Multiversus: Všechny aktivní kódy v srpnu 2022, Multiversus Codes (září 2023) – všechny kódy a jak je vykoupit – Pro Game Guides

Kódy multivessus (září 2023) – Všechny kódy a jak je vykoupit

Další informace o multivessus najdete v Multiversus: Best Jake Perks and Combas and Multiversus – kteří jsou Gizmo a Stripe z „Gremlins“? Na průvodci pro hry.

Multiversus: Všechny aktivní kódy v srpnu 2022

Toto je jediný promo kód pro Multiversus zatím. V současné době neexistuje žádné známé datum vypršení platnosti a položky se ve vašem inventáři neobjeví až do začátku sezóny 1.

Multiversus: Jak uplatnit kódy

Promo kód můžete uplatnit Multiversus prostřednictvím tohoto odkazu na oficiálních webových stránkách.

Tam se budete muset přihlásit s účtem WB Games a propojit jej s vaším herním účtem na Steam, The Epic Games Store nebo s konzolí podle vašeho výběru, pokud jste tak již neučinili. A alespoň jednou se budete muset přihlásit do hry na tento účet, abyste mohli uplatnit kód.

Jakmile je to hotovo, jednoduše zadejte kód na propojené stránce. Pokud vám obrazovka zobrazí obrázky položek, které jste se právě pokusili uplatnit, byli jste úspěšní. Jinak by mohla dojít k chybě a možná budete muset zkusit znovu.

Multiversus: Platnost kódy

Až dosud nebyly žádné kódy vypršené Multiversus .

Dokud nepřijde sezóna 1, ujistěte se, že se seznámíte s našimi Multiversus Seznam úrovní a tvrdě cvičte s charakterem vašeho výběru. Kromě toho na vás v budoucnu čeká mnohem více postav.

Napsal Marco Wutz jménem GLHF .

Seznam

Multiversus: Nejlepší mody Gamebanana

Multivessus Art

Zobrazit 8 položek

Kódy multivessus (září 2023) – Všechny kódy a jak je vykoupit

Multiversus je platforma bojující hra, ve které se přes multiverse bojují největší hrdinové, darebáci a ikonické postavy. Ovládejte jako Superman, Bugs Bunny a Shaggy Fight 1v1 nebo 2v2. Zvládněte svou postavu a porazte své nepřátele, aby odemkli úžasné ceny bitevním průsmykem.

Kódy multiversus můžete použít k získání odměn, jako jsou bannery, měna a další. To je skvělý způsob, jak vyskočit svou hru, ale kódy mají data vypršení platnosti. To znamená, že je musíte použít, když jsou aktivní. Sestavili jsme seznam kódů pro multivessus, které najdete níže.

Všechny seznamu kódů pro multivessus

Aktualizováno 8. května 2023

Dnes žádné nové kódy.

Multivessus Codes (práce)

Zde jsou všechny aktivní kódy pro multiversus.

 • TweetyBday—Reemeem pro tweety Birthday Banner (Nový)
 • HappyHalloween2022—Dredim to pro 1 000 bonbónů

Multivessus Codes (vypršené)

To jsou všechny vypršené multiverzní kódy.

Multiversus kódy FAQ

Zde je vše, co potřebujete vědět o multivessuálních kódech.

Jak uplatnit kódy v multivessus

Vykoupení kódů v multivessu je relativně snadné, ale ve hře se to neděje. Místo toho musíte jít na oficiální web Multiversus. Zde najdete stránku odkupního kódu, ale ujistěte se, že jste podepsáni do svého účtu a je propojen s vaší platformou volby. Zde je návod, jak uplatnit kódy v multiverusu.

 • Přejděte na oficiální web pro vykoupení multivessus.
 • Přihlaste se ke svému účtu.
 • Klikněte na Vložte svůj kód box.
 • Zadejte kód a stiskněte vykoupit.

Jak získat více multiverzních kódů

Můžete zkontrolovat multiverzní sociální účty, abyste získali více kódů, komunikovat s vývojářem a hrát si s ostatními. To zahrnuje @tony_huynh, @Player1stGames, @multiverssus a Multiversus Discord. Uložte si tuto stránku do záložek a zkontrolujte zpět aktualizace seznamu kódů.

