Návod | Dark Souls 3 Wiki, 12 Dark Souls 3 Tipy a triky, které jsou pro sérii nové | PCGamesn

12 Dark Souls 3 Tipy a triky, které jsou pro sérii nové

Těžké útoky pomocí tlačítka RT byly vždy oporou série Dark Souls, i když pokud jste bezpečnostní hráč jako já, pak jste si pravděpodobně nemysleli.

Návod | Dark Souls 3 Wiki

The Návod pro Dark Souls 3 Pomůže vám najít cestu nebo tipy, které potřebujete, abyste se dostali přes tuto nepříjemnou tvrdou část, kterou prostě nemůžete porazit. Navrhované rozsahy dohazování naleznete podle doporučené úrovně podle místa. Máme také k dispozici mapy, které vám pomohou s vaším pokrokem.

Můžete také zvážit vyhledávání podle umístění nebo vidět naši trasu pro pokrok hry pro zjednodušený přehled „Nenechte si ujít“. Podívejte se také na stránku s bočními úkoly, kde najdete přehled interakce NPC.

Informace o DLC najdete na stránce DLC.

Náchod indexu

Hřbitov popela je umístění v Dark Souls 3. Toto umístění slouží jako výchozí oblast pro nové hráče ve hře. To je místo, kde se hráči ocitnou na začátku hry, oživeni jako „uvolněné“, a budou muset čelit mocnému Iudex Gundyovi jako testu, aby prokázali svou hodnotu, než se vydali do svatyně Firelink a mohli prozkoumat země. Lothric.

hřbitov průchodu popela

Obecná informace

Hřbitov mapy popela

hřbitov mapy popela

NPC v oblasti

Šéfové

Položky

 • 5x Firebombs
 • 1x duše opuštěné mrtvoly
 • 1x duše neznámého cestovatele
 • 1x Titanite Scale (z Ravenous Crystal Lizard)
 • 1x Titanite Shard
 • Ashen Estus baňka
 • Stočený meč (od Iudex Gundyr)

Nepřátelé

Poznámky

 • Některé události/položky budou k dispozici zde jako váš pokrok ve hře.

Plný hřbitov průchodu popela

Kliknutím sem přejdete na průchod Speedrun. Klikněte sem pro tradici a spekulace v této oblasti.

Dostat nohy pod sebe

Po vytvoření postav začíná hra úvodní cutscene postavy vašeho hráče stoupajícího z náhrobku. Pokračujte dopředu a přečtěte si zprávy na zemi, které poskytují pokyny na ovládacích prvcích hry.

Sledujte cestu a najděte svého prvního nepřítele. Po likvidaci ho jděte doprava a kořisťte duši opuštěné mrtvoly. BackTrack k tomu, kde jste našli prvního nepřítele a naražte na další nepřítele před fontánou podobnou duši. Kořist mrtvola fontánou, abyste získali baňku Ashen Estus.

Postupující přes hřbitov

Vpravo a nahoru je od vás dutá. Vlevo a nahoru po schodech najdete další dutinu. Pokud budete pokračovat přímo kolem fontány, narazíte na dutinu s kuše. Vezměte si tvrdé právo od místa, kde je tato dutina, uvidíte další 2 dutiny. Když postupujete kolem je úzkou vodu v pase, bude otevřena širší oblasti, kde čeká drsná ještěrka Crystal Lizard. V této oblasti může být umístěna duše neznámého cestovatele 1x (skvrnitý prsten Stoneplate +1 najdete také zde v ng +). Porazte Crystal Lizard a získejte titanitovou stupnici 1x. Bonfire ho může vést k okraji, aby ho rychle porazil tím.

