Nahida Banner Rerun Datum vydání v Genshin Impact, Genshin Impact 3.6 bannerů má Baizhu a nahida znovu

Kdy je nahida znovu spuštěna

Contents

.. Podívejte se na hlavní postavy, znaky, znaky a poklesy zbraní, data a to, zda se vyplatí nebo ne!

Nahida Banner Rererun Datum vydání v dopadu Genshin

Těšíme se na přidání Nahidy do vašeho seznamu? Zde je vše, co potřebujete vědět o jejím datum opětovného vydání banneru.

Naposledy aktualizováno 17. dubna 2023

V Genshin Impact verze 3.6, Nahida, Fyzika čistoty bude pro hráče opět k dispozici. Pokud jste zmeškali tahání a přidání této postavy Dendro Archon do svého seznamu, pak by to mohla být vaše poslední šance ji získat. Překvapivě, v této události je tahání této 5hvězdičkové postavy relativně snadné, než tomu bylo dříve. Pokud ji vaši přátelé již přitáhli a těšíte se na to samé, pak jsme vás zakryli. Pro vaše pohodlí, níže jsme zmínili vše, co potřebujete vědět o datu vydání banneru Nahida a další podrobnosti v Genshin Impact. Takže bez jakéhokoli dalšího Ado, pojďme se do toho ponořit.

Co je datum uvolnění banneru Nahida v dopadu Genshin

Nahida Banner Rererun Datum vydání v dopadu Genshin

V dopadu Genshin byl nastaven na uvolnění banneru Nahida 12. dubna 2023, Sdílení stejného data jako verze 3.6 Vydání. Protože banner je již živý, jednoduše jděte do Událost osvícení Moongrass A začněte tahat. Nezapomeňte být rychlí, protože událost je živá pro a omezená doba a skončí 2. května 2023, pro všechny servery. Navíc, získání této postavy Dendro Archon bude o něco jednodušší než dříve, protože v této události dostala dobrou zvýšení míry poklesu. Usnadňuje vám získat. Kromě Nahidy je Nilouův prapor také živý a mnoho dalších brzy dorazí.

Má nahida za to tah?

Ano, Nahida má nepochybně za tah a vysoce doporučuje pro hráče, kteří jsou uživateli zbraní katalyzátoru. Ale pokud nejste připraveni ji použít jako postavu na poli, pak se také dostane do praktického mimo pole. Její elementární aoe je docela dobrá, která vám jistě pomůže během smrtících bitvy. Také se spekuluje, že hráči uvidí ve hře nový quest Nahida. Navrhujeme tedy ušetřit na primátorech a pokračujte v tahání, dokud ji nedostanete.

To pokrývá vše o datu vydání banneru Nahida v dopadu Genshin. Když jste tady, podívejte se na Seznam materiálů Ascension & Talent pro Nahida. Také se podívejte na nejlepší postavy pro Nymfův sen Vourukashova záře Sada artefaktů.

