník Shao Kahn (uzamčený)

    Konkrétní položky a mechanika:

    Lockpicks scavenger jsou užitečné. Spadnou jednotlivé nebo dvojité kapky. Uložte je na hrudi o 250 tisíc hrudníku nebo hrudníku, abyste získali co největší výhodu. Nejsou multi-využití. Aktivujete je, začíná 60 sekund časovač a poté můžete odemknout JEDEN hrudník zdarma. LOCKPICK je po aktivaci pryč. Bez ohledu na to, zda jste to použili nebo ne!

    Kronika Time Vault Machine, je speciální interaktivní. V Kryptu jsou dvě místa. S tímto mechanikem můžete znovu vyplnit otevřené truhly. První náplně jsou 1k / hrudník. Později cena půjde až na 2k / hrudník. Můžete doplnit až 50 najednou a můžete doplnit hmotipy 50. Pokud to uděláte, budou náhodné truhly v celém Kryptu zavřené a znovu k dispozici. Pokud by tyto truhly měly v nich jedinečné kousky, budou nyní naplněny náhodnými materiály/spotřebními předpisy. Pokud jsou všechny poklady uzavřeny, nebudete moci převinout další poklady. Neznám přesná čísla, ale myslím, že musíte převinout kolem 400+ pokladů.

    Jeden ze dvou strojů na trezor Kronika

    Tip: Tento mechanik také doplní hroty fragmentu duše (!!) Takže buďte opatrní, pokud jste je všechny nezdržovali, abyste získali počáteční pokles. Tento mechanik nenaplní hrudníky Shao Kahn nebo Scorpion. Mechanik doplňuje použité náhodné truhly a ne nejnovější použité truhly.

    Tip: V The Krypt najdete položku nazvanou „Kronosféra“, která dělá stejný účinek zdarma pro určité množství pokladů. Pomocí je ušetřit nějaké peníze.

    Tip: S tímto mechanikem můžete zemědělte kosterní klíče. Pokud jsou všechny cheses uzavřeny, je to 100% spolehlivosti na: https: // twitter.com/Storm_samurai/status/112158575470936064

    1. Otevřete tento hrudník, vstup na pravý boční palác (souřadnice (6428, -428)). Vždy bude obsahovat klíč z koster.
    2. Přejít na Kronika’s Time Vault na centrálním nádvoří a převinout čas.
    3. Vrátit a opakovat.

    Existují Skryté poklady které lze nalézt na zavádění. Tuto položku najdete později dobrodružstvím prostřednictvím Krypt. Tyto poklady budou doplněny strojem Kronika Time Vault.

    Skrytý poklad, který je vidět pouze při zavázané oči

    Obchodování s Kollectorem: Můžete obchodovat s konkrétními nalezenými položkami pro nastavené položky na Kollector. Nachází ho v dolním zakryptu. Použijte speciální Kollector Koins, aby ho podle libosti vytvořili. Pokud otevřete 3.000 fragmentu duše Spike, který vytvoří hrudník koin 250 k. Pokud tuto věž dokončíte několikrát, dokud nevyprší, získáte více Kollector Koin.

    Tip z IM_A_RAHTARD s Kollector Spawn Times:

    https: // www.reddit.com/r/MortalKombat/komentáře/bjpi7n/kollector_times_psa/

    Tip z mírného rozkolu, zda je již vytvořen nebo ne:

    „Můžete také zkontrolovat hru, když se vynoříte, vychovávat svůj inventář, pokud je Kollector Koin šedý, je tam už, pracuje nad a pod zemí.”

    Tip: Pokud opustíte menu vedle kollektoru a znovu se připojíte, když je v pravidelných časech tření, dostává nové položky znovu a znovu.

    Sindels snubní prsten: Tuto položku lze náhodně najít v pravidelných hrudnících. Při aktivaci máte 60 sekund tolik Hrudi Můžete za 50% slevu. Používejte je moudře, i když jsem zjistil, že klesnou pravidelnější, pokud trochu hospodaříte.

    Prsten pracuje na koinových truhly a na hrudi srdce, ale nefunguje na hrotech fragmentu duše.

