Murphy postel | The Sims Wiki | Fandom, The Sims 4: Murphy Beds (Tiny Living Stuff) – Ultimate Sims Guides

The Sims 4: Murphy Beds (drobné živé věci)

Druhým, je jen Murphy postel na vlastním případě bez gauče. Nedokážete jen přidat další gauč před touto postelí, takže je to jen zbytečný prostor.

Sims wiki

Vítejte v Sims wiki! ? Pak ! Uživatelé s účty uvidí pouze reklamy na hlavní stránce a mít více možností než anonymní uživatelé.

?

Sims wiki

  • Objekty dostupné v režimu nákupu
  • Objekty v životě univerzity
  • Objekty, které zabíjejí Sims

Murphy postel

The je typ postele zavedený v The Sims 2: Apartment Life, , a The Sims 4: Drobné živé věci. Postel se sklopí do zdi, aby ušetřil prostor. Na rozdíl od skutečných lůžek v reálném životě je však prostor používaný otevřenou postelí stále považován za používaný, když je postel zavřená. .

Obsah

  • 2 The Sims 3: University Life
  • 3 The Sims 4: Drobné živé věci
  • 4 Smrt Murphy Bed

The Sims 2: Apartment Life []

Murphy
Tato „mizející“ postel je spořič prostoru pro menší obytné prostory v domě vašeho Simsa. S robustním rámem a načechranou matrací je to [sic] .
Hra The Sims 2: Apartment Life
Nákup nákupu
§ 1600
Potřeby
Velikost

The Sims 2: Apartment Life jako Murphy “Hide-Away” postel. Postel je zvláště užitečná v bytech, protože může šetřit prostor, když se nepoužívá. Pokud je však SIM ve špatné náladě nebo má při otevírání postele nízkou dovednost těla, bude sim rozdrcen a zabit.

Velký spánek Murphy postel
TS3ULBED
Možná lovíte prostor ložnice. . Ať je to cokoli, postel Murphy je nábytkovým řešením pro pražce mimo krabici!
The Sims 3: University Life
Kuputelnost Nákup nákupu
Cena ve hře
Typ objektu

Murphy postel se vrací The Sims 3: University Life. . Místo toho si Sims dostane Murphy Bed Clinofobia Moodlet, která bude trvat 6 hodin, a v době, kdy to mají.

Recenze expertů GameSpot

14. září 2012

The Sims 4: Tiny Living Stuff []

„Teď to vidíš, teď ne“ murphy postel
Využijte combo maximum prostor svých simíků. Tento středně velký kombo nábytek je dodáván s dvoumístným loveseat připojeným k velkému úložnému kompartmentu.
Hra The Sims 4: Drobné živé věci
Nákup nákupu
Cena ve hře §2,100
Typ objektu
Velikost 2×4

The Sims 4: Drobné živé věci. Stejně jako v předchozích hrách jsou navrženy tak, aby ušetřily prostor v malých domovech a složily se jako postel. Na rozdíl od předchozích her však Murphy postele jsou elektronicky napájeny, spíše než mechanické murphy postele Sims 2 a . Výsledkem je, že tyto postele se mohou zlomit jako jakákoli jiná elektronická položka a Sims je bude muset opravit, aby snížil šanci na smrt. . Murphy postele lze upgradovat tak, aby se nikdy nerozbilo – což znamená, že nikdy nezpůsobí náhodnou smrt.

Také se liší od předchozích her, Murphy Beds in in Sims 4 .

Smrt Murphy Bed []

The Sims 2: Apartment Life, . .

The Sims 3: University Life, Nepodařilo se otevřít nebo uzavřít Murphyho postel může mít za následek smrt Trauma Traumatu SIM. Smrt může být také způsobena automatem. Duch Sim, který umírá z rozdrcení murphy postelí, je světle červená/růžová a peří létají kolem sim.

