Nejlepší 11 fanoušků RGB pro perfektní proudění vzduchu a lepší vzhled – Geekflare, 12 nejlepších ventilátorů RGB v roce 2023: pro chlazení a estetiku – Electronicshub

12 nejlepších fanoušků RGB v roce 2023: Pro chlazení a estetiku

Contents

Nevýhody:

Nejlepší 11 fanoušků RGB pro perfektní proudění vzduchu a lepší vzhled

Aby jakýkoli počítač mohl hrát nejlépe, je nezbytné věnovat zvláštní pozornost proudu vzduchu v PC.

I když to není nejatraktivnější aspekt PC, proudění vzduchu je jedním z životně důležitých aspektů, kterým by se měl věnovat zvláštní péči. Fanoušci hrají významnou roli při získávání dokonalého proudění vzduchu v jakémkoli počítači.

Diskutujme, jak ventilátor pomáhá při proudu vzduchu v PC.

Jak pomáhá ventilátor při proudu vzduchu?

Pokud kryt není dostatečně odvzdušněn, horký vzduch může vést systém k přehřátí, což může poškodit výkon. K vyřešení tohoto problému pomáhá ventilátor, jeden z nejdůležitějších komponent počítače, při optimálním chlazení systému.

RGB2

Než začnete organizovat a umístit své fanoušky, měli byste si být vědomi několika věcí. Ale jakmile je máte, nastavení na optimální výkon je relativně snadné a pohodlné.

Novo-end fanoušci RGB mají nastavenou rychlost ventilátoru až 1500 ot / min a nabízejí docela dobrý výkon pro optimální chlazení a zároveň poskytují estetiku a dobrý pocit vibrace.

Zde je několik věcí, které byste si měli pamatovat před zakoupením fanouška RGB.

Funkce, na které se můžete podívat před výběrem fanoušků RGB

#1. Velikost

Velikost ventilátoru RGB se pohybuje od 120 mm do 140 mm. Ačkoli fanoušci s velikostí 120 mm poskytují pomalejší provozní rychlost, používá se k produkci menšího šumu a pro kompatibilnější.

Na druhé straně mají fanoušci 140 mm delší životnost, protože produkují optimální množství proudění vzduchu.

#2. Hluk

Každý spotřebitel by místo hlučného fanouška upřednostňoval bezchybný fanoušek. Ty s větší velikostí čepele vytvářejí menší hluk, protože pracují pomaleji, ale jsou o něco dražší než fanoušci s menší velikostí, když fungují vysokou rychlostí.

#3. Rychlost

Říká se, že čím vyšší je rychlost ventilátoru RGB, tím lepší je chladicí služba, kterou poskytuje. Ventilátor, který se rychle otáčí. Ale je vhodnější zaměřit se na fanouška menší než 30 dB, pokud vás hluk fanoušků narušuje.

#4. Barva

Vzhledem k tomu, že samotné jméno RGB znamená Red, Green a Blue, hrají barvy při výběru ventilátoru RGB. Doporučuje se zakoupit modelový počítač pomocí uživatelsky přívětivého softwaru, který vám umožňuje spravovat tyto barvy bezproblémové.

Nyní pojďme prozkoumat některé z nejlepších fanoušků RGB pro perfektní proudění vzduchu a lepší vzhled.

Masterfan MF120 Halo

Vyrobeno z jedinečných materiálů absorbujících zvuk a metodou snižování hluku, HALO Masterfan MF120 je nová série, která nabízí chlazení vzduchu pro tekuté radiátory CPU. Poskytuje perfektní směs chlazení a ticha v jednom produktu.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Cooler Master Masterfan MF120 Halo 3N1FANS, duo-kroužek Argb přizpůsobitelné osvětlení, statický tlak 120 mm PWM, prodlužovač záhlaví Argb pro PC pouzdro, kapalinu a vzduchový chladič (MFL-B2DN-18NPA-R1), černá), černá Cooler Master Masterfan MF120 HALO 3N1FANS, duo-kruhové argb přizpůsobitelné osvětlení, 120 mm PWM statické… 70 $.99 Koupit na Amazonu

Skládá se z duo-kroužkového adresovatelného osvětlení RGB s 24 individuálně kontrolovanými LED Argb LED, což vytváří nádherný vizuální efekt.

Zahrnuje design hybridního ventilátoru, který vytváří proudění vzduchu statického tlaku v boji proti zvýšenému odporu a impedanci.

Má kontrolovanou dynamickou rychlost, která může snížit hluk nebo zvýšit proudění vzduchu. Dále poskytuje bezhlučný zážitek z chlazení spolu s dlouhou životností.

Ventilátor Antec 120 mm

S rozhraním 12V RGB a ložiskem vysoké stability vytváří ventilátor ANTEC 120 mm dobrý proudění vzduchu a rychlý chlazení.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
ALTEC 120mm pouzdro, ventilátory RGB, 5 balíčků RGB ventilátorů, PC fanoušek, 4pin RGB, F12 Series 5 Pack ALTEC 120mm pouzdro, ventilátory RGB, 5 balíčků RGB ventilátorů, PC fanoušek, 4pin RGB, F12 Series 5 Pack 39 $.99 Koupit na Amazonu

Má jednoduchý instalační proces, protože rozhraní 12V RGB je spojeno s snazší správou kabelu Daisy řetězec.

Jeho pulzující rozhraní RGB vám umožní užít si jiný obrázek po zapnutí. Povrch oblouku rámu ventilátoru je veden, což má za následek adekvátní ventilaci, obrovskou kapacitu rozptylu tepla a dobrý účinek proudění vzduchu a chlazení. Dává méně hlučný zážitek.

