Nebudete být herníkem. Sdílejte svou parní knihovnu s přáteli – CNET, jak sdílet hry na Steam | Průvodce WEPC 2023

Jak sdílet hry na Steam

Chlapi na Steam neustále uvažují o nových způsobech, jak učinit váš uživatelský zážitek tak dobrý, jak to může být. To by mohlo být opravit chyby ve hře nebo nabídnout nové parní funkce, aby váš život usnadnil. Nejnovějším krokem k konečnému uživatelskému prostředí je zařízení pro sdílení rodiny Steam.

Nebuď herní hromada. Sdílejte svou parní knihovnu s přáteli

Sdílení rodinné knihovny společnosti Steam vám dává šanci sdílet všechny své hry s ostatními lidmi na konkrétních zařízeních.

Shelby Brown Editor II

Shelby Brown (ona/její/její) je editorem pro tým služeb CNET. Pokrývá tipy a triky pro aplikace, operační systémy a zařízení, stejně jako mobilní hry a Apple Arcade News. Shelby také dohlíží na pokrytí technických tipů. Před vstupem do CNET zakryla novinky aplikací ke stažení.com a sloužil jako nezávislý pracovník pro Louisville.com.

 • V roce 2016 získala stipendium na psaní Renau na komunikačním oddělení University of Louisville.

4. května 2023 7:00 a.m. Pt

Steam-Link-Android-2

Díky svému přístupu bez řetězců a častým prodejem, Steam-Valve’s Digital Gaming Distribution Service-usnadňuje hráčům budování značných herních knihoven. Na rozdíl od služeb předplatného hry (jako je Xbox Game Pass, Apple Arcade nebo Google Play Pass) si můžete koupit jednotlivé hry na Steam bez měsíčního závazku.

Další výhoda? Sdílení rodin Steam vám umožní sdílet knihovnu her s ostatními. Přestože je tato funkce zaměřena na pomoc rodičům distribuovat a sledovat, co jejich děti hrají, také vám umožňuje půjčit hry svým přátelům. Zde je průvodce krok za krokem, jak sdílet svou knihovnu Steam.

Jak chránit svůj účet pomocí Steam Guard

Zabezpečení vaší herní knihovny by mělo být vaší nejvyšší prioritou. Tímto způsobem, i když sdílíte svůj účet, bude vše stále chráněno a pod kontrolou. K tomu musíte povolit parní stráž. Steam Guard – který se může zapnout – poskytuje další úroveň zabezpečení, která chrání váš účet před neoprávněným přístupem.

Zde je návod, jak povolit Steam Guard na vašem účtu pomocí aplikace Desktop nebo v prohlížeči:

1. Přejděte na domovskou stránku Steam a ujistěte se, že jste přihlášeni.

2. V pravém horním rohu klikněte Uživatelské jméno.

3. V rozbalovací nabídce klikněte Detaily účtu.

4. Přejděte dolů na zabezpečení účtu a klikněte Spravujte parní stráž.

Odtud si můžete vybrat mezi posíláním kódů Steam Guard do telefonu nebo e -mailu, nebo můžete úplně vypnout parník. Uvidíte také možnost deauthorizovat všechny ostatní počítače nebo zařízení, než je ta, kterou v současné době používáte, které by mohly ušetřit vaše přihlašovací údaje. Steam doporučuje odesílat kódy strážců do telefonu jako formu ověřování dvoufaktorů.

Jak sdílet knihovnu Steam Game

Přihlaste se do svého člena rodiny nebo počítače přítele s účtem Steam, abyste mohli začít. To můžete udělat z aplikace, takto:

1. V levém horním rohu klikněte Parní.

2. Vybrat Nastavení (na Windows) nebo Preference (na Mac) z rozbalovací nabídky.

3. Vybrat Rodina v boční nabídce

4. Klikněte na pole, které říká Autorizovat sdílení knihovny v tomto počítači.

To vám dává možnost povolit jakékoli účty, které se také přihlásily do stejného počítače. Pokud nikdo jiný nemá, dostanete zprávu, která říká: „Žádné další místní účty nalezeny.„Poté, co je to dokončeno, odhlaste se z vašeho účtu a váš přítel nebo člen rodiny se může přihlásit zpět do svých. Nyní by měli mít možnost stahovat a nainstalovat vybrané hry z vaší knihovny.

Můžete si vybrat až pět uživatelů, kteří mají přístup a používat vaši knihovnu na 10 zařízeních, která jste autorizovali. I když nemůžete nastavit sdílení rodiny v prohlížeči, můžete zkontrolovat, která zařízení a účty mají přístup k vaší parní knihovně. Můžete také zrušit přístup.

