Mortal Kombat 11: The Komplete Krypt Guide | Jak vyřešit každou puzzle a odemknout každou oblast – Gamerranx, Mortal Kombat 11 Krypt Návod: Klíčové předměty, truhly a tajné místnosti | PCGamesn

Mortal Kombat 11 Krypt Návod: klíčové předměty, truhly a tajné místnosti

Teď to je hotovo, začněme s místností vpravo. Na konci této cesty se dostanete do oblasti plné vězení, kde najdete zavázaný oči Kenshi Takashi, což vám umožní nahlédnout do duchovní říše, abyste viděli skryté kořist a více rozbitých zdí. Mějte však na paměti, že používání této položky spotřebovává fragmenty duše. Chcete -li se dostat ven, použijte šátek a měli byste vidět zničitelnou zeď na boku místnosti, kterou můžete zasáhnout s kladivem.

Mortal Kombat 11: The Komplete Krypt Guide | Jak vyřešit každou hádanku a odemknout každou oblast

Odemkněte doslova vše v Kryptu s naším úplným průvodcem – ukažte vám, jak vyřešit každou hádanku a odemknout každé dveře.

Krypt dovnitř Mortal Kombat 11 je komplikovanější než kdy předtím, a pokud chcete odemknout její mnoho, mnoho tajemství, pravděpodobně budete potřebovat malou pomoc. Krypt je v nabídce Konquest možností a odhodí svého bezejmového hrdiny třetí osoby na ostrov Shang Tsung. Můžete prozkoumat a utratit ve hře měny za odemknutí tun kosmetiky, Konsumubles a další věci, které začínají „K“. Existuje dokonce několik položek, které nejsou ovlivněny „k“ Mortal Kombat. Krypt je primárním místem, kde najdete brutality, úmrtí, úmrtí, vítězství, kůže, kostýmy a opravdu všechno, co je ve hře úžasné a odemktelné. Existují tři typy hrudníků a každá z nich vyžaduje jiné měny – standardní koinské truhly, kontejnery fragmentu duše a hrudníky srdce. Většina hrudníků je náhodná, ale malé množství vám vždy dává stejnou položku, pokaždé. Více průvodců Mortal Kombat 11:

  • Mortal Kombat 11: 11 Neuvěřitelně užitečné tipy a triky, které potřebujete vědět | Průvodce začátečníkem
  • Mortal Kombat 11: Všechna umístění hrudníku Shao Khan | Krypt Guide
  • Mortal Kombat 11: Jak zadat všechny sekundární úmrtí | Skrytý seznam úmrtí
Průvodce komplete Krypt | Jak vyřešit každou hádanku a odemknout každou oblast

Než rozložíte všechny hádanky v Kryptu, pojďme na několik běžných otázek – abychom získali nejzákladnější klíčové položky, zde je to, co potřebujete vědět.

Jak rozbít slabé zdi

Sbírejte kladivo Shao Kahna, přímo dopředu Vstup do paláce. Kladivo je klíčovou položkou – stisknutím [X / Square] rozbijte slabé stěny a další předměty. Pro přístup k více oblastem budete potřebovat kladivo a vyřešit hádanky.

Jak přistupovat k Goroově doupěti

Mortal Kombat 11 Krypt Návod: klíčové předměty, truhly a tajné místnosti

Hledáte Mortal Kombat 11 Krypt návod, který vám pomůže projít Gory Labyrinth Netherrealm? Každá místnost obsahuje hádanky, které vyžadují, abyste načístili předměty z jiných oblastí, abyste mohli vyřešit, a existuje spousta skrytých cest k odhalení. V celém Kryptu Mortal Kombat 11 jsou také posetý zabitý truhly, z nichž každý vyžaduje různé přístupy k odemknutí. Budete muset uhasit speciální planoucí truhly a hrudi Shao Kahna budou například vyžadovat cokoli od 100 do 250 srdcí, například.

Dalším způsobem, jak otevřít truhly, je použití Koinů a můžete očekávat, že na ně utratíte 1 000 až 15 000 fiktivní měny – nebo by to mělo být Kurrency? Klenby duše vyžadují odemknutí 100 fragmentů duše a jsou rozlišeny jejich zeleným vzhledem.

Podobně jako Mortal Kombat 10 je Krypt také plněn odemknutelnými konsUsubles, brutalitami, kosmetikou a dokonce i úmrtími. Stojí však za zmínku, že obsah a umístění uzamčené hrudi je náhodné. Jak vysvětluje Netherrealm, všichni dva hráči, kteří odemknou všechny truhly, odejdou se stejnými odměnami, ale tyto odměny získají z různých míst. Takže, i když vám nemůžeme říct, jak se dostat na každou hruď a co to může obsahovat, můžeme stále vysvětlit, jak můžete postupovat do nových oblastí a pokojů.