Corsair icue SP120 RGB Elite

Elita Corsair Icue SP120 RGB stimuluje váš systém pulzujícími osvětleními a nízkým hlukem. Nejnovější vývoj ve svém softwaru transformuje vaše úplné nastavení na bezproblémový, plně pohlcující ekosystém.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Corsair icue SP120 RGB Elite Performance 120mm White PWM Triple Fan Kit s uzlem icue osvětlení Corsair icue SP120 RGB Elite Performance 120mm White PWM Triple Fan Kit s uzlem icue osvětlení 64 $.99 Koupit na Amazonu

Poskytuje zážitek z nízkého šumu s vysokou mírou výkonu. Použitím protinátních lopatků dává zvýšené chladicí efekt.

Osm individuálně adresovatelných RGB LED diody tohoto fanouška nabízí delikátní a vynikající osvětlovací účinek. Je to velmi esteticky příjemné pro vaše oči.

ARCTIC P12 PWM PST A-RGB (3 Pack)

S 12 digitálními A-RGB LED ve ventilátoru poskytuje Arctic P12 PWM PST A-RGB kontrolu a silný osvětlovací účinek a je vysoce optimalizován pro vysoký statický tlak.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
ARCTIC P12 PWM PST A-RGB (3 Pack)-120 mm PWM pouzdro ventilátor optimalizovaný pro statický tlak, ventilátor případ, semi-pasivní: 0-2000 ot / min, 5V 3 pin argb LED, jediný ventilátor-černý-černá ARCTIC P12 PWM PST A-RGB (3 Pack)-120 mm PWM pouzdro ventilátor optimalizovaný pro statický tlak, ventilátor případ,… 42 $.99 Koupit na Amazonu

Vestavěný-spisovatel na ventilátoru a dráty A-RGB usnadňuje instalaci a správu dalších fanoušků. Má vysoký statický tlak a zajišťuje zvýšený odolnost proti vzduchu a účinný chladicí účinek.

Konektor čtyřkolíku pomáhá efektivně regulovat RPM, takže celý zážitek je méně hlučný. Poskytuje maximální výkon s nejnovější technologií.

Asus TUF Gaming TF120 Argb Chassis Fan

Poskytováním až 250 000 provozních hodin s jeho pokročilým dynamickým ložiskem tekutin vám ventilátor ASUS Tuf Gaming TF120 Argb Argb poskytuje nejlepší zážitek.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Asus TUF Gaming TF120 Argb Chassis Fan 3 Pack 3pin přizpůsobitelné LED diody, pokročilé dynamické ložisko tekutin, 120 mm PWM ovládání, anti-vibrační podložky, dvojité vrstvy LED pole pro počítačové pouzdro a kapalný radiátor a radiátor LED ASUS TUF Gaming TF120 Argb Chassis Fan 3 Pack 3pin přizpůsobitelné LED diody, Advanced Fluid Dynamic… 43 $.99 Koupit na Amazonu

Poskytuje dobrý oběh vzduchu. Anti-vibrační podložky pomáhají při snižování hladiny hluku.

Velmi široký rozsah RPM zajišťuje optimální chlazení systému. Ve srovnání s tradičními ventilátory RGB poskytuje pole s dvojitou vrstvou v tomto ventilátoru lepší osvětlovací účinek.

NZXT AER RGB 2

Smícháním dvou prostředí Hue 2 poskytuje NZXT AER RGB 2 nejlepší proudění vzduchu spolu s komplexními konfiguracemi osvětlení.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
NZXT AER RGB 2 - HF -28120 -B1 - 120 mm - Advanced osvětlení přizpůsobení - tipy křídla - Dynamické ložisko tekutin - LED RGB PWM Venti NZXT AER RGB 2-HF-28120-B1-120 mm-Pokročilé přizpůsobení osvětlení-tipy křídla-tekutina… Koupit na Amazonu

S konzistentním rozptylem světla vytváří světelný průvodce na míru úchvatné vizuální efekty.

Používá dynamická ložiska tekutin (FDB) vyrobená z mědi, což pomáhá udržovat jednotné mazání a snižuje hluk ložiska. Pomocí tipů Winglet poskytuje ventilátor zvýšený efekt chlazení. Je digitálně ovládán pomocí softwaru CAM.

ASIAHORSE FS-9002 Pro

Asiahorse FS-9002 Pro je bezpochyby trh s produktem pro přizpůsobení a silný chladicí účinek a je nepochybně trh s produktem.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Asiahorse FS-9002 Pro 120 mm RGB Ventilátor, 26 LED ARGB a dvojité LED Linging Loops, 800-1800 rtpm PWM případové ventilátor s 5V PWM základní deskou synchronizaci/analogový ovladač (3 balení, bílá) Asiahorse FS-9002 Pro 120mm RGB případ, 26 LED ARGB a dvojité LED Linging Loops, 800-1800 ot / min PWM… 46 $.99 Koupit na Amazonu

Ventilátor si může zachovat výjimečnou stabilitu ve svém prostředí, i když se otáčí na nejvyšší úrovni. Vysoce kvalitní motor hydraulického ložiska pomáhá udržovat stabilní rychlost a zvyšuje svůj život v polici.

Dodává se se čtyřkolíkovým ovladačem, který pomáhá měnit rychlost a udržovat hluk ventilátoru. Nejlepší světelný efekt můžete flexibilně kombinovat pomocí tří barev RGB bezproblémovým způsobem.

