Nejbizarnější postava staví v Elden Ring, těchto 5 zábavných sestav Elden Ring určitě pomůže převzít jakéhokoli šéfa

5 Fun Elden Ring se staví, aby se ujal jakéhokoli šéfa

Naštěstí, Youtuber a Elden Ring “Community FilucHead Fextralife šli dopředu a vytáhli hodně hádání z výstavby Frost Knight, podrobně ve videu, které pokrývá vše od zbraní po brnění až po kouzla. Fextralife doporučuje kopí harpuny Claymana vybavenou válečným popelem „Ice Spear“, protože kombo poskytuje dobře zaoblený a silný útočný start. Odtamtud tvůrce obsahu radí hráčům, aby používali kopí podél Carian Knight Shield pro svou vynikající negaci magického poškození. Talisman-Wise, Fextralife používá kouzlo Magic Scorpion, Greatshield Talisman, Carian Filagreed Crest a zakřivený meč talisman. Trinkets dohromady snižují náklady na FP pro mocný válečný popel „Ice Spear“, přidávají další magické poškození, výrazně snižují poškození při blokování a vylepšování všech strážců provedených hráčem.

Nejbizarnější postava staví v Elden Ring

Když se prach začne usadit na tom, co se bezpochyby stane jednou z nejoblíbenějších her roku – ne -li jedna z nejoblíbenějších her všech dob – hráči se dostanou za počáteční zázrak a krásu „Elden Ring“ a začali zaměření na to, co mohou udělat, aby překonali mnoho smrtících výzev. Kriticky uznávaný titul s otevřeným světem nenabízí žádný nedostatek smrtelných protivníků a naprosto děsivých nepřátel, ale stejně jako u jakékoli hry Souls to bylo jen otázkou času, než hráči šli do práce navrhovat načítání a sestavení, které jsou sousedí se sousedící.

Od PVP-CENTRICKÝCH STAVY, KTERÉ NÁVŠTĚVUJÍCÍ VNITŘNÍ „SONIC THE JEDICEHOG“ až po téměř neporazitelný mech Suit’Build, existují téměř neomezené způsoby, jak připravit postavu. Zatímco některé jsou užitečné pouze v určitých situacích – a jiné se zdají být více pro zábavu než cokoli jiného – jedná se o některé z nejbizarnějších postav, které hráči zkoušejí v „Elden Ring.”

Musím jít rychle!

Hráči pravděpodobně neočekávali, že během svého času narazili na Sonic. „Sonic“ sestavení se nedávno osvědčilo jako hodný uchazeč mezi hráči PvP a zdá se, že pohyby Blue Hedgehog ve skutečnosti překládají docela dobře ve hře Fromsoftware. Zpočátku předváděl Youtuber Marco Yolo, tvůrce obsahu dal fanouškům nahlédnout do toho, jak mocný by mohl být Blue Speedster proti nebezpečím v zemích mezi.

Ve videu, které podrobně popisuje jejich vykořisťování, lze Marco Yolo považovat za pobíhající jako legrační – přesto znepokojivá – verze Sonic vytvořená s tvůrcem postav „Elden Ring“. To znamená, že to není jen strašidelná postava, která má nepřátele a další hráče běžící opačným směrem – jedná se o podpisové pohyby Sonic. Marco Yolo používá válečný popel „Lightning Ram“, který umožňuje, aby se hráč uhasil v elektřině a roli to k nepřátelům. Útok je nejen výbuch, který je třeba sledovat, ale zdá se, že „Lightning Ram“ nemá mnoho pultů. A co víc, sestavení vyžaduje pouze „Lightning Ram“, ale hráči mohou také přidat zbraň Lightning Caestus pro ještě šokující útoky. Sonic Build se stále více a více objevuje s hráči PVP, takže možná je jen otázkou času, dokud jiný hráč nevytvoří klouby, aby na jeho místo postavil Sonic.