Genshin Impact 3.6 bannerů má Baizhu a nahida znovu

Hoyoverse oznámil Dopad Genshin 3.6 bannerů nastaveno na život 11. dubna 2023, s Nahida a dalším dlouho očekávaným Dendrovým postavou v reflektoru liyue lékárník Baizhu, poprvé škádlil jako hratelná postava, když se RPG spuštěn v roce 2020, konečně ukáže v banneru – ale teprve až do druhé poloviny aktualizace. První kolo bannerů představí Nahida, Dendro Archon a Nilou The Hydro Swordswan jako dvě 5hvězdičkové postavy se zvýšenou rychlostí tahu. Jejich jedinečné zbraně se také znovu objeví v banneru zbraní ztělesnění. Hoyoverse neoznámil, kdo budou doprovodné čtyřhvězdičkové postavy, ačkoli některé neověřené zvěsti spekulují, že Dori, Layla a Kuki Shinobu se mohou znovu objevit. Žádný ze tří se neobjevil v banneru po dobu nejméně šesti měsíců, i když stejně jako u všech ostatních čtyřhvězdičkových postav, mají nižší šanci, že se kdykoli objeví v přání. Genshin 3.6 Značka prvního opakování pro Nilou a Nahida. Druhá sada bannerů bude žít 2. května 2023, s prvním během Baizhu a dalším opakováním pro Ganyu. Baizhu používá katalyzátor a jeho dovednosti uzdravují párty a vytvářejí Dendro. Protože Dendro nereaguje s Geo, Baizhu je jediným způsobem, jak v současné době vytvořit Denddro Shield. Kaveh, nová čtyřhvězdičková postava Dendro, která používá Claymore, bude také běžet na obou bannerech. Jeho dovednosti jsou navrženy ke zvýšení poškození elementární reakce, zejména z reakcí kvetoucí. Vlajková loď aktualizace verze také poskytne hráčům šanci najmout Faruzan, čtyřhvězdičkový anemo postavu, jejíž schopnosti snižují nepřítel anemo odpor, zdarma. Napsal Josh Broadwell jménem GLHF

Sdílejte tento článek

https: // ftw.usatoday.com/2023/04/Genshin-Impact-3-6-bannery

Sdílejte tento článek

https: // ftw..com/2023/04/Genshin-Impact-3-6-bannery

reklama

reklama

Sledujte FTW!

Podívejte se na příběhy FTW ve vašem krmivu

Slyšet spisovatele FTW nahlas

Pro vítězství

© Copyright for the Win 2023

USA Today Sports

 • Podmínky služby
 • Zásady ochrany osobních údajů
 • Vaše kalifornské práva na ochranu osobních údajů/Zásady ochrany osobních údajů
 • Neprodávejte své zásady informací/souborů cookie
 • Správa oznámení push
 • Kontakt pro vítězství

Poháněno WordPress.com VIP

Chyba

Prosím zadejte emailovou adresu.

Úspěch

Děkujeme za přihlášení.

Potvrzení prosím zkontrolujte svůj e -mail.

Nahida Banner Rerenun Dates a čtyřhvězdičkové znaky

Osvícení Moongrassu je opakováním banneru Nahida, který byl k dispozici v první fázi Genshin Impact 3.6. Podívejte se na hlavní postavy, znaky, znaky a poklesy zbraní, data a to, zda se vyplatí nebo ne!

 • Datum vydání banneru Nahida
 • Detaily banneru Nahidy
 • Stojí za to nahidaův prapor?
 • 4hvězdičkové znaky
 • 5hvězdičkové znaky
 • Seznam zbraní
 • Historie banneru a opakování
 • Související průvodce přání

Nahida Banner Rerun Dates

Data banneru Nahida ve 3.6

Genshin Impact 3,6 Fáze 1 prapor

Banner Start 12. dubna 2023
Konec banneru 2. května 2023

Verze 3.

Nahida’s Banner Rerun byl k dispozici 12. dubna 2023 na 2. května 2023! Její banner byl vedle Nilova bannera po celé fázi 1 verze 3.6.

Odpočítávání banneru Nahida Rerun

Datum počátečního a ukončení banneru pro všechny servery

Server Datum a časové pásmo
Amerika (GMT-5) 12. dubna 2023 v 22:00
2. května 2023 v 18:00
Evropa (GMT+1) 12. dubna 2023 ve 4:00
2. května 2023 v 18:00
Asie (GMT+8) 12. dubna 2023 v 11:00
2. května 2023 v 18:00

Detaily banneru Nahidy

Nahida Banner Wish Simulator

Sazby Gacha nahida

Rarita Tahací sazba
5 ★ Postava: 0.6%
Zaručeno po 90 celkových tahu
4 ★ .3%
Zbraň: 1.
Zaručeno po 10 celkových tahu
3 ★ Zbraň: 94.3 %

Souhrn systému přání a banner

Typ systému přání Shrnutí vysvětlení
Systém lítosti Každý typ bannerů přání má svůj vlastní přepáž. 10. a 90. záruka přání platí, pouze pokud jste Nedostali jste 4hvězdičkové nebo 5hvězdičkové přání .
Systém události Wish-2 Dvě bannery pro znakové události jsou k dispozici současně a Sdílejte jeden čítač přání. Přání přenášejí další sadu banneru propagačního charakteru.