Uprhere C8123 RGB LED pouzdro

Skládá se z designu bezdrátového dálkového ovládání, Uphered C8123 RGB LED pouzdro ventilátor způsobuje, že váš počítač vyniká uprostřed davu s jeho intenzivními barevnými variacemi a jemnými efekty.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Uprhere RGB LED 120mm pouzdro ventilátor, tichý edice Vysoký edice Vysoký proudění vzduchu Nastavitelné barvy LED ventilátoru pro případy PC, chladiče CPU, systém radiátorů, 5-pack / C8123 Uprhere RGB LED 120mm pouzdro ventilátor, tichý edice Vysoký edice Vysoký proudění vzduchu Nastavitelné barvy LED ventilátoru pro případy PC,… 29 $.99 Koupit na Amazonu

Přichází spolu s rozmanitým rozsahem barevných transformací. Ve srovnání se standardními ventilátory to poskytuje lepší výkon.

Nejlepší pro herní počítače, protože poskytuje nejlepší zážitek z chlazení. Rovněž poskytuje méně vyšroubový zážitek.

Thermaltake Pure 20 argb synchronizační ventilátor

Vybaveno hydraulickými ložisky, kompresními čepelemi a 16.8 milionů barevných LED prstenů s devíti programovatelnými LED diodami, tepelný ventilátor Sync Sync Sync Fan Sync.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Thermaltake Pure 12 Argb 5V Synchronizace/analogový ovladač 16,8 milionu barev 9 adresovatelných LED 120 mm Hydraulic Ložisko/ventilátor chladiče, 3 Pack CL-F079-PL12SW-A Thermaltake Pure 12 ARGB 5V Sync/Analog Controller 16.8 milionů barev 9 adresovatelných… 44 $.99 Koupit na Amazonu

Synchronizuje vaši herní stanici a usnadňuje změnu režimů LED s řadičem argb.

Hydraulická ložiska poskytují zážitek z nízkého šumu. Poskytuje konzistentní barevné spektrum.

Lian Li uni uni fan Sl V2

Lian Li Uni Fan SL V2 poskytuje estetický pohled na oči spolu s vylepšeným proudem vzduchu v systému.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Lian Li uni uni fan Sl V2 RGB revolucionizoval Daisy-Chain Argb Fan 120mm Triple Pack Black SL120V2-3B Lian Li uni uni fan Sl V2 RGB revolucionizoval Daisy-Chain Argb Fan 120mm Triple Pack Black SL120V2-3B 79 $.49 Koupit na Amazonu

Odnímatelné propojené klíče zlepšují vůli chladiče. Každý shluk ventilátoru vyžaduje jeden kabel. Tišší prostředí se získá s pomocí RPM Start/Stop Fan RPM. Řetězec Daisy pomáhá propojení dvou shluků fanoušků.

Ventilátor PC Deepcool FC120

Deepcool FC120 White 3in1 Performance RGB PWM Triple Fan Pack je speciálně navržen způsobem, který může propojit více ventilátorů pro zjednodušené barevné chlazení.

Náhled Produkt Hodnocení Cena
Deepcool FC120 WH 3In1 PC VENTA každý 120 mm 1800 ot / min 61,91CFM FDB Počítačové pouzdro Daisy Chain RGB 5V-3PIN PWM chlazení Ventilátory do 28 dB (a) Pro případy CPU kapalinové chladiče a vzduchové chladiče DeepCool FC120 WH 3in1 PC Ventiláže každý 120 mm 1800 ot / min 61.91CFM FDB Počítačové pouzdro fanoušci Daisy Chain RGB… 42 $.65 Koupit na Amazonu

Rámeček malého rámu FC120 nabízí více povrchové plochy pro lepší rozptyl tepla.

Použití softwaru základní desky namísto samostatné aplikace řadiče ventilátoru může snadno spravovat RGB.

Fanoušci zřetězovaní Daisy zajišťují lepší správu kabelů. Vytváří s jeho rysy krásný svět světel.

Závěrečná slova

Pokud tedy hledáte fanoušek RGB, který poskytuje nejlepší proudění vzduchu, bezhlučný zážitek a estetický pohled, zvažte tyto fanoušky RGB pro perfektní nález.

Dále si můžete prohlédnout napájecí zdroj RGB pro svůj osobní počítač. Tyto nástroje můžete také použít ke kontrole teploty CPU a zajistit, aby váš počítač zůstal zdravý po dlouhou dobu.

Saptak je technický spisovatel, který pracuje jako spisovatel obsahu v Geekflare. Má 4 roky zkušeností a má odborné znalosti v psaní digitálního marketingu, vývoje podniků, inteligentních gadgetů, her a mnoha dalších výklenků. Drží B. Technický titul … Přečíst více

 1. Masterfan MF120 Halo
 2. Ventilátor Antec 120 mm
 3. Corsair icue SP120 RGB Elite
 4. ARCTIC P12 PWM PST A-RGB (3 Pack)
 5. Asus TUF Gaming TF120 Argb Chassis Fan
 6. NZXT AER RGB 2
 7. ASIAHORSE FS-9002 Pro
 8. Uprhere C8123 RGB LED pouzdro
 9. Thermaltake Pure 20 argb synchronizační ventilátor
 10. Lian Li uni uni fan Sl V2
 11. Ventilátor PC Deepcool FC120

12 nejlepších fanoušků RGB v roce 2023: Pro chlazení a estetiku

V těchto dnech téměř všechny počítačové komponenty a periferie přicházejí s vestavěným osvětlením RGB. Protože toto osvětlení RGB můžete upravit na jakoukoli požadovanou barvu, může to být skvělý způsob, jak přizpůsobit estetiku a vzhled vašeho herního počítače. Z tohoto důvodu přicházejí dokonce i fanoušky chlazení PC s vestavěným osvětlením RGB a dnes jsme tady s tak nejlepšími fanoušky RGB, které byly vybrány podle těchto faktorů:

