Nadcházející PC hry 2023 a dále | PCGamesn, jaké hry hrají na PC – metacritic

Jaké hry hrají na PC

Д дошли до конца вашего списка на сегодня. Если хочется.

Nadcházející PC hry 2023 a dále

Všechny nadcházející PC hry, které stojí za to, aby se nadchly, od dlouho očekávaného Alan Wake 2, po Cities Skylines 2, GTA6, MW3 a dokonce i několik, které nejsou pokračováním.

Alan Wake z Alan Wake 2 a kapitána Price z Modern Warfare 3, dvě z nejlepších nadcházejících her v roce 2023

Publikováno: 18. září 2023

Jaké jsou nejlepší nadcházející hry v letošním roce? Pokud jste něco jako my, máte čas, který je již natažený a snaží se hrát všechny skvělé hry právě teď … ale brzy se nezpomaluje. Naděje, očekávání, agónie a nadšení (plus vyčerpání) – Je to nekonečný cyklus emocí, kterými procházíme během ročního rozvrhu vydání PC.

Rok v roce, rok, hry se vyrábějí v tak různých stupních kvality, že ani jeden z nich není určen k určitému úspěchu. Některé z nejlepších PC her všech dob jsou vydávány spolu s naprostými katastrofami, série se rodí, zatímco jiné se zmenšují a občas hra skutečně splňuje naše očekávání. Níže najdete všechny Nadcházející PC hry Měli byste si udržet svůj radar a je to velmi rozmanité. Jsou tu hororové hry, závodní hry, příběhové hry, pokračování pro dvě nejoblíbenější FPS hry všech dob a všechna jejich očekávaná data vydání.

Zde jsou všechny nejlepší nadcházející PC hry pro 2023 a dále:

 • Assassin’s Creed: Mirage
 • Forza Motorsport
 • Celková válka: faraon
 • Lords of the Fallen
 • Cities Skylines 2
 • Alan Wake 2
 • Fotbalový manažer 2024
 • Jako drak Gaiden
 • Call of Duty: Modern Warfare 3
 • Avatar: Frontiers of Pandora
 • House Flipper 2
 • Stalker 2
 • Homeworld 3
 • Život
 • Vlk mezi námi 2
 • Lebka a kosti
 • Suicide Squad: Zabijte Justice League
 • Vampire The Masquerade: Bloodlines 2
 • Otevřený
 • Grand Theft Auto 6
 • Silent Hill 2
 • Xdefiant
 • Vnější světy 2
 • Starší svitky 6
 • Strašidelný čokoláda

Thumbnail YouTube

Assassin’s Creed: Mirage

Zdá se, že Assassin’s Creed: Mirage bude mít prospěch z menšího, více obsaženého světa než předchozích AC her, snad opačným způsobem autonomie hráče Starfield. Místo toho nebo více lineární příběhové hry vklouznete do bot Basima Ibna Isbhaqa, se kterými jsme se poprvé setkali v Assassin’s Creed Valhalla. Pouze Mirage je stanovena asi 20 let před Valhallou a Mirage je původním příběhem této mladé zasažené ulice.

 • Assassin’s Creed Mirage Datum vydání: Čtvrtek 5. října 2023

Thumbnail YouTube

Forza Motorsport

Forza Motorsport, nebo Forza Motorsport 8, je restartem první hry legendárních závodních série, čímž se Forzaův původ aktuální pomocí pomocí nových technologií a grafiky vyššího rozlišení grafiky. Chci říct, jen se podívej na to, jak slavný Maple Valley vypadá ve videu výše. Maple Valley není jedinou klasickou skladbou, která se vrátí pro Forza Motorsport, protože jiné kurzy z celé série jsou přepracovány pro 13. hru Forza.

 • Forza Motorsport 8 Datum vydání: Úterý 10. října 2023

Thumbnail YouTube

Celková válka: faraon

Historické strategie zůstávají stejně populární jako vždy a vzrušení směřuje k uvolnění totální války: faraoh zády. Jsme mezi těmi, kteří se těšíme na úplné vydání nejnovější hry Total War a vy můžete zjistit naše rané myšlenky v našem náhledu Total War Pharaon. Pokud jste v sérii Total War, Pharaoh by mohl být skvělým místem, kde se můžete začít, protože je to dosud nejstarší hra na základě svého nastavení, cesta zpět v roce 1200 př.nl.

