Nejjednodušší hrdinové začít hrát v Dota 2., Nejlepší 13 hrdinů Dota 2 pro začátečníky a jak si s nimi hrát | Darket | Blog

Nejlepší 13 hrdinů Dota 2 pro začátečníky 2023

Je pánem ledu a mrázu. Před velmi dávno, když Lich byl ještě naživu, ohrožoval mocné přistání svou frost magií. Poté, co byl zajat a strávit nespočet let v propasti, se vrátil jako nemrtvý, což je ještě nebezpečnější pro všechny kolem.

Nejjednodušší hrdinové začít hrát v Dota 2

Dota 2 je tvrdý jako nehty, ale nejjednodušší hrdinové mohou způsobit, že každý zápas bude odměnit nového hráče.

Dota 2 je pravděpodobně nejobtížnější populární hra pro více hráčů. Zvyknout si na ovládací prvky může trvat desítky zápasů a pocit sebevědomí může více trvat desítky. Křivka učení je však mnohem plynulejší při výběru hrdinů vhodných pro vaši úroveň. Pokud právě skákáte do pruhů, zde jsou dva z nejjednodušších hrdinů Dota 2 pro každou pozici.

Všichni hrdinové Dota 2 mají pro ně určitou složitost, zejména pokud jde o optimální vytváření položek a využití dovedností. Některé postavy však mají mnohem nižší dovednostní podlahu a více prostoru pro chybu. Například bez tváře prázdnota se může zdát jednoduché, ale pokazit chonosféru může stát celou hru. Tyto tipy lze snadno provést i ve špatné hře a je nepravděpodobné, že by jedna chyba stála jakoukoli MMR.

Lich a Ogre jsou nejjednodušší hrdinové tvrdé podpory Dota 2

Lich je úžasná volba pro prvního hráče Dota 2. Je přímý a nabízí spoustu užitečnosti. Jeho Frost Blast je velmi jednoduchý, uplatňuje poškození a zpomaluje jeho cíl. Zlověstný pohled je jednoduchý způsob, jak se naučit kanále, a plácnutí Frost Armor na jádrech je snadný způsob, jak si vybudovat laskavost. Jeho maximální řetězový mráz je oheň a zapomenutí, který dokáže stále způsobit tunu poškození. Zatímco křehký, Lich je pro nové hráče skvělý způsob, jak se pohodlně podpořit.

Obrázek blogu

Pokud chcete někoho malého tankier, Ogre Magi je další skvělý startovací hrdina. Jako hrdina melee se silnými kouzlami tráví většinu fáze laningu házením zapálením a rozptylováním offlaneru. Ve srovnání s jinými podpěrami je objemný a Ogreovo vysoké poškození základního poškození usnadňuje obchodování. Jeho pasivní konečný multicast umožňuje velké hry v pozdní hře. Pokud se snažíte naučit se postavit, hromadný objem Ogre Magi vám dá trochu navíc prostor pro chybu.

Obrázek blogu

Nový pro měkké podpory? Vyzkoušejte Spirit Breaker a Bounty Hunter

Měkká podpora je hlavně o tvorbě her po celé mapě, a jen málo hrdinů to dokáže, stejně jako Spirit Breaker. Obvinění z temnoty mu umožňuje začít se zabývat mimořádně brzy a účastnit se bojů po celé mapě a jeho jednoduchá sada znamená, že není žádná hanba při převzetí několika úmrtí. Nether Strike je nesmírně cenná pro výběr důležitých nepřátel, a poté může jen kliknout na nepřítele a doufat, že bude mít štěstí.

Obrázek blogu

Pokud dáváte přednost tomu, aby byl život nepřátelského přenosu živé peklo, je váš hrdina lovec Bounty Hunter. Jinada mu umožňuje otravovat jak přenášející, tak tvrdou podporu a jeho dlouhé obsazení rozsahy mu pomáhají zůstat mimo boje během týmových bojů. Neviditelnost často znamená neporazitelnost při nižších MMRS a hraní ho také pomáhá trénovat vaši hru Vision. Shuriken Toss je velmi užitečný jako nízký omráčení cooldown.

