MW2 Gold Camo Guide: Jak získat Gold Camos | Digitální trendy, jak získat zlaté camo v moderní válce 2 |

Jak získat Gold Camo in Modern Warfare 2

Pokud jste ve hře nováčkem, může to chvíli trvat, než budete vědět, co musíte udělat Odemkněte zlatý camo in Modern Warfare 2 – Proto jsme shromáždili vysvětlení a několik tipů, jak získat tuto honosnou pokožku.

Jak získat Gold Camos v moderní válce II

Sam Hill

Call of Duty: Modern Warfare II má téměř 200 jedinečných camos, z nichž si můžete vybrat ve svém režimu pro více hráčů, ale zejména jeden vyniká nad zbytkem – zlatý camo. Zatímco nyní existuje několik vyšších kamosů nad zlatem (Platina, polyatomic a Orion), zlatý camo je klasický, snadno identifikovatelný na bojišti, a informuje nepřítele vědět, že jste zvládli svou pušku volby.

Obtížnost

Doba trvání

Co potřebuješ

 • Kompletní výzvy pro Camo specifické pro zbraně
 • Dokončete výzvu první zbraně

Odemknutí zlatého camos a vyšší v Modern Warfare II vyžaduje čas, dovednost a vědět, kde hledat ve hře někdy nadměrně komplikované uživatelské rozhraní. Jsme tu, abychom vám ukázali, kde hledat správné výzvy a jak se přesunout na mistrovství zbraní.

Zbraň se zlatým kammem v MW2

Jak odemknout zlaté camos v MW2

Jak odemknout zlato a vyšší camos není na první pohled snadno srozumitelný, takže vám ukážeme, kde hledat.

Krok 1: Z domovské obrazovky pro více hráčů vyberte Zbraně Tab na panelu nástrojů.

Krok 2: Vybrat Načítání multiplayeru.

 • Všechno oznámené na Gamescom zahajující noc Live 2023
 • Call of Duty: Modern Warfare III Trailer škádlí bez ruského reimaginingu
 • Dělá Call of Duty: Modern Warfare 2 má hardcore režim?

Krok 3: Vyberte jednu z vašich vlastních načítání.

Krok 4: Umístěte se nad svou primární zbraní a vyberte Puškař.

Krok 5: V horní části obrazovky vyberte Přizpůsobit.

Krok 6: Vybrat Camo.

Krok 7: Vlevo od obrazovky uvidíte šedou krabici se specifickými možnostmi odblokování pro vybranou zbraň. Vlevo jsou čtyři camos s výzvami k nim. Musíte okončit svou zbraň, abyste odemkli každou výzvu Camo, poté dokončili uvedenou výzvu-obvykle to jen vyžaduje, abyste získali určitý počet zabití se zbraní nebo ji konkrétním způsobem používali zabití kyčle nebo reklam.

Doporučení editorů

 • Jak přístup k Call of Duty: Modern Warfare 3 Beta
 • Otevírání Night Live 2023 Gamescom: Jak se dívat a co očekávat
 • Activision škádlí Call of Duty: Modern Warfare III největší vylepšení
 • Call of Duty: Modern Warfare III je oficiální a přichází letos v listopadu
 • Nejlepší zbraně v Modern Warfare 2: Každá zbraň se umístila

Sam Hill

Editor herních průvodců
Jak získat Yukong zdarma v Honkai: Star Rail 1.2

Detailní střet ženy modré lišky

Od jeho 1.2 Aktualizace, Honkai: Star Rail nabízí ještě jednu bezplatnou čtyřhvězdičkovou postavu. Yukong, vůdce komise Skyfaring Commission, se objeví na začátku dobrodružství Trailblazeru na palubě Xianzhou Luofu, lodi podobné planetě infikované rakovinným mezihvězdným objektem zvaným Stellaron. V současné době můžete získat kopii bývalého pilota Xianzhou dokončením určitých požadavků.

Musíte splnit dva požadavky, abyste získali Yukong zdarma:

Call of Duty: Modern Warfare III se zdánlivě unikl díky Monster

Pět hlavních postav z Call of Duty: Modern Warfare II

Vypadá to, že Call of Duty: Modern Warfare III bude název letošní hry Call of Duty. Po několika únicích, včetně nepopiratelného doba spojeného s energií monster.
Úniky naznačující, že hra Call of Duty 2023 je Call of Duty: Modern Warfare III existovala už měsíce, ale nedávno se zvýšila. 17. července se účet Call of Duty Twitter připravil na tweety, které se ptají, zda by operátoři, zbraně a svazky z moderní války II měli přenést do letošní hry a škádlit, že by velké odhalení stalo spolu s odhalením sezóny 5. Později toho dne Bloombergův Jason Schreier uvedl, že se jedná o projekt vedený hrami Sledgehammer, který začal jako expanze a proměnil v plnou hru.
Poté, v pondělí ráno, se na Twitteru objevily obrázky propagačních materiálů Monster Energy Propagation Materials.