 • Velikost ventilátoru: Stejně jako každý jiný fanoušek PC byste měli nejprve zkontrolovat velikost vašich fanoušků RGB, abyste zkontrolovali její kompatibilitu a získali představu o jeho výkonu. Zatímco většina fanoušků RGB používá běžnou velikost ventilátoru 120 mm pro velkou kompatibilitu, někteří dokonce přicházejí s větší velikostí ventilátoru 140 mm, která nabízí mírně lepší výkon a zároveň je ideální pouze pro větší případy.
 • Počet fanoušků: Většina počítačů vyžaduje, aby v nich měla více ventilátorů pro chlazení. A pokud chcete postavit skvěle vypadající PC, pak to mít více fanoušků RGB to ještě zlepšuje. Většina fanoušků RGB tedy přichází jako balíček 3 fanoušků, kde někteří dokonce nabízejí 5 nebo 6 fanoušků v krabici, což z nich dělá ještě lepší hodnotu za peníze.
 • Rychlost ventilátoru: Zatímco fanoušek RGB určitě vypadá docela skvěle, nebude k ničemu, pokud nenabízí správný chladicí výkon. Stejně tak je vždy skvělý nápad zkontrolovat rychlost ventilátoru vašich fanoušků RGB, která je uvedena v RPM. Může zahrnovat hodnocení až do 1200 ot / min, až 1500 ot / min, až 1800 ot / min a další, kde vyšší hodnocení rychlosti ventilátoru obecně nabízí lepší výkon chlazení v počítači.

Tyto faktory jsou jistě velmi důležité a užitečné, pokud jde o fanoušky RGB, ale ještě musíte hodně zvážit před nákupem fanoušků RGB. Z tohoto důvodu mají všechny nejlepší fanoušci RGB uvedené níže také své důležité podrobnosti a funkce uvedené spolu s kompletním „Průvodce nákupem“ Abychom vám pomohli jít s nejlepšími fanoušky RGB do doby, kdy jste prošli touto příručkou.

Nejlepší fanoušci RGB 2023

Fanoušci RGB Velikost ventilátoru Ne. fanoušků Záruka Kup nyní
Corsair LL Series RGB fanoušek 120 mm 3 fanoušci 2 roky Zkontrolujte Amazon
Chladič mistrovský ventilátor srpku RGB 120 mm 1 Fan 2 roky Zkontrolujte Amazon
Fanoušci případů RGB 120 mm 3 fanoušci 1.5 let Zkontrolujte Amazon
NZXT AER RGB ventilátor 120 mm 1 Fan 2 roky Zkontrolujte Amazon
PCCOOLER RGB FAN 120 mm 5 fanoušků 3 roky Zkontrolujte Amazon
Uphered Wireless RGB LED ventilátor 120 mm 5 fanoušků 1 rok Zkontrolujte Amazon
Fanoušci případu Apevia RGB 120 mm 3 fanoušci 1 rok Zkontrolujte Amazon
Inwin Sirius Loop RGB Triple Fan 120 mm 3 fanoušci 2 roky Zkontrolujte Amazon
Uprhere RGB série pouzdra ventilátor 120 mm 3 fanoušci Zkontrolujte Amazon
Corsair LL Series RGB fanoušek 140 mm 1 Fan 2 roky Zkontrolujte Amazon
Fanoušci ALTEC RGB 120 mm 3 fanoušci 2 roky Zkontrolujte Amazon
Ventilátor pouzdra Ezdiy-Fab RGB 120 mm 6 fanoušků Zkontrolujte Amazon

Nejlepší recenze fanoušků RGB

1. Série Corsair LL LL120 RGB 120mm s duální světelnou smyčkou

Corsair LL Series LL120 RGB

Corsair je jednou z více prémiových a špičkových možností, když mluvíte o produktech a skříňkách na počítačové chlazení, které také zahrnují vysoce výkonné fanoušky RGB.

Fan Corsair LL120 CO-9050072-WW RGB přichází na 1. pozici tohoto seznamu, protože se jedná o jednu z nejvýznamnějších možností, které jsou k dispozici venku. Počínaje velikostí ventilátoru nabízí tato balíček fanoušků 120 mm ventilátorů pro správnou kompatibilitu. Když mluvíme o velikosti balení, najdete v krabici celkem 3 ventilátory RGB spolu s ovladačem pro fanoušky Corsair Lighting Node.

Jednou z nejlepších věcí na těchto fanoušcích RGB je to, že díky dané rychlosti fanoušků získáte docela skvělý výkon až 1500 ot / min. To má za následek docela skvělé hodnocení proudění vzduchu až 43.25 CFM. A protože získáte hodnocení hluku pouhých 24.8 dB, můžete snadno použít 3 z těchto ventilátorů v počítači. Skvělá věc na Corsairu je, že jeho fanoušci RGB jsou díky zahrnuté dvouleté záruce docela spolehliví.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 3 ventilátory RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1500 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 43.25 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až do 24.8 db
 • Podpořeno dvouletou zárukou

Klady:

 • Vynikající chladicí výkon při nízké úrovni hluku
 • Úžasně vypadající světla RGB s různými efekty
 • Docela dlouhá záruka na klid

Nevýhody:

 • Docela drahé balení fanoušků RGB

2. Chladič mistrovský srdeční tok 120 V2 RGB Square

Chladič mistrovský srst

Pokud chcete něco udělat pro vysoký chladicí výkon s vestavěným osvětlením RGB, můžete také zvážit chladnější mistra a jeho chladicí výrobky, aniž byste za to zaplatili prémii.