 • Datum vydání Páraona Total War: Středa 11. října 2023

Thumbnail YouTube

Lords of the Fallen

Druh restartu lorda Fallen (2014), druh pánů Fallen 2, ocitnete se doma v Axiom a Umbral, ať už jste hráli originál nebo ne. Přibližně pětkrát větší než originál z roku 2014, je tu spousta prozkoumat, včetně země živé i země mrtvých. I když máte schopnost procházet mezi těmito dvěma v této intenzivní duši, buďte opatrní, abyste v Umbralu nestrávili příliš mnoho času, země mrtvých…

 • Lords of the Fallen Datum vydání: pátek 13. října 2023

Thumbnail YouTube

Cities Skylines 2

Hra na budování epické měst je zpět a větší než kdy jindy s neuvěřitelným množstvím realistických herních prvků. Nová, realističtější ekonomika měst Skylines 2, vypočítáte svou daň ve smyslu reálného světa, chování nových občanů a dokonce i měst Skylines 2 hodiny špičky, což je tok provozu složitější a pohlcující městy 2 zvuky zahrnují dynamický hluk pro chodce a dopravu, hluk pro chodce a dopravu zahrnují hluk pro chodce a dopravu , a dokonce i zvuky zvířat. Pokud jsou vaše věci na správu, nejsou mnohem podrobnější než tohle.

 • CITIES SKYLINES 2 Datum vydání: Úterý 24. října 2023

Thumbnail YouTube

Alan Wake 2

Ocitáme se zpět na temném místě po desetiletí poprvé, stejně jako Alan Wake sám, protože tam byl uvězněn celou dobu. To znamená, že Alan Wake 2 je přímým pokračováním událostí Alan Wake, co je, dobře, myslím, že to, co se tam stalo posledních 12 let, nebylo natolik zajímavé, aby se z toho vydala hra. Co se však stane dál – budete muset hrát, abyste to zjistili.

 • Datum vydání Alan Wake 2: Pátek 27. října 2023

Thumbnail YouTube

Fotbalový manažer 2024

Fotbalový manažer je opět zpět, jak jsme se očekávali od Footie juggernaut. Na rozdíl od druhého ročního fotbalového zápasu tentokrát zaujmete pozici v zákulisí a sestavujete nejlepší skupinu nákupem up-and-comers a převodem chlápků. Samozřejmě musíte vyhrát zápasy, abyste to také mohli vytáhnout.

 • Fotbalový manažer 2024 Datum vydání: pondělí 6. listopadu 2023

Thumbnail YouTube

Jako drak Gaiden

Stejně jako drak Gaiden: Muž, který nemá jméno, je návrat do her Yakuza starých, veteránů série, s potěšením slyšet. Přestávkou od nového protagonisty Ichibana jsme zpět do bot staré věrné Kazuma Kiryu ve hře mezi Yakuza: jako drak a další hra v seriálu, nekonečné bohatství. A co víc, pokud si koupíte muže, který nemá jméno, obdržíte také demo pro nekonečné bohatství,.

 • Jako datum vydání Dragon Gaiden: Čtvrtek 9. listopadu 2023

Thumbnail YouTube

Call of Duty: Modern Warfare 3

Další matoucí pokračování v našem seznamu, Call of Duty: Modern Warfare 3 se zvedne přímo tam, kde jsme skončili moderní válku 222, a tak pokračuje ve zbrusu nové sérii, která je podobná, ale nikoli přímý remake, první moderní válčení série. V dalším podivném zvratu tato hra vidí návrat Makarova, hlavního antagonisty z první moderní Warfare 2, který byl považován za mrtvý a zatím chybí od série restartu. Doufejme, že jste stále se mnou, protože to určitě stojí za to, kam příběh jde dál v jedné z nejlepších moderních válečných her všech dob.

 • Call of Duty Modern Warfare 3 Datum vydání: Pátek 10. listopadu 2023

Thumbnail YouTube

Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar Ubisoft: Frontiers of Pandora je perfektní kombinací známé filmové série a zcela nového prostředí, západní hranice. Hra FPS převážně, hranice Pandora využívá přírodu a průzkum jako své hlavní nástroje pro úspěch v partyzánské válce. Když zkoumáme v našem plném průvodci avatarské hranice Pandora, „Pandora je živé, dýchací místo… z džungle, která reaguje na vaši přítomnost na dynamický povětrnostní systém,“ přináší nejlepší aspekty filmů do pohlcující videohry.