Udělejte se zpět a pokračujte v dosažení útesu s výhledem na úchvatný výhled. Hlava doleva a setkáte se s prvním ohněm. Zapálte ohnivo, které spustí trofej/úspěch enkindle a naučte se gesto odpočinku. Pokračujte vpřed podél útesu a eliminujte dutiny ve vaší cestě. Na okraji vám zpráva řekne, jak skočit. Skákání sem do malé rokle najdete shard Titanite 1x. Pokud spadnete, budete tam být dutina, můžete přistát skokový útok na. Má šanci upustit k duchovnímu posvátnému zvonku. Pokud ustoupíte a sledujete podél okraje útesu, narazíte na několik dutin a cestou vedoucí dolů podél útesu. Na konci cesty najdete meč a štít dutý a kuše dutinu. Za nimi bude proti zdi mrtvola s Firebomb 5x.

V předchozí oblouku eliminujte kuše dutinu a vstupte do otevřeného nádvoří, kde uvidíte zkamenělého válečníka. Přistupovat k němu.

Boj na šéf: IUDEX GUNDYR

Vydejte se vpřed a vydejte se dolů po kamenných schodech, které se otevírají na nádvoří, kde vidíte sochu postavy s mečem vloženým do hrudi. Přistupovat k soše a dostanete výzvu k odstranění meče. Odstraňte ji, abyste oživili sochu a vyzkoušeli svou hodnotu proti šéfovi, iudex gundyr.

IUDEX GUNDYR

Porazte ho, aby obdržel stočený meč a získal trofej/úspěch iudex gundyr. Váš Ember bude nyní obnoven, což je podobné oživení mechanik v démonových duších.

Otevřete velké dvojité dveře a přejděte na další místo, svatyně Firelink.

Hřbitov mapy popela

hřbitov mapy popela

Hřbitov videí popela

 • Hřbitov svatyně Ash/Firelink Video
 • Hřbitov popela položky průchod
 • Slepá hra:

12 Dark Souls 3 Tipy a triky, které jsou pro sérii nové

Temné duše 3 tipy

S dvouletou mezerou mezi Dark Souls II a Dark Souls III III, mnozí z nás pravděpodobně skočí do opuštěného království Lothric trochu rezavý. I když jste neustále poháněli předchozí hry v seriálu až do spuštění Dark Souls III, je zde dost vylepšení a nuancí, aby se tyto pocity nadšeného znepokojivého oživily.

Veteráni duší se snadno usadí do základní mechaniky, ale existuje spousta vylepšení a vylepšení v Dark Souls III, kterým se musíte přizpůsobit, pokud se chcete vyhnout pocitu jako jeden z těch nešťastných zombie, které zabijete na začátku hra.

Fromsoftware vytvořil jeden z nejlepších RPG na PC – ale který? Naostřit své vidlice a zjistěte to.

Ať už jste přišli z předchozích her Souls nebo jste v seriálu nové, těchto 12 tipů způsobí, že váš osamělý úkol bude jen o něco méně skličující.

Skočit bez válcování

Temné duše 3 tipy

Mechanicky trapná skákací mechanika v sérii Dark Souls je určitá vynalézavost (dosaženo na Xbox Pad tím, že drží B na sprint a poté stiskne LS na skok). Dělají pokaždé, když se rozhodnete přeskočit přes nějakou srážku, aby se dostali nějaký bílý zářící záhadnou položku na napjatý zážitek z zastavení srdce, jednoduše proto, že se cítí příliš příliš.

Dříve v temných duších by skoky automaticky následovaly role, která by mohla rychle otočit pěst pumpy radosti, když jste přistáli skok na zoufalství na vlasy.

Aby tomu zabránilo, pusťte z levé analogové hůlky, jakmile skočíte, a přistanete bez válcování.

Použijte nový běžící těžký útok

Temné duše 3 tipy

Sprint útoky v předchozích hrách Dark Souls byly omezeny na jednoduchý útok RB. Alternativně, pokud jste se cítili dobrodružně, mohli byste sprintu, pak místo toho převrátit a provést útok RB Roll Attack. V Dark Souls III můžete dělat obě tyto věci, ale nyní existuje nový útok skákacího sprintu, který můžete provést stisknutím RT během sprintu, který obecně provádí dolů bodnutí, což je vynikající pro sestřelené nepřátele.