Ventilátor Chlazeného mistra 120 V2 RGB přichází na 2. pozici tohoto seznamu, protože je to nejlevnější možnost, která je zde uvedena, takže je ideální pro kupující s těsným rozpočtem. Dokonce i na své cenovce na základní úrovni získáte společnou a standardní velikost ventilátoru 120 mm. I když dostanete pouze jediný ventilátor zahrnutý do krabice, který může být bummer vzhledem k tomu, že tento fanoušek nepodporuje ani adresovatelné osvětlení RGB.

Naštěstí se Cooler Master vyrovnává z hlediska chladicího výkonu tohoto ventilátoru RGB, který je hodnocen pro maximální rychlost ventilátoru až 1800 ot / min. Ve skutečnosti dokonce nabízí vynikající hodnocení proudění vzduchu až 62 CFM, což je mnohem vyšší než ostatní. I s danými čísly výkonu získáte zvládnutelné hodnocení šumu 27 dB. Přestože jste možností rozpočtu, získáte také dvouletou záruku s tímto fanouškem RGB, což je vždy skvělé mít.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 1 ventilátorem RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1800 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 62 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až 27 dB
 • Podpořeno dvouletou zárukou

Klady:

 • Vynikající cenově dostupný a rozpočtový fanoušek RGB
 • Vynikající čísla výkonu se slušným výkonem šumu
 • Skvělé pro dlouhodobé použití s ​​dlouhou dobou záruky

Nevýhody:

 • Pouze jeden ventilátor RGB bez adresovatelného osvětlení RGB

3. ALTEC 120MM RGB případu fanoušci

ALTEC 120MM RGB případu fanoušci

ALTEC je další značka počítačových komponent, kterou můžete zvážit, pokud máte rozpočet a chcete něco dostupného, ​​ale spolehlivé, když mluvíte o fanoušcích RGB.

Tento ventilátor série RGB ALTEC F12 přichází na 3. pozici tohoto článku, protože je to jedna z nejlepších hodnot za peníze, díky své velikosti smečky za danou cenu. Přesněji, najdete celkem 3 fanoušky RGB zahrnutých do krabice, což je vždy skvělé mít. Pokud jde o velikost těchto fanoušků, všichni tři z těchto fanoušků RGB jsou 120 mm fanoušci, kteří by měli být vysoce kompatibilní s většinou počítačových případů.

Přestože je to možnost základní úrovně, jejich úroveň výkonu není nejlepší, protože získáte hodnocení rychlosti ventilátoru pouhých 1000 ot / min. Podobně je jeho hodnocení proudění vzduchu dáno také až do 30 let.5 CFM, který je o něco nižší než jiné možnosti. Naštěstí jsou tito fanoušci RGB z ALTEC docela tichí s danou hladinou hluku pouhých 21.5 db. Na rozdíl od jiných možností přátelských k rozpočtu přichází tento také se slušnou 1.5letá záruka.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 3 ventilátory RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1000 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 30.5 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až do 21 let.5 db
 • Podporováno 1.5letá záruka

Klady:

 • Rozpočet přátelský balíček RGB fanoušků pro rozpočtové herní počítače
 • Docela tichý fanoušek RGB i při plné rychlosti ventilátoru
 • Slušně dlouhá záruční období pro váš klid

Nevýhody:

 • Docela drahé balení fanoušků RGB

4. NZXT AER RGB ventilátor

NZXT AER RGB ventilátor

NZXT je jednou z více prémiových možností, když mluvíte o chladicích produktech, jako jsou fanoušci RGB, protože většina jejích nabídek nabízí skvělý výkon spolu s úžasným osvětlením RGB.

Fan NZXT AER RGB 2 HF-28120-B1 RGB je jedním z nejvýkonnějších ventilátorů RGB, který je tam, který stále dokáže nabídnout skvěle vypadající design. Přicházíte ke kompatibilitě tohoto fanouška RGB, budete rádi, že se stane fanouškem 120 mm. I když získáte pouze jediný ventilátor RGB zahrnutý v krabici, který může být pro mnohé bummer.

NZXT přechází na výkonnostní stránku věcí, nezklame díky dané rychlosti fanoušků až 1500 ot / min. Ve skutečnosti dokonce získáte docela vysoké hodnocení proudění vzduchu až 52.44 CFM. A nejlepší na tom je, že to vše může nabídnout při hluku ventilátoru pouhých 22 dB. Jak byste očekávali od takového špičkového fanouška RGB, je to podpořena 2letou zárukou pro váš klid.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 1 ventilátorem RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1500 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 52.44 CFM
 • Pracuje na hladině hluku až 22 dB
 • Podpořeno dvouletou zárukou

Klady:

 • Docela skvělé osvětlení RGB s různými možnostmi ovládání
 • Docela skvělý chladicí výkon s tichým provozem
 • Robustní a odolná kvalita sestavení s dlouhou zárukou

Nevýhody:

 • Není to možnost RGB vhodný pro rozpočet

5. PCCOOLER 120mm série fanoušků

PCCOOLER 120mm série fanoušků

Jak můžete s největší pravděpodobností hádat podle jeho názvu, PCCOOLER je primárně značkou chladicích produktů vyrobených pro počítače, které zahrnují dokonce jejich fanoušky RGB, které jsou zde uvedeny, kteří jsou skvělé pro dlouhodobé použití.

