Naše oblíbené Sims 4 CC najde právě teď | PC hráč, podrobné průvodce: Jak nainstalovat mody v Sims 4 – Easteus

Problém vyřešen, jak nainstalovat mody v Sims 4 v roce 2023

Contents

Krok 3. Nyní zkontrolujte možnost „Povolit vlastní obsah a mody“ a použít změny

Nejlepší sims 4 vlastní obsah pro nádherné Sims and Homes

Nejlepší zdarma Sims 4 CC, které můžete nainstalovat, abyste změnili své Sims na ikony stylu a domy na katalogové snímky.

SIMS 4 CC - SIM s blond a růžové vlasy, která platí počítačovou hru vedle mikrofonu ramene s růžovou ložnicí

(Obrázek kredit: Maxis, s CC od Aharris00britney, Zwhsims, Max20, Pierisim, Darknightt)

 • Vlasy a make -up
 • Oblečení
 • Nábytek
 • Jak nainstalovat

Bez ohledu na to, kolik rozšíření vlastním, Sims 4 CC je vždy tam, kde se otočím, abych přidal přesně nové oblečení nebo kuchyňské skříňky, které potřebují moji simíci. Jako sim Life jsou možnosti doslova nekonečné pro možné styly a výzdobu a fanoušci neustále vytvářejí vlastní sady obsahu, aby vyplnili mezery mezi oficiálními herními baleními.

Sims 4 Cheats: Life Hacks
Sims 4 Mods: Zahrajte si cestu
Sims 4 CC: Vlastní obsah
Sims 4 dlcs: stojí za to?
Sims 5: Co zatím víme

Sims CC má zdlouhavou historii a nyní, když Sims 4 byl po většinu deseti let venku, existují stovky tvůrců a tisíce výtvorů, které se mohou přidat do své vlastní hry. Nyní, když je základní hra zdarma, o to více důvodů načíst také na vynikající zdarma CC.

Je tu více skvělého CC, než jsem kdy mohl předvést, ale prozatím vám mohu pomoci začít s některými z mých oblíbených obsahových sad pro stylovou výzdobu, městskou ulici, retro vlasy a další. Po týdnech lovu je to nejlepší Sims 4 CC, které jsem našel.

Jakmile najdete několik tvůrců, které se vám líbí, budete vědět, kde začít lovit za další velký CC Spree. Instalace Sims 4 CC je neuvěřitelně snadná, kterou jdeme níže. Jen se nenechte tak unést na svém nákupním tahu CC, že zapomenete skutečně zapnout svou hru a užívat si s tím vším hraním. Ne, že jsem někdy udělal tu chybu, nikdy, slibuji.

Vybral jsem si pro tento seznam několik osobních oblíbených, ale každý z reprezentovaných CC tvůrců je velmi plodný. Pokud se vám líbí vzhled sady, zahrnul jsem odkazy na archivy tvůrců stahování, takže najdete ještě vynikající vlastní obsah k instalaci. Mnoho tvůrců CC nabízí stahování prostřednictvím svých blogů nebo stránek Patreon. Zde jsem zdůraznil zdarma ke stažení CC, ale uvědomte si, že někteří tvůrci nabízejí první přístup ke svým čtenářům měsíčního.

Nejlepší nové Sims 4 CC

Níže najdete několik oblíbených položek, ale pokud máte náladu na něco nového, zde jsou některé horké nové sims 4 cc balíčky od Great Creators od zimy 2023:

 • Sheabuttyr’s Locs Collection – Sheabuttyr vylepšil celou sbírku 90 dreadlockových stylů s tunami variantních možností, včetně některých velmi roztomilých stylů buchty.
 • Kolekce Throwback – Tento velký balíček CC od ZWHSIMS a Daxger zahrnuje kuchyni „50. let 20. století a dospívající ložnice z 90. let.