Proč moje multiverzní kódy nefungují?

Nové kódy jsou vytvářeny a implementovány vývojářem multivessus, a to je kdo určuje, jak dlouho jsou aktivní. Některé kódy mohou vypršet rychleji než jiné a některé nemusí pracovat s ostatními. Pokud pro vás kód nefunguje, podívejte se, zda dojde k chybě pravopisu, pokud kód ještě není aktivní, nebo pokud již vypršel. Abyste pomohli vyřešit tento problém, do záložek tuto stránku doložte a často zkontrolujte, zda multiversus přidal nové kódy nebo zda některé již vypršely. Pokud si všimnete, že kód již nefunguje, dejte nám vědět! Jakmile ověříme, seznam budeme odpovídajícím způsobem aktualizovat.

Co dělají multiverzní kódy?

Multivessus kódy vám obvykle poskytují bezplatnou odměnu. To může zahrnovat bannery, ikony profilu a další. Během zvláštních akcí můžete někdy získat omezené položky. Používání kódů je skvělý způsob, jak zvýšit svou sbírku ve hře.

Co je multiversus?

Multiversus obsahuje některé z nejznámějších a nejslavnějších postav ve videoher a filmové historii. S rozmanitým a rozšiřujícím se seznamem je mnoho postav, z nichž si můžete vybrat. Bojujte sami nebo se spojte s přítelem v rychlé bojové akci platformy.

Další informace o multivessus najdete v Multiversus: Best Jake Perks and Combas and Multiversus – kteří jsou Gizmo a Stripe z „Gremlins“? Na průvodci pro hry.

Sledujte nás na Twitteru a Facebooku a získejte aktualizace svých oblíbených her!

o autorovi

Justin se potápěl do fantazijních světů, protože si pamatuje. Je to certifikovaný blbeček, který má hlubokou lásku ke čtení, psaní a turistice. Píše od svých vysokoškolských dnů, ale konkrétně ve hře dva roky. Jeho oblíbené hry jsou The Legend of Zelda, Pokémon, Hollow Knight, Celeste a Banjo Kazooie.

Multiversus kódy

Zoufale se snažíte dostat ruce na multivessuální kódy? No, už panika. V této příručce jsme zaokrouhlili nejnovější aktivní coes, který můžete uplatnit ve hře Freebies. Udržujeme to také aktualizované, tak často jako nové kódy ..

Boj v multivessus

Zoufale se snažíte dostat ruce Multiversus kódy? No, už panika. V této příručce jsme zaokrouhlili nejnovější aktivní coes, který můžete uplatnit ve hře Freebies. Udržujeme to také aktualizované, tak často, jak nové kódy klesají, takže doporučujeme, abyste si tuto stránku uložili do záložek a často se kontrolovali zpět. Tímto způsobem vám nikdy nezmeškáte věci zdarma.

Multiversus je jedním z největších vydání roku – intenzivní bojová hra 2v2, která nastaví vaše oblíbené Warner Bros. hrdinové proti sobě. Přemýšlel jsem, kdo by vyhrál v boji mezi Batmanem a Shaggy? Tato hra odpovídá na tuto otázku. Warner Bros. vlastní také řadu obrovských IP, včetně DC, Tom a Jerry, Steven Universe, Game of Thrones a mnoho dalších. Je to opravdu eklektické. Zjistěte, kdo jsou nejlepší postavy v našem seznamu úrovní Multiversus.

Hra je také plně napříč platformami, takže si můžete hrát se svými přáteli téměř všude. Pokud se vám líbí, jako je tento, ujistěte se, že se chystáme mezi kódy dopadů Genshin, kódy warframe a kódy MTG a arény MTG.

Multiversus kódy

Naposledy zkontrolovali nové kódy 25. dubna.

Aktivní kódy

Multiversus již není ve verzi beta a až do spuštění neobdrží nové kódy.

