Mrtvý seznam zabijáků denního světla | Pocket Gamer, Dead by Daylight Killers Seznam úrovní: Všech 33 smrtící postavy | PCGamesn

Mrtvý podle denního seznamu zabijáků denního světla: Všechno 33 smrtící postavy se umístilo

Pokud se chcete hodit po lidském těle.

Mrtvý podle seznamu úrovní zabijáka denního světla

Mrtvý podle seznamu úrovní zabijáka denního světla

Uvádíme každou postavu, od nejvíce vysoce hodnocených vrahů, které jsou k dispozici v Deadsm Deadlight, těm, kteří vás vůbec nevyděsí.

Aktualizováno 20. září 2023 – Nový vrah dodal Mrtvý za denního světla může zvenčí znít jednoduše a jasně, ale pouze veteráni mohou vysvětlit, jak je tento titul únavný a strategický, a proto jsme se rozhodli vytvořit seznam vrstev Killer DBD. Celý předpoklad hry je rozdělen mezi dva různé týmy hráčů – zabijáky a přeživší. Mrtví za zabijáci denního světla jsou agilní, nedotknutelné, nezúčastněné postavy, které mohou přeživší předběhnout většinu času. Pozůstalí jsou slabí, křehké a upřímně bezmocné postavy, které potřebují použít taktiku k úniku z vrahů. Úlovek je, přeživší těžce převyšují Killers. Takže výběr správných vrahů s nejsilnějšími schopnostmi je pro hráče, kteří se snaží vyhrát zápas, nebo alespoň získat výhodu nad přeživšími.

Mrtvý podle seznamu úrovní zabijáka denního světla

Pokud váš oblíbený vrah není přítomen v seznamu úrovní, nebojte se, protože se budeme snažit pokračovat v aktualizaci seznamu úrovní DBD zabijáků, protože je přidáno více z nich. Hra také neustále uvolňuje ChangeLogs, aby upravoval rovnováhu mezi vrahy a přeživšími. Pokračujte v revizi této stránky a získejte aktualizovanou verzi seznamu úrovní, jakmile jsou přidány nové vrahy, nebo existující jsou buffed/nerfed.

Kliknutím sem zobrazíte seznam »

NÁZEV Alias PORTRÉT
Sally Smithson ZDRAVOTNÍ SESTRA
Freddy Kreuger NOČNÍ MŮRA
Talbot Grimes Blight
Bagr Druanee
Kazan Yamaoka Oni
Rin Yamaoka DUCH
Lisa Sherwood Hag

Sestra (Sally Smithson) je jedním z nejunikátnějších zabijáků dostupných v denním světle kvůli její vysoké mobilitě a nesmírnému sledovacímu výhodám, aby sledovala pohyby pozůstalých. Sestra může blikat nebo teleportovat krátké vzdálenosti s posledním dechem jejího moci Spencera. Její výhody zvyšují smysly pozůstalých, které je nutí, aby silně dýchali, zavrčeli hlasitě. Její obtížnost zabijáka je hodnocena jako „velmi tvrdá“, což znamená, že je velmi obtížné se učit a ovládat.

Noční můra (Freddy Krueger), je na vrcholu seznamu zabijáků z dobrého důvodu. Tento mocný vrah inspirovaný americkou fiktivní postavou, Freddy Krueger, je rychlý vrah, který láká svou kořist do Dreamworld. Jeho síla se nazývá Dream Demon a pomáhá mu stát se neviditelným pro přeživší více než 32 metrů od něj. Pozůstalí ho slyší pouze tehdy, když je od nich mezi 16-32 metrů a jasně ho uvidí, pokud přijde do 16 metrů od pozůstalých.

Freddy Krueger je rozzlobený vrah, který miluje kořist na konkrétním cíli. Získá určité procento trvalé rychlosti pohybu, kdykoli je opraven jakýkoli generátor. Dále si může vybrat konkrétního přeživšího, aby prodloužil otevírací dobu výstupních bran pro konkrétního přeživšího. Obtížnost zabijáka noční můry je hodnocena jako „tvrdá“.

NÁZEV Alias PORTRÉT
Max Thompson Jr. Hillbilly
Philip Ojomo Wraith
Xenomorf N/a
Hux-A7-13 JEDINEČNOST
Anna Huntress
Pyramidová hlava Popravčí
Max Thompson Jr. Hillbilly
Tarhos Kovacs RYTÍŘ
Carmina Mora UMĚLEC
Albert Wesker Mastermind

Wraith (Philip Ojomo) má potíže s zabijáky „snadné“ a veteráni je často vyhlášeni jako dobrý zabiják přátelský k nováčkům. To by však mohlo znít. Jeho zabijáky: Predator, Bloodhound a Shadowborn jsou skvělé rysy, které mu pomáhají efektivně sledovat přeživší na mapě. Dokáže detekovat kapičky krve pozůstalých po určitou dobu, zatímco jeho zorné pole ve tmě se zvyšuje o 9/12/15 stupňů. Wraith má sílu zvanou Wailing Bell, kterou může použít k tomu, aby se zavlékl ve tmě a stal se neviditelným pro přeživší. Když se uvolní, získá krátký výpad po dobu 1 sekundy, než se znovu objeví na mapě. Kvítací zvon je slyšet až 24 metrů od pozůstalých. Jedním z důvodů, proč je blízko k vrcholu seznamu DBD Killer Tier, je to, že je nekomplikovaný, aby fungoval, i když o hře moc nevíte hodně.

Huntress (Anna) má zabijácké potíže s hodnocením „umírněného“, což ji usnadňuje hraní, ale obtížně zvládnuto. Anna je atentát na dálku, který loví přeživší tím, že hází její lovecké sekery. Jakmile jsou zasaženi, jsou pozůstalí zraněni a ztrácejí zdraví a zároveň upouštějí bazény krve. Mezi její výhody patří Beast of Prey, Territorial Imperative a Hex: Huntress Lullaby, což jí pomáhá sledovat krevní body zabijáků po určitou dobu a uděluje jí hromadu loveckých tokenů pokaždé, když zavěsí přeživší. Každý zásobník snižuje varovný zvuk, který přeživší dostává, když je Anna blízko nich. Její sekery loveckého lovu jsou schopností tisku a držení, kterou může použít k tomu, aby vytáhla svou loveckou sekeru, aby házela na přeživší.

NÁZEV Alias PORTRÉT
Michale Myers TVAR
Sadako Yamamura Onryo
Danny Johnson Tvář duchů
Nemesis t-type Nemesis
Kenneth Chase KLAUN
Adriana Imai Merchant lebky

Klaun (Kenneth Chase) má zabijáci potíže s „tvrdým“, což ztěžuje hraní a ovládán ve všech řadách. Klaun je schopen ovládat pozůstalé, aby rozdávali svou polohu nebo ho chytili samotným klaunem. Jeho Power Afterpece Tonic vidí, jak klaun uvolňuje toxický mrak plynu, který má namáhat přeživšími a přimět je, aby trpěli zhoršeným viděním a extrémním kašlem. Navíc intoxikovaní přeživší trpí sníženou rychlostí pohybu a zmenšené zorné pole. Jeho výhody bambusové, cooulrofobie a pop jde o lasičkový stav, že pozůstalí trpí sníženou rychlostí hojení a sníženou rychlost, aby opravili generátory.

Onryo (Sadako Yamamura) má potíže s zabijákem „tvrdým“, což ji ztěžuje hraní a ovládán ve všech řadách. Má krátký poloměr teroru pouhých 24 metrů. Její moc potopy strachu uvádí, že Onryo dostane nezjistitelný status před vstupem do 24 metrů od Survivora. Onryo může dále stisknout a udržet schopnost projevit se do materiální formy. Může také mít materiální formu tím, že se promítá přes televizi.

