Ne, Red Dead Redemption stále nepřichází na PC | PCGamesn, Rockstar snubs PC s nepochopitelným červeným mrtvým vykoupením 1 port, který přichází pouze k přepínání a ps4 | PC hráč

Rockstar snubs PC s nepochopitelným červeným mrtvým vykoupení 1 port, který je pouze přicházející k přepínání a ps4

Konverze neprobíhá Rockstar. Místo toho ho provádí Double Eleven, britské studio, které založil bývalý Rockstar Devs v roce 2009. Možná to znáte jako vývojář, který v současné době dohlíží na výrobu vězeňského architekta poté, co introversion přesunul na jiné věci.

Ne, červené mrtvé vykoupení stále nepřichází na PC

Naděje na dlouho očekávaný port PC Red Dead Redemption PC byly přerušeny, protože místo toho se setkávají zvěsti o remake nebo remasteru se zprávami o verzích konzoly.

Originál Red Dead Redemption se nezískává remake, remaster nebo přichází na PC, zdálo by se to. .

Adventure John Marston přichází poprvé do Nintendo Switch a PS4 ve čtvrtek 17. srpna, protože američtí hráči PC jsou stále ponechány bez aktualizací.

Nejedná se o nemožnost, ale Red Dead Redemtpion 2 a GTA 5 – dvě další hry Rockstar – viděly PC porty asi rok po spuštění jejich protějšků konzoly. Mezitím vyšlo Red Dead Redemption v roce 2010, před 13 lety.

Thumbnail YouTube

.

Nebudu říkat, že PC port původního vykoupení Red Dead je v tomto bodě nemožný, ale všechny značky ukazují na to, že se nestane. Zatímco jak základní hra, tak i Zombie-infited Undead Nightmare DLC pro RDR jsou přeneseny (ne remasterované) do Nintendo Switch a PS4, PC platformy se příliš nezískají jako pohled.

S GTA 6 na Agendě Rockstar můžeme jen doufat, že konečně dojde ke souběžné konzole a spuštění PC, nebo přinejmenším přístav slíbený asi za rok asi tak. Na této frontě to řekne pouze čas.

Pokud se chcete po přečtení těchto zpráv ponořit zpět do RDR2 na PC, máme nejlepší mody Red Dead Redemption 2, které vylepšují vaše zkušenosti, spolu s některými z nejlepších her s karanténou, které byste měli ujistit, že jsou také na svém radaru.

Will Nelson z Starfieldu do Cyberpunk 2077, bude milovat ztracení v pohlcujících světech. Bývalý zpravodajský spisovatel pro hraní NME, vezme cokoli, co na něj hodíte, zejména Roguelikes.

John Martson ukazuje na brokovnici na obrazovce v Keyart pro Red Dead Redemption

V tahu, který ohromil diváky (ME) a ​​sestavených odborníků (také já) popisuje jako „mystifikační“, Rockstar konečně vyšel a oznámil své osvobozující červené mrtvé vykoupení 1 z jeho vězení PS3 a Xbox 360, uh, přenesením jej, přenosující jej, přenesející jej do přepínače Nintendo a … PS4? Zjevně ano!

….com/LC46GZQQWAAUGUST 7, 2023

Nová „Konverze“ původního RDR je dnes oznámena, aby byla 17. srpna ponechána své zastaralé platformy ve prospěch jiných, různých zastaralých platforem, což označuje anticlimax příběhu, který se správně začal v červnu letošního roku, kdy korejština Agentura pro hodnocení her Let Slip, že se podívala na hru s názvem „Red Dead Redemption“. Vůbec nepřichází na PC, což je stejně matoucí, jak je to trochu vtipné, tak je zoufalství vtipné.

Spousta lidí – zahrnuto, přiznávám – připustila – korejské únik předsedalo nové vydání The Rockstar Classic na PC a moderních konzolích poprvé. Bohužel, to nemá být, bez ohledu na to, kolik se Rockstar snaží prodat jako „Modern PlayStation Systems“ ve svém oznámení. Zpětná kompatibilita pro hry PS4 na PS5 se nepočítá, Rockstar!

Konverze neprobíhá Rockstar. Místo toho ho provádí Double Eleven, britské studio, které založil bývalý Rockstar Devs v roce 2009. .

Vzhledem k tomu, co se ukázalo, že je to štiplavý dům s definitivním vydáním GTA trilogie, možná bych neměl být překvapen Rockstar dělat něco nevysvětlitelného a neočekávaného, ​​pokud jde o jeho zadní katalog, ale já jsem opravdu zmatený tímhle. Jistě, má smysl dát hru na přepínač – je to podceňované a staré, ale stále divoce populární a zůstává nejnovější konzolou v Arsenalu Nintendo – ale nedokážu docela přijít na to, proč byste prošli úsilím o hru na hru PS4 a PC nebo modernější konzole pro můj život.

pravděpodobně. Možná, že čas a zdroje potřebné k přechodu RDR 1 na PS4 jsou smysluplně méně, než by bylo nutné, aby jej například na PS5 a PC, například.

Natáhl jsem se do Rockstar, abych se zeptal na její zdůvodnění, které nezačne přenesením RDR 1 na PC, a tento kus aktualizuji, pokud uslyším zpět.

Prozatím myslím, že Red Dead 1 je o něco méně nepřístupná, než tomu bylo dříve, ale stále to není vhodný stav. Byl bych rád, kdyby tomu tak bylo, že tato konverze byla jen proto, aby naše píšťalky pro něco podstatnějšího – remaster nebo remake – plně na linii, ale nedržím dech. Zdá se, že Rockstar funguje podle Arcane a nepoznatelných zákonů, pokud jde o jeho starší hry, a já to nevidím kdykoli.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.