Mount & Blade 2: Bannerlord – Jaké jsou nejlepší workshopy – Gamer Empire, Best Bannerlord Workshop Guide: Jak koupit bannerlord workshop a místa | PC hráč

Jak otevřít workshop Bannerlord a vydělat snadné peníze

Dalším důležitým faktorem jsou surové zdroje. Pokud chcete udělat stříbrné, budete potřebovat stříbrnou rudu z okolních vesnic.

Mount & Blade 2: Bannerlord – Jaké jsou nejlepší workshopy

Momentálně si prohlížíte Mount & Blade 2: Bannerlord - Jaké jsou nejlepší workshopy

Peníze jsou považovány za mnoho nejdůležitějších věcí v životě. Nevíme, jestli je to pravda, ale na Mount and Blade 2: Bannerlord, peníze vám usnadní život tisícekrát.

Kromě workshopů není mnoho pasivních způsobů, jak si v Bannerlordu vydělat příjem, a ty nikdy nebude tak snadné zvládnout jako tito průmyslovou titani.

Existuje však mnoho možností výroby workshopu a člověk nemůže vědět jistě, který z nich přinese co nejvíce zisk.

Máme odpověď, kterou jste hledali. Zde jsou nejlepší workshopy na Mount and Blade 2: Bannerlord, který vám přinese nejmenší úsilí co nejvíce peněz.

Obsah

Jak fungují workshopy v Bannerlordu

Každé město v Calradii se pohybuje kolem různých typů předmětů mezi sebou. Někteří z nich obchodují s zdroji nedalekých vesnic, zatímco někteří prodávají produkty, které vyrábějí v dílnách.

Vlastnictvím workshopu převezmete kontrolu nad jedním ze zdrojů vytvořených ve městě v naději, že dosáhnete zisku.

Chcete -li koupit workshop, stačí vstoupit do jakéhokoli města a promluvit si s jedním z pozoruhodných NPC, které již vlastní obchod. Cena workshopu bude závislá pouze na prosperitě města.

Prosperita je tak důležitá, protože to přímo ovlivňuje peníze, které Workshop vydělá. V závislosti na vypořádání však některé workshopy nikdy nebudou ziskové.

Pokud má město méně než 1 000 prosperitu, pravděpodobně uvidíte příjem méně než 200 za den. Pokud se však město dostane k prosperitě 5 kB, můžete najednou získat až 800 mincí denně.

Prosperita také ovlivní cenu dílny. Město s menší než 1k prosperitou bude mít workshopy, které lze zakoupit s 10 až 20 tisíci mincí. Město s vysokou prosperitou se však může dostat do stovek tisíc.

Dalším důležitým faktorem jsou surové zdroje. Pokud chcete udělat stříbrné, budete potřebovat stříbrnou rudu z okolních vesnic.

Krásná věc o ekonomice Bannerlorda je, že můžete ve skutečnosti přimět vesnice posílat zdroje do svého města, než je poslat nepřátelskému lordu.

Pokud je ve vlastnictví hradu, řekněme Vlandia, mezi dvěma městy ovládanými dvěma různými frakcemi, pak jeho okolní vesnice dodají zdroje městu ve vlastnictví Vlandia.

Takže když Máte město To potřebuje surové zdroje, můžete jen dobýt hrad, který je blízko vašeho města a místo toho získat jeho zdroje do vašeho města.

Nejlepší workshopy v Bannerlordu

Pokud jde o rozhodování o tom, jaký je nejlepší workshop v Bannerlordu, existují tři zásadní faktory:

Protože existuje tolik možností, uvedli jsme níže všech 11 typů workshopů spolu s hodnocením od 1 do 5 ve všech výše uvedených faktorech.

Vysoká čísla v penězích znamenají, že z nich vyděláte více peněz (1 = provedete náhradní změnu, 5 = vytěžíte lodní zatížení) a to, co hledáte blížící se a hodně úsilí na spuštění):

Výroba Peníze Riziko Snaha
Vlna tkalcovství 5 4 3
Tkalcovské tkalcovství 5 5 4
Silversmith 5 5 4
Plátek tkání 4 3 2
Keramika 3 3 2
Pivovar 2 1 1
Koželužna 2 1 1
Lis vína 2 4 3
Olive Press 2 4 3
Kovárna 2 4 3
Workshop 2 3 4

Vysoké peníze, vysoké riziko a úsilí

Pokud chceš Vydělávejte skutečné peníze, Musíte jít na vlnu tkalcovství, tkalcovství sametu nebo stříbrné.

Toto jsou jediné tři workshopy ve hře, které produkují jedinečné předměty, které automaticky nevytvářejí města nebo vesnice.