    Misc Tipps:

    • Pokud jdete zavázanýma očima, po spuštění vždy použijte kladivo.
    • Zabijte putující pavouky a pavouci zdi, abyste získali bonus za srdce a koin.
    • Rozdrťte vázy a kostry pro koiny. Po čase doplňují.
    • Použijte získaný háček Scorpion k popadnutí zavěšených těl pro 1-3 srdce. Po čase doplňují.
    • Pokud stojíte před uzavřenými dveřmi podobnými vězení a říká se „kontrolovat“, buďte opatrní, protože tyto dveře jeden použijí Univerzální klíč což jsou vzácné náhodné kapky z běžných hrudníků zaklínače. Ušetřete dva z nich pro odemknutí plazů (viz Propojený průvodce)

    Darujte svatyni Nakandan:

    Svatyně se nachází za horským průsmykem. Mince můžete darovat pro náhodné ish kapky. V tuto chvíli může upustit duplikáty (!!) Částka peněz definuje šanci typu kapky:

    • První dar by měl být 1k, protože vždycky upustí k klíčové položce Krypt bez ohledu na částku
    • Další dary upustí k kůži přibližně 75 tis

    Svatyně nakandan za horským průsmykem

    Spawn plaz:

    Můžeš Spawn plazi A zavázanýma oči ho loví za 200 duší každý zabit. Viz propojeného průvodce, aby ho nalezl. Níže jsou uvedeny známé body Spawn na mapě. Může se náhodně vynořit a někdy se načasoval na neznámé množství času. Zdá se, že body tření nejsou vázány na zakryty. Podívejte se na toto video a získejte lepší informace o umístění: https: // www.Youtube.com/hodinky?v = rh48t190hdw

    Plazivá socha v Goros Lair za mučícími komorami

    Zde jsou umístění. Objednal jsem si je na 5-7 minut. Začněte u vstupu Krypt. Musíte si obléknout šátek, abyste ho viděli! Při zavádění nebo duch vás vždy používejte kladivo, pravděpodobně vás zabije:

    1. Vstup do paláce (7097, -521): Krypt vstup, na rohu startovacím náměstí
    2. Deadwoods (3522, -2004): vlevo na schodech na schodech po hrudi
    3. Zahrada (1952, 4048): Před mostem, vedle stromu
    4. Pit Bridge (-8682, -5534): Na konci mostu před vstupem do jeskyně
    5. Dolní nádvoří (-5928, -8514): Vydejte se na kroky dolů na symbol zlatého MK, na hrudi
    6. Goro’s Lair (6883, -6213): Výtah dolů na Goros Lair, vystoupit, pak jděte rovnou doprava, na konci
    7. Goro’s Lair (-4756, -10036): Po pokoji MK History, levá strana před hrudníky
    8. Zbrojnice (-6169, -5991): Vezměte první vchod do pravé strany v soše Goros, na konci, kde se dřevěná prkna kříží na zemi na pravé straně
    9. Nádvoří (-3643, 4608): To je mnohem hlouběji uvnitř zakryptu, když se dostanete zpět na vrchol. Poté na konci sledujte cestu do domu. Je levicový hned za vstupem
    10. Spodní jáma (-7697, -3421): To je také hlouběji uvnitř Krypt. Zvýšeni na vrchol, sledujte cestu venku, druhou hruď na levé straně, kde najdete ermacs amulet

    Forge:

    Forge lze použít k vytvoření nových položek z nalezených materiálů.

    Dávejte pozor, aby každý pokus o Forge stojí nejen materiály, ale také další náklady na kování. Tyto náklady jsou vždy ztraceny, bez ohledu na to, zda je kovárna úspěšná nebo ne. Úspěšné znamená, že jste měli správný recept. Pokud máte, míra úspěšnosti je 100%. Pokud máte špatný recept, pouze se ztratí náklady na kování, materiály nebudou zničeny a můžete to zkusit znovu.

    Použijte recept 250 duší (x2 Ztracená duše Essence a x1 nekromantického runstone) pro maximální výhodu a lepší broušení Krypt. Nepoužívejte 5.000 koin recept, je to úplný ripoff.

    Shang Tsungs Forge

    Zde naleznete malý průvodce koláčkou: https: // www.IGN.com/wikis/Mortal-Kkombat-11/forge_guide_and_recipes

    Zde je další dobře napsaný průvodce Forge v Redditu: https: // www.reddit.com/r/MortalKombat/Comments/Bk6oxq/Krypt_forge_recipes_Gear_Konsumables/

    Bavte se v Kryptu!

    Také mi dejte vědět, jestli mám něco špatně nebo máte další rady, abychom to mohli učinit konečným průvodcem Krypt 🙂 upravím tyto příspěvky, když mi budou zjištěny nebo vyjádřeny nové věci.

    Nedávné změny (nejnovější ontop):

    • Přidané obrázky pro nejdůležitější věci
    • Přidány informace o hodnotě měny
    • Dokončené chybějící informace o stroji časového trezoru Kronika
    • přidané informace o snadnějším získávání věcí kolictorů
    • Přidán farmářský trik pro srdce
    • Několik drobných oprav a komprimovalo některé textové pasáže.
    • Přidané náznaky do několika pasáží, některé z komunity, některé jsou moje, některé jsou nalezeny.
    • Kosmetický re-vamp.
    • Přidáno další vysvětlení, jak Kronikas Time Vault funguje po několika experimentech.