Města a věže – Minecraft Mod,

Od nejnovější aktualizace, ne. Přidány jsou pouze nové struktury.

Města a věže

Města a věže

Ověřte svůj svět novými vesnicemi, základny Pillager a dokonce i novými loděmi!

Vytvořeno před rokem

Aktualizováno před 3 měsíci

V současné době jsou města a věže k dispozici jak pro Forge, tak pro tkaninu/přikrývku, verze 1.18.2 a 1.19.2. Works Serverside.

K dispozici také Curse Forge , stejně jako Planet Minecraft (jako datapack)!

Co jsou to města a věže?

Towns & Towers je mod, jehož cílem je rozšířit 1.14 Aktualizace vytvořená Mojang s novými vesnicemi, základny Pillager a dokonce i zbrusu nových lodí. Samotné struktury jsou o něco podrobnější než jejich vanilkové protějšky, ale stále hladce zapadají do světa. Nejen to, ale mnoho z nich je inspirováno budovami v reálném životě nebo architektonickými styly, což jim dává nový nový pocit. Města a věže doposud přidávají více než 50 struktur (od aktualizace 1.9), takže se bavte zkoumáním! A pamatujte, není to důležitý cíl, ale cesta, jak se tam dostat.

Pokud si přejete vidět všechny struktury, které náš mod přidá, podívejte se na naši galerii zde.

Kompatibilita

Úplný seznam modů, které jsou v současné době kompatibilní s městy a věžemi.

Balíček by měl být kompatibilní s většinou modů na generaci světové generace, jako je TerRelth, Wwoo, Byg, BOP atd., Stejně jako mody, které přidávají také nové struktury/vesnice, jako jsou repurponované struktury nebo Choicetheoremovy přepracované vesnice. Některé funkce z jiných modů však nejsou v současné době přítomny, jako například stráže z Villager Guards MoD nebo určité budovy z potěšení farmáře. To bude řešeno v budoucnu prostřednictvím řady datových sad, které budou implementovat funkce z těchto modů do našich.

Často kladené otázky

1. Je bezpečné aktualizovat města a věže na novější verzi?

Obecně ano. Jen si všimněte, že někdy, když se aktualizujeme několik věcí, změní. Pokud z toho vyvstanou nějaké vážné problémy, dejte nám vědět. A jako vždy, vyrábějte zálohy. Lepší být v bezpečí než líto.

2. Je bezpečné přidat města a věže do již existujícího světa?

Ano. Jen si uvědomte, že nové struktury se vytvoří pouze v nově generovaných kouscích.

3. Je tento mod pro Forge nebo tkaninu/přikrývku?

Oba. Máme univerzální verzi pro oba (nyní tři?) Mod nakladače.

4. Jak mohu najít nové struktury?

Pro 1.18.2: /lokalizace Towns_and_towers: [Structry_From_LIST]
Pro 1.19+: /Vyhledejte strukturu Towns_and_towers: [Structure_From_LIST]
Všimněte si, že některé struktury mají vpředu přidanou značku exkluzivních. Tyto struktury nelze najít, pokud máte nainstalovány pouze T&T. Musíte také mít jeden z modů, s nimiž je T&T spárována. Pro úplný seznam přejděte dolů níže (pokud si ho pamatuji přidat. ).

5. Upravují města a věže upravují stávající vanilkové struktury?

Od nejnovější aktualizace, ne. Přidány jsou pouze nové struktury.

6. A co kořist těchto struktur?

Většina struktur používá vanilkovou kořistné stoly pro lepší kompatibilitu mod (viz část kompatibility níže pro více informací), ale také používají některé vlastní kořistní stoly k lepší integraci uvedených struktur do světa. Stále najdete základnu Pillager v základnách Pillager, profesní truhly ve vesnicích, zvonky, pracovní stanice atd., ale také nové věci jako jídlo, brnění a další dobroty.

7. Jak mohu nahlásit chyby/problémy/návrhy?

Zapište je níže do komentářů a já se na ně pokusím odpovědět co nejdříve a co nejlépe. Jsem stále relativně nový, takže to omluvte.

8. Mohu do svého Modpack zahrnout města a věže?

Jistě, ale ujistěte se, že poskytnete kredit a odkaz na naši stránku, a ujistěte se, že nezahrnujete upravenou verzi našeho mod.

9. 1.16.5.

Kredity

  • Kubec jako původní autor Towns and Towers;
  • William Wythers, Choicetheorem, Apollo, Robified a Telepaticgrunt za to, že založili;
  • Různí další tvůrci a jejich sestavy za to, že jsou masivní inspirací (podívejte se na naši stránku naší planety Minecraft zde pro úplný seznam)

Pokud najdete nějaké závady, chyby nebo máte nějaké jiné návrhy, dejte nám prosím vědět. Brzy budeme mít stránku pro hlášení chyb (doufejme).