NÁZEV Alias PORTRÉT
Elliot Spencer Cenobite
Herman Carter LÉKAŘ
Adiris Mor
Bubba Sawyer Kanibal
Caleb Quinn Deathslinger
Demogorgon Demogorgon

Cannibal (Bubba Sawyer) má potíže s zabijákem „mírného“, což znamená. Řetězová pila jeho Power Bubba je schopností založenou na poplatku, kde kanibal začíná 3 poplatky. Každý poplatek spotřeboval výsledky, že se otočil vpřed v určité vzdálenosti a poškodil všechny přeživší v cestě. Při zásahu jsou přeživší vloženi do umírajícího stavu. Může v průběhu času pasivně doplnit obvinění této schopnosti. Výhody Bubba Sawyerové vyrazí, grilování a chill a Franklinův zánik přimějí, aby přežili své předměty, když byli zasaženi.

Doktor (Herman Carter) má potíže s zabijákem „tvrdého“, což znamená, že hráči vyžadují praxi s ním, aby ho mohli efektivně hrát. Doktor je doslova doslova šílenec, jehož jiskra Power Carterová uvádí, že pohání své oběti úplně šílené. Poté, co byl Herman Carter způsoben efektem šílenství. Dělá přeživší halucinace a snižuje jejich zorné pole.

NÁZEV Alias PORTRÉT
Frank, Julie, Susie a Joey Legie
Charlotte a Victor Deshayes DVOJČATA
Ji-woon Hak Trickster
Amanda Young PRASE
Evan Macmillan Trapper

Prase (Amanda Young) má zabijácké potíže s hodnocením „tvrdého“, což znamená, že hráči musí porozumět složitosti její role a schopností, aby ji mohli efektivně hrát. Křest její Power Jigsaw uvádí, že prase začíná hru 4 pasti na reverzní medvěda. Prase může umístit tyto pasti na reverzní medvěda na více místech a po dokončení jakéhokoli generátoru se aktivují. Tyto pasti mohou zachytit přeživší po dobu 150 sekund. Po vyčerpání časovače tyto pasti automaticky zabijí přeživší.

Trickster (Ji-woon HAK) má potíže s zabijákem „umírněného“, což znamená, že hráč nemusí být s Assassinem vysoce zkušený, aby mohl provést. Trickster je zabiják na dálku, který může lovit jeho oběti pomocí jeho leštěné zbraně hlavy. Jeho Power Showstopper uvádí, že JI-WOON HAK začíná zápas s 44 čepele. Může se rozhodnout, že je hodí 1 za 1 nebo do rozlupovaného stavu, aby je následoval rychleji rychlostí. Jeho rychlost pohybu klesá, když hází čepele v tomto stavu. Trickster dokáže znovu si dát své čepele na skříňkách.

To jsou všichni mrtví za zabijáky za denního světla. Když jste tady, můžeme navrhnout podobné články, kde hodnotíme postavy od nejlepších k nejhorším? Naše nejnovější jsou Summoners chamtivosti úroveň seznamu všech příšer, pak máme sedm smrtelných hříchů x-tasy seznamem, seznamem úrovní Time Defenders a mnoho dalších. Popadněte lopatu a pokračujte v kopání webových stránek, určitě najdete něco cenného!

Mrtvý podle denního seznamu zabijáků denního světla: Všechno 33 smrtící postavy se umístilo

Všichni mrtví zabijáci za denního světla jsou odlišní, ale každý z nich zasáhne strach na přeživší svým strašným způsobem s jedinečnými výhodami a schopnostmi.

Seznam úrovně zabijáka DBD

Publikováno: 4. září 2023

Kdo jsou nejlepší zabijáci DBD? Sedm let v seznamu mrtvých za denního světla je větší než kdy jindy, může se pochlubit masivními 33 zabijáky v době psaní a dalších 37 přeživších. Díky tomuto obrovskému seznamu jmen je určitě obtížné sledovat, kdo byste měli hlavní.

Mezi nejlepší PC hry venku byla radost z asymetrických hororových her vždy schopnost být tím zlým chlapem. I když určitě existuje něco vzrušujícího boje o váš život ve hrách přežití (musíme existovat důvod, proč bychom se všichni zajímali, jak bychom to udělali v zombie apokalypse, správně?), nic neznamená, že srdce závodí, jako by se vyhýbalo zákonným dobrým povinnostem reálného života a převzetí role krvežírného zabijáka. Každý z následujících zabijáků DBD má svou vlastní děsivou jedinečnou sílu, od házení sekery, po infekční žlučové a blízké útoky na motorovou pilu. Ale což je nejlepší? Zjistěte to s naším mrtvým podle seznamu úrovní zabijáků denního světla.

Seznam úrovně zabijáka DBD

Níže uvedený seznam úrovní považuje hodnocení obtížnosti chování pro každého vraha, jejich jedinečnou sílu a sílu této síly, když se hraje dobře. Například, Hag a sestra jsou ve úrovni S, ale to nebudou pro začátečníky skvělé díky jejich obtížným schopnostem a útokům. V rukou veterána DBD však patří mezi nejlepší dostupné postavy. Jednotlivé výhody zabijáků byly v úvahu jen nepatrně, protože je lze odemknout a používat zaměnitelně s jakoukoli sestavou zabijáka.

Zde je náš mrtvý seznam zabijáků denního světla:

Úroveň Charakter
S Hag, zdravotní sestra, Wraith, Huntress, Duch
A Xenomorf, singularita, plísň, kopce, obličej duchů, popravčí, mistr, rytíř
B Trickster, tvar, doktor, nemesis, umělec, prase, obchodník lebky
C Legie, Dredge, mor, Deathslinger, Oni, Twins, The Trapper
D Kanibal, noční můra, klaun, demogorgon, onryo, cenobite

S úrovní

Seznam úrovně zabijáků DBD: Hag

Hag (velmi tvrdý)

Pokud pravidelně hrajete jako pozůstalý, dva děsivé zabijáci, s nimiž se často postavíte, jsou hag a sestra. Populární volby mezi dlouholetými hráči asymetrické hororové hry jsou tyto dva těžké uniknout, když jsou ovládány správným hráčem.

Zatímco oba jsou podle hodnocení chování „velmi tvrdé“, považujeme hag za o něco jednodušší díky její schopnosti teleportace, zčernalé katalyzátor. Hag, aka Lisa Sherwood, má sílu „formovat bláto podle její vůle“ a nakreslit fantasmové pasti do země. Když hráč stojí na jednom z těchto pastí, může jim Hag okamžitě teleportovat, pokud jsou do 40 metrů. Skryjte fantasmové pasti kolem generátorů a háčků, aby chytili přeživší, když na ně nejvíce ovlivní, ale pokud jsou umístěni do očích, přeživší se jim vyhnou, protože nejsou příliš zamaskovaní. Zčernalý katalyzátor si je těžko zvyknout, jak potřebujete rychle jednat, a po teleportaci se orientovat, ale jakmile je zvládnuto, je hag silným, potěšujícím zabijákem.

Na PC nebudete mít automaticky přístup k hag a je třeba je zakoupit v obchodě ve hře.

Seznam úrovní DBD Killer: Sestra

Sestra (velmi tvrdá)

Stejně jako hag má sestra schopnost rychle teleportovat přes mapu se schopností blikat, poslední dech Spencer. Sestra může dokonce řetěz blikat dohromady, aby pokryl velké vzdálenosti. Nevýhodou této síly je však únavový efekt na sestru po blikání, takže budete muset nějakou dobu trvat, abyste zvládli dokonalé načasování této dovednosti, protože falešný tah zpomalí rychlost pohybu a umožní pozůstalým uprchnout. Použijte to správně a můžete se ocitnout v obětování všech čtyř přeživších v rekordním čase.

Seznam úrovní zabijáka DBD: The Wraith

The Wraith (snadné)

Jeden z nejjednodušších dostupných vrahů, a přesto používaný profesionály a dlouholetými hráči, Wraith je opravdu vrahem all-all-trades a neuvěřitelně populární na bootování. S využitím jeho nářečí Bell Power se Wraith stává téměř zcela neviditelným pro přeživší. Pokud věnujete velkou pozornost svému okolí, může být vágně vytvořen jako rozostření, ale to znamená, že se může snadno proklouznout na hráče ponořených do opravy nebo uzdravení. Zatímco se maskoval, Wraith také zvýšil rychlost pohybu, což usnadňuje uzavření mezery na Wily Players. Výzva spočívá v tom, že je nedokáže zranit nebo dolů, zatímco je maskován. Chcete -li to udělat, musíte nejprve Uncloak, což mírně zpomaluje rychlost pohybu Wraith.