Například města budou vždy vyrábět pivo, víno, olej a nástroje, i když v tomto osadě nejsou žádné workshopy, které by je vytvořily.

To je důvod, proč tím, že vytvoříte jeden ze tří workshopů shora. Musíte však předem provést výzkum.

Pokud je workshop, který chcete vytvořit, již ve městě, riskujete, že ztratíte peníze. Musíte buď koupit soutěž a převést jejich dílnu na něco jiného, ​​nebo si vybrat jiné město pro vaše úsilí.

Vlněná tkalcovství je méně riskantní volbou, protože potřebujete vlnu, aby workshop fungoval, což je obecně levnější než surové zdroje, které ostatní dva potřebují.

Musíte si pamatovat, že vám to nezpůsobí, že vám nebude eliminovat konkurenci.

Kupte si všechny stříbrny v Calradii a proměňte je v pivovary. Nakonec si můžete vytvořit svůj vlastní stříbrnou ve svém vlastním městě. Pokud tuto strategii používáte, můžete konečně vyrobit tisíce denně s Workshop úrovně 1.

Žádný risk? Bez peněz

V této tabulce jsou dvě možnosti, které by mohly znít špatně lidem, kteří chtějí vydělat všechny své peníze z workshopů, ale jsou skvělé pro lidi, kteří jen chtějí stálý proud příjmů.

Pivovar a koželužna nemají téměř žádnou šanci na selhání. Vždy nějak nějak promění zisk. Všechna města ve hře budou mít pro vás obilí a kůži.

To znamená, že můžete vydělávat asi 100 až 200 peněz denně, ale nikdy o nich nemusíte myslet. Nemusíte také kontrolovat, zda město stále má potřebné zdroje nebo zda existuje nová konkurence v okolních osadách.

Pokud chcete jen kompenzovat tyto náklady na armádu a soustředit se na ničení vašich nepřátel, získejte pivovar nebo koželužnu. Hráči si mohou užít své smrtící pronásledování a zároveň získat slušné množství peněz na boku.

Nejhorší workshopy

Workshop Wine Press, Olive Press, Smithy a Wood jsou některé z nejhorších workshopů, které do nich můžete získat, pokud jde o peníze a čas do nich.

V závislosti na okolnostech mohou být tyto workshopy velmi užitečné, zejména s ohledem na to, že dva z nich produkují vysoce kvalitní zbraně, které můžete použít.

Pokud se však vlastně chcete starat, musíte investovat čas a peníze a stále zdůraznit, že s nimi se něco může pokazit.

Pro víno a olivový tisk ani o tom nemyslete. Města přirozeně vyrábějí víno a olej, díky čemuž jsou tyto dva workshopy plýtváními penězi.

Budováním jednoho z těchto dvou skončí s tím, že za tyto zdroje přinášíte cenu.

To je vše, co potřebujete vědět o nejlepších workshopech na Mount and Blade 2: Bannerlord!

Mít jakýkoli vstup nebo návrhy pro tuto příručku? Dejte nám vědět v sekci komentáře níže.

ADRIAN OPREA

Adrian Oprea je se sídlem v Londýně ve Velké Británii. Jako profesionální hráč RPG pro jednoho hráče byl Adrian často stigmatizován. Rozhodl se nalít svou frustraci do psaní průvodců!

Mohlo by se Vám také líbit

Přečtěte si více o článku Mount & Blade 2: Bannerlord - Jaké je nejlepší brnění?

Mount & Blade 2: Bannerlord – Jaké je nejlepší brnění?

Přečtěte si více o článku Mount & Blade 2: Bannerlord - Nejlepší výhody: Kompletní seznam

5. prosince 2022

Jak otevřít workshop Bannerlord a vydělat snadné peníze

Zjistěte, jak koupit první firmu, kam to dát a jaké produkty.

Mount Blade 2 Bannerlord Guide

(Image Credit: TalaWorlds)
Středověká karanténa Master Bannerlord s těmito průvodci

Bannerlord Cheats: Zbohajte a ovládají bitvy
Bannerlord Companions: Jak najmout to nejlepší
Tipy Bannerlord: Návod našeho plného začátečníka
Bannerlord obtížnost: Které si vybrat
Bannerlord Mods: Nejlepší doplňky vytvořené hráčem
Bannerlord manželství: Jak založit rodinu
Bannerlord Combat: Tipy pro bitvu a 1v1
Peníze bannerlord: Zbohajte rychle
Bannerlordské frakce: Který byste si měli vybrat?
Bannerlord Caravan: Jak nejlépe obchodovat

Jedním ze způsobů, jak vydělat konzistentní hotovost, je zřízení ziskové Mount & Blade 2: Bannerlord Workshop. To však není jediná firma, kterou můžete nastavit, ale vaše rozhodnutí o výběru workshopu nebo karavanu závisí, zda máte náladu na stabilnější zisky nebo riskantnější hroty.

