MW2 Max Rank: Co je to a jak dosáhnout, MW2 Season 2 Level Cap: Co to je?

Čepice úrovně 2 mw2: Co to je

“V tomto bodě se jedná. Neuvěřitelné, “řekl jeden. “Pamatujte, kdy byste si mohli koupit MW2 a rozdrtit cestu na 10. prestiž se svými přáteli od 1. dne a nebýt odkapáván prestižní úrovně všech věcí.”?”Další fanoušek si vzpomněl.”.

MW2 Max Rank: Co je to a jak dosáhnout

MW2 Max Rank: Co je to a jak dosáhnout

Napsal Daniel Hollis

Zveřejněno 16. února 2023 10:59

  • Pokud chcete z vaší hry vytěžit maximum, máme také nejlepší nastavení PC pro MW2.

Jaká je maximální hodnost v MW2?

Za to, že to je, maximální hodnost, do které se můžete dostat Modern Warfare 2 je úroveň 55. I když to nemusí znít zvlášť vysoko, čím dále dosáhnete řad, tím déle bude trvat, než zasáhnete maximální hodnost. I když existuje celá řada způsobů, jak tento proces urychlit, pokud se chcete rychle projít.

Existuje celá řada způsobů, jak se rychle vyrovnat Call of Duty: Modern Warfare 2, včetně následujícího:

  • Získejte zabití a headshots v zápasech pro více hráčů.
  • Úplné denní výzvy.
  • Úplné kariérní výzvy.
  • Úplné bonusové výzvy.

Tento proces můžete urychlit dvojitými tokeny XP nebo se účastnit dvojitých víkendů XP, které se budou konat pravidelně během vydání hry. Ty jsou sděleny prostřednictvím oficiálního Volání povinnosti, Activision a Infinity Ward sociální média kanály.

Zatímco 55 stojí jako maximální hodnost, je to jen začátek kvůli prestižní funkci, která byla standardem ve hrách Call of Duty po desetiletí.

Můžete prestiž v MW2?

Můžete prestiž MW2, a zdá se, že každá sezóna přidá nové úrovně prestiže a pokaždé zvýší maximum. S sezónou 1 by hráči mohli dosáhnout Prestige 5, jakmile dosáhnou pozice 250, ale s poslední sezónou, která klesla 15. února, mohou hráči nyní dosáhnout Prestige 9 tím, že se dostanou na 400.

Zde jsou všechny úrovně prestiže a jejich maximální řady:

S posledními pár Volání povinnosti Položky, více prestižních řad, byly přidány, protože se představí více sezón. To bude stejný případ s Modern Warfare 2, Nezapomeňte tedy na tyto řady připravit, kdykoli se spustí příští sezóna.

Hledáte mapu oblíbeného fanouška? Tady je místo, kde najít rzi v MW2.

Čepice úrovně 2 mw2: Co to je?

Čepice úrovně MW2 Season 2: Co to je?

Napsal Joshua Boyles

Zveřejněno 14. března 2023 15:00

  • Jaká je nejlepší puška MW2 Assault? Myslíme si, že máme odpověď.

Předchozí čepice úrovně MW2

Původní čepice úrovně Modern Warfare 2 byla úroveň 55. Toto je maximální úroveň, kterou by hráči mohli dosáhnout od 28. října do 16. listopadu. Když se hráči vyrovnali až na úroveň 55, mohli neustále odemknout nové zbraně, výhody a skóre.

Jakmile hráči dosáhnou úrovně 55, budou stále schopni pokračovat v vydělávání XP a vyrovnat své zbraně. Mohli by však postupovat podle svého účtu. To je proto, že Modern Warfare 2 Nedovolil vám v té době prestiž svůj účet.

  • Chcete vědět, jaké jsou nejlepší odstřelovací pušky v MW2? Zjistěte zde.

Čepice úrovně MW2: Sezóna 2

Nyní však, když bylo pro MW2 propuštěno několik bitevních průchodů, čepice úrovně je mnohem vyšší. Nyní můžete na úrovni až do Úroveň 450, I když to bude trvat nějaké vážné broušení, aby se stáhl.

Pokud se snažíte dosáhnout úrovně čepice MW2, Nezapomeňte dokončit tolik denních a týdenních misí, kolik můžete. To vás odmění bonusy XP, abyste zvýšili vaši hodnost.

Kromě toho se nezapomeňte dávat pozor na dvakrát XP víkendy. Tady je, když je další.

Pokud stále bojujete, dejte si průvodce „Jak se rychle vyrovnat v MW2“.

Pro moderní průvodce válečných 2, pokračujte ve čtení GGRECON.

Modern Warfare 2 hráči Bash „Clueless“ Devs přes sezónu dva úrovně Cap

Modern Warfare 2 znaky na mapě hraničních přechodů Santa Sena

Aktivita

Taktická kamera Modern Warfare 2 je ideální pro jednání s táborníky.

Modern Warfare 2 hráči znovu zasáhli na devs a bashovali je jako „bezradní“ během sezóny dva úrovně Cap.

Druhá sezóna Modern Warfare 2 je téměř na nás, s spoustou nového obsahu pro hráče hned za rohem.

Druhá sezóna uvidí nové mapy, včetně Valderas Museum-poprvé vystupovalo ve beta hry-a vydání klasické kupole fanoušků z MW3.

Komunita však měla problém se zvýšením čepice úrovně pro více hráčů, přičemž hráči zabili vývojáře před vydáním sezóny dva.

Článek pokračuje po reklamě

Hráči MW2 Bash Season Two Level Cap

Zatímco bylo zpočátku oznámeno, že maximální úroveň se zvýší na 500, devs se ustoupili k jeho omezení na 450 místo toho.

Článek pokračuje po reklamě

Komunita od té doby ukázala své frustrace, zasáhla na Infinity Ward a v vláknu Reddit z 11. února z 11. února je „bezradné“.

Zaregistrujte se do Dexerto zdarma a přijímejte
Méně reklam | Tmavý režim | Nabídky v hraní, televizi a filmech a technice

“90% lobby bude po měsíci opět maximální hodností,” napsal fanoušek. „Denní výzvy budou opět zbytečné. Toto studio nemá ponětí.“

Článek pokračuje po reklamě

“Nemají žádné ponětí, že jim to prostě nestará,” dodal další.

“V tomto bodě se jedná. Neuvěřitelné, “řekl jeden. “Pamatujte, kdy byste si mohli koupit MW2 a rozdrtit cestu na 10. prestiž se svými přáteli od 1. dne a nebýt odkapáván prestižní úrovně všech věcí.”?”Další fanoušek si vzpomněl.”.

Článek pokračuje po reklamě

Někteří fanoušci dokonce věří, že se devs úmyslně snaží zabít humbuk pro sérii. “Doslova se musí úmyslně snažit zabít jakýkoli humbuk pro tresku, správně.”?“

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Druhá sezóna byla nastavena na život 1. února, než byla tlačena zpět do 15. února. Je pravděpodobné, že dvě sezóna znovu načtená uvidí další uvolněné úrovně, ale musíme jen počkat a uvidíme.