Multivessus Developer odhalí režim, který se objeví brzy, Multiversus Ranked je zde, ale pouze po omezenou dobu | Načtení

Multiversus zařazen je zde, ale pouze po omezenou dobu

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Multivessus Developer odhalí režim hodnocení brzy

Hlavní hra není dosud k dispozici v multivessus, ale očekává se, že brzy dorazí.

Herní ředitel Multiversus Tony Huynh odhalil, že testovací verze herního režimu bude brzy k dispozici.

Kromě vydání Ranked Mode byla sezóna 1 prodloužena, když Battle Pass získal nové úrovně na úroveň 13.

V srpnu byl naplánován na hodnocený režim Multivessus. Když jsme se blížili k datu vydání, první hry hráče odhalily, že pokles obsahu bude na neurčito zpožděn. Je to už dva měsíce od oznámení a konečně jsme dostali nějaké informace o hodnoceném režimu. Vypadá to, že hráči budou muset počkat ještě déle, ale brzy se objeví testovací verze herního režimu.

Multivessus, abyste získali testovací verzi hodnoceného režimu „velmi brzy“

Herní režisér Multiversus Tony Huynh odhalil poznámky k opravně pro dnešní Halloween Aktualizaci a nebyla zde zmíněna hodnocená režim. Poté, co se v Huynhu objevily otázky týkající se herního režimu, “Testovací verze hodnocení přichází velmi brzy.”.”

Od vydání hry drasticky snížila základna hry. V červenci měla hra na Steam více než 153 000 souběžných hráčů a včerejší 24hodinový vrchol byl ve srovnání s více než 3000. Zatímco hra obdržela spoustu aktualizací obsahu a pravidelně dostává změny rovnováhy, hráčská základna klesla velmi rychle. Mnoho lidí má pocit, že nedostatek hodnoceného režimu odebral motivaci k neustálému hraní hry a její začlenění by mohlo pomoci posílit jeho základnu Player. Player First slíbil, že režim hodnocení dorazí před koncem 1.

Sezóna 1 byla připravena dnes na uzavření, ale nejnovější záplata rozšířila bitevní průkaz na úroveň 53. Existují nové výhodné odměny, které mohou hráči vydělat, a vypadá to, že probíhající sezóna skončí později, než se očekávalo. Hráči budou muset vyrovnat své účty a dokončit hry v příležitostných režimech, aby získali přístup do režimu, jakmile se spustí, ale specifické požadavky nejsou nyní neznámé.

V současné době nemáme oficiální datum vydání pro hodnocený režim, ale s novou sezónou, která se očekává, že dorazí v příštích týdnech, můžeme v listopadu očekávat oficiální oznámení. Do té doby se budou muset hráči držet příležitostných herních režimů, včetně nově přidaného herního režimu „Silly Queue“.

Multiversus zařazen je zde, ale pouze po omezenou dobu

Multiversus Hodnotené alfa datum začátku: Obraz krevních linií Wonder Woman na rozmazaném pozadí

Víte, jak jsme řekli, že multiversus získává funkci spectate, jako je Super Smash Bros „velmi brzy“? Zatímco jsme se všichni bavili s arkádovým režimem Multiversus, hráči First Games oznámili, že v bojové hře se chystá něco ještě více vzrušujícího:.

Ano, to je pravda, jednou z nejlepších bojových her právě teď je konečně získání konkurenčního režimu – takže konečně můžete získat definitivní důkaz o tom, jak jste ve srovnání se svými přáteli dobře.

Na tomto novém konkurenčním zážitku z víceussus je zajímavé, že první hry Player odhalily, že ve skutečnosti bude k dispozici pouze po dobu jednoho týdne – jako něco jako test Alpha pro režim hodnocení hry. I když v současné době chápeme, že pokud jde o to, kdo se může účastnit tohoto testovacího období alfa, neznamená to, že by věci mohly být trochu nepředvídatelné. Neexistovalo také žádné potvrzení, že se vaše hodnost přenese na konečnou iteraci tohoto režimu.