Dračí žák

V “Elden Ring je spousta různých škol magie.„Od běžnějších zaklínačů a čarodějství Glintstone po ty ze škol blesku nebo dokonce gravitace, hráči, kteří chtějí něco víc než jen Melee, nebudou mít nedostatek možností. Možná, že jedna z ikonických škol magie v „Elden Ring“ jsou hráči Dragon Powers schopni vyvolat v bitvě. Hráči se mohou bavit s schopností řvát do oheň do tváře nepřítele až po jejich postřik s oblakem slavnostní hniloby. To znamená, že jít na plnou sestavu draka bude vyžadovat o něco víc než jen několik útoků na dechové útoky.

Hráči, kteří se chtějí stát tak divokými jako drak, by měli začít investováním svých úrovní do statistik tajemných a víry. Zatímco jakýkoli kouzelník může učinit důvod pro důležitost víry ve stavbu, Arcane je stat, který se nezačne zdát tak důležitý, dokud hráči nezačnou získávat kouzla a zbraně, které na to vyžadují. Potenciální učedníci dračích budou také chtít najít pečeť Dragon Communion, protože zvyšuje jakékoli zaklínače draka přijímání, které hráč používá. Spojte to s Roar Medallion Talisman, abyste ještě více zvýšili zaklínače draka. Jako poslední dotek k dokončení sestavení budou hráči chtít získat z Godricka Godricka Godricka na roubovou vzpomínku.

Mech oblek

Existuje mnoho různých způsobů, jak přijmout výzvy v „Elden Ring.„Někteří se snaží vypořádat se s titulem zaměřením na sestavení melee, zatímco jiní hráči vynaložili své úsilí do rozsahových nebo magických možností – ale co mech oblek? Jeden hráč se dostal k myšlení a uvědomili si, že nechtějí být omezeni fantazií nastavením hry, ve které se hraje, a rozhodl se finagle způsob, jak vytvořit ekvivalent mecha ve hře.

Youtuber Adam Barker zveřejnil video, které ukázalo, jak mocná může být mechová sestava v „Elden Ring“ – zejména když jde o ostatní v PvP. Sestavení obleku Mech se spoléhá na několik konkrétních položek, aby fungovaly správně, ale když se to stane, invazivní agresoři se stanou pohromy ostatních hráčů. Barker začíná konzumací aromatické položky Ironjar, která změní tělo postavy na ocel, a poté následuje baňku úžasné fyziky obsahující Cerulean Skryté slzy a Crimsonwhorl Bubbletear. Účinek je postava, která se pohybuje pomalu, téměř žádné poškození a na nějaký čas má neomezené FP. Jakmile jsou nadšenci naskládáni, Barker začal používat nevzdálené šílenství zaklínací k vystřelení šílených laserových paprsků z jejich očí a krátkou práci s nešťastnými hráči. Zatímco Barker předváděl celou sestavu, je bezpečné předpokládat, že hráč naskládal spoustu vitality a imunit.

Frost Knight

Mnoho načítání v “Elden Ring” se bude snažit co nejlépe využít konkrétní útok nebo typ poškození, soustředění vybavení a statistik kolem jakéhokoli způsobu, který může dále zlepšit chléb a máslo z stavby. Jedním z nejužitečnějších stavových efektů ve hře je Frostbite, a zatímco mnoho nepřátel, šéfů a dokonce i další hráči nejsou připraveny bránit proti ledovému útoku, získání správného postavení omrzliny může být stále složité.

Naštěstí, Youtuber a Elden Ring “Community FilucHead Fextralife šli dopředu a vytáhli hodně hádání z výstavby Frost Knight, podrobně ve videu, které pokrývá vše od zbraní po brnění až po kouzla. Fextralife doporučuje kopí harpuny Claymana vybavenou válečným popelem „Ice Spear“, protože kombo poskytuje dobře zaoblený a silný útočný start. Odtamtud tvůrce obsahu radí hráčům, aby používali kopí podél Carian Knight Shield pro svou vynikající negaci magického poškození. Talisman-Wise, Fextralife používá kouzlo Magic Scorpion, Greatshield Talisman, Carian Filagreed Crest a zakřivený meč talisman. Trinkets dohromady snižují náklady na FP pro mocný válečný popel „Ice Spear“, přidávají další magické poškození, výrazně snižují poškození při blokování a vylepšování všech strážců provedených hráčem.