Zatímco Wraith je skvělým vrahem pro rychlé obětování přeživší. Nenechte se také zakopnout tím, že nedržíte tlačítko Akce dostatečně dlouho na to, aby se uvolnil, protože to dá vaše polohu pryč, ale stále nebudete moci zaútočit.

Seznam úrovní zabijáka DBD: Huntress před její kabinou

Huntress (umírněné)

Zatímco každý další vrah S-Tier je útočníkem na blízko k melee, Huntress vyniká se zbraní na dálku, její lovecké sekery. Tato síla přispívá pro skutečně nejvyššího zabijáka, protože orel a ostrý výstřel může během sekundy přeživší přeživší. Stále musíte přistát dva zásahy, aby se hráči dolů, ale mezi hody je jen mírné cooldown a to lze snížit pomocí doplňků. Zranění první sekerou také zpomalí rychlost pohybu přeživšího jako obvykle, takže místo toho můžete jít za nimi se základním útokem na melee.

Největší výhodou pro útok na dálku je schopnost zasáhnout přeživšího paletou nebo oknem mezi vámi, ale buďte opatrní, abyste nedocházeli z hatchetů. Huntress je omezen na pět seker v ruce najednou (pokud nemáte doplněk kožené smyčky).

Seznam úrovní zabijáka DBD: Duch ovládá její katanu

Duch (tvrdý)

Nyní jsme opravdu nechtěli dát ducha do Stupiny jednoduše proto, že Rin Yamaoka, jako Hag a sestra, má také moc teleportovat přes mapu. Není však pochyb o tom, že když je zvládnut, je duch další špičkový zabiják DBD, takže jsme ji nemohli opravdu narazit. Je zřejmé, že existuje jen něco o schopnosti rychle cestovat po mapě, díky čemuž jsou tyto vrahy jedny z nejlepších.

Na rozdíl od výše uvedených se duch pohybuje přes mapu ve své duchovní podobě a nechává ji téměř neviditelnou pro pozůstalé oko. Aby čelila této extrémně silné schopnosti, přeživší se také stanou neviditelnými pro Ducha, když se pohybuje přes alternativní letadlo. Jak duch fází mapou, pohybuje se rychleji než obvykle a stále vidí škrábance a další environmentální rady, jako jsou vystrašená volně žijící zvířata a pohybující se generátory, stopy, kde mohou být pozůstalými číhajícími. Jakmile se Duch pak znovu objeví ve svém novém místě, krátce si zachová zvýšení rychlosti, což z něj činí ideální čas, aby chytil netušící přeživší mimo stráž. Jak teleportující zabijáky jdou, duch je pro začátečníky o něco jednodušší, když se kamera pohybuje s ní přes mapu, spíše než jednoduše znovu se znovu objevuje v novém místě – často discombobulované.

Na PC je duch další vrah, který je třeba zakoupit z obchodu ve hře.

Ellen Ripley stojí za xenomorfem, jedním z nejlepších zabijáků DBD v našem seznamu úrovní zabijáka zabijáka denního světla

A-Tier

Xenomorf

Xenomorf se dostal přímo na vrchol našeho seznamu vrstev DBD zabijáka, protože je bezpochyby jeden z nejlepších zabijáků v okolí právě teď. Jediným důvodem, proč opustíme tohoto vraha z pozice S-Tier, je to, že se snažíme toto rozhodnutí založit na základní postavě a ne na jejich výhodách a doplňcích, ale s nimi by náš mimozemský přítel vzal číslo jedno místo.

Jako samostatná postava, bez ohledu na to, s jakou výhodou se rozhodnete, je Xenomorph stále neuvěřitelně silný díky schopnostem přežití základní soupravy Aura. Zatímco v podzemních tunelech, xenomorf může vidět kroky hráče, pokud překročí vaši cestu nad zemí. Můžete také slyšet generátory. To vám dává možnost najít hráče neuvěřitelně snadno – a během okamžiků od zahájení studia. Vyjděte z tunelu, a pokud jste dostatečně blízko, ti, kteří přežili, mohou také spustit instinkt zabijáků. Jediná věc, která drží tohoto vraha zpět z bytí také Dobré je jeho mírně nižší rychlost základny a ty otravné plamenové věže. To znamená, že jak je uvedeno v našem názoru na Den zahájení mimozemšťanů, tyto by mohly být stále poněkud zváženy a xenomorf by byl stále silným útočníkem.

Pokud se chcete plazit po podzemí jako Xenokitty, myslím, xenomorph, musíte si ho koupit samostatně nebo jako součást mimozemské kapitoly.

Seznam úrovní úrovně zabijáků zabijáka denního světla: Singularita z kapitoly End Transmission, kybernetické stvoření vyrobené ze směsi kovů a organických biomatter

Singularita (tvrdá)

Singularita je nejnovějším zabijákem, přidán po boku Gabriel Soma v kapitole End Transmission. Tato kapitola je prvním vpád hry do sci-fi hrůzy a nový žánr (a skvělá nová mapa) byl fanoušky nadšený.

Nový vrah skočil přímo na vrchol seznamu úrovní, protože je neuvěřitelně silný-ve skutečnosti tak silný, že existuje pouze jeden malý důvod, který si podle našeho názoru udržuje před S-úrovní, a to je vaše vlastní schopnost a znalosti mrtvých podle map denního světla. Singularita funguje výjimečně dobře jako vrah M1 (dokonce jsme vyhráli bez výhod v naší první hře Singularity), ale to by bylo trochu plýtvání jeho mocí.

Jeho síla vám umožňuje umístit „kamery“ kolem mapy do biopodů, používat je k špehu, lokalizaci a dokonce způsobuje efekt „Slipstream“ na pozůstalé. Podobně jako u dvojčat, singularita ponechá toto nehybné tělo na mapě, zatímco přepínáte mezi pohledy na kameru – ale musíte si pamatovat, kde jsou všichni ve vztahu k sobě a vaše vlastní pozice, abyste je mohli efektivně používat, nebo to může být trochu diskombobulace.

Jedním z nejlepších využití síly singularity je schopnost teleportovat pro přeživší, kteří jsou SlipStremed. Získejte přeživší před sebou s biopodem připojeným k nim a můžete je chytit na památkách a rychle skočit dopředu a rozbít všechny palety, které by mohly být ve vašem cíli. Pozůstalí mohou čelit biopodům a SlipStream pomocí zařízení EMP umístěných kolem mapy.

Singularitu lze zakoupit samostatně nebo jako součást koncového přenosu DLC.

Seznam úrovně zabijáků DBD: Blight

Blight (velmi tvrdá)

Blight je podobná zdravotní sestře a hag v tom, že je neuvěřitelně obtížné zvládnout, ale téměř nezastavitelné, jakmile tak učiníte. Síla plísnice, Rush, vám umožní pohybovat se velmi rychle po celé mapě a uzavírat přeživší s malým úsilím. I když nemůžete zaútočit na pozůstalého na první spěch, zabouchněte do zdi nebo jiné překážky, abyste aktivovali smrtící spěch, další spěchová akce, během které můžete zaútočit, což dává dvě cenné šance na uzavření mezery mezi vámi a vaší obětí. Opatrně však, pokud vám chybí zeď nebo překážku při prvním spěchu, bude Blight krátce unavená a váš pozůstalý bude mít šanci dostat se pryč. Očekávejte, že vaše rané plísní zápasy budou bolestivé, ale držení se toho, abyste si zvykli na jeho neuvěřitelně rychlou rychlost, bude to stát za to.

Blight je další postava, kterou je třeba zakoupit na PC, než je můžete použít.