Kromě toho můžete stisknout RB ihned po tomto útoku a provést stejný útok jako při válcování, což z něj činí velké malé kombo směru dolů po dalším směru dolů nebo legingové stávky.

A kdo řekl, že Dark Souls nebyla kombinovaná hra?

Prozkoumejte každý roh každé oblasti

Temné duše 3 tipy

Mnoho důležitých – dokonce i nezbytných – položek v Dark Souls III nejsou jen věci, na které se stanete na nejrychlejší cestě k cíli. Nemrtvé kostní střepy (které zvyšují vaši sílu Estus), Estus Shards (které zvyšují celkový počet baňků Estus), jakož i vzácné materiály pro zlepšení vašich zbraní bývají nalezeny mimo vyšlapanou cestu, povzbuzují vás k riziku a prozkoumávají umístění a prozkoumávají umístění a prozkoumávají umístění a prozkoumávají místa.

V Dark Souls III je spousta bodů, kde by mohla vidlička cesta, takže nezapomeňte okamžitě prozkoumat obě trasy. Pokud existuje budova, do které je třeba jít, podívejte se, co je za budovou a uvnitř i uvnitř. Pokud jste právě vyšli z zřetelné části oblasti, ještě před přesunem projděte ještě jednu skenování.

Jakmile se stanete silnějším. Pravděpodobně budete na to milí a přemoženi, což vám dává větší důvěru a svobodu prozkoumat každý jeho roh pro předměty, které jste možná předtím zmeškali (je to také druh uspokojení zcela dominujícího oblasti, ve které jste kdysi bojovali).

Zjistěte, jak teď funguje dutá

Temné duše 3 tipy

Pokud jste již hráli Dark Souls III, pak to znamená, že jste už zemřeli, hodně. To není mírná na úrovni vaší dovednosti, je to jen „duše“. Ale pokud jste zemřeli, pak jste si všimli, že na rozdíl od předchozích her Souls nemáte ten gholish dutý vzhled (i když vaše maximální zdraví stále zasáhne).

Je to proto, že se vyskytuje dutý, pouze pokud získáte Dark Sigil od Yoela z Londoru (dutina, se kterou se setkáte v nemrtvých osídleních a můžete přivést zpět do svatyně Firelink). Pokud mluvíte s Yoelem na Firelink a vyberete možnost „Vytvořit skutečnou sílu“, dostanete Dark Sigil, která vám dává úroveň duté, která stoupá pokaždé, když zemřete. Na úrovních dutých, 6, 12 a 16, se můžete s Yoelem zdarma vyrovnat, než nakonec zemře.

Abyste se zabránili dalšímu dutému a vypadat jako cenobite, musíte najít duši strážce požáru a dát ji strážci požáru ve svatyni Firelink. Chcete -li odstranit dutinu, kterou jste do této chvíle vybudovali, budete muset použít čisticí kámen.

Okamžitě přistupujte k Estusu z nabídky Quick-Select

Temné duše 3 tipy

Když jste uprostřed intenzivní bitvy a způsobujete nějaké vážné poškození, pak procházení vaší nabídce rychle sekulátoru, abyste zjistili, že vaše vzácná hojení Estusová baňka může být noční můrou vyvolávající paniku. Víte, že je to ikona zlata, ale posouváte se tak rychle, že ji můžete snadno přeskočit a musíte znovu proklenout celou celou nabídku rychle sekundy-oh podívej se, jsi znovu mrtvý ..

Skvělým malým trikem, jak se tomu zabránit, je opustit baňku Estus přiřazenou do prvního slotu ve vašem rychlém seznamu inventáře, pak, když hrajete, stačí se držet „dolů“ na D-pad asi na vteřinu okamžitě vyberte jej.

Nabijte své těžké útoky

Temné duše 3 tipy

Těžké útoky pomocí tlačítka RT byly vždy oporou série Dark Souls, i když pokud jste bezpečnostní hráč jako já, pak jste si pravděpodobně nemysleli.