Obrázek blogu

Nejjednodušší hrdinové Dota 2 Offlane jsou děsivě tanky

Centaur Warrunner už nemusí mít ve hře nejvyšší zisk síly, ale z nějakého důvodu je stále iniciátorem výchozího tanku. Hoof Stomp je silné kouzlo, které je schopno omráčit všech pět nepřátelských hrdinů dokonalým využitím blikající dýky. Double Edge to umožňuje ovládat nad nesení. Použití studny Stampede může vyžadovat kontrolu přes mapu, ale to je cenná dovednost Centaur odměňuje učení.

Obrázek blogu

Pokud máte zájem o Dota 2 z dračího krve anime, Dragon Knight je dalším přirozeným výběrem. Je to pravděpodobně nejjednodušší hrdina ve hře, s kouzlem omráčení a kouzelné oblasti. Největší remíza hrdiny je jeho tanciness, protože z jeho pasivního dostává 13 regenerace zdraví a brnění. Dragon Knight má také směšně vysoké poškození pravým tlačítkem pravým tlačítkem myši, což je skvělé pro správu dotvarových vln v pruhu.

Obrázek blogu

Nejjednodušší Mid Heroes vyhrají pruh a hru

SID je pravděpodobně nejobtížnější roli, kterou se u značky nového hráče naučí, ale Viper je rychlý a špinavý způsob, jak začít. Pokud jde o obtěžování, jen málo hrdinů ho může napadnout. Zóny jedovatého útoku Většina hrdinů z melee z The Lane přímo a Nethertoxin mu umožňuje rychle vyčistit vlny a tábory v rozsahových zápasech. Je to také monstrum. Pokud vás unavuje ztráta pruhu, popadněte zmije a udělejte život druhého chlapa mizerný.

Obrázek blogu

Pokud dáváte přednost něčemu s trochou jemnosti, Zeus je další z nejjednodušších středních hrdinů v Dota 2. Ubírá šílené poškození, zatímco nebeský skok ho nechá dostat z nejvíce nejistých situací. Dostane také láhev, která může pomoci novým hráčům zvyknout si na systém River Rune. Thundergodův hněv ho dokonce nechá pocházet, aniž by opustil pruh. Jen málo věcí je stejně uspokojivé jako explodování netušící podpory, takže zabij Zeus ve druhé fázi a začněte se na to těšit.

Obrázek blogu

Newbie nosí by měl vyzkoušet jugg a Wraith King

Hledám začít s přenosem? Můžeme to respektovat, ale možná budete potřebovat hrdinu, který se postará o některé nuance samotné. Wraith King je ten hrdina, protože efektivně získává trvalý zároveň nesmrtelný na úrovni šest. Mortální úder mu pomáhá zajistit poslední hity, zatímco Vampirický duch poskytuje jak udržet, tak zemědělský nástroj. Skeletony se ovládají sami, takže se nemusíte bát se učení mikro.

Obrázek blogu

Aegis na úrovni šest je v pohodě, ale bar Black King na úrovni jedna je ještě chladnější. Juggernaut je neslavný za to, že dominoval jeho jízdní pruh díky Blade Fury, což je pravděpodobně jedním z nejsilnějších kouzel v celé hře. Spárujte ho s agresivní podporou a změňte bezpečný pruh na mlýnek na maso. Léčivé oddělení je také nízkorizikovým způsobem, jak začít učit se micro. Být dobrým hráčem jugg je hlavně o optimalizaci sestavení vaší položky, což je skvělé pro seznámení s obchodem. Má také nějakou nemocnou kosmetiku.

Nejlepší 13 hrdinů Dota 2 pro začátečníky 2023

prodat předměty

Tato hra je jako oceán – je super hluboká, od mechaniky po rozmanitost herních zážitků. Ale abyste získali tuto herní radost, musíte vylézt na vysoké hory vývoje dovedností. I když mnoho hráčů projde tak tvrdým testem. Kdyby jen věděli, že začáteční hrdinové Dota 2 … proto jsme sestavili tento průvodce Dota 2, který vám pomůže dosáhnout odměňující fáze, kde si myslíte “Dokážu hrát Dota 2” rychlejší a snadnější.

Hra má 119 hrdinů a pravdou je, že většina z nich je pro nováčky příliš obtížná. Pojďme se podívat na 13 nejlepších Dota 2 znaků pro zahájení dobrodružství. Použijte je k pochopení herních principů.

