Mount and Blade 2 Bannerlord: Jak zvětšit velikost party? |, Mount & Blade 2: Bannerlord – Jak zvětšit velikost party – Gamer Empire

Mount & Blade 2: Bannerlord – Jak zvětšit velikost party

Při zohlednění tohoto stolu tedy zvýšení úrovně klanu přinese +25 vojáků na úroveň. Většina hráčů se nedostane přes Clan Tier 5, ale velikost limitu vojska strany se stále zvyšuje ve vyšších úrovních.

Mount and Blade 2 Bannerlord: Jak zvětšit velikost party? Průvodce Mount and Blade 2, tipy

Zvýšení strany v Bannerlordu závisí především na dovednosti správce, ale existují i ​​jiné způsoby, jak to udělat. Na této stránce doporučujeme, jak zvětšit velikost strany.

Poslední aktualizace: 3. listopadu 2022

Velikost strany v Mount and Blade 2 Bannerlord určuje, kolik vojáků můžete najmout pro svůj tým. Čím větší je limit strany, tím lepší – velký tým vám pomůže porazit všechny nepřátele. Na této stránce se naučíte, jak zvětšit velikost vaší strany – rozvojem vašich dovedností nebo výběrem správných výhod.

 • Jak zvětšit velikost strany?
 • Jak rozvíjet dovednost Steward?
 • Výhody ovlivňující velikost strany

Jak zvětšit velikost strany?

Správce dovedností určuje maximální počet vojáků v týmu - Mount a Blade 2 Bannerlord: Jak zvětšit velikost strany? - FAQ - Průvodce Mount and Blade 2 Bannerlord

The Stevard Dovednost určuje maximální počet vojáků v týmu. Stručně řečeno, čím vyšší je Stevard dovednost, čím více vojáků můžete najmout . Je tedy užitečné vyvinout tuto dovednost a investovat několik Zaostřovací body v tom.

Maximální velikost vaší strany je také ovlivněna úrovní vašeho klanu. Chcete -li zvýšit úroveň klanu, musíte získat pověst – uděláte to vítězstvím bitvy.

Jak rozvíjet dovednost Steward?

Rozvíjející se dovednosti správce je velmi snadné - jednoduše umožňte svým vojákům získat morálku bonusem tím, že jim poskytnete různé typy jídla - Mount a Blade 2 Bannerlord: Jak zvětšit velikost večírku? - FAQ - Průvodce Mount and Blade 2 Bannerlord

Rozvíjející se Stevard Dovednost je velmi snadná – Jednoduše nechte svým vojákům získat bonus za morálku tím, že jim poskytnete různé typy jídla. Musíte si koupit nebo získat několik druhů jídla – poskytněte svým vojákům ryby, víno, maso, máslo, pivo, sýr a hrozny. Tímto způsobem se morálské statistiky okamžitě zvýší. Poskytováním rozmanitého jídla týmu Stevard Dovednost se automaticky vyvíjí. Při cestování po mapě budete čas od času informováni, že jste dosáhli nové úrovně dovedností.

Výhody ovlivňující velikost strany

Maximální limit velikosti strany na Mount a Blade 2 Bannerlord lze zvýšit nejen vývojem dovednosti Steward - Mount a Blade 2 Bannerlord: Jak zvětšit velikost strany? - FAQ - Průvodce Mount and Blade 2 Bannerlord

Maximální limit velikosti strany v Mount and Blade 2 Bannerlord lze zvýšit nejen vývojem Stevard dovednost. Můžete to udělat s výhodami (hlavně z Vedení lidí skupina):

 1. Prestiž (Jednoruký dovednost) – zvyšuje velikost strany o 15.
 2. Naděje (Dvouruký dovednost) – zvyšuje velikost strany o 5.
 3. Po tom, co jde (Atletika dovednost) – zvyšuje velikost strany o 5.
 4. Namontované skauty (Skauting dovednost) – zvyšuje velikost strany o 5.
 5. Autorita (Vedení lidí dovednost) – zvyšuje velikost strany o 5.
 6. Vůdce mas (Vedení lidí dovednost) – Zvyšuje velikost párty o 5 pro každé město, které ovládáte.
 7. Povznášející duch (Vedení lidí dovednost) – zvyšuje velikost strany o 10.
 8. Talent magnet (Vedení lidí dovednost) – zvyšuje velikost strany o 10.
 9. Konečný vůdce (Vedení lidí Schopnost) – Každá nárůst dovedností po 250 vám dává +1 stranu.
 10. Horde vůdce (Taktika dovednost) – zvyšuje velikost strany o 10.

Mount & Blade 2: Bannerlord – Jak zvětšit velikost party

V současné době si prohlížíte Mount & Blade 2: Bannerlord - Jak zvětšit velikost večírku

Pokud jde o Mount a Blade 2: Bannerlord, velikost vojska strany je jednou z věcí, na které záleží nejvíce.

Každý chce zvýšit limit velikosti vojáků, aby mohli mít největší a nejhorší armádu ve celé Calradii.

