NBA 2K23 – PC Steam | GameStop, NBA 2K23 Basketball Game | Oficiální videohra NBA

Aktualizace opravy

Přihlaste se k odběru zpráv a propagačních zpráv od 2K a jeho přidružených společností.

NBA2K23 PC

Staňte se MVP ligy s NBA 2K23! Hrajte jako některá z největších jmen v NBA nebo napište vlastní dědictví v MyCareer. Předefinujte hru, když sestavíte svůj vysněný tým v MyTeam a rozvíjejte své dovednosti na hřišti s autentickou hrou v této ikonické basketbalové videohra.

Převezměte větší kontrolu – Cítíte rafinovanou hratelnost v dlani na obou stranách míče v NBA 2K23. Zaútočte na koš s novým arzenálem útočných pohybů založených na dovednostech, zatímco uvolníte svůj potenciál jako obránce uzamčení s novou mechanikou 1 na 1, aby potlačila soupeřící hráče na každém kroku.

Čeká epická plavba – Vydejte se na basketbalovou cestu swashbuckling na palubě prostorné výletní lodi vybavené nedotčeným soudem, malebným výhledem a lodí odměn pro vás a vašeho myplayera, který si můžete užít. Navíc je ještě více prozkoumat během výletů.

Jordan Challenge se vrací – Vraťte se v čase s vizuálními prvky specifickými pro éra, které zachytily výstup Michaela Jordana z kolegiálního pocitu na globální ikonu s pohlcujícím Jordánskou výzvou, které zaznamenávají jeho kariéru definující dominanci. Krátí si boty, aby znovu vytvořil své další světové linie a ikonických posledních výstřelů, zatímco poslouchal účty z první ruky od těch, kteří byli svědky jeho zrání z začínající hvězdy k basketbalové legendě.

Postavte si skupinu – Míč bez limitů, když shromažďujete a sestavíte houf legendárního talentu z jakékoli éry v MyTeam. Domijte na tvrdém dřevu každou sezónu a oživujte svou vizi s širokou sadou nástrojů pro přizpůsobení, abyste vytvořili perfektní vzhled pro vaše perfektní startovní pět.

MINIMÁLNÍ POŽADAVKY:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • OS: Windows 7 64bitový, Windows 8.1 64bitový nebo Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel® Core ™ I3-2100 @ 3.10 GHz/ AMD FX-4100 @ 3.60 GHz nebo lepší
 • Paměť: 4 GB RAM
 • Grafika: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB/ ATI® Radeon ™ HD 7770 1 GB nebo lepší
 • DirectX: verze 11
 • Síť: Širokopásmové připojení k internetu
 • Úložiště: 110 GB dostupné místo
 • Zvuková karta: DirectX 9.0x
 • Další poznámky: Doporučeno duálního analogového gamepadu. Počáteční instalace vyžaduje jednorázové připojení k internetu pro ověřování páry; Požadované softwarové instalace (součástí hry) zahrnují DirectX a Visual C ++ Redistribuble 2012. Chcete -li hrát NBA 2K23 na PC, potřebujete procesor schopný podporovat SSE 4.2 a AVX.

Doporučené požadavky:

 • Vyžaduje 64bitový procesor a operační systém
 • OS: Windows 7 64bitový, Windows 8.1 64bitový nebo Windows 10 64-bit
 • Procesor: Intel® Core ™ I5-4430 @ 3 GHz/ AMD FX-8370 @ 3.4 GHz nebo lepší
 • Paměť: 8 GB RAM
 • Grafika: NVIDIA® GeForce® GTX 770 2GB/ ATI® Radeon ™ R9 270 2GB nebo lepší
 • DirectX: verze 11
 • Síť: Širokopásmové připojení k internetu
 • Úložiště: 110 GB dostupné místo
 • Zvuková karta: DirectX 9.0C
 • Další poznámky: Doporučeno duálního analogového gamepadu. Počáteční instalace vyžaduje jednorázové připojení k internetu pro ověřování páry; Požadované softwarové instalace (součástí hry) zahrnují DirectX a Visual C ++ Redistribuble 2012. Chcete -li hrát NBA 2K23 na PC, potřebujete procesor schopný podporovat SSE 4.2 a AVX.