Ve hře bohužel je v současné době Krypt chyba Mortal Kombat 11, která ovlivňuje položku zavázaného. V podstatě byste měli tuto položku používat na náklady na fragmenty duše, ale hráči hlásí svou měnu kolem nula do negativů. Oprava ještě musí přijít, a my vás budeme aktualizovat, až ano. Na druhé straně, devs vzrostl čepici Mortal Kombat 11 FPS v Krypt od 30 do 60 let, takže si můžete užít prozkoumání tohoto morbidního bludiště ve všech jeho Gooey Splendor. Nyní, když bylo všechno rozloženo, je zde rychlý průchod všech oblastí, které jsme našli v Mortal Kombat 11 Krypt.

Mortal Kombat 11 průchod

Vstup do paláce

Poté, co se otevírá Cutscene, si před vámi všimnete dvou hrudníků. Tito dva jsou zdarma a měli by vás odměnit 50 000 koinů a 100 srdcí. Jakmile je otevřete, měla by se před vámi otevřít velká brána, a kladivo Shao Kahna bude viditelné na změně – vyzvedněte ji, protože vám umožní rozbít prasklé zdi, což vám otevře nová místa pro vás.

Hned za oblastí, kde jste zvedli kladivo, byste si měli všimnout napůl zlomené brány. Rozdělte to a zamířte na nádvoří.

Mortal Kombat 11 Krypt Gong Gong

Nádvoří

Jakmile jste na nádvoří, zamířte na levou stranu a měli byste spatřit rozbitou zeď vedle modrého zářícího trezoru Kronika.

Měli byste vidět velký ol ‘gong – dejte mu ránu s kladivem a odemknete novou bránu na nádvoří spolu s úspěchem. Vraťte se zpět na centrální nádvoří k nově otevřené bráně, abyste dosáhli Forge.

Kovárna

Jak název napovídá, můžete v The Mortal Kombat 11 Krypt Forge vytvořit různé položky, ale za to budete potřebovat ingredience, které nemáme. Pokud jste však zvědaví, můžete si prohlédnout náš průvodce recepty MK11 Forge. Každopádně se vydejte cestou doprava, která vede k horskému průsmyku, a ocitnete se ve svatyni.

Mortal Kombat 11 Krypt Walkhrough Svatyně

Svatyně

Zde můžete udělat různé věci. Pro dokončené výsledky si můžete vyzvednout úspěch „Gimme Dat Money“, pokud utratíte 50 000 koinů. Kromě toho můžete vyhrát klíčové předměty potřebné k odemknutí dalších místností vedle řemeslných materiálů.

Nejprve však zamířte doprava, abyste spustili cutscén, kde se spadne meteorit – rozbijte ho na kousky a dostanete drahokam žijícího. Až budete hotovi, zamířte doleva od meteoritu a dolů po schodech a měli byste najít další gong. Zasáhnutí vám dává 25 000 koinů a otevře bránu, která vás vezme zpět na centrální nádvoří.

Jako vedlejší poznámku, pokud máte modrý amulet z náhodné hrudi, můžete jej použít na rozbité soše k získání Raidenova zaměstnanců.

Váleční svatyně

Pokud opustíte svatyni na severním bodě mapy, přijdete do oblasti zvané Warrior Svatyně. Zde najdete hlavu každého bojovníka ve hře s hrudníkem před nimi – i když jsou „uzamčeni“. Chcete -li je odemknout, budete muset vyskočit z Krypt a provést 50 úmrtí nebo brutálií na jakémkoli daném bojovníkovi v věží časového režimu, abyste odemkli hlavu. Jakmile ji máte, vraťte se a položte to na jejich příslušnou štiku.

Nádvoří

Vraťte se zpět do oblasti, kde narazíte na první gong, a měli byste vidět dveře doleva, které se otevřou, když máte drahokam živého. Vydejte se přes otevřené dveře a ocitnete se v zahradách.

Mortal Kombat 11 Krypt Groved Dveře

Zahrada

Vydejte se přes most a zničte dřevěnou barikádu vlevo. Vydejte se do nové místnosti a měli byste najít jinou místnost s pákou. Vytáhněte ji a otevřete pravou bránu a za ní najdete prasklý roh Motaro.