 • Avatar Frontiers of Pandora Datum vydání: Čtvrtek 7. prosince 2023

Thumbnail YouTube

House Flipper 2

Většina her na tomto seznamu právě teď jsou hluboké, složité příběhové hry a RPG s emocionálními příběhy. Zde je House Flipper 2 na záchranu, pokud jste po něčem trochu víc … uklidňující. V návaznosti na úspěch House Flipper, jedné z nejúspěšnějších relaxačních her posledních let, House Flipper 2 není tak stresující jako převrácení domu v reálném životě, když sedíte, vypněte, střevní místnosti, ničí zdi a Ozdobte interiéry v této metodické a terapeutické hře.

 • House Flipper 2 Datum vydání: Čtvrtek 14. prosince 2023

Thumbnail YouTube

Stalker 2

Téměř dvě desetiletí od vydání S.T.A.L.K.E.R, hororové pokračování je konečně na cestě. Dobře, očekávali jsme vydání v prosinci 2023, a to bylo nyní posunuto zpět na „Q1 2024“, ale při pohledu na přívěsy a hrdou diskusi o oficiálním webu o používání mo-kapitoly a fotogrametrické techniky to vypadá jako Stalker 2 by mělo stát za čekání. Další podrobnosti se podívejte na náš průvodce datem vydání Stalker 2.

 • Stalker 2 Datum vydání: Q1 2024

Thumbnail YouTube

Homeworld 3

Homeworld, milovaná řada strategických her v reálném čase, získává dlouho očekávanou třetí instalaci. Homeworld 2 byl propuštěn téměř před 18 lety, ale v posledních letech pozitivní přijetí do remasterované sbírky HomeWorld a prequel Homeworld: Deserts of Kharak povzbudila vydavatelské převodovky a vývojář Blackbird Interactive pracovat na oficiálním pokračování. Očekávejte více drobných lodí elegantně, jak se procházejí rozlehlostí prostoru a „zbraňový systém ve stylu balistického stylu podobného HomeWorld 1“.

 • HomeWorld 3 Datum vydání: únor 2024

Thumbnail YouTube

Život

Dokonce i s další hrou Sims, Project Rene, ve výrobě, jsme nemohli být více nadšeni vydáním SIMS-like Life You. Neuvěřitelně podobné The Sims, ale zdánlivě více podrobněji s více možnostmi přizpůsobení, život by mohl být skutečným soupeřem pro jakýkoli projekt Rene se stává. Je také vyvinut společností Paradox Tectonic, jehož mateřský vydavatel Paradox Interactive také publikoval Cities Skylines, takže simulační hra je již v dobré společnosti.

 • Život od vás datum vydání: Úterý 5. března 2024

Thumbnail YouTube

Vlk mezi námi 2

Jedním z více překvapivějších aktualizací z her Games Awards 2019 byl návrat vlčího mezi námi 2. Můžete očekávat stejnou volbu a následky narativní zkušenosti předchozích her Telltale. Zatímco původní přívěs se s jistotou chlubil datem vydání 2023, neočekávejte vlk mezi námi 2 v dohledné době, protože vývojář LCG Entertainment stiskl tlačítko Reseset.

Thumbnail YouTube

Lebka a kosti

Černá vlajka a pro čest setkání pro PVP Sailing, Piracy a Cannon-Firling in Skull and Bones. Se známým uživatelským rozhraním a kontrolním mechanismem pro kohokoli, kdo hrál Assassin’s Creedovo dobrodružství vázané na moře, není divu, že od jejího oznámení v roce 2017 získala následování fanoušků. Od té doby se bohužel podléhá nepřetržitým zpožděním, ale Ubisoft nyní hru přesunul do uzavřené beta fáze a streamování bylo dokonce povoleno pro nejnovější beta beta, takže se musíme přiblížit něčemu, co jsou ochotni propustit. Nejistota je škoda, ale jednoho dne jsme si jisti.

Thumbnail YouTube

Suicide Squad: Zabijte Justice League

Přemýšleli jsme o tom, co Batman Arkham Developer Rocksteady už roky dělal, a nyní konečně máme naši odpověď: sebevražedná hra Squad. Nemůžeme říci, že je to hra, v kterou jsme doufali, ale Rocksteady odvedl s licencí Batman skvělou práci, takže jsme tiše sebevědomí. Víme, že hra obsahuje pozdní, skvělý Kevin Conroy jako Batman.