Zde je návod, jak zkontrolovat aplikaci Steam:

1. V pravém horním rohu klikněte na své uživatelské jméno.

2. V rozbalovací nabídce klikněte Detaily účtu.

3. Přejděte dolů na nastavení rodiny a klikněte Spravujte sdílení rodinné knihovny.

4. Pokud mají jakékoli účty nebo zařízení přístup, který již nechcete, můžete Klikněte na zrušení pod Stav sdílení.

Kontrola v prohlížeči je v podstatě stejná, jakmile se přihlásíte do parního webu:

1. Přejděte na domovskou stránku Steam a ujistěte se, že jste přihlášeni.

2. V pravém horním rohu klikněte na své uživatelské jméno.

3. V rozbalovací nabídce klikněte Detaily účtu.

4. Přejděte dolů na nastavení rodiny a klikněte Spravujte sdílení rodinné knihovny.

5. Pokud mají jakékoli účty nebo zařízení přístup, který již nechcete, můžete Klikněte na zrušení pod Stav sdílení.

Výhody sdílení herní knihovny se sdílením Steam Family Sharing

 • Sdílení vašich her s ostatními.
 • Být schopen vyzkoušet hry, když vaše rodina nebo přátelé s vámi sdílejí svůj účet.
 • Rodiče mohou mít trochu větší kontrolu nad hrami, které mohou jejich mladší děti hrát.
 • Snadné prohlížení a zrušení přístupu k tomu, kdo má přístup do vaší knihovny.
 • Dává uživateli, kterého sdílíte, s možností vyzkoušet hru, aniž byste hned investovali peníze.

Nevýhody sdílení herní knihovny se sdílením Steam Family Sharing

 • Funkce sdílení Steam nejsou dokonalé.
 • Pouze pět účtů má přístup k vaší herní knihovně z až 10 různých počítačů.
 • K přístupu ke sdílené knihovně potřebujete připojení k internetu.
 • Knihovny lze sdílet pouze v celém rozsahu.
 • Některé hry nemají nárok na sdílení, protože vyžadují předplatné.
 • Sdílené hry lze přistupovat pouze jednou osobou najednou, takže nebudete moci společně snadno hrát hry.
 • Držitel účtu má prioritní přístup ke svým hrám. Pokud začnete hrát hru, zatímco jiná osoba již hraje, budou mít možnost koupit hru nebo ukončit relaci.

Jak sdílet hry na Steam

Jak sdílet hry na Steam

Chlapi na Steam neustále uvažují o nových způsobech, jak učinit váš uživatelský zážitek tak dobrý, jak to může být. To by mohlo být opravit chyby ve hře nebo nabídnout nové parní funkce, aby váš život usnadnil. Nejnovějším krokem k konečnému uživatelskému prostředí je zařízení pro sdílení rodiny Steam.

Steam chápe, že ne každý může dostat ruce na nejnovější dostupné hry. Z tohoto důvodu se Steam rozhodla navrhnout funkci, která by uživatelům umožnila sdílet své hry s blízkými přáteli a rodinou. Přichází však s jeho omezeními.

Než vysvětlíme, co tato funkce nemůže udělat, dovolte vám nejprve ukázat, jak sdílet své hry a co můžete udělat.

Steam Guard

Karta 1

Opravte svůj počítač pro sdílení rodiny Steam

Jakmile je povolen strážce Steam, dalším krokem je povolit účty členů vaší rodiny. Tento krok je nutný k umožnění sdílení vašich vybraných her.

Další krok vyžaduje, aby byl váš účet Steam přihlášen k PC vašeho člena vaší rodiny nebo přítele. Jakmile jste se přihlásili a předali otázky zabezpečení Steam, můžete postupovat podle dalších kroků a povolit jejich PC.

Z okna Nastavení vyberte „Rodina„Tab. Jakmile je na kartě rodiny, najděte „Sdílení rodinné knihovny “ sekce. Pod touto sekcí byste měli vidět označený klíště „Autorizovat sdílení knihovny na tomto počítači“, vyberte jej.

V této fázi uvidíte seznam uživatelů, kteří mohou být povoleni pro sdílení her.

Vyberte uživatele, se kterými byste se chtěli sdílet v tomto počítači. Jakmile si uživatele vyberete, klikněte na OK.

Autorizovat sdílení knihovny v tomto počítači

Kroky pro přístup ke sdílenému her

Tyto kroky vyžadují uživatel, který se snaží sdílet.

Spusťte sdílenou hru

Začněte přihlášením na páru a ujistěte se, že je povolen parní stráž. Sledujte kroky shora.

