Mrtvá podle denního světla Kapitola 30: Okno datum vydání, nové úniky zabijáka a další | Ginx Esports TV, vypadá to, že Xenomorph od Alien bude mrtvý na denního světla další vrah

Vypadá to, že xenomorf od Alien bude mrtvý na denního světla další vrah

Chcete -li zobrazit tento obsah, musíte aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů. Klikněte sem a zobrazte „Partneři obsahu a sociálních médií“ Nastavení tak učinit.

Mrtvá podle denního světla Kapitola 30: Okno datum vydání, nové úniky zabijáka a další

Cole Podany

EA FC24 Průvodce

Zde je to, co přijde na mrtvé kapitoly 30, včetně nových zabijáků, mapy a úniků pozůstalých.

Mrtvá podle denního světla Kapitola 30: Okno datum vydání, nové úniky zabijáka a další

DEAD BY Denní kapitola 29: Alien je v knihách a fanoušci nyní čekají na kapitolu 30, která bude obsahovat licencovaného vraha. S tolika vzrušujícími licencovanými kapitolami těsně za námi je jisté, že tato nadcházející kapitola bude hlavní. Ale kdo bude vrah a přijdou s vlastní mapou, na které se terorizují přeživší?

Pokud jste zvědaví na kapitolu 30 DBD, jste se dostali na správné místo. V tomto článku se podíváme na všechno, co víme zatím o mrtvém kapitole 30.

Obsah

  • Mrtvá za denního světla Kapitola 30 Okno Datum vydání
  • Mrtvý za denního světla Kapitola 30 Killer
  • Bude mrtvý na denní světlo Kapitola 30 má nového přeživšího
  • Bude mrtvý na denní světlo Kapitola 30 má novou mapu

Mrtvá za denního světla Kapitola 30 Okno Datum vydání

Mrtvý podle denního světla Kapitola 30 se má uvolnit Listopad 2023 Podle mrtvých do denního světla 8 let. Fanoušci budou pravděpodobně mít přístup k PTB pro novou sezónu před několika týdny před vydáním, takže můžeme pravděpodobně očekávat odhalení v určitém stádiu koncem října nebo začátkem listopadu.

Mrtvý za denního světla Kapitola 30 Killer

Vrah pro mrtvý denní kapitola 30 bude a licencovaný charakter, A existuje spousta možností, kdo by se chování chování mohlo podívat na přidat do mlhy další.

Nejprve máme podezření, že a Kapitola predátora Může být v dílech – konec konců má mimozemšťan už kůži od Predator X Alien Collab, což by naznačovalo, že by nebylo příliš těžké na chování, aby ikonickou postavu poskytl jeho vlastní schopnost a výhody.

Pět nocí s Freddym je také jednou z nejvíce požadovaných kapitol fanoušků; S nadcházejícím vydáním pěti nocí ve filmu Freddy’s Film mohl tato kapitola funkce Springtrap, Freddy Fazbear nebo jinou animatronickou ikonu? Pouze čas to ukáže, ale pro tuto další kapitolu by mělo velký smysl pro zabijáka FNAF.

Bude mrtvý na denní světlo Kapitola 30 má nového přeživšího

Bude Žádný přeživší in Kapitola 30, podle plánu 8. ročníku DBD. To znamená, že uvidíme pouze jednoho zabijáka s licencí do hry sám, což znamená, že kapitola je poloviční kapitola nebo „odstavec“.”

I když je to bezpochyby zklamáním pro hráče, kteří by chtěli vyzkoušet novou postavu Survivor, pravděpodobně to znamená, že vrah oznámený pro tuto kapitolu bude hlavním vydáním. Posledním vrahem, který byl propuštěn bez pozůstalého, který je doprovázel, byl Pinhead, známý také jako Cenobite z Hellraiser, který byl jedním z největších kolářů hry ještě jednou.

Bude mrtvý na denní světlo Kapitola 30 má novou mapu

Není známo, zda se mrtvá podle kapitoly 30. denního světla bude zahrnovat vlastní mapu, ale je pravděpodobné, že všechny poslední tři kapitoly obsahovaly mapy. Pokud se to stane kapitola FNAF, mohli bychom očekávat mapu Pizzaplex. Mapa predátora může být deštný prales, podobný stávající mapě přistání Toba, ale s odlišnou vegetací a původní hlavní budovou.

Prozatím to je vše, co víme o nadcházející kapitole Daylight od DEAD LIGHT, včetně toho, co by mohl být do této licencované koláže zahrnut zabiják, Survivor a Map. Budeme si jistě aktualizovat tento článek, jakmile budou oznámeny jakékoli nové úniky nebo zprávy obklopující další kapitolu DBD. Hodně štěstí v mlze.

Pro více mrtvých novinek za denního světla si ujistěte, že se podívejte na naši vyhrazenou sekci nebo některé z našich průvodců a tutoriálů, těsně pod:

Cole Podany

Napsal Cole Podany

Cole je spisovatel štábu v Ginx Esports TV se sídlem ve Spojených státech. Je milencem všech věcí hrůzy a zejména miluje staré hororové hry jako Silent Hill a Resident Evil. Můžete ho také najít psaní o mrtvých za denního světla a spoustu dalších her. Mimo psaní pro Ginx, Cole miluje vaření a jeho dvě kočky. Můžete kontaktovat hřiště Cole na [chráněné e -mailem].

Vypadá to, že Xenomorph od Alien bude mrtvý dalším zabijákem denního světla

Další podrobnosti o příštím přechodu hororové hry přežití budou odhaleny příští týden.

Kris Holt

Přispívající reportér
Út, 1. srpna 2023, 20:08 pm · 1 min Přečtěte si

Interactive Behavior Interactive přináší další klasickou hororovou franšízu . Nedlouho po vydavateli hry jako hratelné postavy, chování odhaleno ve videu upoutávky, že přechod se sérií přichází velmi brzy.

Klip obsahuje několik záběrů toho, co vypadá jako Nostromo, kosmická loď, jak je postupně odhaleno logo mimozemšťanů. To naznačuje, že tato kapitola obsahuje novou mapu na lodi. Možná není divu, že je také ikonický xenomorf. Vzhledem k problémové historii děsivého tvora s lidmi a skutečnosti, že se zde vrhá směrem k kameře.

Chcete -li zobrazit tento obsah, musíte aktualizovat nastavení ochrany osobních údajů. Klikněte sem a zobrazte „Partneři obsahu a sociálních médií“ Nastavení tak učinit.

Podle, chování plánuje tento měsíc vydat novou kapitolu, což naznačuje, že mimozemšťan DLC je nanejvýš jen pár týdnů. Plán také naznačuje, že kapitola zahrnuje přeživší. Jaké jsou šance, že se jednotlivec ukáže jako Ripley? V každém případě nebudeme muset dlouho čekat, až to zjistíme, protože další podrobnosti o mimozemské kapitole budou odhaleny 8. srpna.

Mrtvý za denního světla Má mnoho originálních přeživších, zabijáků a map, ale crossovery s velkými hororovými franšízy pomáhají na hru více pozornosti. V průběhu let si chování zajistilo spolupráci s podobnými, a abychom jmenovali jen pár.