Sims 4 CC Hair & Makeup

Sheabutter’s Braid Collection

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Sheabuttyr’s Patreon

Sheabuttyr má desítky fantastických účesů pro černé ženy, které zapadají přímo do Sims 4. Kolekce copánek je obzvláště krásná, s 41 celkovými styly a varianty v balení a spoustou možností vzorku. Zjistěte více Blog Sheabuttyr, A nenechte si ujít ani sbírky afro a zvraty.

Chlouče Aharris00britney

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Blog AH00B

Aharris00britney je další plodný tvůrce vlasů zaměřený převážně na ženské účesy. Jsou to individuální stahování, takže může chvíli trvat, než sbírá vše, co se vám líbí, ale stojí za to čas. Je tu jen cokoli, co byste potřebovali pro rovné nebo kudrnaté, krátké nebo dlouhé vlasy.

Ebonixovy chloupky

Styl: Alfa | Stáhnout z: Ebonix’s Patreon

Ebonixsims vás postaral o realistické účesy pro černé ženy a muži a Také děti. Ženské copánky v Keni jsou osobní favorit, s více klipy na vrcholu možností barvy vlasů. Nenechte si ujít všechny roky jiných chloupků, oblečení, nehtů a doplňků Ebonixův blog.

Pánské období Johnnysims

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Johnnyho patreon

Nalezení Sims 4 Mužské vlasy CC se může cítit nemožné, natož maxis zápas stylu, natož jako sbírka. Johnnyho mužské sim chloupky jsou trvale skvělé, s moderními styly, zábavnými návraty 90. let a dalšími. Kolekce sezóny mužů je skvělým výchozím bodem a najdete mnohem více Johnnyho blog.

Vlasy Nightcrawlera

Styl: Alfa | Stáhnout z: Zdroj Sims

Dlouho Time Sims CC Creator Nightcrawler má tolik elegantních simíků 4 alfa cc chloupky na výběr. Většinou najdete super lesklé, jemné vlasy dámské styly, s občasným pánským stylem.

Skins a make -up Pralinesims ‘

Styl: Alfa | Stáhnout z: Praline’s Patreon

Pralinesims je základem scény Sims CC a z dobrého důvodu. Je tu roky obsahu pralinu, ze kterého si můžete vybrat, ale slunečnicová kůže je nejnovější, s matným vzhledem než některými minulými volbami. Nenechte si ujít všechny zbytky make -upu, očí a obočí Pralineův blog.

Simstroubleho retro chloupky

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Simstrouble’s Patreon

Mnoho ze Simstroubleových účesů je ve skutečnosti docela nadčasové, ale často je ukazují zlatými šperky a svetry, které křičí 70. let. Mysli na velké, dlouhé vlny a robustní čelenky pro dámy a spoustu brouků pro muže. Můžete procházet všechny možnosti Simstroubleův blog.

Sims 4 cc oblečení

Curcurs ‘Coungures

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: NUCRESTS ‘PATREON

Je vždy těžké oblékat si své simy moderním neformálním způsobem. Všechny základní hry se prostě necítí velmi Nyní. Nunrests má spoustu základních základů ve stylu základní hry, od džínové po slušné odpaliště, které se všichni cítí skutečně aktuální. Zachytit několik sad a vaši simíci budou připraveni na denní opotřebení.

Seriety Serenity Nuage

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Serenity’s Patreon

Na blogu Serenity je spousta dalších sad CC oděvů, ale jsem částečný pro Nuage, který má nějaké styly kalhot a nafouklé kabáty. Děje se tu spousta vrstvení.

Boty Jius-sims

Styl: Alfa | Stáhnout z: JIUS-SIMS ‘PATREON

Pokud potřebujete serotonin, který mohou poskytnout pouze nové boty, stáhněte si některou ze sbírek Jius. Mají byty, čerpadla, boty, tenisky, dokonce i crocs. Vaši simíci jsou pokryty pro každou příležitost a místo. Jius má dokonce sbírku s některými náležitostmi mužů. Můžete nakupovat okno všechny mnoho možností Blog Jius-Sims.