Únik, jako je tento, je docela obtížné popřít, takže Activision se rozhodl s ním hrát spolu. „Whew. Pondělí, „Oficiální účet Call of Duty tweet. „Kdokoli má energetický nápoj, který může ušetřit?”
I když to není tradiční, explicitní oznámení, tento tweet potvrzuje platnost úniku energie monster a potvrzuje, že letošní Call of Duty bude přímým sledováním do roku 2022 Modern Warfare II II. Nyní budeme muset počkat a uvidíme, kdy se Activision rozhodne oficiálně odhalit více o Call of Duty: Modern Warfare III samotný.
Protože to ještě není oficiálně oznámeno, nevíme, co Call of Duty: Modern Warfare III Datum vydání nebo platformy pro startu jsou. Přesto je pravděpodobné, že bude spuštěno napříč PC, PlayStation a Xbox někdy letos v říjnu nebo listopadu poté, co se Activision Blizzard uzavře společnost Microsoft Activision Blizzard.

Call of Duty: Warzone Tipy a triky

Hráč na mapě Vondel ve Warzone

Současná verze Call of Duty: Warzone, podobně jako jeho předchůdce, je komplikovanou zvíře hry plné malých složitosti, o které si ani veteránští hráči nemusí být vědomi. Vítězství v zápase samozřejmě často přichází na štěstí, ale existuje mnoho věcí, které můžete udělat, abyste zvýšili šanci být posledním týmem.

V této příručce projdeme osm základních tipů a triků, které vám pomohou přežít a vyniknout ve Warzone.
Komunikovat efektivně

Upgradujte svůj životní stylDigitální trendy pomáhají čtenářům udržovat si karty na rychle se rozvíjejícím světě techniky se všemi nejnovějšími zprávami, zábavnými recenzemi produktů, bystrými úvodníky a jedinečným taneckým zálibem.

 • Portland
 • New York
 • Chicago
 • Detroit
 • Los Angeles
 • Toronto
 • Kariéra
 • Inzerujte s námi
 • Pracuj s námi
 • Rozmanitost a začlenění
 • Podmínky použití
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Neprodávejte ani nesdílejte mé informace
 • Spravujte preference cookie
 • Tisková místnost
 • Sitemap

Jak získat Gold Camo in Modern Warfare 2

Odemknutí jedné z nejzajímavějších možností camo, vysvětlilo.

Průvodce Axel Nicolás Bosso přispěvatel
Publikováno 1. listopadu 2022
Sledujte Call of Duty: Modern Warfare II (2022)

The Zlaté camo je klasická kosmetická v sérii, kterou lze použít ve všech vašich zbraních Modern Warfare 2.

S touto kůží zbraně ukážete ostatním hráčům, kolik jste během svého času v moderním válečném válce 2 multiplayer použili konkrétní zbraň.

Je to proto, že každé kamo vyžaduje, abyste udělali nějaké broušení – je to vždy o zabíjení nepřátel, ale různými způsoby. Před získáním tohoto konkrétního camo budete muset hrát mnoho zápasů.

Pokud jste ve hře nováčkem, může to chvíli trvat, než budete vědět, co musíte udělat Odemkněte zlatý camo in Modern Warfare 2 – Proto jsme shromáždili vysvětlení a několik tipů, jak získat tuto honosnou pokožku.

 • Co je zlaté camo in Modern Warfare 2?
 • Jak odemknout zlaté camo in Modern Warfare 2
 • Tipy, jak získat zlatý camo in Modern Warfare 2
 • Další dokončené camos, které můžete získat v moderní válce 2

Každá zbraň v Modern Warfare 2 má čtyři základní Camos a čtyři dokončené Camos.

Základní camos jsou čtyři jedinečné kůže, které lze odemknout pouze jednou zbraní a poté použít s jakoukoli chtít zbraň, zatímco dokončovací jsou vždy stejné styly, ale exkluzivní pro zbraň, kterou používáte.