Seznam úrovní zabijáka DBD: Hillbilly pronásleduje králíka

The Hillbilly (mírný)

Hillbilly byla mrtvá na denní odpověď na Bubba Sawyer předtím, než došlo k licencované kapitole Leatherface. Proto by vám bylo odpuštěno, že si myslíte, že je stejný vrah, nebo alespoň velmi podobný. Hillbilly je však stále nejlepší z těchto dvou, s jeho sílou sprintu řetězové pily, která mu umožňuje uzavřít mezeru mezi sebou a pozůstalým, než se zabývá devastujícím úderem. Zabijáckým aspektem sprintu řetězové pily je to, že úspěšný zásah umístí i zdravého přeživšího přímo do umírajícího stavu, díky čemuž je Hillbilly neuvěřitelně mocným darebákem pro rychlé háčky. Jen buďte opatrní se svým cílem a při aktivaci akce sprintu zkuste přímku mezi sebou a vaší obětí. Proč není kopce? Protože chytří přeživší budou vědět, že přijdete a můžete se vyhnout v poslední druhé.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Tvář duchů

Tvář duchů (tvrdý)

Tvář duchů je nepopiratelně jednou z nejznámějších postav v mrtvém světle, přestože ve skutečnosti nejde o oficiálně licencovanou kapitolu (odtud formát jeho názvu úmyslného obličeje). Silně ovlivněný původním hororovým darebákem, ale obličej duchů je jedním z mála zabijáků tajnosti v mrtvém světle.

Jeden z jediných zabijáků ve hře, který je schopen se krčit, se obličej duchů může snadno plazit za netušící přeživší, zejména ty, které se soustředí na opravy generátoru pouze. Aktivace své noční sítě Shroud ho také způsobuje, že ho nezjistí, a že nedostatek poloměru terorismu ztěžuje pozůstalým, aby věděli, že je za nimi. Zatímco se krčí a skrytý, duchovní obličej může pozůstalým stonkem a úplná akce stopu označí přeživší a ponechá je vystaveno na čas. S ohledem na to to vše nemění skutečnost, že neexistuje žádný bonus k jediné metodě útoku Ghost Face, což je jednoduchý melee, takže jediným způsobem, jak uspět s tímto vrahem.

Přestože se nejedná o oficiální crossover, stále si budete muset koupit obličej duchů z obchodu ve hře na PC.

Seznam úrovně zabijáka DBD: The Executioner Pyramidhead

Popravčí (velmi tvrdý)

Fanoušci série Silent Hill okamžitě rozpozná Pyramid – Executioner – z oficiální kapitoly Silent Hill. Popravčí je složitý zabiják, který hraje, s řadou dostupných akcí, ale je to absolutní powerhouse, když se hraje dobře.

Aniž by se se všemi komponentami popravčího popravda dostali do příliš mnoha detailů, nejdůležitějšími věcmi, o kterých je třeba vědět, jsou trápení a konečný úsudek. Použijte sílu pyramidové hlavy, obřady úsudku, k vyřezávání otvoru do země – zvláště užitečné poblíž závislých přeživších nebo generátorů nebo přes dveře. Pokud tím přeživší projde, budou způsobeni mučením, což znamená, že mohou být okamžitě zabiti (nebo Mori’d), pokud vstoupili do bojové fáze/druhá fáze na háku nebo v kleci – je to konečný rozsudek. Nejlepším způsobem, jak hrát popravčí, je proto zkusit dvakrát zavěsit všechny přeživší, než upřednostňovat toto třetí a konečné zachycení. Pak můžete jít a vydat tento konečný úsudek.

Executioner je další postava, kterou je třeba zakoupit z obchodu ve hře na PC.

DBD SEZNAMU VOLKOVÝCH SEZNAMŮ: Wesker Mastermind

Mastermind (mírný)

Projekt W Wesker, nebo Mastermind, se již stává známým jako obzvláště silný vrah. Kombinace útoku na dálku se schopností okamžitě nést přeživšího, když se hraje dobře, není pro MasterMind žádná skutečná nevýhoda.

Wesker má standardní základní útok na melee, ale může se také ukrývat u přeživších se svou mocí, virulentním svázáním. S přímým během u pozůstalého je Wesker zabouchne na zeď, což způsobí, že ztratí zdravotní stav, ale i když se srazíte s překážkou, stále způsobíte poškození pozůstalého. Ať tak či onak, virulentní vazba způsobuje, že se přeživší nakazí virem Urobros. Infekce se pomalu zvyšuje, pokud přeživší nepoužívá sprej první pomoci-plně infikovaný přeživší může být okamžitě přenášen dalším úspěšným útokem, zatímco používání spreje odhaluje jejich polohu, takže znovu neexistuje žádná nevýhoda používání virulentních svátků. Jakmile zvládnete Mastermind, je to opravdu jedním z nejsmrtelnějších vrahů DBD.

Chcete-li infikovat přeživší virem Urobros, musíte si koupit Wesker z DBD v obchodě s hrou buď na vlastní pěst, nebo jako součást projektu W DLC.

Mrtvý seznam zabijáků denního světla: Knight

Rytíř

Rytíř je složitý zabiják na tento seznam, protože je to další, s nímž je neuvěřitelně těžké se vyrovnat – možná dosud nejobtížnějším. Ale zatímco síla rytíře je složitá, může být pro přeživší zničující, když je zvládnuto. Víte, rytíř není sám a jeho schopnost napájení předvolává stráže, aby dělali jeho nabídku: lámání palet, poškozující generátory a lovecké přeživší. Na rozdíl od dvojčat to budou dělat sami, v podstatě vytvoří hru se dvěma vrahy – -li Můžete jej použít správně. Můžete to buď použít k tomu, abyste přežili od zdravého k umírání v jednom padlém swoopu (jeden zásah od stráže a jednoho od vás), nebo jednoduše opustit svou stráž, aby to udělal, zatímco vy se úplně přežijete jiného přeživšího.

Rytíř je k dispozici jako součást kapitoly Forged in mlg, ale je třeba jej zakoupit, než začnete svolat své stráže.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Trickster

B-Tier

Trickster (Mírný)

Fanoušský fanoušek pro jeho chlapecký dobrý vzhled, Trickster je překvapivě nepopulární jako hlavní. Jeho schopnost na dálku, Showstopper, umožňuje Tricksterovi házet více ostrých čepelí na přeživší, dokonce i přes palety a přes okna. Jako přeživší proti němu se někdy může cítit nemožné se vyhnout, protože se váš rozložený měřič rychle zvyšuje. Každý úspěšný zásah pak účtuje měřič událostí Trickstera, který, když je plný, uvolní ještě smrtelnější nápor házení nožů. ShowStopper však Trickstera zpomaluje tak významně, že bez dobrého cíle pro něj vůbec neexistuje žádný skutečný přínos. Pokud chcete spustit Trickster, možná zkuste sestavení, která pomůže v jiných oblastech, jako jsou opravy generátoru sabotace a odhalení umístění pozůstalých.

Bohužel, pokud se vám líbí jako ostrostřelec s Tricksterem, budete ho muset vyzvednout v obchodě na PC.

Seznam úrovně zabijáků DBD: The Thave

Tvar (mírný)

Michael Myers, známý ve hře jako ve tvaru, je vrah s dlouhými hrami, takže pokud jste něco jako my a snažíte se najít pozůstalé, pravděpodobně to pro vás není vrah. Pokud jste však ochotni s tímto tajným stalkerem napodobit svůj čas, můžete ho obrátit z postavy ve stínu na zabijácký stroj v posledních okamžicích zápasu.

Aktivujte sílu tvaru, zlo uvnitř, abyste viděli a sledovali svou kořist z dálky. Jednoduše sledujte své oběti, když se jedná o své podnikání, upgraduje vaše zlo do schopností a bude s každou úrovní silnější. Zlo uvnitř I Gratuje nezjistitelný stav, ale snižuje základní útok a rychlost pohybu. Zlo uvnitř II snižuje váš poloměr teroru a zvyšuje rychlost pohybu a útok na výpad. Přesto však pevně visíte, dokud se v III zlu, a všichni přeživší budou ovlivněni exponovaným stavovým efektem, což znamená, že je můžete jedním zásahem dolů. Zlo v rámci III se po 60 sekundách vrátí dolů na druhou úroveň a stojí za to vědět, že pozůstalí uslyší zvukový narážku pokaždé, když zlo na úrovni nahoru. Dole všechny čtyři, zatímco jsou vystaveni, a vy byste mohli hru ukončit během několika sekund.

