Nastavení hráčů PUBG Pro Players, aby vyhrály vaše hry (2023) – Stryda, Nejlepší nastavení PUBG: Jak získat nejlepší výkon | PCGamesn

Nejlepší nastavení PUBG: Jak získat nejlepší výkon

Pokud jde o anti-aliasing, je to možná nejvíce napadené nastavení grafiky PUBG. Doporučujeme to nastavit na nízké úrovni, pokud nezažijete blikání a falešný pohyb v tomto nastavení. Pokud ano, narazte to na vysoké nebo ultra. Chcete-li získat nejvyšší možný výkon, klesněte po zpracování na velmi nízké. Totéž platí pro stíny, efekty a listy, snižujte tato nastavení na velmi nízké, aby se snížil počet stínů a zvýšil váš celkový výkon.

Nastavení hráčů PUBG Pro Players, aby vyhráli vaše hry (2023)

Nastavení hráčů PUBG Pro Players, aby vyhráli vaše hry (2023)

Ace mise, vytvořte profil hráče a učiní vaše GG více odměňováním Stryda Free Battle Pass!

Chce se zlepšit na vašich PUBG relacích? Nastavení her může být rozdíl mezi dobrou hrou a skvělou hrou. Podívejme se na minimální požadavky, nejlepší rozlišení, uzávěr fps a ve hře FPS, vykreslovací měřítko, fotoaparát a další. Tento článek byl v roce 2023 aktualizován pro nastavení a požadavky PCG PC!

Při konkurenceschopném hraní musíte najít rovnováhu mezi pěkně vypadající hra a rychle běžecká hra. Takže která nastavení vám poskytne tento zůstatek? Kde je linka? Pojďme to prozkoumat společně.

Bez mnohem dalšího povyku, podívejme se na nastavení, na která byste měli věnovat pozornost v PUBG: Battlegrounds!

A pokud jste zde nový, podívejte se na soutěže STRYDA PUBG ESPORTS, aby vaše hra byla více vzrušující s denními misemi a týdenními žebříky. Navíc můžete získat odměny jednoduše hraním svých oblíbených her!

PUBG minimální požadavky na PC v roce 2023

Než se dostaneme do vašeho nastavení, podívejme se na váš systém. Abyste mohli spustit konkurenční PUBG v celé své slávě, budete potřebovat minimálně následující požadavky. Ale pokud to myslíš o své hře vážně, měli byste vždy jít výš. Utratit tu a tam trochu víc, nahoru svůj systém a vidět rozdíl, který dělá!

Zde jsou oficiální minimální požadavky Pro hru:

 • PROCESOR: Intel Core i5-4430/ AMD FX-6300
 • RAM: 8 GB
 • OS: 64bitové Windows 10
 • Goy: Nvidia Geforce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
 • Space / úložiště na disku zdarma: 40 GB dostupné místo
 • DirectX: Verze 11
 • Síť: Širokopásmové připojení k internetu

PUBG doporučila nastavení pro-hráče pro PC v roce 2023

Více RAM, lepší grafická karta, možná lepší CPU? Poděkujete nám později. Například některá doporučená nastavení pro zvýšení vaší zkušenosti by bylo:

 • Procesor: Intel Core i5-6600K / AMD Ryzen 5 1600
 • Paměť: 16 GB RAM
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 1060 3GB / AMD Radeon RX 580 4GB

Navrhovali bychom také rozšířit Volný prostor na disku od minima 40 GB do 50 GB +.

Ale pro ty z nás bez nastavení PUBG utratí peníze, spoléháme na naše nastavení, abychom nám poskytli tuto sladkou výkonnost. Podívejme se tedy na to, co musíme udělat, abychom posílili naši hru!

Nastavení PUBG pro PC Gaming v roce 2023

Následující jsou nejlepší nastavení pro PUBG PC. Prohledali jsme internet a hledali tipy a triky a zkompilovali naše zjištění, abychom pár minut zachránili dalšího unaveného konkurenta PUBG. Nyní to, co funguje pro ostatní, nemusí pro vás vždy fungovat. Všechny naše systémy jsou krásné a jedinečné, takže by to mohlo vyhazovat několik her, které se snaží vyzkoušet, než najdete optimální pozici pro váš systém a preference. Doufejme, že pokryjeme vše natolik, že se budete cítit vybaveni vším, co potřebujete k volnému přizpůsobení!