Darknightt’s Streetwear

Styl: Alfa | Stáhnout z: Zdroj Sims

Mezi příležitostným a elegantním je další chybějící kategorie Stylů Sims: Athleisure a Street Wear. Darknightt má hojnost super realistických stylů zahrnujících vrcholy plodin, legíny, nadměrné svetry a další. Mají také nějaké vysoké módní vzhled, na kterém najdete jejich archiv TSR.

Neformální punková sada Senátu

Styl: Alfa | Stáhnout z: Patreon Senátu

Senát obvykle úhly k vysoké módě CC na Senátu Tumblr, ale tato neformální sada sukní a šatů byla částečně inspirována manga nana a její punk-adjacent vibe.

Soulsoul’s Designer Fashion

Styl: Alfa | Stáhnout z: Soulsoul’s Patreon

Na ještě stylové straně jsou tyto vysoké módní vzhled od Soulsoul. Tyto bundy Burberry, hedvábné obleky a nepraktické oblečení jsou pro vaše simíky, kteří musí vypadat, jako by byli vždy na dráze. V dalších příspěvcích Patreonu v Soulsoulu najdete ještě více módní módy.

Sestava Greenllamas ‘Greenlmas

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Greenllamas ‘Patreon

Greenllamas vyrobil spoustu účesů Maxis Match, které stojí za to odhlásit, ale sada tmavých preppy oblečení je skvělá sada, která přichází se dvěma účesy a různými kousky oblečení pro muže a ženské simíky. Najdete tunu více, včetně sady inspirované panenky Bratz Blog Greenllamas.

Styly HappyLifesims ’20. let

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: HappyLifesims ‘Patreon

Pokud hledáte něco méně moderního, HappyLifesims vytvořil pro vaše Sims desítky oblečení inspirovaných dvacátých let 20. století. Pro vaše ženské simíky, kalhoty a podvazky pro vaše mužské simy existují nejrůznější šaty a klobouky odpovídající éře a klobouky. Šek HappyLifesimsův blog Chcete -li procházet spoustu.

Belaoallure’s Street Fashion

Styl: Alfa | Stáhnout z: Belaoallure’s Patreon

Pokud potřebujete mnohem více alfa CC, Belaoallure je naprosto plný návrhů od vysoké módy po streetwear a také některé absolutně levé polní módy také. Šaty a postroje s tričkem jsou zábavné příležitostné oblíbené, ale je tu ještě mnohem víc Blog Belaoallure.

Hidžáby Aanhamdan93

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Blog Aanhamdan93

Pokud potřebujete stylové volby pro své Sims, které nosí hidžáb, Aanhamdan má tak Mnoho stylů s desítkami vzorků vzorek od pevných látek po vzory. Ještě lepší je, že jsou často spárováni s velkým oblečením CC, které vás nenechá snažit spárovat hidžáb s vhodně řezaným vrcholem. Nenechte si ujít Všechny ostatní komba hidžáb a oblečení Musí si vybrat.

Sims 4 CC Nábytek a objekty

Pierisimova zimní zahrada

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Pierisim’s Patreon

Dvoudílná zimní zahrada je uvolněná a krásná pro výrobu útulných pokojů plné rostlin. Nenechte si ujít přizpůsobitelné polštáře a přikrývky na pohovku nebo ty zavěšené rostliny. Můžete procházet všechny ostatní super uklidňující sestavy Pierisimův blog.

Sada pro děti Max20

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Max20 Patreon

Max20 má několik super všestranných sad pro sestavení a balíček dětských pokojů je obzvláště roztomilý. Je tu klasický stůl s korkboardem, visící měřicí hůlkou, prasečí bankou a dalším skvělým nepořádkem, aby se jejich pokoje cítily více. Můžete chytit více sad Blog Max20.