Chcete-li využít potenciál tvaru pro rychlý konec na PC, musíte ho koupit z obchodu ve hře.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Doktor

Doktor (tvrdý)

Doktor je další vrah s pouze základním útokem, ale pokud využijete jeho zvláštní schopnosti, je skvělý pro lokalizaci přeživších a zpomalení jejich pokroku.

Doktorova síla, Carterova jiskra, ovlivňuje nedaleké přeživší s šílenstvím, což se zhoršuje pokaždé, když jsou zasaženi. Čím dále sestoupí do šílenství, tím obtížnější kontroly dovedností se stanou neúspěšnými kontrolami dovedností, které odhalují jejich umístění a ovlivňují postupu opravy generátoru. Pokaždé, když je hráč zasažen Carterovou jiskrou, také křičí, odhalují jejich polohu a úroveň šílenství II a III také spouštějí iluze lékaře, což vám opět pomůže najít přibližnou pozici hráče hráče. Jakmile zvládnete přesnost doktorovy jiskry, můžete zpozdit pokrok přeživšího a zároveň sledovat, kde jsou, a umístit hru zcela ve váš prospěch.

Apple denně nedodržuje doktora v tomto případě-nikde se nepřijde k vám, pokud ho nediskutujete a nekoupíte ho z obchodu ve hře na PC.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Nemesis

Nemesis (tvrdá)

Víme, že fanoušci DBD milují crossover rezidentního zlého, přičemž první „pokračování“ DBD přináší RESI zpět v kapitole 25. Původní kapitola nám však přinesla nemesis, dalšího vraha s obtížnými schopnostmi ovládat, ale neuvěřitelně zábavné hrát.

Síla Nemesis T-Virus mu umožňuje infikovat přeživší, což se počítá jako další zdravotní stav, ale oběti se zraní druhým zásahem. Tento stav je způsoben chapadla Nemesis, což znamená, že je to útok na dálku, který lze použít přes palety a prostřednictvím Windows. Čím úspěšnější infekce T-viru, tím více zvyšuje vaše síly, nakonec přidávají schopnost rozbít palety a zvyšovat rychlost pohybu. Pak jsou tu zombie Nemesis, které nejen infikují přeživší, kteří se dostanou příliš blízko, a proto je mohou přimět, aby opustili generátory, ale také vás upozorní na jejich polohu, pokud věnujete pozornost.

Za nemesis na PC budete muset zaplatit, protože nejsou k dispozici automaticky.

Seznam úrovní zabijáka DBD: Umělec

Umělec (umírněný)

Další vrah s útokem na dálku, umělecký vzácný roj vran pro vás může udělat hodně práce. Pošlete jednu až tři vrány s ptáky trápení a vylejí před vámi a způsobí poškození jakýmkoli pozůstalým v jejich bezprostřední cestě. Jejich let bude pokračovat, ale místo toho, aby zranili vzdálené přeživší, místo toho přitahují roj kolem hlavy přeživšího a upozorní vás na jejich polohu. Tato kombinace usnadňuje v těsném sledu několik přeživších, ale stále se musíte přiblížit k použití základního útoku na melee a nesprávně umístěné útoky na vránu nejenže neudělají, ale upozorní přeživší z vaší polohy na vaše polohu na bota.

Odložte štětce a vytáhněte peněženku, protože za umělce budete muset zaplatit také na PC.

Seznam úrovně zabijáka DBD: prase

Prase (tvrdé)

Saw’s Pig je dalším zajímavým zabijákem, který se používá dobře, může to vést k úspěchu, ale pokud se používá nesprávně, vše, co dělá, je prodloužit vaši agónii místo přeživších.

Nejlepší proces úspěchu je pokusit se zamknout všechny hráče v pasti na reverzní medvěda co nejrychleji. Tyto pasti se stanou aktivními, jakmile je generátor dokončen, a začněte odpočítávat do smrtícího útoku. Nejen, že si vezmou čas na odstranění, ale existuje omezený počet krabic na skládačce, ve kterých to mohou pozůstalí učinit. To je čas strávený neopravováním generátorů. Navíc, pokud je více hráčů uvězněno současně, možná budou muset cestovat dále, aby našli bezplatné krabice na skládačce, plýtváním. Pokud toto odpočítávání dosáhne konce dříve, než bude past odstraněna, přeživší je okamžitě obětován, i když nikdy nebyly závislé. Chcete -li čelit neuvěřitelné síle těchto pastí, jste omezeni na čtyři na zápas a lze je rychle odstranit – v závislosti na štěstí.

Tento velmi jedinečný vrah musí být také zakoupen z obchodu na PC, než budete hrát jako oni.

DBD Killers Seznam úrovní: Skull Merchant Skits před obrazovkami ukazující nové přeživší

Merchant lebky (tvrdý)

Merchant lebky byl několikrát vyladěn od doby, kdy byla do hry přidána k velmi negativní reakci, a nyní je o něco lepší všestranná. Tvrdý zabiják, s nímž se můžete vyrovnat, musíte mít všude kolem sebe dobrých pár očí, ale to je to, pro co jsou vaše drony – jakmile si na ně zvyknete. Může být pomalé interakce s drony obchodníka Skull Merchant, zabírat cenný čas lovu, ale jakmile s nimi budete kvalifikovat, mohou blokovat generátory a odhalit umístění přeživších, takže tento zabiják je smrtelný v pravých rukou.

Vzhledem k tomu, že drony mohou po chvíli vystavit pozůstalé, obchodník lebky je velmi doporučen, pokud se často ocitnete, že se ocitnete ocitami složitými přeživšími. Je pomalá, což může být drsné, ale udržujte na vás za všech okolností dron, když jste smyčkou kolem chatrče nebo palety, a pozůstalý bude muset buď odejít, nebo riskovat, že se stane odkrytím, což znamená, že je můžete zabít je s jedním zásahem. To je nepopiratelně nejlepší použití obchodníka lebky.

Můžete použít pouze obchodníka Skull, že ji koupíte v obchodě s hrami nebo jako součást kapitoly nástrojů Torment.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Legie

C-Tier

Legie (snadná)

Jako pozůstalý se možná ocitnete proti legii a můžete je dokonce hodně ztratit, ale to neznamená, že jsou to dobrý zabiják. Zatímco legie je skvělá pro masivně zpomalení pokroku pro pozůstalé a prodloužení hry, je obtížné vlastně oběti dolů a zavěsit oběti, takže po dlouhém slogu obou stran by to mohlo skončit obousměrně.

Problém s legií je v tom, že zatímco jejich síla, divoká šílenství, zvyšuje rychlost pohybu, může být docela obtížné ovládat. Kromě toho jejich zvláštní útok, Feral Slash, vyžaduje pět zásahů, aby přežili, spíše než obvyklé dva. Pokud se omráčíte nebo vám chybí zásah, divoká šílenství skončí, znovu vás ohromí a přežije pozůstalé šanci utéct a uzdravit. Nejlepší hra s Legií je jednoduše použít Feral Slash a jít na hon na jinou oběť, způsobit první s hlubokou ránou. Hluboká rána je další zraněný stav s časovačem, který nutí přeživšího, aby šel a uzdravil – nebo se uzdravil – aby vstoupili do umírajícího stavu, jakmile dojde časovač. Po celou tu dobu plýtvají cenným dobou opravy generátoru.

Přestože je legie populárním výběrem, jsou další, která vyžaduje nákup z obchodu ve hře na PC.

Seznam úrovně zabijáka DBD: The Dredge

The Dredge (mírný)

Dredge dorazil do kořenů kapitoly Dread a má několik velmi jedinečných schopností. Hrál však dobře, bagr může být nezastavitelný.

Hlavní schopností využívat při hraní bagru je jeho zvláštní schopnost, glooming. Ponechání zbytku za sebou, bagr je schopen teleportovat do jakékoli viditelné skříňky – což je neuvěřitelně užitečné, když je kombinováno s temnotou odhalenou výhodou (ano, ve skutečnosti zvažujeme výhody v této poloze kvůli tomu, jak efektivní je kombo). To odhaluje všechny, kdo přežili, stojící v malé vzdálenosti od skříňky, takže si to zahrajte správně a můžete odhalit polohu přeživšího před teleportováním přímo do této skříňky a překvapení je překvapit. To je ještě lepší, když se aktivuje soumrak, vrháním přeživších do tmy a odstranění poloměru teroru vyvolání po dobu 60 sekund. I když to všechno zní dobře, to jen pomáhá najít přeživší. Dredge nemá žádné zvláštní útoky, které by jim pomohly sundat, takže už musíte být dobří v roli zabijáka, aby to bylo hodně užitečné.

