Mrtvé podle denního světla – hry PS4 & PS5 | PlayStation (USA), mrtvý od Deadlight: mrtvý za denního světla Genel Tartışmalar

Mrtvý od Deadlight

Bu Konu Kilitlenmiştir.

Mrtvý za denní světlo PS4 ™ & PS5 ™

Esrb zralý

Mrtvý za denní světlo PS4 ™ & PS5 ™

Tento produkt vás opravňuje ke stažení verze Digital PS4 ™ a verzi Digital PS5 ™ této hry.

Někdy si přál hrát jako jedna z postav z vašich oblíbených hororových filmů? Mrtvá podle denního světla je hra pro více hráčů 1v4, která čerpá ze všech koutů hororového světa z mocného lomu na děsivou paranormální entitu.

Vyberte si mezi hraním nezastavitelného vraha a jedním ze 4 přeživších, kteří se snaží vyhnout strašlivé smrti. Každá postava má svůj vlastní systém hlubokého progrese a spoustu odemykatelných předmětů, které lze přizpůsobit tak, aby odpovídaly vaší osobní strategii. Pracovat společně na útěku nebo pronásledovat a obětovat každého přeživšího.

Toto vydání mrtvého za denního světla vám dává přístup k seznamu 7 vrahů (Trapper, Hillbilly, Wraith, sestra, Hag, Huntress a Doktor) a 9 přeživších (Meg Thomas, Claudette Morel, Jake Park, Dwight Fairfield, Ace Visconti, Nea Karlsson, Bill Overbeck, Feng Min a David King). Zahrnuje také dva kosmetické doplňky plné oblečení pro různé postavy.

Pokud již vlastníte verzi PS4 ™ této hry, můžete získat digitální verzi PS5 ™ bez dalších nákladů a nemusíte tento produkt kupovat. Majitelé kopie disku ps4 ™ musí ji vložit do PS5 ™ pokaždé, když si chtějí stáhnout nebo přehrávat digitální verzi PS5 ™. Majitelé herních disků PS4 ™, kteří si koupí konzolu Digital Edition PS5 ™ Digital Edition.

Mrtvý od Deadlight

Bu Konu Kilitlenmiştir.

14 EYL 2019 @ 13:53

Chci se vás zeptat hráčů, kteří hrají hlavně nebo výhradně jako přeživší.Moje otázky jsou následující:
1) Proč se cítíte nárok na mrtvé toxicitou?
2) Proč vám dává představu, že zabiják DBD musí dodržovat vaše nebo neviditelná pravidla?
3) Proč si nemyslíte, že je to v pořádku a přijatelné dělat určité věci, ale ne zabiják?
4) Proč jsi tak slaný a toxický?
5) Pokud nedokážete zvládnout hraní mrtvých mrtvých, nehrajte to. Pokud máte rádi zabijáci, kteří jsou na nižších úrovních a atd., Pak pak sát.to je pravda také, pokud jste jen rádi hraní zabijáků, kteří hrají podle vašich vymyslených nebo neviditelných pravidel, je to pro vás snazší, pak o vás opět říká hodně.to znamená, že znovu sát

6 yorrumdan 1 ile 6 Arası Gösteriliyor

Zkuste zveřejnit na tomto herním fóru
Klikněte pravým tlačítkem na hru ve své knihovně, vyberte Zobrazit fórum, vytvořte si svůj příspěvek

14 EYL 2019 @ 14:35

Protože i luv zabijáky slané slzy