Karavany to představují: mohou skóre velkých měsíců, ale jsou také zranitelní vůči útoku. Workshopy jsou méně potíže, ale trvá to déle, než začnete sklízet odměny. To znamená, že vyrábějí různé zboží, jako je dřevo, keramika a chlast, a za přibližně 13-16 tisíc zlatých dearů mohou být vaše. Pokud jste dostatečně trpěliví na hladší jízdu na vydělávání peněz, zde je návod, jak si koupit workshop, různé typy, které můžete vytvořit, a nejlepší umístění Bannerlord Workshop, abyste maximalizovali své příjmy.

Jak koupit Bannerlord Workshop

Nejprve vstupte do města, které pro vás není nepřátelské – více při výběru níže uvedeného ideálního města a průmyslu. Jakmile jste ve svém požadovaném městě, přejděte do samotného dílny tím, že přidržíte Alt, abyste ukázali značky umístění. Podívejte se na značky, jako je Smithy, Kramerní obchod nebo pivovar. Jakmile se dostanete na jedno z těchto míst, zkontrolujte těsně venku a dovnitř pro NPC s názvem „Shop Worker“. Může to být hon na jejich nalezení: některé workshopy mají pět nebo šest zaměstnanců, ale některé mají jen jeden.

Obecně vám říkají o workshopech a o tom konkrétním. Vyberte „Chtěl bych si tento workshop koupit“ a zakoupit ji a zakoupit ji. Většina workshopů stojí 13 až 16 tisíc denars, i když je můžete prodat později za podobnou částku. Nyní můžete workshop změnit na jiný typ průmyslu nebo jej udržet stejný.

Gratulujeme! Nyní vlastníte workshop. Můžete se vrátit sem a provést veškeré své správy prostřednictvím karty „Ostatní“ na obrazovce klanu. Poznámka: Než začnete plánovat svou obchodní říši, nezapomeňte, že můžete vlastnit pouze celkové workshopy rovnající se úrovni klanu plus jedna.

Nejlepší umístění Bannerlord Workshopu pro každý typ produktu

Vyberte si, kde postavit workshop na základě toho, co chcete vyrobit, a nejsilnějšího ekonomického centra. Zde je několik věcí, které je třeba hledat, než se rozhodnete investovat:

  • Mějte na paměti základy obchodu: Ujistěte se, že požadovaný produkt se prodává za slušnou částku v regionu, kterou chcete udělat.
  • Najděte město s vysokou prosperitou: Tato městská osada jsou větší, zalidnější a konzumují více zboží. Jak prosperita stoupá, cena všeho má tendenci stoupat – nejdůležitější, jako je cena vašeho produktu. Najděte prosperitu města tím, že nad ním pěstujete a držíte Alt, aby rozšířil popis.
  • Toto jsou nejvíce prosperující města: Marunath, Epicrotea, Lageta, Ortysia a Vostrum začínají 5000 nebo více prosperitou. S 5600 prosperitou je Ortysia nejvyšším městem prosperity ve hře. Města B-Tier, s 4500 nebo více prosperitou, jsou Sargot, Diatma, Saneopa, Rotae, Zeonica, Poros, Danustica, Razih a Chaikand. (Sturgičané nemají žádná hlavní města. Jejich největšími městy jsou Varcheg, Omor a Sibir, s prosperitou 3000-3300.)
  • Prosperita může stoupat a klesá rychleji, než si myslíte: Najděte města bezpečná před hlavními válkami. Použijte svůj pohled Alt-Tooltip, abyste se ujistili, že město má velkou posádku, 500 nebo více vojáků a že nesedí na hranici s jedním z nepřátel jeho majitelů. Stisknutím tlačítka N v encyklopedii použijte pohled „Kingdoms“.
  • Zajistěte, aby město má silnou ekonomiku: Nevidíte přesně, jak dobře město, pokud nejste jeho majitel, ale když vstoupíte do města, má popisnou obrazovku. Podívejte se na značky pro vyprávění jako otrhané oblečení a žebráky: Osady s tím mohou naznačovat, že to není nejlepší místo k investování … pokud nebude váš produkt levný.