Dredge musí být také zakoupen z obchodu ve hře, než je můžete použít na PC.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Mor

Mor (tvrdý)

Navzdory ochranné povaze, která je vidět v jejím příběhu, Adiris, nejvyšší kněžka Babylon, používá svůj infekční mor, aby ublížil pozůstalým újmě. Další útočník na dálku, mor může být dobrý pro nové zabijáky, kteří se nelíbí útoků na melee. Vile Purge infikuje přeživší, pouze je zraní po nějaké době – ​​něco, co mohou také odstranit. Dobrý trik také vědí, že můžete „infikovat“ generátory a další environmentální předměty, a poté infikovat hráče, kteří s ním komunikují. Pozůstalí se mohou uzdravit pomocí oddanosti, ale tento bazén pak můžete zase použít jako mor, k aktivaci zkorumpovaného očištění – schopnost zranit spíše než infekcí.

Mor musí být zakoupen z obchodu ve hře, než ji budete moci použít na PC.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Deathslinger

Deathslinger (tvrdý)

Nepřišli mnohem divoče než deathslinger divokého Západu. Neuvěřitelně jedinečná síla Deathslingera mu umožňuje navíjet přeživší harpunu připojenou k jeho upravené pušce. I když to nezraní samotného pozůstalého, můžete je přiblížit dostatečně blízko k útoku. To, když jsou oštěpeni, také způsobuje hlubokou ránu. Zkuste to však udělat v jasné oblasti, protože pozůstalí se mohou osvobodit od kopí, nejsnadněji položením zdi nebo skály mezi vámi a tažením zpět. I když to způsobí hlubokou ránu, také vás to omráčí a dáte jim šanci dostat se pryč.

Bohužel si budete muset koupit Deathslinger z obchodu ve hře na PC, než začnete divočiny.

Seznam úrovní zabijáka DBD: Oni

Oni (velmi tvrdé)

Pravodí pradědečka ducha-velkého velkého, Kazana Yamaoka, je neuvěřitelně mocným vrahem, který se schopen pohybovat přes velké vzdálenosti rychlostí se svou démonickou pomlčkou a položit přeživší přímo ze zdravého stavu k umírání s jeho démonským stávkem. Oba však vyžadují absorpci krevních koulí, které zůstaly zraněnými přeživšími, což znamená, že musíte před aktivacím schopností přistát mnoho úspěšných zásahů.

Vyzvedněte oni z obchodu ve hře, než ho použijete, pokud máte rádi své šance s tímto velmi tvrdým zabijákem.

Seznam úrovně zabijáka DBD: dvojčata

Dvojčata (velmi tvrdá)

Dvojčata, Charlotte a Victor, jsou poněkud děsivým originálem DBD. Když se Victor nevynořil správně, vynořil se z lůna vyčnívajícího z hrudníku jeho sestry.

Z hlediska zabijáka DBD to znamená, že Charlotte může poslat křičícího Victora, který se rozpadl přes mapu, aby lovil oběti. Po celou dobu, Charlotte zůstane na místě, když ovládáte jejího bratra. To není špatná síla, protože používáte zvýšenou rychlost pohybu Victora k lovu umístění přeživších. Victor se pak může na hráče vrhnout a krátce je zneškodnit, v tom okamžiku se můžete začít dostat na cestu, když Charlotte dokončí práci. Nevýhodou je, že s dobře načasovaným kopem mohou přeživší zastavit Victorův útok a útěk a Charlotte by mohla být na velké mapě spravedlivé vzdálenosti, což činí energii k ničemu.

Pokud chcete, abyste se kolem viktoru chtěli zakoupit z obchodu na PC, budete muset koupit dvojčata z obchodu na PC.

Seznam úrovní zabijáka DBD: Trapper

Trapper (snadný)

Trapper, nebo Evan Macmillan z Macmillan Estate, je útočníkem melee se zajímavou schopností, která je velmi silná, když je dobře použita. Jak můžete očekávat od jména, lov, no, zachytí své nepřátele.

Umístěním pasti na medvěda kolem mapy můžete zneškodnit přeživší a když přeživší vstoupí do jednoho, hraje vizuální a zvukové náznaky a upozorňuje vás na jejich polohu. Jakmile jsou v pasti, musí se pokusit osvobodit se, což může udělat několik pokusů, a udržet je venku jako snadná kořist. To vše dělá Trapper snadným a výkonným zabijákem, pokud efektivně používáte pasti, umístíte je podle oken a palet do silných smyček.

Bohužel, trapper ztratil část svého lesku v průběhu let a sklouzl dolů seznamy úrovně DBD přes internet. Mají pouze dvě pasti, schopnost nést pouze dva najednou (bez doplňku) a ostatní jsou rozptýleni po mapě, netvoří, znamená zápas. Nyní s více položkami a výhodou, než když byl poprvé propuštěn, můžete hru ztratit předtím, než jste dokonce začali.

Seznam úrovní zabijáka DBD: kanibal

D-Tier

Kanibal (mírný)

Oficiální zabiják Leatherface není tak dobrý jako originál DBD, Hillbilly. Jeho zametání řetězec však poskytuje široký útok na rozdíl od kopce Hillbilly, takže by to mohlo dobře fungovat. Zametací útok ovlivňuje celou oblast před kanibalem, zatímco jeho zvláštní útok dosáhne obvodu kolem vraha, takže oba mohou zasáhnout více obětí. Nevýhody však většinou převáží nad výhody s kanibalem, protože pozůstalí mohou vidět váš útok a dostat se ven, je ovlivněna rychlost pohybu a je tu těžká cooldown.

Pokud se chcete hodit po lidském těle.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Noční můra

The Nightmare (mírný)

Noční můra, aka Freddie Kreuger, bohužel nikdy nebyl populární vrah, a to ani po několika významných nadšenci. Může být neuvěřitelně zábavný hrát, ale není nijak zvlášť dobrý v obětování obětí entitě.

Freddieho síla dává pozůstalým do světa snů. Všichni přeživší vstoupí automaticky každých 60 sekund, zatímco hity se základním útokem přinutí jednotlivé suvirovory do světa snů dříve. Ve světě snů nemohou hráči slyšet Freddieho teroristický poloměr a mohou být ovlivněni snem, což způsobuje bráněný efekt – ale to je o tom. Pravděpodobně zjistíte, že přeživší se ani neobtěžují probudit ze světa snů, protože to není tak problematické. Hlavní schopností Freddie má svou výhodu je projekce snů nebo schopnost teleportovat a vynořit se z nedalekého generátoru. Nicméně, krevní pobídky z uvedeného generátoru, upozorňování přeživších vašich plánů a dává jim hlavu, aby se dostali pryč.

Můžete se stát snem Eater, pouze pokud si koupíte noční můru z herního obchodu na PC.

Seznam úrovní zabijáka DBD: Klaun

Klaun (mírný)

Síla klauna zahrnuje míchání lektvarů a jejich házení – fialové tonikum pro přeživší, aby ovlivnilo jejich vidění a rychlost pohybu, a žlutý protijed pro sebe, aby se zvýšila rychlost pohybu. Ale to je místo, kde přichází obtížnost, protože nejenže potřebujete mít vynikající cíl, ale je také snadné hodit špatný lektvar při přepínání mezi nimi. Zasážení přeživšího s antidotem nejen zvyšuje rychlost pohybu, ale také je léčí z intoxikovaného účinku způsobeného tonikem.

Výhodně pojmenované s tím, jak snadné je házet nesprávný lektvar, budete muset koupit klaun z herního obchodu na PC.

Seznam úrovní zabijáka DBD: Demogorgon

Demogorgon (tvrdý)

Demogorgon již není k dispozici na nákup z obchodu ve hře a je stále hratelný pouze pro ty, kteří si koupili kapitolu Stranger Things před vypršením licence. Únik cizince DBD však naznačuje, že by se spolupráce mohla vrátit.

