? | Načtení, kdy je další únik z Tarkov Server Spence? | PCGamesn

Kdy je další útěk z Tarkov Server Specing

Escape z Tarkov právě oznámil datum pro jeho nadcházející utírání na léto 2023.

Escape From Tarkov Breat 2023 – kdy je další úplný resetování?

Pokud se těšíte na další resetování, tady je, když se objeví další útěk z Tarkovova otroctví, takže se můžete připravit na nový start.

Publikováno: 10. srpna 2023

? Escape z Tarkov je odvážný hardcore střelec, díky kterému vás bude ostře chránit nad vaším zařízením. . Ale nenechte se příliš připoutat, protože hry Battlestate se otře po pokroku každého s Útěk z Tarkovova otíra, dává vám – a vaši postavu – nový pronájem života.

. Víme, že ubrousky přicházejí s hlavními aktualizacemi, ke kterým dochází každých šest měsíců, ale kromě toho víme jen velmi málo o procesu jedné z nejlepších konkurenčních her FPS. Není to však všechno zkázy a chmurné, protože dostáváme nějaké náznaky toho, co můžeme očekávat asi každých šest měsíců.

Kdy je únik z Tarkovova vymazání?

Další útěk z Tarkov Briked se konal 10. srpna 2023, přičemž utírala se na Twitteru Battlestate na Twitteru. .

. Poslední otíra byla v prosinci 2022, takže je to o dva měsíce později, než jsme očekávali, což znamená, že čas mezi touto nadcházejícím utíráním a další bude mnohem kratší.

Thumbnail YouTube

Při nadcházejícím utírání je však spousta věcí, které si můžete užít. Když přijde otřes, BattleState uvolňuje „Summer Aktualizace“, která přinese nové funkce QOL, jako je výběr částí těla k uzdravení, nové zbraně, ulice Tarkov expanze a další. .

Escape From Tarkov Next Otěž: Útěk z plánu Tarkov s nadcházejícími změnami, včetně dalších ubrousků

Kdy byl poslední únik z Tarkovova otření?

Poslední uzávěr EFT se konal 28. prosince 2022. Náplast přidala ulice Tarkova, nové stimuly, zbraně, řemeslné a další.

?

Útěk z Tarkovova utírání je v podstatě úplným resetem hry. . K těmto ubrouskům obvykle dochází asi každých šest měsíců a obvykle ve čtvrtek.

. Každý je na stejné úrovni podmínek, pokud jde o kořist, dává vám – a vaše přátele – nejlepší možnou šanci přežít vaše cesty do zvyků, výměny a další.

To je vše, co doposud víme o dalším útěku z Tarkovova brew. . Zatímco počkáte na další vymazání, můžete se také těšit na útěk z datum vydání Tarkov Arena pro další akci.

Kdy je další útěk z Tarkov Server Specing?

Je důležité vědět, kdy je naplánován další únik z Tarkov Server Stipero.

Kdy je další útěk z Tarkov Server Specing? Všichni víme, že hlavním cílem v útěku z Tarkova není nashromáždit vysoký počet těl – je to kořist. Slavné hory zbraní a vybavení, které můžete po několika měsících na skladě broušení. Jediným problémem je tedy, když se Servery Tarkov otře a vy musíte začít znovu, ale kdy se tyto ubrousky vyskytují, a brzy je tam naplánováno?

Napjatá hra FPS je především o vstupu a ven tak efektivně, jak jen můžete, protože pobyt naživu také znamená, že si udržujete cokoli, co se vám podařilo pít během svého času na světě. Zvýšení kvality vašeho vybavení znamená, že během příštího běhu budete mnohem pravděpodobnější, že zůstanete naživu a potom běh a tak dále. Každou chvíli však servery podléhají úplnému vymazání, které všechny hráče dávají zpět na čtverec a na úrovni, ale kdy je další únik z vymazání serveru Tarkov?

Thumbnail YouTube

Útěk z Tarkov Server Specien Specilace

Příští únik z Tarkovského otrávení se očekává od prosince 2023 a února 2024. Útěk ze serverů Tarkov obvykle podléhá v průměru každých pět měsíců v průměru.

. .

Nyní víte, že další útěk z Tarkov Server Otečení je poměrně brzy, měli byste lépe využít maximum zařízení, které máte, a způsobit pro ty nové tření nějaký zmatek. Pokud uvažujete o připojení k řadám Tarkov, je nyní nejlepší čas na ponoření prstů, jakmile dojde k vymazání serveru, budete na stejné úrovni jako všichni ostatní ve hře. Než skočíte do bitvy, podobně jako Royale, podívejte se na požadavky úniku z systému Tarkov-nechcete být chyceni předtím, než jste vypálili první kulku.

. Miluje toast, i když to způsobuje, že se cítí trochu nemocný. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Escape z Tarkov Summer 2023 Otěhování – data, čas, více

Útěk z Tarkov jen oznám, kdy je datum pro utírání na léto 2023. Toto vymazání, stejně jako ostatní, resetuje pokrok.

10. srpna 2023 2 min čtení

Následuj nás

Tarkov Summer Wite 2023, Tarkov Breting 2023, Tarkov Otěž, Tarkov Datum, útěk z Tarkov

Escape z Tarkov právě oznámil datum pro jeho nadcházející utírání na léto 2023.

Po jejich živém proudu Tarkovtv Escape z Tarkov nahrál obrázek, který obsahuje jejich předběžný plán. Kromě funkcí, které v nadcházejícím roce přidávají do hry, také sličně oznámili data pro nadcházející vymazání. Rovněž vydali tweet o tom, kdy bude přesné datum vymazání.

10. srpna 2023. Hra bude nejprve podstoupit údržbu, která začne . Tato údržba bude trvat asi šest hodin, což znamená, že to skončí 2: 00 PM BST / 9:00 AM EDT / 6:00 PDT. Po údržbě bude utírat plně účinek.

. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni, jedná se o zvláštní události, které povzbuzují hráče, aby hráli a bavili se během posledních dnů vedoucích k vymazání. . Stejně jako u většiny ubrousků, jakmile aktualizace dorazí k datu utírání, se pokrok každého, kdo hraje útěk z Tarkovu, resetuje.

Jednou z takových událostí je nedávná událost Free Labs, která umožňuje hráčům vstoupit do laboratorní mapy hry, aniž by potřebovali klíčovou kartu. Mohou to dokonce vstoupit jako SCAV. To je něco, co se také stalo v týdnech vedoucích k předchozímu vymazání. Můžeme proto očekávat, že se opravdu blížíme k dalšímu otírání.

Útěk z Tarkov 0.13.

Jesseyriche Cortez · před 1 měsícem