Například první základní camo M4 je stupnice. Pokud jej odemknete, můžete jej použít na M4 nebo v jiné útočné pušce, brokovnici atd. Pokud však odemknete camo dokončeného M4, můžete jej použít pouze s touto zbraní.

Mezitím, Gold Camo je prvním dokončeným kammem, který můžete odemknout s jakoukoli zbraní. Jak název napovídá, přidá do vaší zbraně zlatý vizuální, takže ji září na bojišti.

Než však budete moci použít, budete muset dokončit určité výzvy.

Jak odemknout zlaté camo in Modern Warfare 2

Chcete -li použít jakýkoli camo in Modern Warfare 2, musíte jej nejprve odemknout. Základní camos je odemčen zabíjením nepřátel pomocí zbraně požadovaných jedinečným způsobem.

Například, měřítko, Camo vás žádá, abyste zabili 50 nepřátel s M4, a pouštní hybrid vyžaduje, abyste při používání jeho rozsahu zabili dalších 50.

Tyto specifické výzvy je třeba nejprve odemknout vyrovnáním zbraně, kterou budete používat. Každá zbraň má svou specifickou úroveň, na které se odemkne své výzvy.

To a samotné camo můžete zkontrolovat tak, že přejdete na kartu zbraní, vyberete jakýkoli načítání multiplayeru, přizpůsobíte jej jakoukoli zbraň, kterou chcete, a pak jít do kovářského menu této zbraně.

Zde nejprve uvidíte všechny přílohy, které k nim můžete přidat. Musíte se přesunout z karty sestavení zbraně na přizpůsobení jednoho.

Vyberte si první možnost (camo) a budete moci zkontrolovat konkrétní camos zbraně vlevo a všechny ty, které jste již odemkli napravo.

Chcete -li odemknout zlatý camo, musíte nejprve odemknout všechny čtyři základny Camos, kterou si vybrala zbraň, kterou jste vybrali. Jakmile to bude hotovo, odemknete výzvu specifickou pro zlaté camo.

Například, zlatý camo M4 vás žádá, abyste získali tři zabití, aniž byste umřeli desetkrát – zabíjení stejného hráče znovu a znovu se počítá, pokud nezemřete.

Tipy pro vyplnění zlatých výzev Camo v Modern Warfare 2

Můžete zvýšit požadovanou zbraň a dokončit její výzvy v podstatě v každém dostupném online režimu (to také zahrnuje kooperační mise). Zabíjení skutečných hráčů i robotů se počítá pokud dostanete zabití ve způsobu, jakým je to žádáno v výzvě.

I když můžete hrát cokoli, co chcete, vyrovnávání zbraně blízko její maximální úrovně a dokončení každé výzvy může nějakou dobu trvat v závislosti na vaší dovednosti a štěstí.

Jedním z částečných řešení tohoto problému je použití žetonů dvojité zbraně XP, které budou duplikovat všechny zkušenosti, které vyhrajete v určitém čase. O těchto žetonech a o tom, jak je získat do našeho průvodce Double XP.

Dalším užitečným tipem je hrát online režimy, které nemají cíle kromě porážky nepřátel. Například zdarma, týmový Deathmatch a Kill. Zde se soustředíte na pouhé zabíjení vojáků, které obou doprovázejí vaši zbraň a umožní vám dokončit výzvy.

The Nejjednodušší režim pro více hráčů pro odblokování jakéhokoli zlatého camo je však invaze. V tomto režimu bojujete proti armádě hráčů v reálném životě a nepřátelských robotů. Roboti se obvykle snadněji poráží a nejsou pro vás tak nebezpeční. Hrajte zde několik zápasů a odemknete požadovaný zlatý camo co nejrychlejším možným způsobem.

Vysvětlení dalšího dokončeného Camos, včetně platiny, polyatomiky a Orion

Jak již bylo zmíněno, Gold Camo je prvním dokončeným camo, kterou můžete odemknout jakoukoli zbraní. To znamená, že existují i ​​další tři speciální camos, které můžete také získat: platina, polyatomická a Orion.

Chcete -li odemknout některý z těchto dalších camos, musíte dokončit určitý počet výzev s předchozím camo. Například, abyste odemkli M4 Platinum Camo, musíte při nošení zlaté camo dokončit jeho výzvy.

Opakujte to s každým dokončeným camo a odemknete všechny camos dostupné pro zbraň, kterou používáte v moderní válce 2.

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Aktivision následovat
 • Call of Duty: Modern Warfare II (2022)
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit další 3

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.