Pokud máte Demogorgon, může být docela zábavné vyzkoušet a dokonce docela konkurenceschopné s nějakou významnou praxí. DEMOGORGONOVÁ SÍLÁ ABYSS, kterou vezme věci do vzhůru nohama, vás doslova posílá vzhůru nohama. Umístěte dva portály a můžete projít strašidelnou rovinou, abyste mezi nimi cestovali. I když je to podobné těm, které mimo jiné síly hag a zdravotní sestry, není tak rychlé spustit nebo snadno se navigovat, takže je méně cenné než jejich. V konečné hře však může být užitečné pohybovat se mezi výstupními dveřmi, nezapomeňte předem umístit portály na dveře.

Nejlepší schopnost Demogorgon je jeho zvláštní útok, Shred. Podobně jako u Hillbilly a The Blight, Shred je útok na výpad, který uzavírá propast mezi zabijákem a přeživším a – na úspěšný zásah – umístí pozůstalého do zraněného nebo umírajícího stavu. Kombinace portálů a skartu Demogorgonu může přinést mocného vraha, ale je těžké se skutečně ovládat.

Seznam úrovně zabijáka DBD: Onryo

Onryo (tvrdý)

Bohužel, navzdory vysoce očekávanému vydání Sadako v kapitole Sadako Rising, hráči se opravdu nezahřeli na prstencový darebák jako zabiják DBD, což upřednostňovalo nelicencovaný duch knock-off na jejím místě.

Schopnosti Sadako jsou nepopiratelně v pohodě, s televizními sadami se objevují na mapě, když je vrah, což jí umožňuje teleportovat. A zatímco animace pro to je úžasná, je to pomalé a zřejmé, takže oběti vás mohou vidět od míle daleko. Ale nejen je mnohem obtížnější využít ve svůj prospěch, než řekněme, podobná síla dredge, pokud přeživší odstraní pásku z televize, na ni už nemůžete teleportovat. Sadako nebyl milován před dredge a teď bude ponechána v ní dobře ještě více, bohužel.

Pokud máte rádi, že dáte Sadako, navzdory jejím četným nevýhodám, musíte ji koupit z obchodu ve hře na PC.

Seznam úrovní zabijáka DBD: Cenobite

Cenobite (velmi tvrdý)

Bohužel, Hellraiserova pinhead, nebo Cenobite, nevychovává moc peklo. Zatímco řetězy z jeho předvolání bolestivé síly mohou být pro přeživší frustrující, opravdu je nezpomalují, s jediným výhodou přicházejícím během oprav nebo uzdravení. Jakmile však hráč zvedne a dokončí krabici konfigurace Lament, které netrvá dlouho, řetězy ustupují. Zatímco Cenobite může během procesu puzzle teleportovat hráče, chytří přeživší to mohou zabránit dokončením konfigurace nářku, zatímco jste jinak angažovaní, například přepravující další přeživší. Jediným skutečným důvodem k hraní jako Cenobite je trochu zábavy … a slyšet jeho nyní neslavnou hlasovou linii: „Přišel jsem.“

Bohužel budete muset jít do obchodu ve hře na PC.

Pokud prostě nemůžete dostat dost těchto lákavých popravčích, možná vás zajímá, že některé z nich uvidíme v úplně jiném prostředí, v závislém na vás: DBD datování sim, se kterým jsme se opravdu bavili přiblížit se a osobně a osobní, a je jedním z našich oblíbených simíků seznamování. Zpátky v původní hře se ujistěte, že jste uplatnili nejnovější kódy DBD pro některé bonusové krevní body a fragmenty roztržení.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Mrtvý seznam zabijáků denního světla (září 2023): Nejlepší zabijáci, hodnocené

Cole Podany

EA FC24 Průvodce

Mrtvé za denního světla mají pro hráče na výběr mnoho zabijáků, takže zde je seznam stupňů, který vám pomůže rozhodnout, které zabijáci jsou nejlepší.

S 33 jedinečných zabijáků Chcete -li si vybrat, může být obtížné vybrat zabijáka na hlavní v hororové hře mrtvé za denního světla. Zkontrolujte seznam úrovně vám může pomoci rozhodnout se, které vrahy jsou pro váš styl Play nejlepší a které jsou celkově nejsilnější proti zkušeným pozůstalým.

Tento seznam stupňů bude zabíjet zabijáky od S do D, přičemž S pozice je nejlepší a D je nejhorší. Podrobně projdeme zabijáky v každé úrovni, abyste mohli získat pocit, jak hrají.

Nejlepší zabijáci v denním světle se dobře daří v různých scénářích a udržovali krok s meta navzdory změnám v průběhu let.

20. září 2023 - Xenomorf je mrtvý podle nejnovějšího zabijáka denního světla. Aktualizovali jsme náš seznam tak, aby odrážel aktuální meta hry, a na paměti, jak nejnovější kapitola změnila meta.

Obsah

 • Mrtvý podle seznamu zabijáků zabijáka denního světla se umísťuje od nejlepších k nejhorším
 • Mrtví za zabijáci úrovně denního světla
 • Mrtvý za denního světla a úroveň zabijáků
 • Mrtvé za denního světla B zabijáci úrovně
 • Mrtví za denního světla zabijáci úrovně
 • Mrtvý za denního světla D Tier Killers

Mrtvý podle seznamu zabijáků zabijáka denního světla se umísťuje od nejlepších k nejhorším

Pokračujte ve čtení pro naše hodnocení každého jednotlivého vraha v mrtvém světle a také proč si na seznamu získali své konkrétní místo. Prozatím však zde je rychlý seznam našich seznamem úrovně zabijáků zabijáků za denního světla:

Mrtví za zabijáci úrovně denního světla

Vrcholní zabijáci jsou nejlepší z nejlepších v mrtvých za denního světla. Tito zabijáci se mohou učit, ale když se dobře hrají, mohou absolutně decitovat i ty nejlepší konkurenční týmy Survivor.

 • Zdravotní sestra
 • Blight
 • Hlava popravčí/pyramidy

Zdravotní sestra obchází většinu základní mechaniky hry, což z ní činí skutečný vrah v rukou kvalifikovaného hráče sestry. Teleport sestry ignoruje trezory a palety – pouze šance na získání vzdálenosti a úniku pronásledování – takže jediným limitem sestry je její vlastní úroveň dovedností. Od té doby, co byla do hry přidána, udržovala své místo na vrcholu seznamů zabijáků hráčů, a pokud její síla není přepracována, je nepravděpodobné, že by ji brzy ztratila.

Blight je tak rychlý, že je pro každého, kdo přežil, je těžké ho předběhnout; Zároveň hraje úplně jinak než kterýkoli jiný vrah, takže si zvykne na určitou dovednost. Když se ho však hráč naučí, rychle si uvědomí, že dokáže dostat hity kolem rohů a těsných smyček, kde mnoho dalších zabijáků nemůže. Stejně jako plísň, základní způsoby, jak ho plísní hraje nad všemi ostatními zabijáky, vydělávají mu dlouhodobé místo v nejvyšší úrovni.

Popravčí může zasáhnout zdi se svým útokem na dálku a posílat pozůstalé do klece usmíření, zvláštní typ háčku, který ignoruje pohody háčků a vestavěnou imunitu přeživší po uvolnění, což z něj dělá silnějšího tunera než jakýkoli jiný vrah ve hře.

Umělec mrtvý za denního světla

Mrtvý za denního světla a úroveň zabijáků

Zabijáci úrovně mají síly, které jim mohou pomoci vyhrát zápas nějakým integrálním způsobem. Každý z těchto zabijáků má jedinečnou sílu, ale všechny jsou také docela silné napříč deskou, drží tlak mapy a přitom dosahuje relativně rychlých pádů.

 • Umělec
 • Hag
 • Duch
 • Mor
 • Oni
 • Mastermind
 • Singularita
 • Xenomorf

Umělec může použít své vrany mučení k zasažení přeživších v téměř jakékoli smyčce a nikde je nenechat. Kromě tohoto velkého potenciálu proti smyčce je také schopna sledovat přeživší po mapě se svými vrany.