PC-5M120 RGB ventilátoru PCCOOLER je nejodolnější a nejspolehlivější možnost zde uvedená. Kromě toho, že jste ideální pro dlouhodobé použití, získáte také standardní a běžnou velikost ventilátoru 120 mm. A protože v krabici dostanete celkem 5 ventilátorů RGB, můžete snadno a správně ochladit počítač a zároveň mít spoustu osvětlení RGB.

Když už mluvíme o chlazení počítače, tito fanoušci RGB z PCCOOLER také nabízejí skvělý výkon díky dané rychlosti fanoušků až 1800 ot / min. Tato rychlost ventilátoru má za následek poměrně vysoké hodnocení proudění vzduchu až 54 CFM, což by mělo být pro nejvíce hodně. Bohužel, tato balíček fanoušků RGB je trochu hlasitý v dané úrovni hluku 31.4 db. Naštěstí tato balíček fanoušků RGB stále dělá skvělou volbu díky zahrnuté tříleté záruce, která je mnohem delší než většina ostatních možností.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 5 ventilátorům RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1800 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 54 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až do 31.4 db
 • Podpořeno tříletou zárukou

Klady:

 • Ideální pro dlouhodobé použití s ​​dlouhou zárukou
 • Docela velké balení fanoušků RGB pro správné chlazení a osvětlení
 • Skvělá čísla výkonu s vysokým hodnocením rychlosti ventilátoru

Nevýhody:

 • Docela hlasité fanoušky RGB při rychlosti maximálního fanoušků

6. Uprhere Wireless RGB LED 120mm pouzdro ventilátor

Uprhere Wireless RGB LED 120mm pouzdro ventilátor

Uprhere je jednou z novějších a cenově dostupných značek PC Cooling Products, které zahrnují primárně jeho fanoušky RGB, které přicházejí za docela dostupnou cenovku pro kupující rozpočtu.

Tento fanoušek C8123 RGB je jednou z nejlepších hodnot za peníze, které jsou k dispozici, protože získáte velmi velkou balíček fanoušků RGB za vstupní úroveň ceny. Na rozdíl od většiny ostatních možností ve své třídě nabízí tento celkem 5 ventilátorů RGB v krabici. A protože všech těchto 5 fanoušků používá vysoce kompatibilní velikost ventilátoru 120 mm, z něj také získáte slušný chladicí výkon.

Přesněji řečeno, najdete maximální hodnocení rychlosti ventilátoru až 1100 ot / min, což je docela slušné vzhledem k ceně. A nejlepší část o těchto fanoušcích je, že získáte vynikající hodnocení vzduchu až 56.27 CFM. Získáte také slušně hodnocení úrovně hluku 23.9 dB s těmito fanoušky. Vzhledem k tomu, že nahoru je poměrně nová značka fanoušků chlazení PC, nedostanete s touto balením fanoušků RGB žádnou záruku, což znamená, že byste se měli podívat jinde, pokud chcete něco spolehlivého.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 5 ventilátorům RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1100 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 56.27 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až do 23.9 db

Klady:

 • Vynikající hodnota za peníze s velkým balením fanoušků RGB
 • Docela skvělá čísla výkonu za danou cenu
 • Běží docela ticho i při maximální rychlosti fanoušků

Nevýhody:

 • Nenabízí žádnou formu záruky výrobce

7. Fanoušci případu Apevia RGB

Fanoušci případu Apevia RGB

Ventilátor Apevia 120mm Silent Case je špičkový produkt navržený tak, aby nyní neposkytl nejžádanější výkon. S 28 RGB zbarveními ovládanými svítidami LED (16 vnějších kruhů / 12 vnitřních kroužek) a 8 antivibračními gumovými polštářky (4 na každé straně) je tento ventilátor vynikajícím agregátem estetiky a funkčnosti.

Kontejner ovladače, který zahrnuje ventilátor, může pomoci až šest kompatibilních fanatiků a je připraveno s dálkovým ovládáním, které vám umožňuje bez problémů střídat barvu a vzorec osvětlení. S až 366 speciálními kombinacemi barev a stylu můžete přizpůsobit fanoušci tak, aby odpovídal své neveřejné módě. Jas svítidel LED osvětlení je také nastavitelný a rychlost ventilátoru může být změněna použití vzdálené správy, které nelze upravit pomocí řadiče.

Tento ventilátor má tempo ventilátoru 1350 +/- 10% ot/min, vzduchový klouzání 57.67 CFM a nízký stupeň šumu 24.7 DBA, zajištění hladkého a tichého provozu. Má také prodlouženou délku životního stylu 25 000 hodin, což z něj činí spolehlivou a trvalou volbu ve vašem konstruktu PC. Kontejner Správa je dodáván se čtyřkopovým konektorem pro připojení k dodávce elektřiny a jsou chráněny šrouby pouzdra. Navíc přichází s 2 magnetickými LED proužky, s ohledem na ještě větší možnosti přizpůsobení.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 4 fanoušky RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1300 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 57.67 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až do 24.7 db

Klady:

 • Skvělá hodnota za peníze RGB fanoušci pro kupující rozpočtu
 • Vynikající úroveň hluku pro téměř-ti-silent provoz
 • Slušně velký balíček fanoušků RGB za danou cenu

Nevýhody:

 • Postrádá jakoukoli formu záruky výrobce

8. Inwin Sirius Loop adresovatelný RGB Triple Fan

Inwin Sirius Loop

I když Inwin nemusí být tak populární jako ostatní výrobci kabinetu tam venku, je to stále jedna z více renomovaných možností, pokud hledáte fanoušky RGB, kteří nabízejí skvělý výkon a velkou spolehlivost.

