Multiversus Jak odemknout znaky | Načítání, nejrychlejší způsob, jak odemknout postavy v multivessus bez utrácení peněz

Nejrychlejší způsob, jak odemknout postavy v multivessu, bez utrácení peněz

Pokud jste však velkorysý a opékáte všichni v hale, zjistil jsem, že vás téměř určitě opékají zpět.

Multiversus Jak odemknout znaky

Multiversus odemkněte všechny postavy: Shaggy je vidět děrování Supermana

Hledáte, jak odemknout všechny postavy v multivessus? No, budete muset investovat spoustu času na odemknutí každého do bojové hry, pokud jste během své otevřené beta beta bezplatili peníze nebo skočili do hry zdarma.

Multiversus je plná postav, dokonce včetně vlastního původního znaku Reindog. Ale můžete hrát jako své oblíbené lidi z celé Warner Bros. Franšízy Discovery, včetně DC, Game of Thrones, Space Jam, Adventure Time, Steven Universe, Looney Tunes a další. Ale můžete skončit odemknutí postavy, nelíbí se vám, takže pak budete muset brousit, abyste odemkli další postavu. A to může chvíli trvat, dokud nenajdete nový hlavní.

Takže objevit Jak odemknout všechny postavy v multivessus, Přečtěte si níže prostřednictvím zbytku tohoto článku.

Multiversus Jak odemknout znaky

Všechny postavy v multivessu lze odemknout za 2 000 zlatých, 700 Gleamium nebo s lístkem na postavu Pokud jste si pro hru zakoupili zakladatel.

Zlato se vydělává ve hře dokončením a vítězstvím zápasů, zatímco Gleamium je prvotřídní měna, kterou lze zakoupit pouze se skutečnými penězi.

Poslední způsob, jak odemknout postavy, jsou vstupenky na znaky. Jsou k dispozici pouze s jedním ze zakladatelských balíčků a nelze je vydělat jiným způsobem. Takže dvě skutečné možnosti odemknutí každého je používání zlata nebo lesklého.

Naštěstí je ve hře poměrně snadné přijít zlato, ale stále budete muset hrát značné množství zápasů, abyste odemkli všechny. Ještě nevíme, jak budou budoucí postavy odemčeny, ale tento článek budeme informovat o nejnovějších informacích.

Pro další pomoc s hrou poté, co jste odemkli všechny postavy v multivessus, vám pomůžeme vybrat si nový hlavní seznamem úrovní multivessus.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. Můžete také najít recenze a funkce na hrách, stejně jako hardware pro PS5, Xbox a Nintendo Switch. Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Nejrychlejší způsob, jak odemknout postavy v multivessu, bez utrácení peněz

Jako nový titul Free-to-Play nabízí Multiversus hráčům výběr odemknutí většiny hratelného obsazení přes herní mince nebo přes prémiovou měnu gleamium.

Broušení tisíců mincí k získání přes tucet bojovníků se může cítit jako slogan, pokud se jen snažíte hrát online zápasy, takže jsme tu, abychom prošli nejrychlejší a nejúčinnější způsoby, jak odemknout více obsazení.

Je zřejmé, že největší množství hráčů mincí může rychle vydělat prostřednictvím začátečníků, což je velmi snadný způsob, jak nabít 1600 mincí.

Jakmile jsou však všechny dokončeny, mise místo toho udělí pouze body za vyrovnání bitevního průsmyku hry, takže budete potřebovat konzistentní způsoby, jak shromažďovat finanční prostředky.

Neexistuje žádný skutečný neobvyklý způsob, jak zajistit, aby grind odešel, když bojovníci stojí mezi 1 500–3 000 mincí, ale zde je hrst tipů, které pomohou maximalizovat odměny.

Hrát různé postavy

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak získat mince, na které si mnoho hráčů nemyslí, je skutečně změnit postavu, kterou používají.

Vyrovnávání bojovníka na zvládnutí úrovně 5 uděluje 100 mincí, které lze provést asi za 20 minut.

Se 4 znaky zdarma k dispozici v každé rotaci je to dalších 400 mincí za předpokladu, že již nebyly vyrovnány.

Toto je studna, která nakonec začne trochu vyschnout, ale ne úplně, pokud vývojáři nadále přidávají další členy seznamu.

Level Up Battle Pass a Player Rank

Existuje několik dalších způsobů, jak získat malý kus mincí prostřednictvím hraní, a ty jsou díky vyrovnávání bitevních průchodů a hráčů hráčů.

Pass před sezónou 1 zahrnuje 250 odměn mincí za dosažení úrovně 2 a 11, i když by se to mohlo změnit, jakmile se sezóna 1 oficiálně začne začne.

Je tedy stále důležité zkusit dokončit také denní a sezónní mise, aby tento proces probíhal mnohem rychleji.

Když vyrovnáváte postavy, získáte také zkušenosti pro profil svého hráče a takto získáte dalších 100 mincí.

Velkoryse toasty

Toto není nejkonzistentnější způsoby, jak si vytvořit banku, ale může se začít sčítat opravdu rychle.

Poté, co hráči po zápase odměňují hráče, se to takto napočívá dalšími 20 mincími za kus, i když tato volba je zjevně na spoluhráči / odpůrcích.

Pokud jste však velkorysý a opékáte všichni v hale, zjistil jsem, že vás téměř určitě opékají zpět.

Takže to je potenciálně 60 dalších mincí pro někdy 2v2 zápas hraných online.

Toast je omezený zdroj, ale je snadné vydělávat více při hraní hry, zejména pokud sledujete výše uvedené kroky.

Hrát si. Mnoho

Každá hra hraje v sadě 2v2 rozdává 9 mincí a každá vítězství přináší dalších 9, zatímco zápasy singlů jsou o něco nižší na 8 mincích Pop.

První vítězství dne poskytuje také bonus nejméně 100 mincí.

To platí také pro zápasy Bot, které by mohly být slušně rychlejší než skutečné online zápasy, ale neočekávejte, že vás počítač opéká zpět.

Je pro mě důležité říci, i když sledujete tyto tipy s úsilím, stále nebudete odemknout nové postavy vlevo a vpravo.

Během mých 20 hodin hry jsem shromáždil celkem asi 7 200 mincí, což stačí jen na koupi dalších 3 bojovníků.

Tuto radu jsem však vždycky nesledoval, takže jsem pravděpodobně mohl skočit, kdybych se 10 000+ na začátku soustředil na mince.

Multiversus je navržen tak, aby hráči přiměli broušení a práci, aby získali více postav, aniž by utratili peníze, a to je do značné míry jen povaha zvířete v současné krajině zdarma k hraní.

Existuje šance, že vývojáři nakonec zmírňují požadavky / náklady, protože seznam pravděpodobně roste mnohem větší a těžší držet krok, ale neočekávejte, že se to stane kdykoli brzy.

Pravděpodobně se však stane, je tým přidává více způsobů, jak získat více mincí prostřednictvím misí, hodnocení odměn atd. Po několika sezónách.

Alespoň hra vám umožní používat jakoukoli postavu při tréninku a zápasech offline, takže můžete v podstatě vyzkoušet, než si zakoupíte.

Úplný seznam cen postav a kostýmů najdete v Multiversus, jako tomu bylo pro časný přístup v našem předchozím příručce.