Jako plísň, Duch je velmi rychlý při fázování. Také ji nelze vidět při fázování. Kombinace její neuvěřitelně rychlé rychlosti a neviditelnosti ji ztěžuje. Relativně nedávné Nerfy na to, jak její síla funguje s Stridorem, ji však posunula dolů na úroveň A z úrovně S.

The Oni a Mor Oba těží ze zranění pozůstalých a dávají jim pravomoci, které mohou okamžitě dolů přeživší, vyvíjet tlak a snadno vyhrát zápasy.

MastermindVelký poloměr teroru dobře funguje s širokou škálou výhod, jako je Starstruck a Coulrophobia. Může nejen pokrýt vzdálenost rychle a efektivně, ale může také zaútočit na pozůstalé pomocí své síly.

Singularita mohou použít své biopody k vystopování přeživších a dolů, což mu dává dostatečný tlak na mapu a schopnost pronásledovat, aby se dostal do úrovně A.

Xenomorf může rychle cestovat po mapě pomocí svých tunelů a může identifikovat přeživší na cestě těchto tunelů. Jeho ocasní útok také umožňuje zaútočit na palety, podobně jako Nemesis. Kvůli své velké mobilitě a různým útokům se vrah mimozemské kapitoly dostane do úrovně A.

Legie mrtvá podle úrovně zabijáka denního světla

Mrtvé za denního světla B zabijáci úrovně

Killery úrovně často vynikají v jedné oblasti, ale mají tendenci bojovat v ostatních. Možná jsou skvělí při zpomalování generátorů během zápasu, ale zdá se, že nemohou přistát na přeživší. Nebo možná mají schopnost Insta-Down, ale jejich nedostatek mobility je vrátí zpět.

Všichni tito zabijáci B mají pozoruhodné silné a slabé stránky a vydělávají jim své místo uprostřed seznamu zabijáků.

 • Nemesis
 • Bagr
 • Huntress
 • Cenobite
 • Kanibal
 • Demogorgon
 • Hillbilly
 • Legie
 • Dvojčata
 • Rytíř
 • Merchant lebky

Nemesis, Cenobite, a Demogorgon Všichni mají nějaký druh útoku na dálku, což je činí životaschopnějšími pro přistávací hity proti pozůstalým. Cenobite a nemesis mají také pasivní zpomalení prostřednictvím konfigurace nářku a t-virus.

Pro postavy jako Hillbilly a Kanibal, Jejich schopnost insta-dolů jim také pomáhá přistát jejich místo na úrovni B. Hillbilly těží také jeho mobilitou, spolu s Bagr.

Legie je vynikající při zpomalení během zápasu pomocí divoké šílenství, ale nemůže snadno přistát. Vylepšení jejich soupravy je učinila mnohem hratelnějšími, ale stále sedí ve úrovni B.

Zatímco Huntress Má skvělý útok na dálku a její sekery jsou vysoce spolehlivé, nemá velký tlak na mapu, což přežilo čas na dokončení generátorů, pokud zabiják nezůstane na vrcholu zápasu a používá silné výhody.

The Dvojčata jsou užitečné pro tlak na přeživší během scénáře uvolněného, ​​ale nyní se přesunuli z úrovně na úroveň B, když pozůstalí mají vestavěnou imunitu po dobu 10 sekund poté, co byli uvolněni, za předpokladu, že neprovádějí nápadné akce. Victor a Charlotte mohou spolupracovat na přeživších a udržet ostatní mimo generátory a převzít kontrolu nad zápasem.

Rytíř je jedinečný vrah, který je schopen poslat své tři stráže jeden po druhém, aby zaútočil na přeživší. Každý stráž má své vlastní schopnosti, což je strategicky načasované hry důležité. Ačkoli je souprava rytíře rozmanitá ve srovnání s jinými vrahy, stále se snaží v smyčkách tlačit na přeživší a jeho schopnost může trvat nějaký čas na účtování mezi měnícími se strážemi.

Obchodník lebky ‘S drony jsou užitečné jak při lokalizaci i sestřeleních, což z ní činí všestranný a relativně mocný vrah. Pozůstalí mají silné protipláce ve formě deaktivace jejích dronů nebo se jim jednoduše vyhýbají, takže je spíše zabijáka úrovně.

Mrtvý za denního světla

Mrtví za denního světla zabijáci úrovně

Vrah zabijáků často vyžadují hodně času na vybudování své síly v jakémkoli daném pokusu, takže je náročné vyhrát zápasy.

Ostatní vrahy končí v této relativně nízké úrovni, protože postrádají schopnosti proti smyčce, což způsobuje, že v honičce bojují.

 • Tvář duchů
 • Tvar
 • Trickster
 • Onryo
 • Deathslinger
 • Noční můra
 • Lékař
 • Klaun

Tvář duchů a Tvar mohou oba přeživší za správné okolnosti, ale množství času, který jim trvá, aby si vybudovali své síly. Předtím, než vydělávají své síly, nemají ve své sadě moc, aby je podpořili, což je přimělo k boji v rané hře.

Onryo je vysoce mobilní, ale postrádá anti-smyčku, což usnadňuje zkušeným pozůstalým, aby ji smyčka déle, než si mohla dovolit.

Noční můra má celkově relativně slabou soupravu, vynikající v žádném konkrétním prostoru navzdory jeho různým schopnostem. Klaun má také jen málo schopností, aby mu pomohl v zápase, s trochou proti smyčce s lahvemi.

Lékař má silné schopnosti sledování, ale jeho anti-smyčka není o čem psát domů, takže je náročné vyhrát hry jako doktor. Výsledkem je, že je ve úrovni C.

Deathslingers Jukesem lze snadno vyhnout útoku a od jeho nerfu ho pozůstalí snadno slyšet přicházet a vyhnout se mu kvůli jeho velkému poloměru teroru. Celkově je Deathslinger mnohem slabší, než býval.

TricksterAttack na dálku je nespolehlivý a může trvat jen několik sekund až téměř minutu až po přeživší. Ani nemá velký tlak na mapu ani mobilitu, což způsobí, že bude bojovat proti silným přeživším.

prase mrtvé za denního světla

Mrtvý za denního světla D Tier Killers

Dokonce i zabijáci D-úrovně mohou dobře fungovat proti silným pozůstalým, ale tito zabijáci se často spoléhají na pomoc výhod, nabídek a doplňků, aby jim pomohli uspět.

Síly zabijáků D-úrovně jim nepomáhají chytit přeživší kolem smyček, které mohou prodloužit honičky a dávat ostatním přeživším čas na dokončení generátorů.

 • Trapper
 • Wraith
 • Prase

TrapperPasti na medvěda snadno čelí jakýmkoli přeživším, který ví, co dělají; lze jim jednoduše zabránit a resetovat. Bez pozůstalí padající do jeho pastí mají lov. Proto není nejsilnější na partii, zejména pokud jde o to, aby se postavil proti mocným přeživším.

Zatímco Wraith Výhody z jeho zvýšení rychlosti po uvolnění, je to opravdu vše, co má. Většina pozůstalých není jeho neviditelnou oklamána, protože chlazení páteře a předtucha jsou tak běžné výhody a můžete slyšet jeho vrčení, když se blíží.

PrasePasti na reverzní medvěda mají potenciál ke zpomalení, ale její sada ji neposlouchá, aby dělala něco jiného. Její přepadení přeživší přeživší s hlasitým vrčením a jejím krčením je pomalý, což jí dává malý potenciál pro skutečné přepadení navzdory názvu síly. Tyto nevýhody dělají z prasete zabijáka úrovně.

Pro více mrtvých novinek za denního světla si ujistěte, že se podívejte na naši vyhrazenou sekci nebo některé z našich průvodců a tutoriálů, těsně pod:

Cole Podany

Napsal Cole Podany

Cole je spisovatel štábu v Ginx Esports TV se sídlem ve Spojených státech. Je milencem všech věcí hrůzy a zejména miluje staré hororové hry jako Silent Hill a Resident Evil. Můžete ho také najít psaní o mrtvých za denního světla a spoustu dalších her. Mimo psaní pro Ginx, Cole miluje vaření a jeho dvě kočky. Můžete kontaktovat hřiště Cole na [chráněné e -mailem].