Nejlepší rozlišení PUBG

Budete to chtít nastavit do 1080p, to je nastavení většina pro-hráče používají. Toto usnesení zvyšuje vaše šance na výběr důležitých detailů, které mohou hru vytvořit nebo rozbít, a také mírně zvyšuje vaše FPS. Navíc to vypadá rad.

Ale v případě, že vaše nastavení je o něco méně špičkové a zoufale hledáte tuto výhodu ve svém výkonu, zkuste mírně nižší rozlišení, zjistěte, zda to dělá rozdíl. Zkoušení věcí je velmi důležité pro nalezení perfektního nastavení, a to je snadné zjistit.

PUBG Lobby FPS Cap a ve hře FPS CAP

Doporučuje se vaše „libby fps“ být nastaven na 60, aby se snížilo zatížení vašeho GPU. To je vše v pořádku a dobře, podívejte se, jestli to pomůže, ale nezmění to váš výkon ve hře. Ale možná se cítíte jako laskaví k vašemu GPU po všem, co se pro vás stalo. Ne? Nastavíte to na neomezené? Jo, to chápu.

Nyní, pro vaši „hranici FPS ve hře“, budete to chtít nastavit na to, co může váš monitor vydat. Toto je obvykle 60, 144 nebo 240 Hz. Malá vedlejší poznámka, když mluvíme nastavení. Pokud máte monitor 144Hz, měli byste zkontrolovat, zda jej nelze přetaktovat na 165. Je to obvykle v nabídce monitoru. Podívejte se na to, když jste tam!

Nastavení PUBG ve hře FPS CAP

PubG vykreslovací měřítko

Teď to znamená Jaké procento vašeho zvoleného rozlišení chcete, aby hra vystoupila. Například, Pokud jste si vybrali rozlišení 1440p a nastavili jej na 100, Vaše hra bude vydána při rozlišení 1440p. Pokud nastavíte stupnici vykreslování na 70, poskytne by vám 70% z 1440p, což je blíže 1080p.

Snížení stupnice vykreslování sníží zatížení vašeho systému a zvýší vaše FPS jako kompromis pro kvalitu obrazu. To je dobrý nápad, pokud hledáte sladkou podporu výkonu a příliš se nestaráte o to, že budete mít docela vypadající hru. Ale pamatujte, že můžete vidět, co se děje, je vždy dobré. Opravdu rychlá hromada kecy je stále hromada kecy.

Naším konečným doporučením je proto, že se držíte rozlišení 1080 P a nastavíte stupnici vykreslování na 100%.

Pokud je váš PC systém docela starý, můžete jej zkusit spustit 70% a zjistit, zda to pro vás nejlépe funguje.

PUBG vykreslování nastavení stupnice

PUBG Nejlepší kamera Fov (zorné pole)

Čím nižší vaše fov, tím užší vaše vidění a větší předměty se objevují. Čím vyšší vaše fov, tím širší vaše fov, ale menší objekty se objevují. Něco jako rybí čočka. Postavení s tím může mít obrovský dopad na vaši hru. Nejvíce zřejmé, že jeden směr zvyšuje vaše šance na pohřešované nepřátele.

Buď proto, že jsou mimo vaši periferní vidění na dolním FOV, nebo proto, že jsou příliš malé na větší FOV. Další věc, kterou je třeba zvážit Větší FOV klade větší zatěžování vašeho systému protože musí více vykreslit. Rozdíl ve výkonu je však zanedbatelný. Takže pro toto nastavení záleží na tom, jak hrajete a co se vám líbí.

Jako obecné doporučení bychom poradili hrát na nastavení PUBG kamera FOV mezi 90 a 103, a podívejte se, co pro vás funguje nejlépe.

Začíná tím, že to vyzkoušíte na nejnižší úrovni, a zjistíte, zda se za to za tento ztracený fov vyplatí maličký výkon.

Akce PUBG Super Weekend Ivas

PUBG Pro Player Anti-Aliasing

Toto nastavení rozmazává okraje vašich pixelů a dává vám plynulejší obrázek. Změna nastavení proti aliasingu z velmi nízkého na ultra, vede k přibližně 3% poklesu FPS, což by mohlo být hodné vyzkoušet. Nejenže to vypadá lépe, ale také zastavuje ty rušivé pixely, když jste opravdu v zóně.

Pokud pro vás Ultra nefunguje a věci vypadají příliš hladce, zkuste vysoké nebo střední nastavení.

Ale, Pokud se opravdu soustředíte na maximalizaci FPS, nechte PUBG anti-aliasing na velmi nízké. Jen říkám, že byste to měli dát šanci.