Abaddon

Abaddon Dota 2

 • Offlaner / Roamer
 • Síla
 • Melee

Toto je temné stvoření, které bere jeho sílu z mystické černé mlhy. Abaddon může díky svým všestranným schopnostem vykonávat různé role ve hře, ale hráči ho většinou používají na Tvrdý pruh nebo jako Podpěra, podpora.

Pro začátečníky tento hrdina dává pocit síly. Vyberte si ho, aby se připojil k bitvám a on zabije docela pár creeps a hrdinů. Abaddon má také dobrou úroveň ochrany, takže pro soupeře není tak snadné ho zabít.

Abaddon schopnosti Dota 2

Schopnost Mlst Coil poškozuje nepřátele nebo uzdravuje spoluhráče, ale vyžaduje určité množství zdraví. S Afotický štít, Abaddon vytváří kolem svých spojenců vrstvu magické energie. Chvíli to chrání a poté praskne a poškozuje útočníky. Stávka Prokletí Avernus zpomaluje nepřátele dolů a může je umlčet, pokud zasáhne čtyřikrát.

Pokuste se rychle vyrovnat Abaddon, aby se stal mnohem efektivnějším jako offlaner.

Bristleback

Bristleback Dota 2

 • Offlaner / Carry
 • Síla
 • Melee

Toto stvoření podobné ježek je velmi dobré pro začátečníky, kteří chtějí zůstat v bitvách po dlouhou dobu a hodně zabíjet. Bristleback je velmi odolný hrdina Dota 2 díky jeho významnému zdraví.

Jeho minulost byla plná bojů – ne pro slávu, ale jen aby udržel pořádek v hospodě. Jakmile byl Bristleback poražen mocným soupeřem, a to se ukázalo jako začátek jeho tréninku, aby se stal jedním z nejjednodušších hrdinů Dota 2. Ten chlap se naučil používat záda jako druh štítu a jeho brit jako nebezpečné kulky.

Schopnosti Bristleback Dota 2

V herních zápasech používá Bristleback schopnost Viskózní nosní goo zpomalit soupeře a snížit jejich brnění – jak se zakrývají lepivým snotem. S Brk, Střílí Quills kolem a v případě více zásahů způsobuje ještě větší poškození. Dvě pasivní schopnosti chrání hrdinu a učiní ho trochu efektivnějším při přestupku:

 • Bristleback, za méně poškození při útoku zezadu;
 • WarPath za to, že se po obsazení kouzla stal silnějším a rychlejším.

Bristleback patří mezi nejlepší hrdina Dota 2 pro začátečníky pro roli offlaneru. Spolu s pobytem na pruhu může hospodařit v lese.

Crystal Maiden

Crystal Maiden Dota 2

 • Podpěra, podpora
 • inteligence
 • Ranged

Jako malá holčička nemohla Crystal Maiden ovládat její mimořádnou mrazivou sílu. Způsobila spoustu škod a potíží, takže její rodiče ji poslali do ledové říše. Poté, co studoval magii z průvodce ledem, se Crystal Maiden stal nebezpečným hrdinou a nyní je jedním z nejlepších začátečníků Dota 2 Heroes.

Na jedné straně je poměrně pomalá a křehká, takže hráči by se měli vyhnout horkým bitvám. Na druhou stranu Crystal Maiden nesmírně pomáhá celému týmu, a zejména Dota 2 nese zpomalením nepřátel a obnovením many pro spoluhráče.

Svazek kosmetických předmětů pro Crystal Maiden Autogramované zábaly Winterbringer je jednou z nejdražších předmětů na Steam.

Schopnosti Crystal Maiden Dota 2

Crystal Nova je užitečná schopnost zpomalit soupeře a snížit míru jejich útoku. Omrzlina Pokrývá jednoho nepřítele v mrazu a poškozuje poškození. Arcane Aura je vynikající schopností podpory v Dota 2 – pomáhá to obnovit manu pro celý tým a je to pasivní. Mrdecí pole je opravdu silný konečný útok, který vytváří strašné ledové výbuchy, škody a zpomaluje soupeře na velkém území.

