Na 2.0: Rainbow Six Siege se umísťuje na 2.0: Změny MMR, nový Emerald Rank a další, jak Rainbow Six Siege Rank a MMR systém funguje | Windows Central

Jak funguje Rainbow Six Siege Rank a MMR systém

Emerald bude také sdílet pět divizí stejně jako ostatní řady ze solárního nájezdu. Ubisoft již dříve změnil pořadí mnohokrát, aby se zajistilo, že rozdíl mezi hráči je odpovídajícím způsobem spravován.

Rainbow Six Siege se umístila na 2.0: změny MMR, nová smaragdová hodnost a další

Rainbow Six Siege přinese obrovské změny konkurenční hře pro taktickou střelci. Operace Solar Raid bude nastavena do příjezdu 6. prosince 2022, s různými změnami, které vylepšují některé důležité aspekty titulu. Nadcházející rozšíření také přidá novou mapu do bazénu spolu s kolumbijským operátorem.

Ubisoft se rozhodl změnit hodnocený herní režim, protože Operation Solar Raid zcela přepracovává konkurenční hru se zavedením na 2.0. Vývojáři se snaží, aby byl systém pro hráče spravedlivější. Tento článek poskytne všechny informace, které je třeba vědět před zahájením fronty Rank v Rainbow Six Siege Operation Solar Raid

Pořadí divize v Rainbow Six Siege Operation Solar Raid

Jednou z největších změn v hodnocené frontě je odstranění MMR. O samotné postoji již nebude rozhodnut hráčským MMR. Místo toho se rozhodne o tom, kolik pozic vyhraje nebo prohraje po zápase.

Každá hodnost bude nyní mít pět divizí a každá vyžaduje, aby se 100 bodů postoupilo na další. Kromě toho se MMR rozdělí od hodnosti. Protože MMR již nebude určovat hodnost hráče, určí, jak rychle se jeden řadí.

Jaký bude systém dovedností v hodnoceném režimu?

Dovednost bude skrytou hodnotou pro každý seznam skladeb, který bude přenášen s každou sezónou. S tím nebude existovat žádné další zápasy pro umístění her, protože hodnocení dovedností se neresetuje, když to udělá hodnost.

Ubisoft se také rozhodl odstranit omezení MMR v Rainbow Six Siege. To znamená, že se hráči mohou párty s přáteli, aniž by se bojí disparitu hodnosti. Je to kvůli novému algoritmu, který se přizpůsobí dohazování bez ohledu na změnu dovedností mezi hráči.

Systém nastavení a resetování MMR nyní ovlivní hodnotné body. Což znamená, že body budou odečteny nebo přidány na základě důsledků zápasu s podvodníkem v něm. Podobně resetování Rank také ovlivní řadové body hráče.

Nová Emerald Rank

Mezi platinu a diamantem bude přidáno zbrusu nové hodnosti s názvem Emerald. Důvodem je většinou kvůli rozdílu mezi oběma řadami. Bude to držet hráče s úrovní dovedností, kteří jsou nad platinou, ale snaží se dosáhnout diamantu kvůli lobby.

Emerald bude také sdílet pět divizí stejně jako ostatní řady ze solárního nájezdu. Ubisoft již dříve změnil pořadí mnohokrát, aby se zajistilo, že rozdíl mezi hráči je odpovídajícím způsobem spravován.

Hodnocené odměny

Raid Siege Operace Raid Slunce Slunce Slunce zavádí odměny za rozdělení řad. Hráči dostanou jednu za každou divizi, kterou stoupá po celou sezónu.

Tyto odměny však lze získat na konci každé sezóny. To znamená, že hráči budou mít šanci vylézt na řady, aby získali maximální odměny. Dříve by se člověk dostal pouze na kouzlo zbraně, aby vyšplhal na hodnost. Neexistovaly žádné další odměny za horolezecké divize. Tento systém může povzbudit hráče, aby hráli konkurencestněji.

Jak funguje Rainbow Six Siege Rank a MMR systém

Jak Rainbow Six Siege’s Rank System určuje vaši dovednost – a proč vám to může přínosem.