Výsledkem je robustní postava, která dokáže vydat tuny omrzliny a následovat mocné strážní pulty. Zatímco Fextralife připouští, že je tu nějaká volnost s Talismany a brnění.

Nahé skleněné dělo

Pravděpodobně se to stalo většině hráčů. Visí kolem místa milosti, upravují vybavení nebo si jen pár vteřin přestávají od nepřetržité akce-a pak to vidí. Bílý obrys jiného hráče, fantom krátce zahlédl z jiného světa. jen něco není špatně – hráč je nahý. Zatímco mnoho hráčů pravděpodobně vidělo, že ostatní hráči pobíhají ničím jiným než jejich narozeninový oblek, ve skutečnosti existuje platný důvod, proč zvážit odhození stranou ty otravné oblečení. V „Elden Ring“ je talisman, který odměňuje hráče za to, že šli do vpád tak holý jako den, kdy se narodili, a je dostatečně silný, aby některé hráče udržovaly nahý po většinu své cesty v zemích mezi.

Jak je podrobně popsáno YouTuber Penguinz0, mohla být nahá skleněná dělová stav. Aby se stavba o něco usnadnila, měli by hráči vystopovat válečný popel „QuickStep“, díky kterému se uhýbá mnohem více odpuštění. Odtud budou hráči chtít odstranit všechny své brnění a další zbraně a vybavit kouzlo Blue Dancer. Kouzlo exponenciálně zvyšuje útok, jakmile se zatížení vybavení snižuje, takže běh nahý s jedinou zbraní vytvoří některá velmi pěkná čísla poškození. Hráči se mohou samozřejmě chovat s dalšími talismany nebo jediným kusem brnění, ale pamatujte, že navíc je poškozena navíc zmeškaná.

5 Fun Elden Ring se staví, aby se ujal jakéhokoli šéfa

Takže jste se dostali na Elden Ring, hm? Rozhodl se přijmout dobrodružství v zemích? Nejsi veterán jako duše, ale hráli jste videohru nebo dva a obtížné zvěsti nestačí, aby vás vyděsily. Ale teď, když jste do hry nějaké způsoby, stále zjistíte, že šéfové pro vás dokazují příliš mnoho.

Elden Ring

Nebojte se. Cogconved je zde se seznamem 5 nejlepších sestavení Elden Ring, který vám pomůže převzít jakýkoli šéf. Ať už je vaše věc magie, velké zbraně, rychlé útoky nebo něco jiného, ​​pravděpodobně máme sestavu, která vás zajímá. Nyní je to samozřejmé, ale tyto sestavy pravděpodobně budou obsahovat některé spoilery. Takže, pokud byste raději pokračovali ve své cestě sami, možná budete chtít počkat, až si to přečtete. Pokud však jen přemýšlíte, kde můžete získat nějaké zbraně a jak si kolem nich postavit svou postavu, pak pokračujte.

Některé zbraně obsažené ve stavebnictví na tomto seznamu nejsou nejpřístupnější pro rané herní postavy. Přesto ti z vás, kteří jdou do ng+. Takže statečný poskvrněn, pokud máte plamen ambicí, pojďme vstoupit do zemí mezi nimi a pokladni některé sestavy.

1. Frost Warrior

Máte lásku k zimě? Máte jen zvláštní touhu zmrazit vše ve své obecné okolí? Má tato posedlost chladným křížem do Elden Ring? Dobré zprávy. Je tu pro vás perfektní sestavení. Viz, Elden Ring má mnoho typů stavových efektů. Nikdo nesmí být tak podceňován jako efekt stavu omrzliny.

Frostbite je efekt zvláštního stavu, který lze aplikovat na nepřátele s častými útoky zbraní s vybaveným stavovým efektem. Jakmile jej použijete na nepřítele, udělají obrovský výbuch poškození. Ale to není všechno. Kromě toho, po dobu trvání omrzlinového efektu, nepřátelé také dostávají debuff, který zvyšuje veškeré škody způsobené o 20%. Podívejte se, kam s tím jdeme?