Nyní pro nějaké zpětné sledování zamířte do místa meteoritu a přistupujte k velkým dveřím, které jsou přímo před ním. Umístěte do něj prasklý roh Motaro a získáte přístup k jeskyni nádvoří.

Courtyard Cave

Nebudete tu dlouho, projděte se a vytáhnete páku na výtahu, abyste se dostali na Goro’s Lair.

Mortal Kombat 11 Krypt průchodem hrudník

Goro’s Lair

V Goro’s Lair jsou různé pokoje a každá z nich má hádanky k vyřešení. Chcete -li začít, sledujte cestu přímo dopředu a spustí se cutscene.

Teď to je hotovo, začněme s místností vpravo. Na konci této cesty se dostanete do oblasti plné vězení, kde najdete zavázaný oči Kenshi Takashi, což vám umožní nahlédnout do duchovní říše, abyste viděli skryté kořist a více rozbitých zdí. Mějte však na paměti, že používání této položky spotřebovává fragmenty duše. Chcete -li se dostat ven, použijte šátek a měli byste vidět zničitelnou zeď na boku místnosti, kterou můžete zasáhnout s kladivem.

Nyní jste v jasném, vraťte se zpět na Goroův trůn a vydejte se mírně doprava, která by vás měla vzít rovnou nahoru a za trůn. Postupujte podle této cesty a měli byste najít Scorpion’s Spear, což vám umožní chytit mimo objekty a mrtvoly.

Mortal Kombat 11 Krypt průchod sopky

Nyní pojďme řešit cestu doleva na Goroův trůn. Pokud používáte řetězy na stěnách podél cesty, měli byste být schopni otevřít bránu – to vás přivede do velké jídelny. Udělejte si cestu nahoru a najdete na pravé straně další bránu, kterou můžete otevřít s řetězem na nedaleké zdi. Vydejte se a najdete výtah, který můžete použít. Jakmile je nahoře, sledujte cestu, dokud vás uvítá s grizzly cutscene muže padajícího na skupinu hrotů. Laot The Chudák CHAP CORPSE pro Ermac’s Amulet of Souls, což vám dává schopnost utrácet duše za zelené hrnce za 100 za 100. Můžete jej také použít k opravě konkrétních objektů, jako je můstek. Chcete -li se dostat z této oblasti, opusťte způsob, jakým jste přišli.

Pokud jste také vyzvedli Raidenův rozbitý personál z předchozího, můžete otevřít dveře po levé cestě z mučících haly. Jakmile jste na tom, vyhýbejte se kýčkám a otevřete 20 000 hrudníku Koin, abyste našli Keystone Dragon Amulet, který můžete použít k otevření dveří v horském průsmyku těsně kolem kovárny.

Pojď sem: Nejlepší bojové hry na PC

Nyní, když jste se vyzbrojili některými novými hračkami, je čas vrátit se zpět na začátek doupě Goro a otevřít dveře, které tam stojí. K tomu budete potřebovat mysl jedné bytosti, duši té bytosti a srdce jedné bytosti. Pak budete muset opustit Krypt a zamířit do Klassic Towers nebo věže času a provést deset úmrtí, deset brutálních a deseti milosrdenství v Tower výzvách. Jakmile to uděláte, můžete se vydat do trezoru a najít hrudník, který si otevřel 80 000 koinů. Jakmile máte finanční prostředky, otevřete je, abyste získali srdce Blaze. Potřebujeme to později k vyřešení hádanky v oběti – více o tom za okamžik.

Kytinn Hive

Zatímco jsme v oblasti, můžeme navštívit náš první Kytinn Hive tím, že se vydáme správnou cestou z mučících haly. Na hlídku najdete velkého pavouka, který vás zapálí, pokud by ho překročil – pokud ho zabijete kladivem, nejprve. Jakmile to bude hotovo, získáte pro d’Orah jedinečnou pokožku postavy. Hlavní věc, kterou zde chcete udělat, je udržet pummeling ostatních pavouků, dokud jeden nepadne speciální kovářskou položku s názvem Ensorcelled Eye of Dragon, který budeme potřebovat později, abychom vytvořili klíčovou položku.

Mortal Kombat 11 Krypt průchodem oběť

Oběť

Zpět do toho srdce Blazeho položky, které pálí díru v kapse – pojďme ji použít. Vraťte se zpět na nádvoří a poté do svatyně válečníka, kam můžete zamířit po schodech pod sochami. Zatímco jste tady, můžete získat přístup k hrudníku Shao Kahn, která je za Bělou bránou. Pomocí zavázaného pásma uvidíte, že rozbité řetězy jsou stále neporušené, když jsou vidět v jiné říši.