Vyzvednout Crystal Maiden, pokud chcete praktikovat docela obtížnou, ale velmi důležitou roli podpory. Udržujte schopnost zamrznout pole jako „tajnou“ zbraň pro situace, když nemůžete uniknout masovým boji.

dračí rytíř

Dragon Knight Dota 2

 • Midlaner
 • Síla
 • Melee

Samotná hra nabízí tomuto hrdinovi pro začátečníky – hrajete s ním v počátečním tutoriálu. Poté, v multiplayeru Dota 2, zůstává Dragon Knight stejný, přístupný a efektivní.

Přestože má průměrné množství zdraví, může tento hrdina zůstat ve svém pruhu po dlouhou dobu, aniž by se vrátil na základnu – díky pasivní schopnosti regenerace zdraví. Dragon Knight je také rychlý a má velmi dobrou obranu.

Poté, co zabil nejmocnějšího, ale velmi, velmi starého draka, byl tento chlap požehnán stvořením a vzal svou sílu dovnitř. Čas od času se rytíř může proměnit v různé draky a využít své dovednosti v zápasech Dota 2.

Dragon Knight schopnosti Dota 2

Dýchat oheň Pomáhá Dragon Knight poškodit několik soupeřů najednou. Dragon Tail je hit štít, aby omráčil oběť. Forma staršího draka Umožňuje proměnit se ve tři typy draků.

Dragon Knight je jedním z hrdinů, které museli hrát Dota. S ním zůstanete sami na pruhu, abyste získali více zkušeností v jednom konkrétním zápase a také v Dota 2 obecně – možná se budete moci vyrovnat, dokud se nepřipojíte k jedné z nejbohatších organizací eSports. Pro efektivní využití formy Elder Dragon Form Nezapomeňte si koupit položku Black King Bar.

Lich

Lich Dota 2

 • Podpěra, podpora
 • inteligence
 • Ranged

Je pánem ledu a mrázu. Před velmi dávno, když Lich byl ještě naživu, ohrožoval mocné přistání svou frost magií. Poté, co byl zajat a strávit nespočet let v propasti, se vrátil jako nemrtvý, což je ještě nebezpečnější pro všechny kolem.

Začátečníci mohou použít takovou sílu k tomu, aby se naučili roli podpory DOTA 2 a pomoci přenést na snadný pruh. Lich má snadno použitelné schopnosti, může velmi dobře bránit věže a podporuje své spoluhráče během týmových bojů.

Lichovo schopnosti Dota 2

Schopnost Frost Blast zasáhne nepřátele ledovou chladem, která je poškozuje a zpomaluje je. Frost Shield je ochrana před útoky. Lich může hypnotizovat nepřítele Zlověstný pohled aby je přiblížili a vypustili jejich manu. Řetězový mráz je mocná konečná schopnost – magická sféra letí mezi soupeři a poškozuje je, pokaždé, když se vracejí těžší.

Lich je velmi dobrá podpůrná postava. Zde je několik rad pro Lich Dota 2:

 • Vyvarujte se s ním velké bitvy – ten chlap má nízkou obranu a nemá žádné únikové schopnosti.
 • Ovládejte svou spotřebu many v rané hře. Schopnosti lichu jsou pro tento zdroj docela náročné.
 • Používejte řetězový mráz pouze na skupině nepřátel pro lepší účinnost.

Pokud se vám líbí Dota 2, můžete vzít jeho ducha za hra pomocí jednoho z těchto úžasných tapet Dota 2.

Lev

Lion Dota 2

 • Podpěra, podpora
 • inteligence
 • Ranged

Jako mocný kouzelník byl Lion kdysi sváděn démonem. Sweet Slises způsobil, že ten chlap spáchal hrozné zločiny, ale nakonec démon zradil svou oběť. V zuřivosti šel lev do pekla a zničil podvodníka. Po návratu byl přeměněn na nebezpečné zvíře – docela hrdina pro zápasy Dota 2.

Pro začátečníky se může zdát, že Lion může být obtížně kontrolovatelný – má čtyři aktivní schopnosti. Přesto jsou přímočaré, takže se můžete ve hře s takovým podpůrným hrdinou nabudovat. Zůstanete na snadné jízdě s přenášením a pomáháte svému partnerovi se schopností vypouštění many, omráčení a dokonce i mocným poškozením.