PUBG Nejlepší následné zpracování

Toto nastavení určuje další shadery, stíny a osvětlení. Celkově vám poskytne opravdu pěkně vypadající hru s objekty, které mají větší hloubku a váš celkový obrázek vypadají opravdu, opravdu úžasně. Je to nejviditelnější uvnitř budov, kde věci mohou nejen vypadat lépe, ale trochu jasněji, takže pokud se chystáte přepínat, má vzhled v interiéru i venku. Mít toto na vysoké úrovni vám poskytne 11% pokles FPS. Takže možná nechte ty sladké obrázky hráčům, kteří si to mohou dovolit, a Nastavte nastavení po zpracování na nízké úrovni.

Nastavení PUBG po zpracování po zpracování

Nastavení Shadows PUBG

Nastavení stínů rozhoduje o intenzitě, hloubce a dokonce i realismu stínů. Chtějí, aby vaše hra vypadala skvěle? Bude vás to stát. Shadows Rad, stejně jako u jiných nastavení obrázků, poskytne vašemu výkonu velký zásah. Při přechodu z ultra na velmi nízké je rozdíl v ohromujících 13% v FPS. Stíny mohou také skrývat detaily ve vaší postavě, zbraních a okolí. Většina pro hráče bude obvykle také své jas, a to i pro další viditelnost bez ohledu na to, takže to je další tip, který si můžete vyzkoušet.

Naším konečným doporučením je odejít Nastavení stínů na nízké úrovni.

Textury PUBG

Ze všech věcí, které ovlivňují vaše vizuální prvky, budou textury pravděpodobně hrát největší roli. Vezmeme-li hru z Minecraftu do OMG-I-CAN-SEE-THEEDIDIDUTIDAL-BLADES-OF GRASS, zasáhne vaše FPS pouze asi o 6%.

Pokud chcete hrát bezpečně, Doporučujeme udržet texturu PUBG na médiu, Ale můžete také zkusit hrát vysoko a zjistit, zda je váš systém dost dobrý, aby s ním držel krok.

Nastavení efektů PUBG

Nízké FPS? Je to pravděpodobně nastavení vašich efektů. Tento badboy pohlcuje vaši snímkovou frekvenci jako žádný jiný, ale pravděpodobně nemá nejmenší znatelnou změnu. Účinky jsou ztělesněním „hezkého mít“, přidávání odrazů, osvětlovací účinky na vaši zbraň, lesk na vodu, dokonce přidání trochu něco navíc do vašich kulek. Úroveň detailů ve hře je neuvěřitelná, ale trochu nevítaná (omlouvám se. PlayerUnknown). Dalo by se tvrdit, že rozdíl je ještě dramatičtější, protože může být těžší vidět nepřátele v vlajícím kouři nebo s těmi rušivými ohněmi.

Účinky nastavení PUBG

V průměru, mít účinky na ultra vs. velmi nízké měly 20% zásah na FPS. To je velký kompromis pro některé pěkné kulky. Největší zásah byl kolem vody, oheň a – samozřejmě – obávaný kouř PUBG. Nastavení efektů na nízké vám poskytne tolik potřebné zvýšení výkonu.

Ale ten kouř stále zničí váš výkon. Bohužel neexistuje žádné nastavení pro zavedení někoho, kdo hodí kouřový granát. Dosud.

Nastavení listí PUBG

Toto nastavení nebude na rozdíl od toho, v co jsme všichni doufali, snížit množství trávy nebo stromů. Nebo alespoň tolik. Doufal jsem, že to snižování, že mi to umožní vidět lidi v trávě lépe, nebo mi alespoň dát obrovský výkon pro snížení trávy. Bohužel, jen několik opravdu daleko od stromů bylo očištěno. To bylo stále skvělé, pravděpodobně to můžete vidět o něco lepší na dálku, pokud ji máte na nízké úrovni a neublíží to vašemu FPS. Stojí za to, aby to bylo nízké.

PUBG Zobrazit vzdálenost

Tohle může být obtížné, protože ne příliš zkušené hráče byste možná vůbec neviděli rozdíl. Nechte to tedy na médiu pro zvýšení výkonu, nebo jej načerpejte na Ultra, pokud uvidíte něco ve vzdálené vzdálenosti a váš systém si to může dovolit. Závisí na vašem stylu hry.