Duhový šest obléhání rok 4

Rainbow Six Siege Year 4 (Image Credit: Ubisoft)

Od vzrušující taktiky po konkurenceschopné režimy, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege se daří, protože vlajková loď pro více hráčů Ubisoft pro více hráčů. Pokračování bezplatných aktualizací podporuje vášnivý následování, s hodnocenou hrou vyvrcholením nejlepšího střelce a rostoucí řady, aby dokázal vaši dovednost. Ať už je nováček nebo ostřílený veterán obléhání, zabalili jsme vše, co potřebujete k vrcholu žebříčku.

Ubisoft představil nový systém sjednoceného MMR s uvolněním operace Opewer Steel Wave. Revidovaný systém MMR klesá regionální řady, s zisky a ztráty MMR se nyní odrážejí po celém světě.

Porušení a jasné

Rainbow Six Siege Tom Clancy’s Rainbow

Návykově náročná akce taktického střelce

Hit Hit Shooter Ubisoft je teplejší než kdy jindy, vychvalování napjaté taktické hry a pravidelné aktualizace zdarma. Rainbow Six, která se napájí do roku 2020 s miliony hráčů.

Jak fungují Rainbow Six a MMR?

Rainbow Six Siege přiřazuje hráčům odstupňované hodnosti, když soutěží ve svém seznamu skladeb pro více hráčů, určený prostřednictvím systému hodnocení založený na dovednostech. S využitím pokročilého algoritmu hra sestavuje vaše výhry a ztráty v seznamu skladeb, přiřadí úroveň numerické dovednosti, dabovala vaše hodnocení dohazování (MMR). Váš MMR přímo koreluje s hodností a překlenuje bronz.

Technologie společnosti Microsoft Trueskill leží v srdci hodnocení Rainbow Six Siege, faktoringové průměrné dovednosti hráče a nejistoty, se zlepšenou přesností, tím více hrajete. Pomáhá určit vaši hodnotu MMR, která přímo určuje vaši hodnost prostřednictvím pevně zakódovaných numerických milníků.

Aby se hráči získali v hodnocení v Rainbow Six Siege. Výkon během těchto počátečních zápasů určuje vaši úroveň, s dalšími výkyvy, když dokončíte více her. Každá sezóna SIEGE Rainbow Six však přináší resetování „tvrdého“ hodnosti, což má za následek maximálně tři měsíce mezi každou plnou otíráním.

Nejnovější změna přichází s operační ocelovou vlnou a přesune se do globálního systému MMR. Rainbow Six Siege dříve ošetřený řadami na základě regionu, což umožňuje více pozic na jednom profilu. Nejnovější sezónní obnovení přináší nový „sjednocený“ backend, kde se postupu MMR odráží ve všech oblastech serveru. Stěhování země nebo hraní s mezinárodními přáteli již nerozděluje vaši hodnost, navržená tak, aby zabránila zneužívání MMR. Například po dokončení zápasů o umístění pro váš region přechod do alternativních regionů přinese vaši dříve vydělanou hodnost.

Co mění moje hodnost v duhovém šesti obléhání?

MMR a vaše výsledná hodnost se počítá výhradně výhrami a ztrátami. Taktický střelec společnosti Ubisoft podporuje týmové hry napříč svými pěti versus pěti režimy a zmírňuje dopad osobních statistik. Poměr zabijáka k smrti, skóre zápasu a hraní na okamžik nemá vliv na vaši hodnost.

Mějte na paměti, že přiřazené řady jsou relativní a určoval výkon proti ostatním hráčům v zápase. Celkový účinek na MRR fluktuuje na základě zapojených hráčů a celkové dovednosti odpůrců. Ztráta hry pro hráče na vysoké úrovni má snížený dopad na MRR, proti ztrátě hráčů pod vámi.

Zvyšuje MMR:

 • Zápas vyhrajte
 • Podvodník identifikovaný při ztrátě zápasu

Snižuje MMR:

 • Ztráta zápasu
 • Odejít brzo
 • Nečinnost kopala
 • Hlasování
 • Podvodník identifikovaný ve vítězném zápase

Opouštění zápasů předčasně ovlivní vaše MMR a hodnost. Ukončení poloviny hry, volnoběh, dokud nebude načasován, nebo se kopí všechny počítání jako ztrátu, i když váš tým vyhraje vpřed. Jedinou výjimkou jsou havárie serveru a útoky DDOS, které Ubisoft nyní vymaže z hodnocení záznamů, pokud je to detekováno.