Lví schopnosti Dota 2

Lev může použít Earth Spike omráčit nepřítele a Hex proměnit je v žábu. Tyto dva schopnosti se spojí velmi dobře – soupeři nebudou schopni uniknout útokům na přenos. Na rozdíl od jiných postav Dota, Lion nebude cítit nedostatek many – díky svým nepřátelům to může odnést Mana odtok. Konečná schopnost lva, Prst smrti je velmi nebezpečný. Způsobuje hodně škod a stává se silnějším, čím více ji používáte.

Naučte se kombinovat schopnosti tohoto chlapa pro útoky na soupeře, ale zůstaňte v bezpečí před svými zbraněmi. Lev je jednou z nejlepších podpor Dota 2 – možná ho ocitnete i po úspěšném předání začátečníka.

Ogre Magi

Ogre magi Dota 2

 • Podpěra, podpora
 • inteligence
 • Melee

Ogre Magi má velké množství zdraví a velmi dobrou úroveň obrany. Spolu se třemi snadno použitelnými aktivními schopnostmi z něj činí jeden z nejlepších hrdinů pro začátečníky Dota 2.

Toto obrovské stvoření má dvě hlavy, což je vzácná a velmi šťastná příležitost pro svůj druh – dva mozky ho činí chytře než jiné Ogres (ale neříkej mu opravdu chytrý). Jeho mocné a užitečné schopnosti jsou skvělé naučit se mechaniku Dota 2.

Fireblast spálí soupeře, aby je poškodili a omráčili. Zapálit používá speciální chemikálie, aby způsobil bolest pro nepřátele a zpomalil je. Schopnost Krvežíznivost je pro spoluhráče vážná pomoc – dostanou větší pohyb a rychlost útoku.

Ogre magi schopnosti Dota 2

Ogre Magi může vrhnout krvežíž na sebe a věže. Multicast je pasivní a umožňuje používání schopností vícekrát.

Můžete mít pocit, že kvůli podpůrné roli Ogre Magi není nedostatek peněz, a ačkoli je lepší se pokusit vydělat více – s dobrými předměty, tento hrdina se stává mnohem silnějším.

Phantom Assassin (Carry)

Phantom Assassin Dota 2

 • Nést
 • Síla
 • Melee

Role přenosu je pro začátečníky náročná, ale měli byste se ji stejně začít učit, pokud se chystáte stát dobrým hráčem Dota 2. Phantom Assassin je dobrý hrdina přenášení.

Patří k záhadnému řádu zahalené sestry, kteří zabíjejí různé náhodné lidi z nejasných důvodů – pravděpodobně si v tomto světě udržují jemnou rovnováhu.

Ve hře se Phantom Assassin může přiblížit k oběti velmi rychle a doručit silné hity. Její počáteční obrana a zdraví nejsou příliš velké, ale díky uhýbání se může vyhnout přímým útokům.

Phantom Assassin ji hodí Tlumivá dýka poškodit a zpomalit nepřítele. Phantom Strike je velmi užitečná schopnost teleportace. Díky tomu může hrdina okamžitě skočit na soupeře a zaútočit na ně se zvýšenou účinností. Zatímco schopnost Rozmazat se používá k tomu, aby se zabránilo útokům a na chvíli se stal neviditelným.

Phantom Assassin schopnosti Dota 2

Pravděpodobně nejsilnější schopnost fantomového vraha je nejjednodušší zároveň – protože je to pasivní. Rána z milosti zvyšuje šanci na kritický zásah obvyklým útokem nebo potlačující dýkou.

I s tak velkými hrdiny, jako je Phantom Assassin, je vždy dobré se podívat na průvodce začátečníky Dota 2. Například můžete získat několik užitečných informací od našich největších dotazů Dota 2.

Odstřelovač

Sniper Dota 2

 • Midlanner / Carry
 • hbitost
 • Ranged

Sniper je dobrým hrdinou pro ty hráče, kteří dávají přednost tomu, aby zůstali trochu od bojů. Díky své zbrani může tento chlap způsobit poměrně vysoké škody z velké vzdálenosti. Přesto to přichází s nevýhodou – odstřelovač je kvůli jeho pomalým pohybům, nedostatku únikových schopností a relativně nízké zdraví a relativně nízké zdraví a relativně nízké zdraví.