Vypršené kódy

 • TweetyBday – Tweety Birthday Banner
 • HappyHalloween2022 – 1 000 bonbónů
 • Evo2022 – EVO 2022 Ikona banner / Evo 2022

Multiversus kódy FAQ

Nyní odpovíme na spoustu otázek, které byste mohli mít o multivessu nebo kódech obecně.

Co jsou kódy?

Kódy jsou to, jak vývojáři a vydavatelé distribuují dárky zdarma do svých komunit. Obvykle mají podobu kombinace čísel a písmen, která ve hře vykoupíte, aby získali věci zdarma.

Tyto freebies mohou mít mnoho podob, od měny ve hře, přes kůže, po posílení. Často spadnou kolem významných událostí, jako jsou uvedení na trh nebo aktualizace, a před vypršením vypršení se drží na chvíli.

Jak mohu uplatnit multivessuální kódy?

Vykoupení vašich multiverzních kódů je jednoduché. Postupujte podle těchto kroků a získejte své zdarma:

 • Navštivte oficiální web pro vykoupení kódu
 • Přihlaste se do svého účtu WB Games
 • Zkopírujte kód shora a vložte jej do pole
 • Vypněte to, abyste získali své zdarma

Pokud jste ještě nevytvořili účet WB Games, existují další kroky:

 • Stáhněte si multivessus na platformě podle vašeho výběru
 • Spusťte jej a propojte jej s účtem platformy
 • Navštivte oficiální web WB Games a vytvořte si účet
 • Propojte jej s účtem platformy, na kterém hrajete Multiversus

Sledujte všechny výše uvedené a neměli byste mít žádné potíže.

Kde mohu získat více kódů?

Tento článek udržujeme aktualizovaný tak často, jak existují nové kódy, takže doporučujeme jej zaznamenat záložky a často kontrolovat zpět. Tímto způsobem vám nikdy nezmeškáte věci zdarma.

Alternativně můžete pozorně sledovat stránky Facebook a Twitter, kde kódy občas spadnou nebo se připojí k Discordu.

Stahování

Související příběhy

Seznam úrovní zbraní Crab Champions - všechny zbraně

Seznam úrovní zbraní Crab Champions – všechny zbraně

Tato příručka obsahuje náš seznam úrovní zbraní Crab Champions, kde jsme zařadili všechny zbraně od Best po nejhorší!

Nové hry iOS dnes večer: Smíšný rybolov, Nightsky a další!

Nové hry iOS dnes večer: směšné rybolov, noční a další!

OH, ahoj. Neviděl jsem tě tam! Vítejte na tomto týdnu dnes večer přidání nových her iOS. V sestavě jsou některé opravdu vzrušující hry, včetně určitého názvu, který byl již několik let a mimo vývoj.

Organizace

Hry

Glen Fox

Vedoucí redakce

Glen má více než deset let zkušenosti s herní žurnalistikou, psaní pro kapesní hráče, kapesní taktiku, Nintendo Life a Gfinity. Když není ještě předváděn o nebezpečích pasivního textu, pravděpodobně ho najdete.

Recenze Fae Farm [Switch] - nový standard

Recenze Fae Farm [Switch] – nový standard

Naše recenze Fae Farm Review pokrývá nejlepší věci o hře, o tom, co se nám líbí a jak stanoví nový standard.

První potomek Pyromaniac Boss Guide - Jak to porazit

První potomek Pyromaniac Boss Guide – Jak to porazit

Náš první potomek Pyromaniac Průvodce obsahuje vše, co potřebujete vědět, když se připravujete na boj proti tomuto mocnému nepříteli!

Seznam úrovní Atelier Resleriana - všechny postavy/alchymisté

Seznam úrovní Atelier Resleriana – všechny postavy/alchymisté

Tato příručka obsahuje náš seznam úrovní Atelier Resleriana, kde jsme ve hře zařadili každou postavu/alchymista od nejlepších po nejhorší!

Destiny Child Memorial Codes - Získejte zdarma!

Destiny Child Memorial Codes – Získejte své zdarma!

Po osudových dětských pamětních kódech sdílených komunitou? Máme tu pár pro vás, abyste si mohli užít a vykoupit!