Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání: Opuštění předčasného přístupu, vydání konzoly, Mount & Blade II: Bannerlord в Steam

Купить Mount & Blade II: Bannerlord

Собирайте армии, занимайтесь политикой, торгуйте, произвоявв с и у у у у у у у у у у у у společn nictví у у. тоpliы занять.

Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání: opouštět předčasný přístup, vydání konzoly

Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání: opouštět předčasný přístup, vydání konzoly

Napsal Harry Boulton

Zveřejněno 25. srpna 2022 14:34

Plný Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání bylo konečně vyhlášeno po dvou letech hry v raném přístupu a fanoušci konzoly se také musí těšit také. Jako sledování dobře milovaného Mount & Blade: Warband, Fanoušci Mount & Blade II: Bannerlord bude velmi nadšený, když uvidíme, jak vypadá úplný zážitek po deseti dlouhých letech čekání. Takže pro všechny podrobnosti o Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání, ujistěte se, že budete pokračovat ve čtení.

Mount & Blade II: Datum vydání Bannerlord

The Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání bylo oficiálně potvrzeno, že je 25. října 2022, který přistane jen přes dva a půl roku poté, co poprvé vstoupil do předčasného přístupu.

 • PlayStation 5
 • PlayStation 4
 • Xbox Series X | S
 • Xbox One

Generální ředitel Taleworlds Armagan Yavuz to uvedl Bannerlord byl vždy vyvinut s ohledem na konzoli a že zjistili „synergie, které neočekávali“ mezi konzolí a PC, které pomohly hře růst a rozvíjet se.

Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání přívěsu

Podívejte se na oficiální Mount & Blade II: Bannerlord Přívěs datum vydání výše, pokud chcete vidět nějaké záběry, co od hry očekávat. Jako hlavní prodejní místo série jsou zde rozsáhlé bitvy hry na plné zobrazení, spolu s různými prvky RPG, které vám umožňují vylézt na stále nebezpečný žebřík moci.

Will Mount & Blade II: Bannerlord zvýšení ceny při vydání?

Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání Cena

Na základě aktuálních informací, které máme, Mount & Blade II: Bannerlord Zůstane stejná cena, když dosáhne svého úplného vydání na PC a dostane cestu na konzole. Můžeme to vidět prostřednictvím aktuální ceny za dříve nedostupné verze konzoly, které sedí za stejnou cenu jako verze Early Access PC PC.

To znamená, že si to budete moci vyzvednout 39 £.99/49 $.99 Na všech platformách.

Will Mount & Blade II: Bannerlord má aktualizace poté, co opustí včasný přístup?

Mount & Blade II: Aktualizace data vydání Bannerlord

Není třeba se obávat Mount & Blade II: Bannerlord Být zcela opuštěn po plně plném propuštění, protože vývojáři ujistili fanoušky, že hra bude i nadále dostávat aktualizace pro nadcházející měsíce.

Navíc, i když oficiální aktualizace nejsou tak pravidelné, jak jste možná doufali, vždy existuje rozsáhlá komunita modungu, o které je známá tím, že je známá vytvořením kompletních generálních opravách založených na některých z vašich oblíbených kusů médií.

Takže to je vše, co o tom potřebujete vědět Mount & Blade II: Bannerlord Datum vydání, takže se nyní můžete těšit na všechny bitvy, obléhání a bannery, které od nynějška zabírají váš čas.

Купить Mount & Blade II: Bannerlord Digital Deluxe

Контент для (2)

Открыть центр сообщества

Об эой игре

Трубят рога, вороны собираются стаи. Империя расколота гражданой войной. За ее пределами рождаютс X. Воззмите меч, облачитесь д доберитvět. Установите свою власть, построив новый мир на обломках!

Mount & Blade II: BannerLord – это долгожданное продолжение знаменитого ролевого симуля warband: Warband.

Развивайте соззанного вами персонажа, ис užspo, разоря и завоевыоч цы ». „.

Собирайте армии, занимайтесь политикой, торгуйте, произвоявв с и у у у у у у у у у у у у společn nictví у у. тоpliы занять.

Командуйте воинами и сражайтесь с н к к плечу. Ыыыирайте вид от первого и л лица, ччобы про někdo , но интуитиdělá.

А если вы захотите помериться силами с игроками со всего света, вас ждут многопользовательские PvP-режимы, в которых можно принять участие как в обычной, так и в рейтинговой игре. Д даже можете создать.

Модифицируйте игру, создавая собственные оригинальные приключения с помощью набора Mount & Blade II: Bannerlord – Modding Kit, а потом делитесь своими творениями в Мастерской Steam.