Od svého dětství byl výjimečným střelcem. Během zvláštního obřadu svého lidu zabil odstřelovač horské zvíře, ale udělal to zvláštním způsobem, předpovídal legendy. Úžasná sláva ho čeká s cenou z toho, že je vyhoštěn z vlastní vesnice.

Ve hře Sniper používá Šrapnel poškodit a zpomalit nepřátele v konkrétní oblasti. Střela do hlavy je pasivní schopnost, která zvyšuje šance na… headshot, samozřejmě (bylo by hezké mít tuto pasivní schopnost v CS: Go. Zamířit Umožňuje střelbu vzdálených soupeřů.

Sniper schopnosti Dota 2

Pro začátečníky stojí za to se naučit nejvyšší schopnost odstřelovače, Zavraždit, Udělat kolosální množství poškození prostřednictvím řádného cíle. Ani nepotřebujete průvodce odstřelovačem Dota 2 – jen počkejte na perfektní okamžik ve hře.

Efektivní sestavení odstřelovače Dota 2 by mělo zahrnovat položku Hurikán Pike. Odsunuje blízké soupeře a dává hrdinovi prostor pro čtyři výstřely.

Sven

Sven Dota 2

 • Nést
 • Síla
 • Melee

Zde máme další velmi dobré nošení Dota 2 pro začátečníky. Sven je neuvěřitelně silný a má dobrou úroveň obrany. Jeho slabost je průměrné množství zdraví.

Sven zvládl starověké umění být vigilským rytířem a poté zničil největší poklad tohoto řádu – aby se pomstil svým rodičům. Nyní, bez této mise, je připraven přivést svou sílu do hry Dota 2.

Výchozí meč Sven můžete nahradit Vigil Triumph, s jednou z nejlepších kůží Dota 2 pro váš inventář.

Storm Hammer je ohromující a umožňuje vám poškodit několik nepřátel najednou. Skvělé štěpení je útok s podobným účinkem. Schopnost Válečný pokřik Podporuje spoluhráče zvýšením jejich brnění a úrovně poškození. S Boží síla, Sven se na chvíli stává mnohem silnějším.

Sven schopnosti Dota 2

Použijte konečnou schopnost tohoto hrdiny Dota, pouze pokud jste v bitvě – takže neztrácíte čas a potenciálně zvyšujete poškození. Dobrý průvodce Dota 2 Sven by doporučil získat SVEN tyto položky:

 • Echo Sabre za dvojité hity;
 • Daedalus za kritické zásahy při používání Boží síly;
 • Black King Bar zabránit zpomalení kouzel.

Tidehunter

Tidehunter Dota 2

 • Offlaner
 • Síla
 • Melee

Je to mořské zvíře, které pochází z propasti a nyní ohrožuje každého, koho může dosáhnout z vody. V zápasech Dota 2 Tidehunter nepotřebuje ani moře, aby zabil své nepřátele.

Pro začátečníky je toto stvoření velmi dobré kvůli velkému množství zdraví a slušného brnění. Pro soupeře je těžké zabít Tidehuntera, takže se stává řešením pro hráče, kteří jsou unaveni z neustálého umírání ve hře. Tato postava je také dostatečně silná, aby zabila spoustu plíží a byla stále velmi nebezpečná pro nepřátelské hrdiny.

Schopnosti Tidehunter Dota 2

Příval je vodní útok, který snižuje brnění a zpomaluje oběť. Pasivní schopnost Kraken Shell poskytuje ochranu před fyzickými útoky. Tidehunter může použít Kotva Ještě větší poškození nepřátelům.

Konečná schopnost Tidehuntera je docela úžasná. aktivovat Zpustošení Vyvoláte chapadla ze země a zaútočí na soupeře ve větší oblasti.

Zvažte nákup těchto položek pro Tidehunter:

 • Blink dýka – náhle zaútočit na nepřátele;
 • Guardian Greaves – Pro obnovení zdraví a many spoluhráčů.

Pomstychtivý duch

Pomstychtivý duch Dota 2

 • Roamer
 • hbitost
 • Ranged

Toto je jeden z hrdinů Agility Dota 2. Díky jejím ohromujícím a debuffickým schopnostem může pomstychtivý duch opravdu podpořit celý tým.