Jakmile je to hotovo, pokud proces autorizace fungoval, měli byste vidět seznam her ve vaší knihovně, které byly přidány z účtu Sdílení Steam. Vyberte jednu z nových her a klikněte na „Hrát si”.

požádat o přístup

Požádat o přístup

Měli byste být uvítáni vyskakovacím oknem, které bude vypadat něco takového:

Steam vás pak požádá o „Požádat o přístup” Nebo “Koupit hru”. V tomto scénáři požádáme o přístup.

Žádost o Acces 2

Potvrďte název PC

Poté, co požádáte o přístup, vás Steam požádá o potvrzení názvu PCS a odeslání požadavku. Potvrďte název PCS a klikněte na „Poslat žádost”.

Kliknutím na požadavek na Odeslat odesíláte e -mail na účet Sdílení Steam s žádostí o jejich povolení ke sdílení této hry. Jako ostřejší budete muset nabídku přijmout prostřednictvím svých e -mailů. Jakmile jste přijali, dali jste této osobě povolení k použití a sdílení této hry, proces je úplný.

Žádost o ACCE 3

Další kroky

To je úplný průvodce, jak sdílet své hry na Steam s vašimi blízkými přáteli a rodinou. Pokud chcete sdílet jakékoli jiné hry, stačí znovu opakovat proces kroku 3.

Omezení sdílení rodiny Steam

Nyní pojďme diskutovat o těch omezeních, která jsme zmínili v úvodu. Za prvé, stojí za zmínku, že můžete sdílet pouze s až pěti různými počítači a deseti uživateli. To je maximální množství uživatelů, které pára umožňuje. Za druhé, a co je důležitější, je to, že hru může hrát pouze jeden člověk. Bohužel nemůžete hrát současně, a pokud chcete hrát, budete mít prioritu oproti Sharers.

Výhody sdílení rodiny Steam

Pro zařízení pro sdílení rodiny Steam má mnoho zjevných výhod. Nejviditelnější je schopnost sdílet hry s přáteli a rodinou, aniž byste si hru kupovali pro sebe. Můžete sdílet až maximálně 10 zařízení najednou.

Je to také skvělý způsob, jak znovu použít některé z vašich starších her, které již nehrajete.

Deautorizace uživatelů

Pokud z jakéhokoli důvodu máte pocit, že tam ostře ztratil oprávnění sdílení, můžete je snadno deautorizovat. Udělejte to tím, že se znovu dostanete do nastavení páry. Přejděte na kartu rodiny a vyberte „Spravujte jiný počítač“. V této části vám Steam umožní deautorizovat počítače a uživatele, s nimiž sdílíte vztahy.

Máte -li jakékoli dotazy týkající se procesu sdílení páry, neváhejte nám položit otázku v sekci komentářů níže a my se k vám vrátíme co nejdříve. Je to však docela přímý proces a ten, kterého je snadno dosaženo sledováním našeho průvodce!

Sdílet parky parky

Můžete sdílet hry na Steam a hrát současně?

Ano, je do určité míry možné sdílet hry na Steam a hrát je současně. Pokud jde o sdílení her, jsou však zavedena omezení.

Pokud máte hru, kterou oba sdílíte a chcete hrát současně, jeden z vás se bude muset objevit offline. Je to proto, že oba lidé nemohou být online a hrát stejnou hru, jako by se hratelnost zasahovala do sebe, a hra by nebyla schopna správně běžet.

I když to není ideální, stále to umožní dvěma lidem hrát stejnou hru současně při používání stejného účtu. Odstraňuje to potřebu mít dva samostatné účty a platit za hru dvakrát.

Pokud chcete tuto hru hrát online společně, pak by pro vás bylo vhodnější mít hru na samostatných účtech. Kromě toho, při hraní hry offline, vám to zakazuje, abyste se chystali uložit hru do cloudu, jako byste byli online, což může být také další problém.

Pokud hra vyžaduje, aby hráč byl online, aby hrál, nebyl by také možný režim offline.

Pokud jde o sdílení her obecně, je to možné prostřednictvím Steam. Rodinná knihovna umožňuje všem s přístupem k hraní her v knihovně. Kromě toho má jeden hostující hráč také přístup ke hrám.

Protože každý s přístupem má svůj vlastní samostatný účet, může být pokrok každého jednotlivce sledován samostatně.

Můžete přenášet hry na Steam?

Je možné přenášet hry na Steam. To je skvělá zpráva, pokud jste si zakoupili nový počítač a chcete přenést všechna svá data a hry. Hry můžete přidat do místních souborů a poté můžete přesunout složky.

Pokud však chcete převést hry z Steam na jiný samostatný účet, pak to není možné. Pokud si vytvoříte nový účet, který je zcela oddělený od vašeho starého účtu, nebudete mít přístup k žádné z zakoupených her. Váš pokrok bude ztracen a budete muset odkoupit své hry.