Dark Souls III prověřily těžké útoky tím, že je způsobily, že je poptávka, takže čím déle držíte RT, tím silnější bude váš útok. To je skvělé jako alternativa k zpětnému vybírání nepřítele, pokud vás ještě neviděli, protože to nevyžaduje tolik přesnosti a může to vylepšit téměř tolik poškození.

Nebo, pokud jste posuzovali vzdálenost správně, můžete tento útok použít k špízdu příchozího nepřítele, který vás dosud nedosáhl.

Získejte zbraně Boss Soul na začátku hry

Temné duše 3 tipy

Zbraně Boss Soul byly vždy trochu trochu záhady, přičemž obě předchozí hry Temné duše mají své vlastní kryptické metody jejich kování. Ve srovnání s Dark Souls I a II, Dark Souls III vám umožňují převést šéfové duše na jedinečné zbraně relativně brzy, takže když porazíte šéfa, nechoďte převést jeho duši na více duší zatím na více duší.

Poražení Greatwoodu s osídlením Curse v nemrtvých osídlení vás dostane do transpoziční pece, kterou můžete vzít k Pánu Cinder, Ludleth of Courland, ve svatyni Firelink (je na druhém trůnu zleva, i když je tak malý, že je snadné ho snadno slečna, minout).

Jakmile mu dáte pec, může převést vaše šéfové duše na jedinečné zbraně a předměty za malé náklady. Udělejte to pěkné a brzy a na začátku hry budete mít silné zbraně, které také vypadají skvěle!

Podívejte se na své okolí na svém inventáři

Temné duše 3 tipy

Veteráni Souls nebudou muset připomenout, že v této sérii není nic takového jako pozastavení, takže pokud máte ve svém inventáři čisté jaro, je třeba se ujistit.

V Dark Souls III se zdá, že nepřátelé touží po více, hlídají své kliky s zlověstným záměrem, takže existuje více rizika než kdy jindy, že se seříkáte a zároveň se rozhodujete, který pár rukavic nejlépe zachycuje vzhled, pro který se zaměřujete.

Chcete -li tomu zabránit, jednoduše stiskněte RS, zatímco v nabídce uvolníte pravou stranu obrazovky a podívejte se na vaši postavu a okolí. Nejedná se pouze o velké bezpečnostní opatření, ale také vám umožní vidět, jak vypadáte, když se snažíte na různé předměty oblečení – skvělé, pokud jste součástí mafie módních duší.

Naučte se, jak používat bitevní umění

Temné duše 3 tipy

Nejpozoruhodnějším novým bojovým prvkem v Dark Souls III je Battle Arts, která s určitými zbraněmi a štíty odemkne nové útoky a schopnosti, které využívají tento modrý mana podobný FP (Focus Points) mezi vaším zdravím a Stamina Bars.

Každá zbraň přichází s vlastní jedinečnou dovedností. Může se jednat o útok na rozdělení štítu, který zlomí nepřátelskou stráž, statistiku v případě určitých magických zbraní nebo dokonce rychlý krok, pokud ovládáte dýky, na rozdíl od rychlého krokování v Bloodborne.

Zbraňové dovednosti jsou spuštěny stisknutím LT, ale musíte ovládat svou zbraň oběma rukama (přepínač mezi jedno- a obou rukou stisknutím „y“), nechte ji vybavit v levé ruce, nebo si ji vybavit štít Konkrétně vám umožní používat své pravé zbraně namísto parryingu.

Tyto pohyby vyčerpávají váš FP, které lze vyplnit pomocí baňky Ashen Estus (můžete přiřadit jejich počet, který chcete nést, rozhovorem s kovářkou Andre ve svatyni Firelink).

Master New Parrying Tricks

Temné duše 3 tipy

Parrying je jedním z tvrdších řemesel, která ovládá v temných duších, a vyžaduje výjimečné načasování z vaší strany, aby se napravil a nechal svého nepřítele zranitelný vůči ničivému protiútoku. Ale přinejmenším prozatím je parrying trochu usnadňuje skutečnost, že jej můžete provést se zády k nepříteli.