Inwin’s Sirius Loop RGB fanoušek je jednou z nejlépe vypadajících možností, které stále přicházejí ve velkém balení za oprávněnou cenovou značku. Počínaje velikostí těchto fanoušků RGB budete rádi, že všichni jsou ventilátory 120 mm pro správnou kompatibilitu. Pokud jde o velikost balíčku Fan, fanoušci Inwin Sirius Loop RGB přicházejí jako balíček 3 fanoušků RGB, což je vždy skvělé mít.

Podíváte se na výkonnostní stránku věcí, získáte poměrně vysokou rychlost fanoušků až 1800 ot / min, která nabízí skvělý chladicí výkon. To je kombinováno spolu s poměrně vysokým hodnocením proudění vzduchu až 50 CFM, což je vždy skvělé mít. I když kvůli dané hladině hluku 27 dB to nemusí být nejmilnější možnosti. Vzhledem k tomu, že s těmito fanoušky RGB získáte dvouletou záruku, můžete očekávat, že vydrží poměrně dlouhou dobu.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 3 ventilátory RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1800 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 50 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až 27 dB
 • Podpořeno dvouletou zárukou

Klady:

 • Slušná hodnota za peníze s danou velikostí a výkonem balení
 • Docela vysoká rychlost ventilátoru pro optimální chlazení
 • Dlouhá záruční období pro dlouhověkost a klid mysli

Nevýhody:

 • Ne nejtilnější fanoušci RGB

9. Uprhere RGB série případ ventilátor RGB123-3

Uprhere RGB série pouzdra ventilátor

Uprhere také nabízí ještě cenově dostupnější a přátelskou možnost, když mluvíte o fanoušcích RGB, kteří mohou být skvělou volbou pro sestavení herního počítače na základní úrovni.

Tento fanoušek RGB123-3 RGB patří mezi nejlevnější možnosti uvedené zde v tomto článku, což je ideální pro ty, kteří mají těsný rozpočet. Stejně jako více možností prémie, tento fanoušek RGB také podporuje běžnou velikost ventilátoru 120 mm. A na rozdíl od toho, co byste očekávali za danou cenovou značku, dostanete celkem 3 ventilátory RGB zahrnutých do krabice.

I když dané hodnocení rychlosti ventilátoru až 1100 ot / min nemusí být pro tento ventilátor RGB nejvyšší, rozhodně nabízí slušný výkon. To je možné díky danému hodnocení proudění vzduchu až 46.3 CFM. Dokonce i úroveň hluku těchto fanoušků RGB je poměrně nízká v pouhých 17 letech.6 db. Podobně jako předchozí fanoušky Uphere RGB však postrádá jakoukoli formu zahrnuté záruky.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 3 ventilátory RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1100 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 46.3 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až do 17.6 db

Klady:

 • Skvělí fanoušci RGB dostupné a rozpočtové
 • Během provozu docela tiché i při vysokých rychlostech ventilátoru
 • Slušné hodnocení proudění vzduchu pro správné chlazení za danou cenu

Nevýhody:

 • Chybí přiložené záruky od výrobce

10. Série Corsair LL LL140 RGB 140 mm

Série Corsair LL

Corsair také nabízí další vysoce výkonné možnosti, pokud jde o fanoušky RGB, které můžete zvážit, pokud nemáte žádná rozpočtová omezení a chcete skvělý chladicí výkon spolu s vynikajícím osvětlením RGB.

Corsair LL140 CO-9050073-WW RGB Fan se stane největší možností fanoušků RGB uvedeného v tomto článku. Přesněji řečeno, najdete velikost ventilátoru 140 mm s tímto ventilátorem RGB, který je ideální pro špičkové použití. Bohužel, tento fanoušek RGB přichází jako jedna jednotka a ne jako balíček více fanoušků, což může být bummer pro ty, kteří chtějí pro své nové herní počítač více fanoušků.

Naštěstí Corsair nezrušil z hlediska chladicího výkonu tohoto ventilátoru RGB navzdory nízké rychlosti ventilátoru až 1300 ot / min. Kvůli větší velikosti ventilátoru, dokonce i při nižší rychlosti ventilátoru, je schopen nabídnout hodnocení proudění vzduchu až 51.5 CFM. A protože jeho hladina hluku je hodnocena pro 25 dB, je také poměrně ticho během provozu. Stejně jako dříve zmíněný fanoušek Corsair RGB, tento také přichází s dvouletou zárukou, která je vždy skvělá.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 140 mm
 • Dodává se s celkem 1 ventilátorem RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1300 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 51.5 CFM
 • Pracuje na hladině hluku až 25 dB
 • Podpořeno dvouletou zárukou

Klady:

 • Velká velikost RGB ventilátor pro lepší chlazení a osvětlení
 • Docela mocný chladicí fanoušek, zatímco mlčí
 • Ideální pro dlouhodobé využití s ​​přiloženou dlouhou zárukovou dobou

Nevýhody:

 • Trochu na drahé straně
 • V krabici nabízí pouze jeden ventilátor RGB

11. Fanoušci ALTEC RGB, ventilátor 120 mm

Fanoušci ALTEC RGB

Máme ještě další sadu fanoušků RGB z ALTEC uvedeného v tomto seznamu, která přichází za mírně vyšší cenovou značku pro lepší funkce a zlepšenou dlouhověkost, která je vždy skvělá.

Fan RGB Spark ALTEC může být další velkou hodnotou za peníze pro ty, kteří chtějí více fanoušků za cenu na základní úrovni. Pokud jde o tento balíček fanoušků RGB, najdete celkem 3 fanoušky RGB zahrnutých do krabice, což je docela skvělé. V kombinaci s velikostí ventilátoru 120 mm můžete očekávat docela skvělý výkon i výstup osvětlení RGB uvnitř počítače.