Ačkoli Frost lze aplikovat na mnoho zbraní, je tu jeden, který je obzvláště skvělý. Nemluvě o tom, že přichází s vestavěným válečným popelem, který je pro tuto sestavu perfektní. Tato zbraň je samozřejmě hatchet Icerind. Nalezena v Liurnia v chrámu jezera, tato světla způsobuje nejen omrzlinu, ale přichází s válečným popelem: Hoarfrost Stomp.

Stomp je neuvěřitelně mocný, plastový, omrzlivý postižený válečný popel Aoe. Kromě toho to stojí pouze 10 ° C. Způsobuje přes 100 omrzlinů na zásah a může ohromit slabší nepřátele. Proti šéfům to můžete spamovat, když je bezpečný, aplikovat masivní omrzlinové debuffy a otevřít je pro útoky. Tip pro zefektivňování tohoto kombo je vybavit shard Alexandra Talismana, který zvýší poškození dovedností o 15%. Také budete chtít pro tuto sestavu vyrovnat obratnost, vytrvalost a inteligenci.

2. Stav Kamehame-comet

Zdaleka jedna z nejkrásnějších částí boje Elden Ring, z vizuálního hlediska, jsou kouzla. Kromě toho existuje jen málo, které dokážou zachytit sílu odráženou jedním z nejsilnějších kouzel ve hře: kometa Azur. Pokud máte na mysli, že chcete být nejmocnějším mágem věku, musíte mít ve své sbírce kouzel kometu Azur.

Nalezeno ve vesnici Hermit na MT. Gelmir, Comet Azur je masivní výbuch energie, který může zničit zdravotní bar i těch nejtěžších šéfů. Spárování s personálem dělá to mnohem životaschopnější jako šéf zabijáka. S množstvím štábů ve hře, které byste si měli vybrat? Ačkoli mnoho zaměstnanců bude s budováním pracovat.

Navzdory zvýšení nákladů na FP na čarodějnictví vám tento personál umožní vrhat kouzla zvýšenou rychlostí, o 8%. Kromě toho zvyšuje vaši obratnost kouzla. To je dobrý personál pro každého mága, který se snaží držet nepřátele od nich tím, že na ně vrhne proud kouzel. Combo Your Comet Azur s jakýmkoli kouzlem, které se zamkne nebo omráčí nepřítele, a poté je odpálíte na kometu s kometou. Takže pro tuto sestavu opravdu budete chtít vyrovnat svou inteligenci, protože kometa Azure vyžaduje neuvěřitelných 60 inteligence. Postavení bodů je také nutností pro spamování kouzel. Bohužel ikona Godfreyho Talisman nepracuje s kometou Azurem. Místo toho doporučujeme kouzlo Magic Scorpion, abyste zvýšili sílu magického útoku.

A konečně, samozřejmě, důležitým kusem, který se má přidat k této sestavě, je Azurova Glintstone Crown. Pokud chcete, aby vaše kometa Azur byla co nejsilnější. Zvyšte své poškození ještě více. A sledujte ohňostroj.

3. Božský zasah

Jsi jednoduchý člověk. Vidíš velký meč, máte rádi. Chcete velké poškození. Nic víc. To je místo, kde přichází Great Slayer. Má schopnost poškození dot, slušnou rychlost útoku a prostě vypadá úžasně. Greatsword The God-Slayer je skvělá zbraň pro nadšence velkých složek.

Elden Ring

Nalezeno v božské věži Caelid, tento kolosální Greatsword je rychlejší než většina ostatních. Ačkoli to způsobí menší poškození než jiné kolosální zbraně, obchoduje s obrovským poškozením prasknutí rychlosti a magické tečky. Jeho nejdůležitější nástroj: Queens Black Flame. Sword má nejen vysokou rychlost útoku (stejně pro velký meč), ale mnoho z jeho pohybů poskytuje hyper-armor, aby se zajistilo, že se z vašich útoků nevytáhnete.