Aktualizace opravy

Zůstaňte v souladu s nejnovějšími aktualizacemi záplaty NBA 2K23, protože jsou vydány pro nové genové a současné genové konzoly.

Aktualizace náplastí N23

Vyberte si vydání

NBA 2K23 Michael Jordan Edition

NBA 2K23 Michael Jordan Edition

Přepište historii a prožijte ikonické okamžiky jako Michael Jordan v NBA 2K23.

NBA 2K23 Digital Deluxe

NBA 2K23 Digital Deluxe Edition

Uvědomte si svůj plný potenciál v NBA 2K23 s digitálním edicí Deluxe.

Bundle PGA Tour 2K23 X NBA 2K23

Bundle PGA Tour 2K23 X NBA 2K23

Vítejte na balíčku PGA Tour 2K23 x NBA 2K23!

NBA 2K23 Standardní vydání

NBA 2K23 Standardní vydání

Odpovězte na výzvu k velikosti v NBA 2K23, kde je třeba získat úctu.

NBA 2K23 WNBA Edition

NBA 2K23 WNBA Edition

Odpovězte na výzvu k velikosti v NBA 2K23, kde je třeba získat úctu. Vydání WNBA je k dispozici pouze v USA (pouze fyzické).

Zpráva soudu

Pro všechny věci NBA 2K23 Stiskněte zprávu Courtside. Získejte nejnovější zprávy a aktualizace – přímo od samotných vývojářů.

Zpráva soudu-KD-828x828

Sezóna 8

Nová éra svítí ve Phoenixu s příjezdem Kevina Duranta. Ofenzivní zdatnost kanálu KD v sezóně 8 NBA 2K23, aby získala zcela nové vyhledávané odměny.

NBA2K23-MC-COURTISE-Report-828x828

Sezóna 7

Budoucnost patří Joshovi Giddeyovi a hvězdám Oklahoma City Thunder. Napodobovat jejich úspěch v NBA 2K23 a realizovat váš potenciál u soudu.

NBA2K23-S6-COURTISE-Report-Bird-828X828.JPG

Sezóna 6

Hrdinové vzrostou v sezóně 6 NBA 2K23. Střetejte s ostatními hráči a zvýšíte soutěž, když získáte zcela novou břidlici vzrušujících odměn v sezóně.

02_13_nba_2k23_s5_courtside_report_828x828_r1.jpg

Sezóna 5

Sezóna 5 NBA 2K23 vás zve, abyste nasákli vibrace Miami ve městě a na palubě g.Ó.A.T. Loď s doporučenou hvězdou Tyler Herro.

Sezóna 4 NBA 2K23

Sezóna 4

Oslavte nový rok přípravou na nadcházející hru All-Star s Chicago Bulls Guard Zach Lavine. Chase Legend Status a všechny nové odměny v sezóně 4!

11_23_nba_2k23_season3_courtside_report_828x828_r1 (1) .jpg

Sezóna 3

Zima přichází do města a do G.Ó.A.T. Loď. Prognóza sezóny 3 předpovídá nával tří ukazatelů, plus zcela nové odměny a 2K beats debuty. Prozkoumejte zimní divů a pronásledování legendárního stavu v NBA 2K23.