The Sims 4: Drobné živé věci, Sims obvykle otevírá postel Murphy prostřednictvím dálkového ovládání. . . . . Ačkoli tomu Sims nevěří.

The Sims 4: Drobné živé věci Nakonec jsme dostali Murphy postele Ve hře a nyní je může použít jako úžasnou možnost úspory prostoru pro menší domy nebo stylové byty.

Obraz Murphyho lůžek v The Sims 4 Drobné živé věci

. .

V této příručce projdeme různé typy postelí Murphy a také nový typ smrti, který byl přidán s postelí (a jak se pokusit vyhnout této smrti).

Typy postelí Murphy

. První, je murphy postel, která má připojenou gauč, který se sklopí, když se sejde postel, což je velmi užitečné pro pokoje, které jsou multifunkční.

. Nedokážete jen přidat další gauč před touto postelí, takže je to jen zbytečný prostor.

Murphy postel bez gauče

Další možností pro postel Murphy je postel s gaučem a připojenou knihovnou. . .

Konečně je tu 3 sekce se dvěma knihovnami a postel bez gauče uprostřed. .

Murphy postel bez gauče, ale knihovna na každé straně

Řešení negativů Murphy Beds

Murphy postel vypadá, že je to vždy úžasný nápad, ale jsou určitě nebezpeční a mohou se často zlomit. Měli byste být v pohotovosti a ujistěte se, že se nikdy nedostanete do zlomené murphy postele.

.

Pokud se nestaráte o svou postel Murphy, můžete na ně skutečně zemřít. SIM zemřete na to, aby byl zasažen, když se pokouší stáhnout postel ze zdi a Grim Reaper pro ně přijde.

Tyto postele také rozbijí tunu, pokud je nevychytáváte, takže o tom pojďme mluvit.

.

S aktualizací hry, která přišla těsně před vydáním malého života, jsme dostali schopnost upgradovat postele, aby se zvýšila jejich pevnost matrace, aby byla pohodlnější, což je úžasné, a bylo přidáno, takže tyto malé živé upgrady lze snadno integrovat.

Murphy postel má dvě možnosti upgradovaného, ​​které nejsou k dispozici jiným postelí.

První upgrade je Nabitá jaro, což je odemčeno, když váš SIM dosáhne úrovně 3 dovedností hanity. Chcete -li tuto upgrade provést, vaše SIM bude potřebovat 4 běžné části upgradu. Tato upgrade sníží, jak často se vaše postel zlomí, ale stále existuje šance, že se to zlomí, takže buďte opatrní!

To, co opravdu chcete Vyztužená pružina Upgrade, který je k dispozici, když váš SIM dosáhne úrovně handiness 8. To vás bude stát 3 běžné upgrade díly a 3 elektronické upgrade díly. Tato upgrade vytvoří postel nerozbitný! To je jediný způsob, jak úplně zabránit smrti Murphy Bed Bed.

Murphy Bed Death

. Smrt se stane, když se váš SIM snaží dostat svou Murphyho postel ze zdi a selže a na několik sekund se odrazí kolem.

Existuje šance, že váš SIM přežije a dostane jen nepříjemnou náladu, ale to není žádná zábava, chceme sim smrt! Pokud váš sim zemře, uvidíte, jak leží na podlaze.

Murphy Bed Ghost

. Tento duch bude mít z hrudi některé Z, což znamená, že zemřeli na murphy postel.

.

.

Protože zemřeli na postel Murphy, jsou také velmi Bojí se nechat jakýkoli Sim jít spát, aby je probudili uprostřed spánku a promluvili si s nimi. .

Poslední myšlenky

Murphy postel je pro hru úžasnou položkou, pokud ji nenecháte zabít sim! Jsou opravdu krásné a pletené přikrývky jsou tak roztomilé a mohou vypadat skvěle v každém malém domově. ? Dejte mi vědět v komentářích.

Zveřejněno 22. ledna 2020