Říkám „prozatím“, protože neexistuje žádná vyhrazená animace pro odrazení dozadu, takže to vypadá trochu náhodně nebo možná jako chyba ve hře. Děláte to pomocí tlačítka LT, stejně jako by to bylo normální, i když se muselo obávat, že čelíte svému nepříteli čelem.

Nyní můžete také odrazit větší, více hrozivé příšery než v předchozích hrách Souls. Takže pokud se cítíte sebevědomí, můžete si proniknout věci, jako je Crystal Lizards, aby je ohromili, pak se nastěhujte do zabití, když jsou dole.

Prodejte svůj haraburdí, kdykoli chcete

Temné duše 3 tipy

Dark Souls měl vždy podivný vztah s organizací nezdravých a zásob (nebo jejich nedostatek). Zatímco předměty, které nosíte ve svém inventáři, ale nenosíte na nošení.

Na rozdíl od předchozích her můžete své předměty prodat pro duše, jakmile objevíte svatyni Firelink. Najdete handmaid svatyně sedí na židli v chodbě těsně mimo hlavní komoru. Promluvte si s ní, vyslechněte si její ramblingy, pak si budete moci prodat své zbytečné kousky, udržet svůj inventář čistý a vydělávat některé duše v tomto procesu.

Vždy noste brnění, ať je to cokoli

Temné duše 3 tipy

Jedním z hlavních úprav nastavení brnění v Dark Souls III je to, že je zásadní nosit na každé části těla nějaký druh brnění, i když je to jen lehké hadry, protože každý kousek brnění pro určenou část těla Nabízí odolnost proti poškození základny – 20% pro hrudník, 14% pro nohy, 6% pro zbraně a 10% pro přilbu, přidává celkem 50% celkem 50%.

Každý kus brnění nabízí stejný odpor poškození základny, přičemž rozdíly mezi různými typy brnění přicházejí v důsledku absorpce poškození daného zbroje (úder, lomítka, tah, pravidelné a různé typy magií).

Takže pokud jste sundali kousek brnění, jen abyste snížili svou váhu, abyste se mohli lépe hodit, dát něco – cokoli – zapalovače na jeho místo. Hodně to pomůže.

Co jste se naučili na svých cestách přes Lothric, což by mohlo zachránit život? Dejte nám vědět níže.

Robert Zak Pravidelný spisovatel na volné noze, který pokrývá hry Skyrim, Fallout a Survival, jako je Stalker. Jeho práci najdete také mimo jiné v Kotaku, Shotgun a PC Shotgun a PC.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

9 Essential Dark Souls 3 tipy, které můžete vědět před hraním

Ve světě Dark Souls 3 není nic snadného, ​​ačkoli prozkoumání a experimentování vám pomůže zjistit různé systémy, které hrají hru, tento přístup vás také povede k mnoha předčasným úmrtím v tomto procesu. Je snadné pro řetězec nevyhnutelného zničení, aby se stal frustrujícím, a tam přichází tato příručka – nabízí vám sadu tipů a triků, které vás postaví na správnou cestu, když prozkoumáte hřbitov popela, vysokou stěnu Lothric a za nimi. Ať už jste veterán Dark Souls nebo nováček série, přečtěte si užitečné rady, abyste se dostali do nejnovější splátky.

1. Zachraňte své duše

Když porazíte nepřátele, občas upustí předměty duše, které lze použít k získání dalších duší jejich aktivací z vašeho inventáře. Ty sahají od skromných 50 od vybledlé duše nebo 200 pro duši opuštěné mrtvoly, až po velké předměty, které poskytují mnoho tisíc duší. Na rozdíl od duší, které shromažďujete od skutečně porážky nepřátel, tyto předměty zůstávají s vámi, když zemřete, takže neexistuje způsob, jak je ztratit, dokud nebudete aktivovat, takže počkejte, až se vrátíte do svatyně Firelink a připravujte je, abyste je utratili, než je přidáte do počtu duše. Jakmile začnete porážet šéfy, obdržíte od nich také předměty šéfa duše, a přestože tyto poskytne obrovské množství duší, měli byste je místo toho uložit, protože později odemknete možnost obchodovat za speciální zbraně a předměty šéfů a předmětů.