Up Your Game

NBA 2K je konečný zážitek pro basketbalové hvězdy ve výrobě, posílá vás na pohlcující cestu a oživuje vaše sny NBA. Ať už jste v seriálu nebo vracejícím se hráči, zvládnutí vašeho řemesla se cvičí a my jsme tady, abychom vám pomohli trénovat prostřednictvím základů hry a vyrovnat vaše dovednosti. Nahoře vaše hra dělá přesně to, co její název navrhuje, a pomáhá vám na soudu prostřednictvím řady videí, článků a více, takže můžete zvýšit své dovednosti na hřišti a v populárních herních režimech, jako jsou MyCareer a MyTeam. Učte se z toho nejlepšího v oboru, pokud jde o zdokonalování vašeho výstřelu, pochopení složitosti MyTeam a Mycareer a navigaci ve hře jako celku.

Up Your Game

Sportovec Hub

Oficiálně byli odhaleni krycí sportovci NBA 2K23, kliknutím níže se o nich dozvíte více.

NBA 2K23 Cover Athletes

NBA 2K X Bleacher Report

Láska Terrence Rossa k obručům nekončí, když v Orlandu vystoupí ze soudu. Sledujte, jak skočí do 2K23, aby vytvořil svůj myteam, mluví o ročních obdobích a přebírá některé fanoušky.

Zaregistrujte se do našeho zpravodaje

Přihlaste se k odběru zpráv a propagačních zpráv od 2K a jeho přidružených společností.

Recenze STEAM NBA 2K23 Kritizují port PC verze PC

: Michael Jordan ve svém oblečení Chicago Bulls

Recenze STEAM NBA 2K23 STARM zabíjejí hru na PC, protože hráči vyjadřují své zklamání, že PC verze hry není portem aktuální verze, ale namísto toho verze sportovní hry poslední gen, ale poslední gen verze sportovní hry.

Přenesení předchozí generace NBA 2K23 znamená, že některé hlavní režimy a vlastnosti chybí, spolu s některými menšími úpravami, že síla současných konzolí je schopna předvést. Po vydání 8. září má basketbalová hra smíšené hodnocení recenze na Stea.

Podle stránky FAQ pro NBA 2K23 bude vývojový tým „pokračovat ve vyšetřování“, který do PC přinese modernější verzi franšízy a dodal, že aktuální zaměření bylo na optimalizaci verzí Xbox Series X/S a PS5 ve hře, nikoli PC port.

Největší chybějící funkcí, jak zdůrazňuje současné recenze Steam pro NBA 2K23, je Erus Mynba, která vám umožní vybrat konkrétní slavnou éru z historie basketbalu. Předchozí funkce MYNBA je nyní „moderní éra“, zatímco jako „The Magic vs Bird Era“ a „Jordan éra“ jsou k dispozici pouze v aktuálních verzích NBA 2K23.

Thumbnail YouTube

Pro verzi PC NBA 2K23 je také zmírněno několik dalších funkcí, včetně méně grafické věrnosti, systému odznaků a nižšího snímku, který některé recenze ve společnosti Steam říkají, když se snaží získat až 60 FPS.

Poslední verze Gen NBA 2K23 je v současné době 59 $.99 USD, s verzemi aktuálního genů na 69 $.99 USD, s port PC na Steam levnější za 59 $.99 USD.

“Samotný fakt PC hráči nejsou na další genské straně her, je upřímně naprosto neúctivý.”. PC hráči byli na konzole „Next Gen“ roky a roky, ale každé jednotlivé vydání hráčů konzoly získají více než uživatelé PC. Je to doslova plivání do obličeje, “řekl jedna recenze na Steam.

„Hraní hry za snímkovými sazbami nad 60 výsledků má za následek zápasy Buggy MyCareer, kde SIM k dalšímu vzhledu nefunguje,“ řekl další, „a jste nuceni sledovat hru v doslovném zpomalení. Pomalý pohyb dokonce pokračuje, když jste ve hře.“

Zde najdete recenze Steam NBA 2K23 nebo přejděte na oficiální web pro dotazy, které ukazují přístup 2K k přenosu hry na PC. Máme také kódy NBA2K24 pro nejnovější hru v seriálu.

Madden NFL 23 měla svou verzi PC pouze na poslední gen.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.