Na jakých platformách je únik z Tarkovu k dispozici?, Jaký je dostupný útěk z Tarkovských platforem?

Jaký je dostupný útěk z Tarkovských platforem

Escape z Tarkov Arena je nová spinoff hra, která má vzít Tarkov Gameplay a dát jí tradičnější multiplayer FPS. Tento titul bude také k dispozici pouze pro PC Windows při spuštění, takže tam není žádná konzole doufá. Pokud chcete hrát Hit Střelce BattleState Games nebo jeho spinoff, musíte být na PC.

Na jakých platformách je únik z Tarkovu k dispozici?

Escape z Tarkova se od jejího vydání získává rozšířenou popularitu.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jaké platformy uniknou z Tarkov, je k dispozici.

Escape z Tarkov je hardcore střelce, který si získal popularitu od svého vydání v srpnu 2016. Hra je zasazena do smyšleného, ​​válkově zničeného, ​​Norvinského regionu. Hra zahrnuje mnoho komplikovaných mechaniků včetně správy zdrojů, realistických modů zbraní a kompletních misí, získávání kořistí a zabíjení po cestě. Hra je stále ve verzi beta a je neustále aktualizována, aby přidávala nová místa, nové úkoly a další. Podívejme se na platformy, na kterých je k dispozici únik z Tarkovu.

Útěk z Tarkovských platforem

Escape z Tarkov je v současné době k dispozici pouze pro hraní na PC. Potřebuje pro spuštění operační systém Windows. Zatímco dychtiví fanoušci upravili hru, aby běželi na jiných systémech, jako jsou MacOS, v těchto operačních systémech neexistuje žádná oficiální podpora hry. Hru lze zakoupit a přístup pouze prostřednictvím webových stránek a herního klienta pro vývojáře Battlestate Games. K dispozici jsou různé verze hry s exkluzivními odměnami s každou verzí.

Je útěk z Tarkov k dispozici na páře?

Hra v současné době není k dispozici na Steam nebo na jiných PC platformách, jako je Epic Games Store. Hra musí být stažena prostřednictvím svého vlastního spouštěče. Kliknutím přejděte na jejich webové stránky a zaregistrujte se/ přihlaste s účtem. Jakmile si vytvoříte účet a zakoupíte hru, přejděte na stránku profilu a klikněte na tlačítko „Nainstalovat“ umístěné v dolní části stránky.

Hry vývojáře hry Battlestate v minulosti uvedly, že mají plány na to, aby se nakonec dostaly do páry. V rozhovoru s v roce 2016 bývalý programátor společnosti Battlestate Games Pavel Dyatlov uvedl, že mají v plánu zahájit hru na Steam, “Nejprve vydáme hru na naší platformě a poté spustíme na Steam, to je plán.„Ve stejném rozhovoru Dyatlov také zmínil, že má v plánu přivést hru na konzole.

To bylo znovu potvrzeno, Battlestate Games Coo Nikita Buyanov v rozhovoru s . Buyanov řekl, že hra bude podporovat Modding po jejím vydání na Steam. Battlestate by “poskytovat aktiva a pokyny pro vytváření derivátových prací; Pokud jsou pozorovány všechny požadavky, vyčistíme tyto výtvory pro přidání hry, ale to je o tom. Protože se jedná o online hru, nemůžeme dovolit zcela nekontrolovaný moding.“

Unikne z Tarkova přijde na konzole?

Vývojář hry řekl, že mají zájem o útěk z Tarkova na konzole. Neexistuje však žádná definitivní časová osa.

Útěk z Tarkov Arena Platform

je nová spinoff hra zasazená do Tarkovského vesmíru, která vezme stávající hru a upravuje ji na tradiční zážitek z FPS pro více hráčů. Stejně jako základní hra bude aréna také k dispozici pouze ve Windows PCs při spuštění. Stále není jasné, zda má Battlestate v plánu přivést spin-off na konzole.

Jaký je dostupný útěk z Tarkovských platforem?

Escape z Tarkov je divoce populární střelec extrakce, ale co je to vše útěk z Tarkovských platforem, na kterých můžete hrát?

Escape from Tarkov je střelec z první osoby zasazený do město ruského s adjacent po boku s názvem Tarkov. Hrajete jako soukromí vojenští dodavatelé, kteří se snaží uniknout z města, vstupovat do nájezdů, abyste soutěžili o mise, kořist a zabíjení. Je to neuvěřitelně hloubková hra s realistickou úpravou zbraní, sledováním zdrojů a dalšími. Pokud máte zájem to vyzkoušet, jaké jsou způsoby, jak hrát útěk z Tarkova na různých platformách?

Útěk z Tarkovských platforem

Udržujme to jednoduché, útěk z Tarkov je v současné době k dispozici pouze pro přehrávání PC s běžícími Windows. Ano, je možné jej nastavit na jiných systémech, jako jsou Mac nebo Ubuntu teoreticky, ale není to oficiálně podporováno. Escape z Tarkov není k dispozici v obvyklých online maloobchodních prostorech, jako je Steam nebo Epic Games Store. Místo toho je hra zakoupena prostřednictvím oficiálního úniku z Tarkov Battlestate Games z Tarkovského webu. Existují tři různé verze hry ke koupi, s rostoucími odměnami ve hře s každou novou úrovní ceny.

Útěk z Tarkov Arena Platform

Escape z Tarkov Arena je nová spinoff hra, která má vzít Tarkov Gameplay a dát jí tradičnější multiplayer FPS. Tento titul bude také k dispozici pouze pro PC Windows při spuštění, takže tam není žádná konzole doufá. Pokud chcete hrát Hit Střelce BattleState Games nebo jeho spinoff, musíte být na PC.

Unikne z Trakova přijde na konzole?

Escape od Tarkovaho vývojáře již řekl, že má zájem pokusit se publikovat Tarkov na konzole. Dříve se říká, že pracuje na verzích konzoly hry, a nedávno se tento závazek obnovil a řekl, že je to stále priorita. Pokud chcete všechny podrobnosti o útěku z Tarkova na konzole, podívejte se na náš článek na toto téma.