Описание контента для ззрослых

Разработчики описывают контент та: Tato hra je zasazena do smyšleného středověkého světa, kde hráč přebírá roli dobrodruha. Hráč se zapojuje do bojů a bitvy a může zabíjet nebo odeslat nepřátele a možná koně pomocí mečů, os, luky a dalších zbraní na blízko a na dálku. Hra ukazuje krevní účinky a hadr doll integrované animace smrti. Hráč si může koupit víno a pivo a konzumovat je v hospodách. Text her zahrnuje mírný surový jazyk, jako je bastard, piss atd.

Системные требования

  Минининининnakыные:

  • 64-разрядные процессор и
  • О: Windows 7 (pouze 64bitový)
  • Процессор: Intel® Core ™ I3-8100 / AMD Ryzen ™ 3 1200
  • Оперативная память: 6 GB озу
  • Видеокарта: Intel® UHD Graphics 630 / Nvidia® Geforce® GTX 660 2GB / AMD Radeon ™ HD 7850 2GB
  • Место на диске: 60 GB
  • Дополнительно: При исползовани интегрированной видеокарты требуется. Финальной верси требования могут.
   Рекомендованные:

   • 64-разрядные процессор и
   • О: Windows 10 (pouze 64bitový)
   • Процессор: Intel® Core ™ I5-9600K / AMD Ryzen ™ 5 3600X
   • Оперативная память: 8 GB озу
   • Видеокарта: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 3GB / AMD Radeon ™ RX 580
   • Место на диске: 60 GB
   • Дополнительно: Финальной верси требования могут.

   © 2005 – 2022 Taleworlds Entertainment, Mount & Blade, Bannerlord a související loga jsou ochranné známky Taloworlds Entertainment. Všechna práva vyhrazena. Všechny ostatní ochranné známky, loga a autorská práva jsou majetkem příslušných vlastníků.

   Mount and Blade 2: Bannerlord má konečně datum vydání

   Mount and Blade 2 Bannerlord Datum vydání: Warrior s obličejovou barvou sedí na vrcholu koně, který nosí brnění a drží sekeru

   Mount and Blade 2: Bannerlord je ambiciózní projekt. Pro nezasvěcené mezi vámi si pomyslete na celkovou mapu světa a správu bitvy o totální válku, smíchané s putováním, mluvením a sekáním The Witcher 3. Celá věc je zřízena jako Středověká život sim a poté, co byl v časném přístupu více než dva roky, s laskavým svolením Gamescom, má konečně úplné datum vydání.

   Ohlášeno na Gamescom tureckým vývojářem TalaWorlds Entertainment, Mount and Blade 2: Bannerlords přijde na PC a konzole současně letos v tomto roce. Po tom, co bylo bouřlivým rozvojovým obdobím, se zdá, že Armagan Yavuz, generální ředitel společnosti TalaWorlds, je potěšen pokrokem týmu:

   “Tyto dva roky byly dlouhou a náročnou cestou.”. Vývoj masivní a složité hry, jako je Bannerlord, pro několik platforem a uprostřed pandemie, není snadný úkol – a jsem na svůj tým neuvěřitelně hrdý na svůj tým pro jeho neúprosnou, brilantní práci.“

   Mount and Blade 2: Bannerlord je nastaven na uvolnění na PC a konzolách 25. října, přičemž předobjednávky začínají dnes. Rozsah funkčnosti napříč platformami zatím není zřejmý, ale vývojář se dnes zmiňuje: „Našli jsme mnoho synergií, které jsme zpočátku neočekávali mezi konzolami a PC“.

   Pro ty, kteří stále hrají verzi hry Early Access, se TaleWorlds zavázal aktualizovat toto přímo až do úplného vydání Mount and Blade 2: Bannerlord, takže v nadcházejících měsících očekávejte, že bude implementováno další funkce a opravy chyb.

   Další zprávy vycházející z Německa dnes podívejte na Gamescom 2022: Jak sledovat a co očekávat. Pokud si svědíte hraní Mount a Blade 2: Bannerlord, je stále k dispozici ve formě raného přístupu na Steam, nebo pro něco trochu úplnějšího, proč se podívat na nejlepší RPG hry na PC, které můžete hrát hned teď, mohlo by to mohlo Nebudete být středověký rolník, který jsi roleplaying, ale jsem si jistý, že je tu něco, co bude lechtat vaši fantazii.

   Paul Kelly, spisovatel průvodců v PCGamesnu, se obvykle nachází PK a čeká na respawn časovač v League of Legends, visí kolem hospody v Baldur’s Gate 3, nebo se probojuje přes usazené systémy ve Starfield. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. Máslová dobrota vyhrazuje těžkou daň, kterou je ochoten zaplatit.

   Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.