Stojí za to nahidaův prapor?

Měli byste zatáhnout na prapor Nahidy?

Hodnocení ★★★★★
Nahoru 5 ★ Nahida
4 ★ Shinobu

Layla

Ano, zatáhněte za mocného Dendroa Archona!

Nahida je nejlepším aplikátorem Dendro ve hře. Může být použita na poli nebo mimo pole, aby pomohla vytvořit spoustu Dendro reakcí a zároveň poskytnout tunu DMG DMG!

Kuki Shinobu, Layla a Dori jsou zpět!

. Dori a Layla také po prvních vydáních dělají vůbec první comeback.

4hvězdičkové postavy na nahidově banneru

Kdo jsou 4 hvězdičky v nahidově banneru?

Všechny kapky 4-hvězdiček
Layla
Představoval
Shinobu
Představoval
Dori
Představoval
Břitva Noelle
Yaoyao Faruzan Mika
Barbara Fischl Sacharóza
Beidou Ningguang Xiangling
Xingqiu Chongyun Diona
Xinyan Rosaria Yanfei
Gorou
Thoma Heizou Yun Jin
Collei Candace

4hvězdičkové postavy vystupují v Nahida’s 3.6 Banner byli Shinobu, Layla a Dori. Všechny ostatní čtyřhvězdičkové znaky byly k dispozici na praporu Nahida za normální rychlost.

Pokud váš první 4hvězdičkový tah není jednou z doporučených postav, váš další tah je zaručeno, že bude jedním z hlavních postav.

5hvězdičkové postavy na Nahida’s Banner

Kdo je 5 hvězdiček v nahidově banneru?

Všechny 5hvězdičkové znaky kapky
Nahida
Představoval
Dehya Jean
Dilic Mona Qiqi
Keqing Tighnari

Nahida byla jediná omezená pětihvězdičková postava, kterou můžete získat z tohoto banneru. Všechny standardní pětihvězdičkové charatery jsou k dispozici na tomto banneru normální rychlostí, zatímco Nahida má vyšší míru než ty standardní. Dehya je nyní také k dispozici v bazénu standardní sazbou.

Viz 5hvězdičkový průvodce

5hvězdičková míra líčení pro bannery událostí je 90 přání. To znamená, že máte zaručení 5hvězdičkového poklesu, pokud jste jeden nedostali z předchozích 89 přání. Počet litků se resetuje, když získáte 5hvězdičkový charakter.

Když poprvé narazíte na lítost na banneru přání, existuje 50% šance, že dostanete doporučenou 5-hvězdičkou a 50% šanci dostanete standardní 5-hvězdičkou. Pokud jste poprvé nedostali představenou 5-hvězdičkou, pak váš další 5hvězdičkový pokles je zaručené Být představovaným 5-hvězdičkou.

Tento počet lítosti nese změny banneru Stejný typ banneru. Pořádání událostí charakteru a událost charakteru, přání-2 sdílet počet škod.

Seznam zbraní v Nahida’s Banner

5hvězdičkové zbraně kapky v Nahida’s Banner

Na banneru Nahida nejsou k dispozici žádné 5hvězdičkové zbraně. Podívejte se na náš seznam 5hvězdičkových zbraní a zjistěte, jak je získat!

5hvězdičkové zbraně kapky v Nahida’s Banner

5hvězdičkové zbraně kapky v Nahida’s Banner

Verze 3.

Genshin - Moongrass
Období banneru 2022/11/2 – 2022/11/18
Hodnotit
Nahoru
5 ★ Nahida
Noelle Břitva Bennett