2. Přidělit svůj estus

Poprvé v sérii Dark Souls má nyní vaše postava dva baňky, které lze použít pro zotavení – baňka Estus obnovuje HP pro vaše zdraví a nová baňka Ashen Estus obnovuje FP pro speciální dovednosti a kouzla. Baňka Ashen Estus je nalezena hned na začátku hry fontánou, a pokud ji nevyzvednete , se tedy ujistěte, že máte ve svém inventáři. Jakmile dosáhnete svatyně Firelink, navštivte kovář Andre a budete mít možnost přidělit Estus. Zde můžete přiřadit svůj celkový počet použití baňky mezi Estus a Ashen Estus, takže můžete upravit jejich alokaci tak, aby nejlépe vyhovoval stylu hry. Pokud na svých cestách najdete nějaké střepy Estus, přiveďte je do Andre a vyberte možnost Posílení baňky Estus, aby vám poskytla další použití baňky.

3. Získejte časnou podporu

Směrem nahoru přes svatyni Firelink a venku na vyšší úrovni najdete uzamčenou věž, na kterou lze přistupovat pouze zakoupením klíče Tower od Handmaid Svaty. V této oblasti je však malá zkratka, kterou můžete použít k dosažení střechy svatyně a najít nějaké cenné předměty. Naproti vchodu do věže běžte na stromě a poté přeskočte na střešní římsu – možná budete muset snížit svůj poměr hmotnosti pod 70%, abyste dosáhli skoku. Jakmile na střeše, sledujte ji ve směru hodinových ručiček, dokud nenajdete otvor vedoucí k krokve, pak opatrně projděte je, aby se položku chytil nahoře – Estus Shard, který vám poskytne další použití baňky. Nyní se vydejte na druhou stranu, podél krokve naproti, kam jste vstoupili a nad největším trůnem, a opatrně zasáhněte nebo se vrhněte do iluzorní zdi dopředu. Projděte se až do konce a spadněte dolů do níže, kde najdete hrudník obsahující pivovasný stříbrný had. Při vybavení vám to dává více duší pro každého nepřítele, kterého zabijete, a pomůže vám rychleji se zvýšit.

4. Pokračujte v pohybu

Během boje můžete kliknout na pravou tyčinku a zamknout nepřítele před vámi a přeplette hůl doleva a doprava, abyste přepnuli mezi nepřáteli, pokud existuje více než jeden. Pokud je to možné, zkuste tento zámek kombinovat s vedlejším zámkem nebo Rolls, abyste se dostali za svého nepřítele, když útočí, a poté proveďte standardní útok z přímo pozadu, abyste provedli backstab, aby způsobil mnohem větší poškození. Všichni nepřátelé mají standardní vzorce útoku, takže buďte trpěliví a studujte jejich pohyby, takže můžete posoudit, kdy nejlépe zasáhne. Když provedete roli, máte během animace krátkou dobu nezranitelnosti, takže tuto techniku ​​procvičte během boje a pracujte na načasování, protože to je zvláště užitečné během bojů šéfů. Mějte na paměti, že pokud je váš poměr hmotnosti (zobrazený v pravém horním právu na obrazovce zařízení) pod 70%, pak se budete pohybovat rychleji a dále a že jakékoli zbraně vybavené v 1-3 slotech obou rukou se do této hmotnosti počítají – Ale položky přenášené ve vašem inventáři ne. Vybavte pouze zbraně, které v současné době potřebujete k tomu, abyste tento poměr snížili a budete mnohem manévransky.