I když to není ideální, je to pochopitelné, protože to brání lidem v tom, aby se vyhnuli tomu, aby se za hry museli platit. Pokud však nastavíte sdílení rodiny. Více než jedna osoba bude mít přístup ke hře a je schopna ji hrát a ušetřit svůj vlastní pokrok.

Poslední myšlenky

Tady to máte, náš komplexní průvodce, jak sdílet hry na Steam.

Steam je společnost, která denně roste a funkce, jako je tato, pouze zvyšuje jejich faktor pravděpodobnosti.

Doufejme, že vám tato příručka pomohla pochopit proces sdílení, pokud tomu tak nebylo, neváhejte nám upustit komentář a budeme odpovídat, jakmile to bude možné.

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více

Jak sdílet hry na Steam

Monitory multiseat

Je možné sdílet hry, které jste si zakoupili na Steam se svými přáteli a členy rodiny. Naučte se, jak sdílet hry na Steam s funkcí sdílení rodiny Steam.

Poznámka: Pokyny v tomto článku se vztahují na klienta Steam pro Windows, Mac a Linux.

Jak sdílet parní hry

Chcete -li začít sdílet hry na Steam:

 1. Otevřete parního klienta na počítači, kde byste se chtěli podělit o své hry, přihlaste se do svého účtu Steam a poté přejděte do nastavení Steam>. 001-Share-Games-on-Steam.jpg
 2. V okně Nastavení vyberte kartu rodiny. 002-Share-Games-on-Steam.jpg
 3. Zaškrtněte políčko Sdílení knihovny autorizované knihovny. 003-Share-Games-on-Steam.jpg
 4. Vyberte si účty, se kterými chcete sdílet své hry. Svou knihovnu můžete sdílet až s až deseti zařízeními a až pěti účty. Ostatní uživatelé nemusí být vaším přítelem na páře. Tip: Chcete -li přestat sdílet, vyberte Spravujte další počítače, abyste v přístupu k vašim hrám deautorizovali jakýkoli počítač nebo účet.
 5. Jakmile je povoleno, uvidíte ve své knihovně hry svých přátel a rodiny. Zároveň uvidí vaše hry ve své knihovně. 005-Share-Games-on-Steam.jpgPoznámka: Je také možné prodat parní hry, které jste nepřidali do své knihovny.

Hry, které vyžadují obsah ke stažení (DLC)

Když jiný uživatel hraje jednu z vašich her, která vyžaduje přístup k vašemu DLC, Steam jim udělí přístup pouze tehdy, pokud hráč nevlastní základní hru. Hráči nemohou zakoupit DLC pro žádnou hru, kterou nevlastní.

Hráči mohou při hraní získat nákupy, obchody a příjmy ve hře. Tyto nákupy ve hře však zůstávají vlastnictvím účtu, který položky zakoupil nebo získal. Vydělané položky nelze sdílet mezi účty.

Požadavek na přístup ke hře: Jedna knihovna najednou

Pokud chcete hrát hru v knihovně někoho jiného, ​​vyberte hru a vyberte Play a vyžádejte si přístup. Steam odešle e -mail majiteli hry obsahující odkaz, který musí následovat.

004-Share-Games-on-Steam.jpg

Po aktivaci sdílení může vaše knihovna hrát pouze jeden uživatel. Toto číslo zahrnuje vás jako majitel. Vždy máte prioritu před kohokolim, kdo si hru půjčuje z vaší knihovny. Pokud se jedna z vašich her používá, když jste připraveni ke hře, obdrží druhý hráč varovnou zprávu, aby přestal nebo zakoupil hru.

Poznámka: Ostatní uživatelé mají přístup k vaší knihovně, i když přesunete své parní hry na jiný disk nebo odinstalujete své parní hry.

Limity sdílení rodiny

Každý hráč získává své vlastní úspěchy Steam a postup hry každého hráče je uložen v parním cloudu. Následující parní hry nejsou přístupné s sdílením rodiny:

 • Hry, které vyžadují přehrávání předplatného nebo potřebují další klíč nebo účet třetích stran.
 • Hry, které vyžadují speciální obsah ke stažení (DLC) a hry zdarma.

Valve Anti-Cheat (VAC) je automatizovaný systém určený k detekci cheats nainstalovaných na počítačích. Pokud má váš účet zákaz VAC, nemůžete sdílet VAC chráněné hry.

DŮLEŽITÉ: Pokud je dlužník při hraní vašich sdílených her podváděn nebo spáchán podvádění, může Steam zrušit privilegia vaší rodiny sdílení rodiny. Pokud máte obavy, kontaktujte podporu Steam.