Harrie’s Brownstone Collection

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Harrie’s Patreon

Harrie je další velmi plodný tvůrce CC a třídílná kolekce Brownstone je osobním favoritem pro zdobení bytů. Není to nutné, ale pokud máte rozšiřování město, Apartmány Jasmine a apartmány Culpepper s touto sbírkou vypadají fantasticky. Najděte tunu dalších sad Harrieův blog.

Super Streamer Kit Zwhsims

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Blog SWHSIMS

Buďme skuteční, základní hry sims 4 ponechává hodně žádoucí pro hráče PC. Výchozí počítače nejsou nic, o čem by se chlubili a možnosti stolu nejsou o moc lepší. Sada Streamer Kit SWHSIMS přidává RGB soupravu, boom rameno mikrofonu, zvukový mixér, prstencové světlo a stůl a sada poliček, jsem si jistý, že jsem vlastnil. Geometrická postel je také docela zatraceně v pohodě.

Středověké věci Simverses

Styl: Tsm | Stáhnout z: Blog Simverses

Pokud jste jedním z mnoha přilepených na spinoff 2011 The Sims Medieval, má Simverses všechny věci, které potřebujete, abyste se vydali zpět do minulosti v The Sims 4. Pro práci na středověké stavbě budete do značné míry chtít jen chytit, dobře, všechno. Jo, tam jsou také oblečení!

Základy kuchyně Madameria

Styl: Maxis shoda | Stáhnout z: Madameria’s Patreon

Madameria’s Kitchen Set má několik opravdu skvělých, základních čítačů a dokonce i válcovské přípravné stanice. Ale jsou to hromádky nádobí, pottholders, zavěšení koření, obilovin a několik dalších nepořádných objektů, které jsem opravdu potřeboval. Existují i ​​další skvělé položky režimu sestavení a pěkná sada šesti dámských džíny, vše na Blog Madameria.

Jak nainstalovat SIMS 4 CC

Kde je složka Sims 4 CC?

Zde je to, co budete muset udělat, abyste mohli nainstalovat a hrát se svými Sims 4 CC:

 • Pokud je to možné, stáhněte si CC a UNZIP komprimované složky.
 • Přetáhněte své .soubory balíčku nebo složku unzipped s .soubory balíčku uvnitř do složky SIMS 4 “Mods”.
 • Složka Mods SIMS 4 je umístěna na adrese: Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Mods.
 • Spusťte Sims 4 a otevřete nabídku možností. Šek „Povolit vlastní obsah a mody“ V rámci herních možností> Ostatní.
 • Restartujte hru a zkontrolujte vyskakovací okno „mody“, které se objeví při spuštění, aby se ujistil, že je uvedena nainstalovaná CC.

Pamatujte, že Sims 4 zakáže mody a CC pokaždé, když se aktualizuje, takže je budete muset znovu povolit v nabídce hry a restartovat hru po každé aktualizaci hry.

Nejlepší weby pro Sims 4 CC

Pokud chcete kopat ještě více vlastního obsahu mimo tvůrci a balíčky, které jsme zde shromáždili, můžete strávit týdny a měsíce hledáním internetu pro více. Sims 4 CC je skutečně nekonečný, ale existují některé osvědčené agregátní blogy a weby, které vám doporučujeme surfovat:

 • Maxis Match CC World – Reblogy tuny MMCC vše označené, aby vám pomohlo najít to, co chcete.
 • Zdroj Sims – surfování TSR může být opravdu skličující, ale počínaje doporučenými umělci vám mohou pomoci najít kvalitu CC rychlejší.

Co jsou shoda maxis cc a alfa cc?