Pokud se těšíte na hraní tohoto herního režimu, Multiversus potvrdil, že má vydat 8. listopadu – nebyl však odhalen žádný konkrétní čas. Takže by to nebylo mimo sféry možnosti vidět nějakou údržbu serveru pro víceverzů, ve skutečnosti to očekáváme.

Jak již bylo řečeno, rádi bychom si mysleli, že jakékoli prostoje budou krátkodobé-hlavně proto, že se nemůžeme dočkat, až se podíváme na režim hodnocení Multiversus pro sebe.

Dalším zajímavým únikem informací je, že tento režim přichází asi jeden týden po přidání černého Adama do seznamu hry. Víme, že je pohodlně umístěn v našem seznamu úrovní multivessus, ale není zde žádná zmínka o tom, že je pro tento režim nedostupný. Mohli bychom velmi vidět Player First Games vydat několik poznámek o záplatách s multivessus s vyvážením změn před implementací tohoto hodnoceného režimu, ale nevíme jistě.

Pokud tedy znáte dobré kombo Adam, může se vyplatit využít toho, než se něco změní. Toto je jedna z nejlepších her PS5 zdarma (a nejlepší hry Xbox zdarma), a pokud je tento hodnocený režim stejně dobrý, jak by to mohlo být, věci se teprve teprve začínají.

Více z načtení

Kyle Wilson Kyle je spisovatelem štábu na LoadOut s více než dva roky zkušeností v oboru. Pokrývá vše od Call of Duty a Apex Legends po Assassin’s Creed a Starfield. S MA v kreativním psaní má více než dost, aby řekl, pokud jde o nová vydání, jako je Mortal Kombat 1 a FC 24. Skočí však také šanci mluvit o nadcházejících vydáních, jako je Alan Wake 2 a Star Wars Outlaws. Když to všechno nedělá, téměř vždy se snaží hlavní nejhorší postavu v každé videohru, kterou hraje.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Multiversus hodnocené vysvětleno

Multiversus Hodnocení: Velma studuje svou knihu s matematickými problémy vznášející se kolem ní

Podrobnosti o Režim s hodnocením multivessus začínají cirkulovat po sociálních médiích. Včasné indikace naznačují, že jsme mohli vidět konkurenční způsob, jak velmi brzy hrát populární bojovou hru, vyvolávat ji nejlepšími postavami v seznamu Multiversus Tier.

Jak je vidět v příspěvku od Shaggy_Leaks na Twitteru, existuje osm řad v režimu Multiversus Randed, z nichž každá je oddělena pěti divizemi, které můžete sledovat s hvězdami. Současné spekulace je, že hvězdy se zobrazují pod jejich hodností a budou sledovány samostatně pro režimy 1v1 a týmu.

Spekulace datum vydání multivessus

Neexistuje žádné oficiální oznámení o tom, kdy dorazí multivessus zařazení, ale současná spekulace je, že to uvidíme někdy kolem začátku sezóny 2, která začíná 15. listopadu.

Všechny řady multivessus

Zatím jsme viděli osm řad multivessus a jejich odpovídající emblémy. Každý z nich ukazuje toast se stále více komplikovanými zálivkami; Bronz má knoflík másla, zatímco ikona velmistra ukazuje slaninu a vejce. Zde je všech osm řad:

  • Nevyšetřený
  • Bronz
  • stříbrný
  • Zlato
  • Platina
  • diamant
  • Mistr
  • velmistr

Razer Blackshark V2 Pro

Razer Blackshark V2 Pro Razer $ 180 View Network N vydělává přidruženou komisi z kvalifikačního prodeje.

To je vše, co víme, o režimu Multiversus hodnocené. Pokud jen vyzvednete hru zdarma, proč nezkusit ruku na bezplatné multivessuální postavy, které jsou v současné době na rotaci, abyste zjistili, zda vás někdo z nich přitahuje? Pokud se chcete spojit s jiným hráčem týmů.

Dave Irwin Dave je částečný pro trochu temných duší nebo monstrum Hunter Rise, a pokud nehraje bojové hry jako Street Fighter 6, najdete ho, jak vytáhne nepřátele se svými milovanými domácími mazlíčky v Diablo 4, zkoumá prostor ve Starfieldu a Fantasy World of Baldur’s Gate 3.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.