Nastavení PUBG Zobrazit vzdálenost

PUBG Sharpen

Sharpen je Anti-Aliasing’s Evil Twin. Ne, že je to buď dobré nebo špatné, ale … dostanete to, co tím myslím. Anti-aliasing rozmazává, „naostřit“ dobře, ostření. Věci vypadají o něco lépe, když je SPRENEN na střední nebo ultra, ale můžete své FPS výrazně zpomalit. Celkově, pokud to ovlivňuje vaši hru v PUBG, Nejlepší bude zakázat naostřit všestranné.

Synch a rozostření pohybu

A konečně, pokud jde o tato další nastavení, příliš nezvyšují vaše zkušenosti a mohou jen snížit vaše FPS. Doporučujeme vám udržet S-synchronizace na nízké a pohybové rozmazání vždy vypnuto.

Připraven na vaši další hru PUBG se Strydou?

Doufáme, že by tato příručka byla užitečná zjistit nejlepší nastavení pro vaše a vaše herní zařízení! Hrajte se s těmito nastaveními a dejte nám vědět, co si myslíte.

Zatímco pro vás najdete nejlepší styl a nastavení, proč se nepřipojit k našim soutěžům PUBG ESPORTS? Stryda vám nabízí bezplatnou bitevní průkaz s denními misemi a týdenními žebříky, kde můžete své dovednosti vyzkoušet proti jiným hráčům. Na co čekáš?

Tabatha
Manažer obsahu

Marketingové videohry ve dne, kilt nenávidí v noci. Tabatha má na krátkých procházkách, kde je koncový cíl káva.

Nejlepší nastavení PUBG: Jak získat nejlepší výkon

PlayerUnknowns Battlegrounds Nejlepší nastavení PUBG: Žena vojáka, která má na sobě velký batoh, při přepravě útočné pušky

Hledáte nejlepší nastavení v PUBG? S tímto přehledem o nejlepších nastavení ve hře pro PC přehrávače není nutné všechno testovat sami. Z grafiky, ovládacích prvků a možností hraní her, zde je vaše nastavení PUBG Blueprint.

Ačkoli vaše jednotlivé komponenty PC mohou výrazně ovlivnit vaši snímkovou frekvenci, pamatujte, že většina profesionálních hráčů PUBG stále chodí pro nižší nastavení. Výsledkem je, že tento seznam by měl udělat trik pro většinu nastavení. Pokud zde není uvedeno konkrétní nastavení, je to proto, že hlavně záleží na osobních preferencích, jako jsou klíčové vazby. Najdete Nejlepší nastavení PUBG Níže uvedeno v nabídce Nastavení hry. Pokud chcete okamžitě vidět rozdíl, doporučujeme nejprve zamířit do areálu, abyste se vyhnuli ztrátě ve skutečném zápase.

Než se podíváme na nejlepší nastavení PUBG, zde je přehled minimálních požadavků hry.

 • OS: 64bitové Windows 7/8.1/10
 • Procesor (CPU): Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
 • RAM: 8 GB
 • Grafika: Nvidia Geforce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
 • Požadovaný úložný prostor: 40 GB

Vypálení útočné pušky v PUBG s explozí v pozadí

Nejlepší nastavení displeje PUBG

Pokud jde o výběr správného rozlišení, opravdu to do značné míry závisí na síle vašeho systému. Musíme si vybrat mezi udržováním vysokého snímku a snadnějším spatřením našich nepřátel, proto jsme se usadili na 1080p. Pokud zjistíte, že váš systém dokáže zvládnout vytlačení více pixelů bez obětování snímkové frekvence, neváhejte a narazit na rozlišení.

Pokud chcete šetřit co nejvíce energie, můžete stanovit limit na lobby FPS. Pokud jde o čepici FPS ve hře, nastavte to na jakoukoli obnovovací frekvenci, kterou váš monitor zvládne. Pokud jde o jas, obecně chcete, aby tato hodnota mírně vyšší spatřila nepřátele ve stinných oblastech. To se týká osobních preferencí, takže to můžete nechat na výchozí hodnotě 50.

PlayerUnknowns Battlegrounds Nejlepší nastavení PUBG: Grafická nabídka v nastavení PUBG

Nejlepší nastavení grafiky PUBG Advanced Graphics

Snížení stupnice vykreslování snižuje jasnost vaší hry, takže doporučujeme držet se výchozí hodnoty 100. Pro vaši hodnotu zorného pole FFP by to mělo být co nejvíce, aby bylo možné vidět co nejvíce na obrazovce. Snížení této hodnoty může mírně zlepšit váš výkon, protože vaše hra má méně objektů k vykreslení.