Jednou byla krásná princezna, ale její sestra ji zradila za to, že se stala vládcem této země. Bez jejích nádherných křídel, naštvaná na její bývalou milovanou, byla dívka přeměněna na mystické stvoření, které nyní vypadá jen pro pomstu. S takovým postojem je skvělý válečník pro MOBA zápasy.

Ponotné duchovní schopnosti Dota 2

Použití Magická raketa omráčit a poškodit nepřátele nebo Vlna teroru, Silný výkřik, který snižuje brnění obětí. S Vengeance aura, Spojenci v okolí zaútočí z větší vzdálenosti. Hráči mohou najít dobré využití pro schopnost Nether swap, což vám umožní změnit pozice s jakýmkoli jiným hrdinou Dota 2.

V pozdní hře se může pomstychtivý duch stát ještě silnějším a pomáhá přenést do dokončení soupeřů. Přestože je pro začátečníky příjemnou volbou, je také dobrým hrdinou pro zkušené hráče s řadami High Dota 2.

Wraith King

Wraith King Dota 2

 • Nést
 • Síla
 • Melee

Nechal své smrtelné tělo za sebou při hledání věčné síly. Po temném magickém rituálu s mnoha krvavými oběťmi dostal král svou novou mystickou formu. Jako král Wraith pokračuje v nekonečném boji, rozšiřuje svou říši a posiluje svůj trůn.

V Dota 2 je Wraith King velmi zajímavým hrdinou pro začátečníky a nejen. Má velké množství zdraví a spolehlivého brnění, ale v herních bojích může tato postava způsobit značné poškození. Stejně jako ostatní Dota 2 nese, Wraith King se časem zesiluje, takže nezapomeňte získat co nejvíce zkušeností s snadným pruhem.

Čím více hrajete Dota 2, tím více kosmetických předmětů spadá do vašeho inventáře. Pokud něco dostanete z Battle Pass a neplánujete si to vzít do hry, prodat dota 2 položky na dmarketu a místo toho získat skutečnou hotovost.

Schopnosti Wraith King Dota 2

Schopnost Wraithfire Blast zahrnuje poměrně málo účinků – poškození a omráčení oběti a poté zpomaluje jejich pohyb a v průběhu času způsobuje další škody. Vampirická aura Poskytuje pasivní podporu spojencům blízkých melee. S Smrtelná stávka, Hrdina má příjemnou šanci na poškození bonusu.

Pravděpodobně nejlepší schopnost Wraithova krále je Reinkarnace. Hrdina stoupá z mrtvých a zpomaluje obklopující nepřátele.

Wraith King je snadno ovládatelný, ale abyste se stali efektivním hráčem s tím (nebo jakýmkoli jiným hrdinou), měli byste s ním nějaký čas investovat do hraní Dota 2. Praxe dělá perfektní a nejlepším způsobem, jak rychle postupovat, je užít si hru a nechat náš průvodce krátkými králem Wraith být užitečný v počátečních fázích vaší zkušenosti.

Wraith King King Skins úžasná hloubka v Dota 2 je jeho nejsilnějším aspektem. Ale zároveň je to největší faktor, který snadno děsí nováčky. Přesto je odměna hodná úsilí! Pokud váš počítač může spustit Dota 2, pak nemáte žádné překážky, když se ponoříte do tohoto fascinujícího vesmíru – a naši nejlepší hrdinové Dota 2 pro začátečníky budou skvělými startovními partnery.

Na dmarketu si můžete koupit položky Dota 2 pro tyto a další hrdiny, aby byly zvláštní a zdůraznily váš jedinečný styl.

Trade On the Go – nainstalujte mobilní aplikaci darmaketu z obchodu Google Play nebo App Store. Nikdy nezmeškáte skvělé ceny a jedinečné kůže. Nejlepší CS: Go, Dota 2, Rust a TF2 Marketplace je vždy po ruce!

Stáhněte si aplikaci Darmaket do AppStore Získejte aplikaci Darmaket na Google Pay

Darket bude vaše cesta Dota 2 ještě více vzrušující. Zůstaňte v kontaktu s námi na Facebooku a Twitteru.