5. Použijte prostředí

Nepochybně zjistíte, že čelíte nepřátelům mnohem silnějším, než jste vybaveni, aby se vypořádali, a vezmete je v přímém boji častěji než ne, povede k vaší rychlé a neuvěřitelné smrti. V těchto situacích je možné využít prostředí ve svůj prospěch a někdy se boji zcela vyhněte. Jakmile jste přitahovali pozornost dotyčného nepřítele, udržujte svou vzdálenost a nalákejte je směrem k okraji velké kapky. Postavte se mezi nimi a propastí, pak se pokuste přimět je, aby zaútočili ve směru, než se v poslední vteřině vydali z cesty. Pokud ještě neučinili, dejte jim rychlý rána a měli by se ponořit do svého zkázy. Pokud nepřítel upustí odměnu při smrti, měli byste ji okamžitě obdržet, nebo se vrátit do oblasti po odpočinku na ohni, aby nalezl položky, kde se postava dříve vytvořila.

6. Najděte vysvětlení

Podívejte se na tuto obrazovku výše? Tam je spousta informací, a pokud nejste vracejícím se mistrem Dark Souls, pravděpodobně nemáte ponětí, co většina z toho vlastně znamená. Nebojte se, protože existuje spousta her ve hře, kterou můžete vyzvat, abyste získali vysvětlení. Na obrazovkách zařízení, zásob nebo stavu stiskněte výzvu k nápovědě a poté vyberte možnost Vysvětlení. Nyní můžete přesunout kurzor na kterékoli z nesčetných ikon a odhalit popis každého z nich, který pomůže dešifrovat vaše statistiky.

7. Léčení zázraku

Při návštěvě svatyně Handmaid ve Svatyně Firelink si můžete koupit zázrak Talisman a Heal Aid a poté jej vybavte možností Attune Spell Možnost na jakékoli ohni. Abyste mohli používat Talisman, budete potřebovat minimální úroveň víry 10, takže získejte příslušné upgrady od Keeper Fire k dosažení tohoto požadavku. Jakmile se setkáte, můžete Talismana vybavit jako zbraň a poté jej aktivovat a obnovit část vašeho HP jako náklady na FP. Než budete muset doplnit svůj FP, měli byste být schopni získat alespoň tři využití Talismana, což bude efektivnější při zotavení HP než baňka Estus – i když samozřejmě není tak pohodlná k použití během boje! Najděte rovnováhu mezi používáním baňky Talisman a Estus, abyste získali maximální HP mezi zbytky na ohni.

8. Nevěřte truhly

Když prozkoumáte, truhly jsou velmi vítaným pohledem, protože často obsahují užitečné předměty nebo nové zbraně, aby posílily váš arzenál. Buďte však upozorněni – věci nejsou vždy to, co se zdají, a někdy se to vlastně napodobuje, aby vás přiměla k podobě hrudníku, aby vás přiměla. Sledujte standardní výzvu Interact a namísto odměny se dostanete do čelistí zvířete a pravděpodobně vás zabijete na nižších úrovních. Chcete -li se chránit před tímto důstojným osudem, ujistěte se, že před pokusem o jejich otevření rychlete udeřit truhly, a buďte připraveni na boj, pokud najednou vylíhne nohy a přijde za vámi! Dávejte pozor, abyste to zasáhli pouze jednou, protože pár stávek na skutečné hrudi to může zničit spolu s čímkoli uvnitř obsaženým uvnitř.

9. Duté vítězství

Když se vydáte na cestu kolem vysoké zdi Lothric. Občas se však přiblížíte k jednomu a oni se proměňují ve vířící mši chapadla a zla a představí mnohem tvrdšího nepřítele k boji. Pokud jednáte dostatečně rychle, když vidíte, že se to stane (nebo víte, kterého dutého vojáka zaútočit z předchozí návštěvy), můžete je během transformace udeřit a porazit monstrum dříve. To vám zabrání v tom, abyste získali odměnu, která upadne poprvé, když poprvé porazíte každou z těchto zvířat, takže stojí za to bojovat s jejich konečnou podobou alespoň jednu – udržujte svou vzdálenost a hodíte hrst ohnivých bomb ve svém směru, aby bylo vítězství jednoduché jeden.

Hledáte další pomoc? Pak se podívejte na naše Dark Souls 3 Boss Guide Pro průchod toho, jak porazit každého nepřítele nejvyšší úrovně.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.