 • Squad Suicide Squad: Zabijte datum vydání ligy Justice: Pátek 2. února 2024

Thumbnail YouTube

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Bylo to téměř 19 dlouhých let, ale konečně máme pokračování kultovního klasického krveprolití. Pokračování nás zavede do Seattlu, ale země kávy a grunge byla dána koagulovaný kabát Crimson, když rozpadl další bohaté tajemství.

Přestože je originál zapamatován laskavě pro svůj ponotný příběh, zůstal to roztržitý s chybami a zklamáním boje. Naštěstí, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2’s GamePlay Plunders Immersive Sims, jako jsou Dishonored 2 a Deus EX, aby jeho upírská fistikum byla stejně poutavá jako jeho příběh. Po přepnutí vývojářů bylo datum vydání tlačeno zpět, ale jsme více než připraveni potopit zuby, až to konečně dorazí.

Thumbnail YouTube

Otevřený

Během přehlídky her Xbox Games jsme dostali svůj první správný pohled na avowed, a zatímco pozornost každého mohla být na vesmírné hře vyvinuté Bethesda, obsidiánský fantasy RPG dobrodružství má všechny charakteristické znaky zábavného rompa přes pilíře světu věčnosti. Budete používat své magické síly a kompetentní meč pro dobro, nebo budete terorizovat zemi se zlým záměrem? Může to chvíli trvat, než se starší svit 6, takže to je další nejlepší věc, i když to není hra s otevřeným světem.

Sépia tónovaná krajina ukazující 80. let Vice City Beach z GTA Vice City, kde je údajně nastavena GTA 6

Grand Theft Auto 6

Dlouhá a krátká je, zatímco jsme viděli úniky této horké očekávané akční hry, víme o tom jistě nic jiného. Víme, že to přichází někdy mezi 2024 a 2025, a je pravděpodobné, že bude mít viceprezidentské prostředí se dvěma hratelnými protagonisty se vztahem Bonnie a Clyde, ale to je ono. Při oficiálním oznámení hry vám přineseme více.

Thumbnail YouTube

Silent Hill 2

Všichni to víme, Silent Hill 2 je jednou z nejlepších hororových her všech dob, a proto došlo k určitým obavám o restartování hry v roce 2023. Zejména vzhledem k tomu, že tým Bloober je za novou vydávání. To znamená, že jsme si užili vrstvy strachu a nemůžeme se dočkat, až uvidíme James, Pyramid Head a Silent Hill v jejich zcela nové, aktualizované slávě.

Thumbnail YouTube

Xdefiant

Nadcházející střelec Ubisoft Arena uvidí 6v6 týmů „Defianti“ vévody It, pomocí přizpůsobených načítání a výkonných schopností jedinečných pro „frakci“, kterou si vyberete. Můžete změnit svůj načtení pokaždé, když se respawn přizpůsobí rychle se rozvíjejícím bitvám. Po nedávných beta testech zveřejní Mark Rubin Ubisoft prohlášení o zpoždění XDEFIANTu a uvádí, že před hraním hry je více práce s dodržováním předpisů. Jako takový nás stále udržuje čekání na datum vydání.

Thumbnail YouTube

Vnější světy 2

Hit Obsidian Hit Retro-Futuristic Roleplaying Game získává pokračování. Upozorní přívěs nám moc neřekne, jednoduše předvádí exotickou mimozemskou krajinu a futuristický boj, ale jeho otravný, sebevědomý hlasový hlasový over nám říká: „Vývojáři nedokončili design [hlavní postavy] ani dokončili příběh nebo dokončili nebo dokončili nebo dokončili nebo dokončili nebo dokončili nebo dokončili nebo dokončili nebo dokončili nebo dokončili příběh nebo dokončili nebo dokončili příběh nebo dokončili nebo dokončili příběh, nebo dokončil jakoukoli hru, která je skutečně připravena ukázat “. Alespoň je to upřímné.

Thumbnail YouTube

Starší svitky 6

Bethesda dokončila svou konferenci E3 2018 nejlepším možným způsobem oznámením nadcházející PC hry, kterou jsme všichni chtěli: The Elder Scrolls VI. S pouhým upoutávkovým přívěsem některých skalnatých kopců, zničených hradů a pobřeží, které pokračujeme, stále čekáme na nastavení a na startovním okně.