Jak vidíte výše, existují tři faktory, které mohou ovlivnit velikost strany, a jedna z nich, bohužel, bude pro celý váš herní zážitek konstantní.

Takže, pokud chcete získat větší armádu a ovládnout bojiště v Bannerlordu, zde je to, jak můžete snadno zvýšit limit velikosti vojska strany.

Obsah

Zvýšení limitu velikosti vojáku ve stranickém party na Mount a Blade 2: Bannerlord

Chcete -li zvýšit limit velikosti vaší strany a získat větší armádu na Mount a Blade 2: Bannerlord, musíte se dostat na maximální vrstvu klanu a pěstovat mistrovský čtvrtmistr.

Když zadáte nabídku strany a zkontrolujete modifikátory, uvidíte tři statistiky velikosti strany:

Velikost základní strany v Bannerlordu bude vždy 20. Pokud právě začnete hru s rovnou dovedností 1 Quartermaster a Clan 0, maximální velikost armády by byla 20.

Bonus v úrovni klanu

Bonus pro úroveň klanu je modifikátor, který nejvíce ovlivňuje velikosti armády v Bannerlordu. Vzhledem k tomu, že zvyšování úrovně klanu je velmi běžné, změny jsou v rané hře opravdu rychlé a mohou způsobit, že vaše strana je masivní.

Zde jsou modifikátory limitu velikosti vojáků založené na bonusech klanu:

Tuer klanu Extra jednotky
0 +0
1 +25
2 +50
3 +75
4 +100
5 +125

Při zohlednění tohoto stolu tedy zvýšení úrovně klanu přinese +25 vojáků na úroveň. Většina hráčů se nedostane přes Clan Tier 5, ale velikost limitu vojska strany se stále zvyšuje ve vyšších úrovních.

Nejlepší způsob, jak se prosit a dosáhnout vyšších klanových úrovní, jsou bitvy. Můžete to udělat hlavně tím, že sami zabijete nepřátele.

Pokud chcete větší armádu, nezapomeňte brousit bitvy a dostat se k těm vyšších úrovních tak rychle, jak jen můžete. Kdo ví, pokud se dostanete na úroveň 4 rychle, můžete dokonce dokonce Začněte vlastní Bannerlord Kingdom od nuly!

Čtvrtmister

Ve vaší párty je mnoho důležitých pozic a čtvrtmistr může být nejlepší z parta.

Quartermaster neovlivňuje pouze limit velikosti strany, ale také určují mzdy a spotřebu potravin vojáků.

Účinky čtvrtmistry na stranu jsou založeny výhradně na jejich dovednosti správců. Na základě úrovně se velikost strany neustále zvyšuje.

Zde je to, jak dovednost Steward zvětšuje velikost strany ve vztahu k jeho úrovni:

Úroveň správce Extra jednotky
1 +0.3
4 +1
100 +25
200 +50
300 +75

Dostat se na úrovně vyšší než 100 může být provedeno velmi rychle a dostane vás od začátku pěkné +25 vojáků do vaší armády.

I když jste měli Clan Tier 4 a celkem 120 stranických vojáků, s čtvrtmasterem na vysoké úrovni, můžete zvýšit velikost své bannerové strany o více než 50%.

Strana koncových her s klanem úrovně 5 a čtvrtmistrem s Steward Level 300 bude mít limit velikosti vojska večírku 220 vojáků. To je kolem poloviny normální armády frakce.

Lidé, kteří hráli Mount a Blade: Warband, mohou také myslet na dovednosti Stewarda jako na staré dovednosti vedení, kromě toho, že funguje pouze pro čtvrtmastera a ne pro vůdce strany (pokud nejsou stejná osoba).

Chcete -li s lehkostí zvýšit dovednost správce, ujistěte se, že ve svém inventáři máte hodně jídla různých typů. Tím se dostanete na slušné číslo v žádném okamžiku. Naštěstí tato metoda není tak těžká jako dovednosti vyrovnávání dovedností Lék a Smithing.

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak zvýšit limit velikosti vojáků večírku/armády na Mount a Blade 2: Bannerlord!

Mít jakýkoli vstup nebo návrhy pro tuto příručku? Dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

ADRIAN OPREA

Adrian Oprea je se sídlem v Londýně ve Velké Británii. Jako profesionální hráč RPG pro jednoho hráče byl Adrian často stigmatizován. Rozhodl se nalít svou frustraci do psaní průvodců!

Mohlo by se Vám také líbit

Přečtěte si více o článku Mount & Blade 2: Bannerlord - Karavan průvodce: Jak začít, nejlepší místo atd

Mount & Blade 2: Bannerlord – Průvodce karavanem: Jak začít, nejlepší místo atd.

Přečtěte si více o článku Mount & Blade 2: Bannerlord - Nejlepší zásady k výběru

7. prosince 2022

Mount & Blade 2: Bannerlord – Nejlepší zásady k výběru

Přečtěte si více o článku Mount & Blade 2: Bannerlord - Jak demontovat

23. prosince 2022

Mount & Blade 2: Bannerlord – Jak sesednout

zanechte odpověď Zrušit odpověď

Trendové příspěvky