Mountain Dew MW2 Rewards: Jak vydělávat a odemknout, Modern Warfare 2 Double XP „One Year“, která byla nalezena fanouškem Mountain Dew | PCGamesn

Modern Warfare 2 Double XP „One Year“ Cena nalezená fanouškem Mountain Dew

Uživatel Reddit CranberryCarney (mimochodem skvělé jméno) je zdánlivě jedním z mála šťastných, protože sdíleli svůj „1 rok“ moderní válečný token XP s ostatními hráči, kteří se ptají: „Může mi někdo říct, jak a proč mám 1 rok dvojnásobek XP. “

Mountain Dew MW2 Rewards: Jak vydělávat a odemknout

Mountain Dew MW2 Rewards: Jak vydělávat a odemknout

Napsal Daniel Hollis

Zveřejněno 16. listopadu 2022 17:40

 • Chcete vytěžit maximum z času ve hře, tady je, když je další moderní válečný 2 Double XP víkend.

Jak získat odměny Mountain Dew Mw2

Pokud jste byli v místním supermarketu, možná jste si toho všimli Volání povinnosti Branding přes lahve, plechovky a bedny Mountain Dew na oslavu zahájení spuštění Modern Warfare 2. Různé odrůdy populárního nápoje však nabízejí různé typy odměn. První je ve formě 2x XP tokenů a jsou k dispozici v následujících produktech:

 • 20oz horské rosy
 • 12 balíčků a 24 balíčků horské rosy
 • Mountain Dew Zero Sugar
 • Dietní Mountain Dew
 • 20oz a 12 balíčků horské rosy červené
 • 12 balíčků paliva horské rosy

Druhou odměnou, kterou můžete odemknout, jsou body tresky, které lze použít k uplatnění kosmetiky ve hře Modern Warfare 2. Množství hráčů bodů může vydělat přes Mountain Dew MW2 Propagace je maximálně 1 200, takže nezapomeňte nepřekonat nápoj. Zde je každý produkt Mountain Dew, který můžete chytit body tresky uvnitř:

 • 12 balení a 24 balení horské rosy
 • Mountain Dew Zero Sugar
 • Dietní Mountain Dew
 • 12 balení kódu horské rosy červené

Kromě toho hráči, kteří tuto horskou rosu uplatní MW2 Odměny mají šanci získat exkluzivní pleť operátora horských rosy. Kupující z hory rosy 20oz obdrží také kartu Circle K Player.

Jak vykoupit Mountain Dew MW2 odměny

K získání těchto odměn musí kupující Mountain Dew jednoduše navštívit oficiální horskou rosu MW2 Herní web. Po vytvoření účtu a přihlášení budete mít možnost uplatnit své kódy, které vás projdou kroky potřebnými k jejich propojení s vaším Modern Warfare 2 účet. Nabídka probíhá do 28. března 2023, což znamená, že hráči mají spoustu času na vyzvednutí drink a chytání jejich zvláštních dobrot.

Modern Warfare 2 Double XP „One Year“ Cena nalezená fanouškem Mountain Dew

Modern Warfare 2 Double XP cena požadovaná nevědomým fanouškem Mountain Dew

Moderní Warfare 2 Double XP Token Mountain Dew Deal dělá kola pro hru pro více hráčů, protože samozřejmě je a zdá se, že šťastný hráč byl jedním z mála, který vykoupil jednoroční hodnotu moderních válečných tokenů 2 Double XP Tokens , i když existuje mírný úlovek, jak to všechno funguje pro Boosts XP ve hře FPS.

Zatímco roční hodnota moderního válečného 2 Double XP by vám určitě pomohla vyrovnat se a odemknout nejlepší moderní zbraně Warfare 2 v absolutně žádným čase vůbec, ne všichni z nás mohou mít tak štěstí v moderních sweep -staves.

Stejně jako na výlet zpět v čase, tato soutěž pouze v USA a Kanadě se spojí s Montagues a Capulets of Gaming, Call of Duty a Mountain Dew. Přestože se cítí jako zakázaná láska, stále přináší vynikající odměny a vypadá to, že to hráč našel. Nyní, jakmile znají všechny moderní mapy válečných 2, budou nezastavitelné.

Uživatel Reddit CranberryCarney (mimochodem skvělé jméno) je zdánlivě jedním z mála šťastných, protože sdíleli svůj „1 rok“ moderní válečný token XP s ostatními hráči, kteří se ptají: „Může mi někdo říct, jak a proč mám 1 rok dvojnásobek XP. “

Jediným vysvětlením, které někdo přijde, má smysl, je výše uvedená dohoda Modern Warfare 2 Mountain Dew. Byli byste na vrcholu sezóny Modern Warfare 2, pokud byste se mohli dostat kamkoli poblíž tohoto XP, buďme upřímní.

„Třináct cen o jednom roce 2xp“ bude uděleno tak, jak je uvedeno … každá cena se skládá z jedné hodiny 2xp každý den za jeden rok (celkem 365 hodin ročně), “říká Mountain Dew.

I když to není tak dobré jako Modern Warfare 2 Double XP po celý rok, což by bylo zhruba 8760 hodin dvojitého XP v Call of Duty: Modern Warfare 2, 365 hodin stále není špatné. Pokud máte šanci hrát jen pár hodin každou noc po dobu jednoho roku, můžete alespoň zajistit, aby část každé hry má dvojitý XP, což je více, než většina může říci.

Pokud jste zničeni, že pravděpodobně nikdy neuvidíte volný rok dvojitého XP z moderní propagace Mountain Warfare 2 Mountain Dew, nedělejte příliš mnoho, protože jsme sestavili, jak se rychle vyrovnat v moderním průvodci Warfare 2 to by vám mělo pomoci alespoň nahradit ztracenou Boost XP. Jinak se můžete naučit prohlédnout svou zbraň v Modern Warfare 2, protože to je něco, správně?

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.