Poté se vydejte po cestě za hrudníkem, abyste se dostali k oběti. Uvidíte těla tří mnichů umístěných na hranici mezi třemi obřími sochami a dvěma uzamčenými truhly. Vytáhněte páku a velká klec se sníží – vložte do ní srdce požáru, když je výzva. Poté zatáhněte páku, abyste zvedli klec a srdce zpět a zasáhli ji řetězcem Scorpiona, abyste ji zapálili. Tímto způsobem budete mít přístup k oběma truhům.

Dojo

Vraťte se na sochy a hledejte malou výklenku, která by měla být vpravo od dveří k Goroově doupěti. Nasaďte si zavázaný oči a měli byste si všimnout slabého místa ve zdi, které vás povede k dojo.

Jakmile budete hotovi s různými truhly v této oblasti, jděte k bráně a vytáhněte páku a otevřete novou cestu, která vám bude činit 1 000 koinů a 10 fragmentů duše.

Druhé nádvoří

Když vystupujete, podívejte se na zeď naproti bráně Dojo, oblékněte si zavázaný oči a měli byste vidět další část slabé zdi. Breaking This Open odhalí další jeskyně, která jde za centrální nádvoří.

Když opustíte dojo, podívejte se na zeď naproti bráně k dojo a nasaďte si zavázaný oči. Všimnete si, že zeď je popraskaná, což znamená. V této jeskyni najdete malý počet hrudníků roztroušených podél řetězu, který zvedne bránu – to vám umožní jít zpět na centrální nádvoří. K dispozici je také další brána, která povede k oblasti, která vyžaduje, aby se odemkl drak amulet. Pokud to máte, můžete je použít k otevření dveří na Mountain Pass, což otevře tuto bránu zbytku jeskyně nádvoří. Odtud můžeme zamířit do druhého úlu Kytinn.

Druhý Kytinn Hive

Vydejte se na dno jámy kolem dračích dveří a narazíte na zapečetou bránu, která vyžaduje dokončení hádanky, aby se otevřela. Zkontrolujte tři kamenná kola a páky a vytáhněte je, dokud neuvidíte tři sloty – každá z nich vyžaduje tři konkrétní klíčové položky:

  • Kronika’s Amulet: Darujte 1 000 koinů do velké svatyně těsně za horským průsmykem.
  • Shinnok’s Amulet: To vyžaduje tři položky, které jsou vytvořeny na kováře. Budete potřebovat náhodnou odměnu s názvem Ensorcelled Demon’s Heart, Ensorcelled Dragon Eye – získané zabíjením pavouků v Kytinnově úlu, a zosobněný drahokam uvězněných duší – odměnu za otevření trezoru duše v mrtvých lesích, které vyžaduje 10 000 duší. To chvíli trvá, mírně to říká.
  • Cetrionův amulet: Vraťte se zpět do věží času a zakončete Cetriona s 50 úmrtími. Jakmile máte hlavu, vydejte se do svatyně válečníka a položte ji na štiku před její poprsí.

Jakmile jsou všechny na svém místě, získáte 5 000 koinů za své úsilí a přístup do nové oblasti plněné hrudníky a dalšími odměnami.

Trůnní místnost Shang Tsung

Tohle je trochu grind, ale vede nás to na konec našeho průchodu. Pamatujte svatyni válečníka? Budete tam chtít zamířit a umístit, dobře, hlavu každého bojovníka na jejich příslušnou štiku. Chcete -li si zaběhnout paměť, můžete tyto kopule získat provedením 50 úmrtí na každém bojovníkovi ve věžích nebo klassic Towers. Získání deseti vám poskytne přístup do trůnské místnosti Shang Tsung, 15 hlav vám umožní přístup k jeho první mezipaměti pokladu a 25 vás pustí do své další mezipaměti pokladu. To stojí za to udělat, protože si vyzvednete vzácné předměty z truhly s pokladem, jako jsou intros a animace vítězství pro každou postavu.

A tady to máte, náš smrtelný Kombat 11 Krypt návod – od svatyně po kovárnu. Určitě budeme tento seznam aktualizovat s novými pokoji, které najdeme, a vyladit cokoli, co se mění s jakýmkoli opravami.

Iain Harris Náš bývalý zástupce zpravodajského editora nyní píše pro Gamesradar. Velký fanoušek jrpgs a sci-fi her, Iain’s doma oblékání ve Final Fantasy XIV, i když není cizí pro Genshin Impact nebo GTA online.