S Starfield nyní na oběžné dráze můžeme předpokládat (z předchozích komentářů Todda Howarda), že pozornost se obrací na Elder Scrolls 6 jako další hru Bethesda, abychom viděli denní světlo. Právě když to bude, je však stále záhadou.

Thumbnail YouTube

Strašidelný čokoláda

Byla vyhlášena další hra od vývojáře Stardew Valley Eric „Tmated Ape“ a je zasazena do okouzlujícího fantasy město se spoustou strašidelných dění. Sdílí okouzlující styl pixel-art Stardew Valley, i když hratelnost se zaměřuje spíše na boj než na zemědělství. Jako stejnojmenná čokoláda, budete mít za úkol odrazit se od slinů na sklizeň ingrediencí pro složité čokoládové výtvory, které můžete prodat a zobrazit ve svém vlastním čokoládovém obchodě. Bude také spousta postav, které se mohou setkat po cestě, i když vztahy se mohou hrát poněkud jinak než ve Stardew. Bohužel neexistovalo žádné další slovo o tom, kdy můžeme očekávat, že dostaneme lepivé ruce na nadcházející hru Barone, ale jedna věc je jistá: den, kdy otevřeme náš čokoládový obchod, nemůže přijít dostatečně brzy.

To je spousta her, na které je třeba být nadšený – naštěstí je naše úroveň očekávání již neomezená. Myslím, že jsou tu životní hry, RPG hry, pirátské hry a mnohem více na tomto seznamu. Samozřejmě je těžké držet krok s hrami, jak vycházejí, natož si pamatujte hry, které bychom měli ušetřit. Pokud se nechcete rozbít banku, máme seznam nejlepších bezplatných PC her, které byste mohli hrát, zatímco budete čekat.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Jaké hry hrají na PC

Najděte svou další hru pro jakoukoli platformu. Filtrujte podle platformy, žánru nebo roku vydání.

Útok Karens

Poslední monarcha

Zpětný

Lunarlux

Lunarlux je anime inspirovaný akční adventure RPG, který se odehrává na Měsíci! Před tisíci lety žilo lidstvo na nyní sopečné a neživé planetě podobné Zemi známé jako Terra. Kvůli planetární katastrofě, Astra byli lidé nuceni najít nový domov. Bohužel, žádná obyvatelná planeta neexistovala v rozumné vzdálenosti, takže zbývající přeživší se dostali do Luny, měsíc, který obíhal Terra. Lidstvo plné naděje, snů a odhodlání nadále přežije a vzkvétá v novém domově. Po století později v roce 30xx se Luna stala domovem některých z nejúžasnějších lidských myslí (a jejich výtvorů). Existence lidstva je však nyní ohrožena nadcházející kometou antihmoty – stejnou kometou, která před tisíci lety vyhladila lidy Terry! Připojte se k lunárnímu válečníku Bella, když se probojuje přes Měsíc, aby našla způsob, jak zničit kometu, než to vymaže život, jak to víme! Bitva záhadných příšer známých jako Murks pomocí hybridního bojového systému založeného!

Nadcházející PC hry

© Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá. Политика конфиденциальности | Правовая информация | Соглашение подписчика Steam | Возвраты

Новости и обновления
Промоакции и события
Приключенческая игра

Будущие проčovanice

Лидеры списков желаемого

Лидеры списков желаемого

Лидеры списков желаемого и чаще всего попадающие список желаемого показ вс в в в в в в в в в п п п п п п поазать вvo