Pro tuto sestavu se překvapivě budete chtít soustředit na obratnost a víru. Nicméně, uvedení bodů do síly a síly pomůže také těsnění sestavení o něco více. Vybavte se válečníkem Jar Shard nebo Shard of Alexander Talismans. Díky tomu vaše dovednosti v Black Flame ještě více poškodí nepřátele. Navíc házení talismana býka kozy pomůže zvýšit váš postoj. S touto sestavou zabijete šéfy v žádném okamžiku, spálíte je a pak se houpejte za zabití.

4. Roj šípů

I když to nemusí být tak silné jako ostatní na tomto seznamu, mnoho hráčů miluje být lukostřelcem. Tato stavba poskytuje zábavný způsob, jak hrát, manévrování kolem šéfů a hledat skvělé okamžiky, které by udeřily s relativní bezpečností. Dovolte mi, abych vám představil Red Branch Shortbow. S rychlým pohybem narušení utopíte své nepřátele pomocí šípů.

Elden Ring

Jedinečná věc na krátkých bohách je, že vám umožňují vystřelit výstřely s skoky. Jakmile je zvládnete, budete moci vystřelit více šípů zdánlivě současně. Navíc, krátká větev s červenou větví přichází s válečným popelem popela. Umožňující hráčům vystřelit mnoho šípů do nepřítele.

Najdete na více místech, z nichž jedna je královský kapitál, Red Branch Shortbow umožňuje hráčům rychlý, ale efektivní na dálku PlayStyle. Nejlepším aspektem této zbraně je však to, jak rychle můžete aplikovat stavový efekt. Pomocí krevních šipek nebo jiného druhu stavu můžete šéfy pepře rychle způsobit velké kousky poškození, než se dostanou blízko. Kromě toho vám výstřely dodge umožňují bojovat docela blízko a osobně.

Tato sestava se zaměřuje na obratnost, sílu a vytrvalost. Vybavení šípů Sting Talisman a Millicent protéza vám může pomoci velmi rychle způsobit poškození.

5. Krvácející hrana

Všichni jste věděli, že to přichází. V neposlední řadě je to krvácení. Ačkoli krvácení je na mnoha zbraních velmi efektivní, možná nejúčinnější jsou Katanas. Jedna katana je však obzvláště šílená při nanášení krvácení. Tato zbraň je samozřejmě řeky krve.

Elden Ring

Řeky krve, které se nacházejí v kostele odpočinku v hory obřích, jsou nesmírně silnou katanou. Přichází s jeho podpisem válečného popela, pilera mrtvoly, tato zbraň způsobuje poškození krvácení jako žádný jiný. Mírně rozsah, obrovské poškození války, rychlost útoku a poškození krvácení z této zbraně je hrozbou pro téměř každého šéfa. Ve skutečnosti to může dokonce ohromit Melania, Blade of Miquella. Skartuje nepřátele a způsobuje, že se cítíte mocní.

Tato sestava funguje velmi dobře s obratností a tajemným zaměřením. Nahromadění krvácení zmenší tajemné a poškození se velmi dobře rozšiřuje. Navíc, vybavení talismana lorda krve a helmy bílé masky zvýší vaše poškození o 30%, kdykoli spustíte krvácení. Staňte se šéfem s budováním řeky krvácení.

Bavte se

Tady to máte, pět sestav, které vám pomohou dobýt každého šéfa a také se bavit. Pozemky mezi tím jsou nebezpečné, takže doufejme, že vám tyto sestavy dá ruku. Nejlepší způsob, jak se učit, je však dělat, takže zvládnutí dovedností a zbraní v těchto sestavách určitě trvá trochu času. Jakmile to však uděláte, mělo by to být plynulejší plachtění. Hodně štěstí, odvážné pošpiněné a nezapomeňte se tam bavit.

Děkujeme, že jste to udrželi uzamčené na ozubeném.

  • Pro úžasná videa přejděte na naši stránku YouTube zde .
  • Sledujte nás na Twitteru zde .
  • Naše facebooková stránka zde .
  • Naše stránka Instagramu zde .
  • Poslouchejte náš podcast na Spotify nebo kdekoli posloucháte podcasty.

Pokud jste fanouškem cosplay, podívejte se na další z našich funkcí cosplay zde .