MMR může také kolísat mimo zápasy, v důsledku zvýšeného úsilí proti cheatům. Jakmile Ubisoft zakáže hráče za podvádění v Rainbow Six Siege, vliv na řady hráčů je negován. MMR lze přidat a odstranit na základě výsledku dopadových zápasů.

Seznam řad Rainbow Six Siege a požadavků MMR

Rainbow Six Siege má v roce 2019 23 individuálních řad v sedmi závodech, naposledy se rozšířilo přes úroveň šampionů s operací Ember Rise. Hra přijímá systém s tématem prvku, přičemž každá hodnost přiřadila prahovou hodnotu MMR a nastínila průhlednou cestu progresi.

Hra na základní úrovni se otevírá s měděnou hodností, následuje bronz, stříbro, zlato a platina, z nich. Diamond představuje elitu Rainbow Six, zatímco šampióni mají přední světový talent nad 5 000 MMR, s minimálně 100 zápasů. Šampióni se rozlišují s čísly osobních hodností pro top 9 999, což korunuje nejvyšší výdělek MMR Global Number One.

Níže je zaokrouhleno řady šesti obléhání Rainbow a jejich přidružených milníků MMR.

 • Copper V (1 100)
 • Měď IV (1 200)
 • Měď III (1 300)
 • Měď II (1 400)
 • Měď I (1 500)
 • Bronze V (1600)
 • Bronze IV (1 700)
 • Bronze III (1 800)
 • Bronze II (1 900)
 • Bronze I (2 000)
 • Silver V (2 100)
 • Silver IV (2 200)
 • Silver III (2 300)
 • Silver II (2 400)
 • Silver I (2 500)
 • Gold III (2 600)
 • Gold II (2 800)
 • Gold I (3 000)
 • Platinum III (3 200)
 • Platinum II (3 600)
 • Platina I (4 000)
 • Diamond (4 400)
 • Šampioni (5 000+)

Budoucí změny v pořadových závodech se budou odrážet výše, jakmile bude žít pro všechny.

Co je přizpůsobení hodnosti MMR?

Trávit čas v scéně Rainbow Six Siege’s Ranked a setkáte se s MMR Rollback, jedním z nejnovějších opatření k zákroku s podvodníky. Uprostřed zvýšeného úsilí čelit vzestupu hackování a posílení mimo jiné ve hře, systém se chystá zmírnit účinek podvádění napříč hodnocenou hrou.

MMR se vrací zpět, když Ubisoft identifikuje a zakazuje podvodníky, což je stále pravidelnější událost, protože popularita stoupá. Systém zpětně upravuje úpravy MMR pro hráče v postižených zápasech, což v podstatě vymazává postižené statistiky z aktuální sezóny.

Stav zápasu je otřen bez ohledu na konečný výsledek, a také zruší MMR získaný z vítězství, pokud byl podvodník přítomen v obou týmech. Ačkoli Ubisoft experimentoval s úspornými zápasy, kde se podvodníci ztratili, zjistila významnou nerovnováhu v celkové distribuci MMR. Přestože občas frustruje, ukazuje to pokračující úsilí o udržení fair play.

Co je MMR Rank Lock?

Ember Rise se také rozhodl dosáhnout přesnějších řad a přinést nejnovější zpětné vazby proti posilování. S rozsahem dovedností napříč systémem hodnocení by mohly ve frontě vyrovnat vyrovnávání dohazování, což umožňuje hráčům jakékoli mezery v dovednostech na večírku. Funkce je první snaha bojovat proti tomuto dopadu a omezující hráče na skupiny s podobně kvalifikovanými spojenci.

MMR Lock brání hráčům v hraní na hodnocení, když dále než 1 000 MMR od sebe, což obecně koreluje se čtyřmi až deseti řadami. Pomáhá těmto rozdílům vyhnout se, ale nabízí určitou flexibilitu, aby udržovala přátele. Pro ty, kteří pravidelně hrají se stejným týmem, by všechny měly spadnout do kompatibilních konzolů MMR. Jako první sezóna s zámkem MMR je širší dopad ještě vidět.

Rok 5 je tady

Rainbow Six Siege odstartovala svou nejnovější operační ocelovou vlnu, včetně nové sestavy hodnocených úprav. S rokem 5 Sezóna 3 naplánovaná na následující měsíce se v září očekává další formální reset.