Zde jsou nejlepší typy dílny, co produkují, suroviny, které vyžadují. Také zde jsou nejlepší místa pro každé podnikání (s těmito místy jsem vyrobil 200-500 dearů denně):

Přejeďte přejetím a horizontálně rolujte

Typ Produkty) Požadované suroviny Nejlepší umístění
Kovárna Zbraně, brnění, nástroje Železná ruda, tvrdé dřevo, prádlo Epicrotea, Lageta, Seonon
Koželužna Lehké brnění, kůže Skrývá, prádlo Tylal, Pravend, Baltakhand
Tkalcovské tkalcovství Samet Bavlna Shariz
Lis vína Víno Hrozny ORTYSIA
Workshop Luky, šipky, štíty Tvrdé dřevo Marunath, Dunglanys
Vlna tkalcovství Oblečení Vlna Baltakhand
Pivovar Pivo Obilí Askar, Chaikand, OCS Hall
Plátek tkání Prádlo Len Rhotae
Olive Press Olej Olivy Ethos
Keramika Hrnčířství Jíl Pen Cannoc, OCS Hall
Silversmith Šperky Stříbrná ruda ORTYSIA

Ale jak fungují workshopy?

V každé nové hře Mount & Blade 2 jsou workshopy v každém městě náhodně generovány, ale produkty vyrobené v každé vesnici nejsou. Mezi dvěma a osmi vesnicemi odpovídá každému městu a lidé z těchto vesnic cestují pravidelně do města, aby své výrobky prodávali – myší přes nedaleké vesnice, aby viděli popis, který ukazuje, co vyrábějí. Výrobky městských vesnic budou v tomto městě obecně levnější, ale existují výjimky: extrémně prosperující města jedí téměř veškeré jídlo, které přichází, a udržují ceny potravin vysokou bez ohledu na to bez ohledu na to.

Sdružení některých vesnic nejsou tak jasné, protože je ovládána nedalekým hradem, ale tyto vesnice posílají své zboží do nejbližšího přátelského města, které mohou. Pokud máte pochybnosti, počkejte poblíž vesnice, než odejdou její lidé, a poté je sledujte na cíl.

To vše může být komplikováno skupinami kočárků a banditů, kteří zastavují a okrádají skupiny vesničanů, a brání zboží při nucení na trhu. Rampaging nepřátelských armád bude také kořist a spálit vesnice, zastavit tok zboží a potenciálně nastavit celé město ekonomicky zpět.

Každý den workshopy berou vstupní zboží z trhu svého města a vytvářejí své výstupní zboží. (V aktuálním vydání včasného přístupu nemůžete přímo skladovat své dílny nebo je vyrovnat.) To znamená, že zahájení určitých workshopů v některých městech je dobrý způsob, jak zajistit, abyste vydělali peníze-město jako Askar, se svými třemi vesnicemi produkujícími obilí, je přirozeným místem pro pivovar, zatímco Pen Cannoc má spoustu jílu, takže S obchodem keramiky to dělá dobře.

Založení monopolu a dalších hloupých workshop triků

Zde je několik hloupých způsobů, jak vydělat spoustu peněz pomocí workshopů. Oni nejsou docela v duchu hraní hry normálně, ale zneužívají své ekonomické simulační funkce s velkým účinkem. Nevýhodou je, že vyžadují kroky z vaší strany, aby skutečně zpívaly, na rozdíl od toho, aby jen založili váš průměrný obchod a pasivně přinesli zisk.

Vytvořit monopol

Najděte město se spoustou syrového vstupu pro jeden produkt, jako je Askar (Grain) nebo Pen Cannoc (Clay). Kupte si dílny v tomto městě a nechte je chrlit požadovaný produkt. Nakonec projděte mapu nebo použijte encyklopedii, abyste našli každé další místo produkující váš konečný produkt. Kupte si tyto workshopy, změňte svůj typ na něco jiného a poté je znovu prodejte.

Nakopávání může trvat týden, ale gratulujeme, nyní máte monopol, protože NPCS nikdy nezmění typy workshopů, které jste zakoupili a prodali. Nyní kupte si vybraný produkt, jakmile bude k dispozici, a prodejte jej na jiných místech pro nesmírný zisk.

Vytvořte si vlastní obchodní trasu

Najděte surovinu, která je k dispozici pouze v jedné části mapy, jako jsou olivy nebo hrozny. Nejprve si vytvořte monopol jako výše – projděte se kolem této oblasti a zničte veškeré lisy vína nebo olivy nákupem, změnou a poté je prodávejte. Přejděte na druhý konec mapy a vyberte několik měst, poté si v každém koupku kupte dílnu a podle toho je změňte.

Produkce by se měla začít hromadit – někdy do tisíců -, kde jste začali, tak to vyzvedněte a dokončete několik kol vašich nových měst se dílem, trochu prodávat najednou a poté si koupit produkci, jak se zdá, jak se zdá. Jakmile prodáte veškeré své vstupní zboží, vraťte se a prodávejte produkt nyní vzájemně a začněte znovu. A tam jdete, právě jste vymysleli vlastní osobní obchodní cestu.