Mnoho Simmers označuje CC jako „Alpha CC“ a „Maxis Match.„Alpha CC má vypadat realističtější a často přidává speciální textury pokožky, oči a realistické oblečení nebo nábytek. Maxis Match CC je do značné míry to, jak to zní: Vlastní obsah fanoušků, který je navržen tak, aby odpovídal stylizovanému vzhledu původního obsahu Sims 4 vytvořený společností Maxis.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

[Problém vyřešen] Jak nainstalovat mody v Sims 4 v roce 2023

Jako práce 4. generace SIMS SIRES, Sims 4 si užila vysokou popularitu od svého vydání v roce 2014 a lze jej nazvat Overlord of Simulation Games.

Za osm let od vydání hry vývojáři neustále propagují nové DLC a rozšiřují nastavení her, aby zvýšili svěžest starých hráčů. Současně se počet platforem použitelných pro Sims 4 stále zvyšuje a hra EA se oficiálně otevírá ke stažení zdarma 18. října 2022. Tyto pohyby přinesly do Sims 4 více čerstvé krve.

Sims 4

Abychom pomohli novým hráčům lépe si tuto hru, tento článek si klade za cíl poskytnout podrobné průvodce pro nové hráče Sims 4 Jak nainstalovat mody do Sims 4, což může výrazně zvýšit zábavu hry. Pokračujte ve čtení a najdete také nejlepší řešení pro zálohování souborů Sims 4.

Proč by měli hráči přidat mody a CC v Sims 4

Sims 4 má silnou hratelnost a podporuje hráče, aby si vytvořili své vlastní Sims. Hráči mohou rozhodnout o jménu, vzhledu, oblékání a kariéře Sims, kupovat domy a manipulovat s nimi, aby prováděli bohaté společenské aktivity.

Vytvořte si vlastní Sims

Vzhledem k omezeným herním datům však Sims 4 neposkytuje různé předměty osobnosti a hráči se s nimi snadno nudí.

omezené položky

V tomto základním pozadí hra představuje vlastní herní modul a podporuje hráče k vytváření a přidání CC (vlastní obsah) a mody v Sims 4. CC a mody mohou maximalizovat vaše volby, přinést nové oblečení, účesy, styly chování atd.

Mods a CC

Kde najít nejlepší mody Sims 4

Mnoho talentovaných hráčů sims 4 vytvoří mody a zveřejní je na některých webových stránkách, takže můžete přejít na některé webové stránky SIM 4 MODS, abyste si mohli svobodně vybrat a stáhnout nejlepší mody nebo CC SIMS 4 a postupovat podle níže uvedených kroků a nainstalovat je do Sims 4.

Zde je několik skvělých webových stránek, které doporučujeme.

Po odjezdu na tyto stránky a stažení vašich oblíbených modů obvykle získáte komprimovaný soubor. Všimněte si, že potřebujete pouze .balík a .TS4Script Soubory, protože se jedná o správné soubory modů, měli byste nainstalovat na SIMS 4.

Přípona souboru Mod

Jak nainstalovat mody do Sims 4 na Steam/Origin

Ačkoli Sims 4 je v současné době použitelný na PC, MacOS, Xbox a Playstation, hráči nemohou přidat mody nebo vlastní obsah Sims 4 na jakékoli herní konzoli. Následující metody jsou proto vhodné pouze pro to, aby uživatelé PC a Mac instalovali CC a mody SIMS 4 na Steam nebo Origin.

Níže jsou uvedeny průvodce a záležitosti krok za krokem a záležitosti, které jsou nutné.

 1. Nainstalujte SIMS 4 MODS/CCON Windows PC
 2. Přidejte sims 4 mody/cc na Mac
 3. Upravte možnosti hry
 4. Záležitosti vyžadující pozornost

Nainstalujte sims 4 mody/cc na počítači se systémem Windows

Krok 1. Otevřete průzkumník souborů Windows a klikněte na „Dokument“

Krok 2. Hit Electronic Arts> The Sims 4

Krok 3. Tady je Složka mods

Krok 4. Vložte soubory modů, které jste nainstalovali dříve do této složky

Nainstalujte sims 4 mody a CC na PC

Přidejte sims 4 mody/cc na Mac

Krok 1. OTEVŘENO Nálezce a klikněte na „Dokument“

Krok 2. Hit Electronic Arts> The Sims 4

Krok 3. Tady je Složka mods

Krok 4. Vložte soubory modů, které jste si stáhli dříve, do této složky

Přidejte sims 4 mody a cc na Mac

Spropitné Pokud si stáhnete mody domácností/lot/místností z jiné webové stránky než galerie Sims 4, měli byste je vložit do Složka zásobníku, ne složka mods.