Популярные будущие новинки
Ве будущие продукты
Котики, поиск предметов, душевная, головоломка
Для одного игрока, стратегия, градостроение, карточный рогалик
Спортивная игра, аркада, упрощённый рогалик, баскетбол
Project Planet – Earth vs Humanity
Локальный мультиплеер, сетевой коператив, командная игра, социальная manнцция
Ролевая игра, аниме, протагонистка, пиксельная графика
Legenda lovců Relic
Для одного игрока, лутер-шутер, п už ад, шутер с в в в в с с в в с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с
Сексульный контент, упрощённый рогалик, п už ад, střílet ’em Up
Ролевая игра, глубокий южюжет, крафrání, ис užspoor Yorspo
Симулятор фермы, динозавры, исследования, инди
Harvest Moon: Vítr Anthos
Приключение, ролевая игра, симулятор, симулятор фермы
Хорор, хоррор на ыжыживане, ыжыживане, мяо
Minekoův noční trh
Инди, котики, крафтинrak, симулятор
Симулятор, приключение, автосимулятор, и и сиvor
Vzpomínky: Millennium Girl
Ранний доступ, симулятор, симулятор жизни, несколько концовок
Útěk z Mystwood Mansion
Головоломка, эскейп -рžím
Прик já
Ранний доступ, симулятор жизни, имерсиdělá
Похожа на Dark Souls, сложная, слэшер, отретего лица
Ранний доступ, киберпанк, шутер о п л л л л л ролевая
Психологический хоррор, хоррор, приключение, атrání
3D, о третего лица, д už
Infinity Strash: Dragon Quest Adventure of Dai
Ролевая игра, ролевой экшен, аниме, слэшер
Шутер от первого лица, иследования, обучение, шутер
Ис užspo, цветастая, приключение, стратегия
Očekávám, že zemřete 3: COG ve stroji
Приключение, экшен, симулятор, головоломка
Ранний доступ, иvottky
Японская ролевая игра, ролевая игра, ролевой экшен, экшен
Спортивная игра, футбол, игрок против игрvo
Повествовательная, приключение, каззальая игра, глубокий южюжет южюжет
Приключение, головоломка, исследования, головоломка-t
Gordy a Monster Moon
Ис užsponě, приключенческий экшен, 2d, милая
Ранний доступ, крафтинrak, экшен, симулятор ыжыживания открытом мире
Смешная, поиск предметов, мемы, экшен
Инди, экшен, приключение, ролевая игра
Ис užspodna ваниdělá
Pozůstalí z úsvitu
Ранний доступ, п chvítu
Шутер, экшен, шутер от т т л л л л, платфорорер
Приключение, казульная
Симулятор, казульная игра, альтернативная, процедурная
Стратегия, пошаговая стратегия, для нескольких
Котики, поиск предметов, душевная, головоломка
Slaughter: Ztracená základna
Экшен, шутер, для однvoje шутер третего лица

Шутер от первого лица, ретро, ​​шутер, экшен
Simulátor Life Rock Star: Prolog
Симулятор, казульная игра, симулятор жизни, ритм-игра
Для одного игрока, стратегия, градостроение, карточный рогалик
Sto požárů: Vzestup červené hvězdy – epizoda 3
Экшен, стратегия, приключенческий экшен, шутер
Казульная игра, стратегия, конфликты, шутер от
Spisovatel: Změna demo identity
Cube Battlefield: 2048
Шутер с в видом сверху, тв с с už шутер, střílet ‘
Město Twilight: Cyberpunk FPS
Экшен, шутер от первого лица, киберпанк, шутер
Asteroids Star Fields
Казульная игра, приключенческий экшен, аркада, шутер
Инди, экшен, пиксельная
Útok Karens
Пулевой ад, střílet ‘
Ролевая игра, стратегия, mmorpg, стратегия
Спортивная игра, аркада, упрощённый рогалик, баскетбол
Project Planet – Earth vs Humanity
Локальный мультиплеер, сетевой коператив, командная игра, социальная manнцция
Экшен-рогалик, пулевой ад, зомби, ыживание
Приключение, каззальная
Ролевая игра, аниме, протагонистка, пиксельная графика
Экшен, 3D-Eплатформер, контроль ррени, плаliš
Экшен, казуальная игра, симулятор, ролевой экшен
Хоррор, поиск предметов, несколько концовок, головоломка
Приключение, ролевая игра, головоломка, песочница
Метроидвания, вид сбоку, 2d-Eплаторормер, слэшер
Legenda lovců Relic
Для одного игрока, лутер-шутер, п už ад, шутер с в в в в с с в в с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с с
Сексульный контент, упрощённый рогалик, п už ад, střílet ’em Up
Экшен-рогалик, рогалик, п už ад, экшен
Иvova с už kohort, коллекционнная картvo
Falling Down XR Demo

Ве будущие продукты

Вписок будих продуктов youзнайте о всех продукnge

Воййите акаунт, чтобы увидеть

Или присоединитесь к Steam бесплатно

Нажмите, чтобы открыть

Ы просмотрели вс
сегодняшние рекомендации.

Д дошли до конца вашего списка на сегодня. Если хочется.

© 2023 Valve Corporation. Ве права защищены. Торговые марки являются собственносdělá.