Pokud jde o anti-aliasing, je to možná nejvíce napadené nastavení grafiky PUBG. Doporučujeme to nastavit na nízké úrovni, pokud nezažijete blikání a falešný pohyb v tomto nastavení. Pokud ano, narazte to na vysoké nebo ultra. Chcete-li získat nejvyšší možný výkon, klesněte po zpracování na velmi nízké. Totéž platí pro stíny, efekty a listy, snižujte tato nastavení na velmi nízké, aby se snížil počet stínů a zvýšil váš celkový výkon.

Abychom mohli vidět vše jasně ve hře, narazíte textury až na vysoko. Udržujte svou vzdálenost pohledu na nízké úrovni, abyste maximalizovali svůj výkon, ale to lze obrátit na médium, aby vám pomohlo najít cestu kolem mapy. Budete chtít deaktivovat možnost Shvění, pokud nemáte anti-aliasing nastaveni na nízké, tato dvě nastavení si navzájem nehrají pěkně. Udržujte v-synchronizaci deaktivovaného, ​​pokud nezažijete špatné trhání obrazovky, i když to může být upozorněno, že to může mít dopad na váš výkon. Vždy vypněte rozostření pohybu, toto nastavení může vypadat hezky, ale přichází s hitem představení. Nakonec použijte DirectX 11, protože jak vylepšené, tak 12 verzí jsou považovány za nestabilní.

PlayerUnknowns Battlegrounds Nejlepší nastavení PUBG: Hraní nabídka v Nastavení PUBG

Nejlepší ovládací prvky PUBG a nastavení hry

 • Citlivost myši: Výchozí
 • Vykreslení inventury: Vypnuto
 • Křížová barva: Bílý
 • Výchozí režim střelby: Plné auto
 • Automatické vybavení a nahrazení příloh: Umožnit
 • Další akční fronta: Umožnit
 • Replay a Death Cam: Umožnit

Stejně jako u většiny konkurenceschopných her je obecným vedením hráčů na vysoké úrovni snížit citlivost myši nižší než výchozí, pokud je pro vás těžké ovládat zpětný ráz. To je zcela na osobní preferenci, takže nás nenechte odradit, pokud používáte nastavení vysoké citlivosti myši. Vykreslování vaší postavy v inventáři nezpůsobuje mnoho zpoždění, ale toto nastavení jsme udržovali deaktivované, abychom se vyhnuli zbytečným poklesu snímků.

Další možnost osobní preference, vyberte jakoukoli barevnou kříži, který považujete za nejviditelnější. Výchozí režim střelby je opravdu důležitou možností, budete chtít nastavit na plné automobily. Toto je obvykle nejlepší režim při zapojení nepřítele ihned po zvednutí zbraně. Podobně povolte automatické vybavení a nahraďte přílohy, abyste vám ušetřili nějaký čas na bojišti. Doporučujeme povolit další akční frontu, což vám umožní zaregistrovat novou akci před koncem aktuální. Konečně nikdy neublíží, aby si zachoval kameru pro opakování a smrti, aby se poučil z vašich chyb.

PlayerUnknowns Battlegrounds Nejlepší nastavení PUBG: Zvuková nabídka v nastavení PUBG

Nejlepší nastavení zvuku PUBG

 • Lobby hudba: Deaktivované
 • Zvukové zvukové efekty: Dědictví
 • HRTF (funkce přenosu související s hlavou): Povoleno

Je jen na vás, zda chcete slyšet hudbu lobby PUBG, alespoň si můžete vybrat svou oblíbenou píseň při čekání v hale v hale. U zvukových efektů zbraně to jde o preference. Pokud jste hráli PUBG po dlouhou dobu, možná se budete chtít držet dědického zvuku. Rozhodně povolte HRTF, protože toto zvukové nastavení usnadňuje sledování nepřátel.

A to uzavírá naše nejlepší nastavení PUBG. Pokud chcete zlepšit své znalosti PUBG, vřele doporučujeme zkontrolovat náš průvodce mapou PUBG, abyste získali přehled každé úrovně. Můžete to vzít ještě dále čtením našeho průvodce umístění tajných místností PubG, abyste našli skryté kořist na Taego.

Marloes Valentina Stella Jeden z našich odborných průvodců, Marloes vás zakryl, pokud potřebujete vést hry jako Minecraft, Baldur’s Gate III, Genshin Impact nebo mezi námi. Možná už jste viděli Marloesova slova na Gamesradar+ a Game Rant.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.