Upravte možnosti hry

Po zkopírování modů a vlastního obsahu do složky musíte na možnostech hry zkontrolovat možnost „Povolit vlastní obsah a mody“, aby soubory Mod fungovaly.

Zde jsou 3 snadné kroky, které byste měli sledovat.

Krok 1. Spusťte Sims 4 a klikněte na tlačítko Možnosti na správném panelu nabídky

Krok 2. Vyberte možnosti hry> Ostatní

Vyberte si možnosti hry

Krok 3. Nyní zkontrolujte možnost „Povolit vlastní obsah a mody“ a použít změny

Zkontrolujte možnost

Záležitosti vyžadující pozornost

Pokud jste již přidali mody a CC v Sims 4 a úspěšně je povolili ve hře, neberte to nyní lehce. Pokaždé, když je Sims 4 aktualizován nebo je přidán oprava, vaše mody snadno povedou k chybám herního kódu.

To nejen ovlivní normální provoz SIMS 4, ale také poškodí vaše uložení dat. Musíte tedy vytvořit naplánovaný plán zálohování pro vaše mody a uložit soubory, abyste udrželi stabilitu souborů vašich modů a zajistili zabezpečení vašich herních dat.

Jak zálohovat Sims 4 mody a uloží soubor

Přestože můžete přímo použít funkci kopírování k uložení mod a uloží soubory Sims 4 na jiné místo, vřele doporučujeme, abyste použili nejlepší záložní software, Easeus Todo Backup Home.

Podpora Windows 11/10/8/7

Easeus Todo Backup Home je profesionální software, který dokáže uspokojit všechny potřeby zálohování herních hráčů s vynikajícím proformance. Může vás zálohovat PC Game a podpořit vás při nastavování vyhrazeného plánu zálohování. Podporuje také režimy přírůstkové zálohování a diferenciální zálohování, které mohou automaticky automaticky zálohovat nový obsah, když do složky Mods přidáte další soubory. A co víc, Easeus Todo Backup Home také poskytuje uživatelům 250 GB bezplatného cloudového úložiště. Můžete v něm uložit záložní soubory, aby se uvolnil místo na disku.

Závěr

Přidání modů a CC do hry je velmi důležitou součástí užívání Sims 4. Tento článek popisuje, jak nainstalovat mody v Sims 4. Mějte však na paměti, že zálohování souborů musí být prováděny pravidelně, aby nedošlo k poškození herních dat. A Easeus todo zálohování domů vám pomůže v nouzi.

Časté časté

1. Co jsou mody a CC?

Mod (modifikace) je program úpravy nebo vylepšení hry, který má schopnost upravit některá nastavení her. V Sims 4 může jeho existence změnit behaviorální charakteristiky SIMS nebo zavést nové funkce, aby se výrazně zlepšila hratelnost hry.

Ve srovnání s Mod je CC (vlastní obsah) mnohem jednodušší. V Sims 4, CC obvykle představuje oblečení, účesy, funkce obličeje, nábytek a další předměty, které tvůrce chce do hry přidat, což hráčům umožňuje mít více bohatých výběrů dekorace.

2. Jak mohu ručně nainstalovat mod na Steam?

Měli byste zkopírovat soubory MO, které jste rozepnali ze složky ZIP, která byla stažena dříve, otevřený průzkumník souborů, vyberte dokument> Elektronické umění> The Sims 4> Mods a poté vložte své mody do složky.