Podíváte se na výkonnostní stránku věcí, získáte vynikající rychlost fanoušků až 2000 otáček za minutu, což je mnohem vyšší než většina ostatních možností. Získáte tedy hodnocení proudění vzduchu až 45.03 CFM od těchto fanoušků RGB. Taková vysoká rychlost ventilátoru však vede k poměrně vysoké úrovni hluku ventilátoru 33 dB, což může být problém s ohledem na to, že máte v krabici 3 z těchto ventilátorů. Jedna skvělá věc na těchto fanoušcích RGB je, že vzhledem k vyšší ceně získáte dvouletou záruku, která je delší než dříve zmíněné fanoušci ATTEC.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 3 ventilátory RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 2000 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 45.03 CFM
 • Pracuje na hladině hluku až 33 dB
 • Podpořeno dvouletou zárukou

Klady:

 • Vysoká hodnota za peníze RGB fanoušci pro kupující rozpočtu
 • Docela vysoká hodnocení rychlosti ventilátoru pro skvělý výkon chlazení
 • Docela dlouhá záruční období pro váš klid

Nevýhody:

 • Docela hlasité fanoušky chlazení RGB

12. Ezdiy-Fab Moonlight 120mm RGB pouzdro

Ezdiy-Fab Moonlight

Ezdiy-Fab je jedním z nejnovějších a základní úrovně značky počítačových chladicích produktů, které můžete zvážit, pokud chcete něco, co je nejen přátelské k rozpočtu, ale také nabízí velkou hodnotu za peníze.

Tento fanoušek Ezdiy-Fab Moonlight RGB je perfektní volbou pro ty, kteří hledají fanoušky RGB s velkou velikostí balení. Přesně tak najdete celkem 6 ventilátorů RGB v krabici, což je ve většině počítačů mnohem více, než co budete potřebovat. Pokud jde o velikost těchto fanoušků RGB, jsou všechny hodnoceny na běžnou a všestrannou velikost ventilátoru 120 mm.

Podíváte se na výkonnostní čísla těchto fanoušků RGB, budete rádi, že jsou hodnoceny za rychlost fanoušků až 1300 ot / min. Bohužel, dané hodnocení proudění vzduchu až 26.16 CFM je mnohem nižší než většina ostatních fanoušků. Naštěstí to také znamená, že dostanete úroveň hluku jen 23.2 dB s těmito fanoušky. Pokud však chcete něco spolehlivého a ideálního pro dlouhodobé použití, měli byste se podívat jinde, protože tento zmeškal přiložené záruky.

Nejlepší vlastnosti:

 • Obsahuje velikost ventilátoru 120 mm
 • Dodává se s celkem 6 ventilátorům RGB
 • Hodnocená rychlost ventilátoru až 1300 ot / min
 • Nabízí hodnocení proudění vzduchu až 26.16 CFM
 • Pracuje na úrovni hluku až do 23.2 db

Klady:

 • Vynikající hodnota za peníze s velkou velikostí balení fanoušků
 • Během operace docela tiché i při plné rychlosti ventilátoru
 • Více možností osvětlení s zahrnutým dálkovým ovládáním

Nevýhody:

 • Špatné hodnocení proudění vzduchu ve srovnání s ostatními
 • Nepřichází s zahrnutým dobou záruky

Průvodce nákupem pro nejlepší fanoušky RGB

Ať už již máte počítač nebo stavíte nový, pak máte uvnitř toho vždy skvělý nápad pro optimální výkon za všech okolností. I když, pokud také chcete, aby vaši fanoušci nabízeli více než jen chlazení, můžete zvážit prohlédnutí nejlepších fanoušků RGB uvedených výše, protože mohou váš počítač vypadat docela skvěle.

Za to, že vám pomohou s výběrem správných fanoušků RGB pro vaše potřeby. A pro ty z vás, kteří chtějí vědět ještě více, jsme zde s rozsáhlým průvodcem nákupem pro nejlepší fanoušky RGB:

1. Velikost ventilátoru

Počínaje jedním z nejdůležitějších a nejdůležitějších faktorů týkajících se fanoušků RGB máme fanoušek. Velikost ventilátoru daného ventilátoru RGB nejen ovlivňuje jeho výkon, ale může to také ovlivnit jeho kompatibilitu. Je to z důvodu, že ne všechny skříňky vám umožňují nainstalovat různé velikosti ventilátoru a mohou nabídnout kompatibilitu pouze pro jednu velikost ventilátoru.

Pokud jde o rozdíly v výkonu, větší fanoušci obecně nabízejí lepší výkon než menší. Z tohoto důvodu je většina výše uvedených fanoušků RGB 120 mm, což je běžná velikost, což je velmi kompatibilní s téměř všemi případy počítače. I když najdete také několik ventilátorů 140 mm RGB, které nabízejí poměrně lepší chladicí výkon.

2. Počet fanoušků

Ať už jdete s malým fanouškem nebo velkým fanouškem, pravděpodobně budete potřebovat více fanoušků uvnitř vašeho počítače. To zahrnuje fanoušky pro příjem, výfukové plyny, ventilátory chladiče, ventilátory chladiče CPU a další. Výsledkem je, že pokud kupujete fanoušky pro svůj počítač, s největší pravděpodobností se chystáte na vícenásobné. Z tohoto důvodu, s výjimkou několika fanoušků RGB, kteří v krabici nabízejí pouze jediného fanouška RGB, většina fanoušků RGB přichází jako balíček více fanoušků.

To může zahrnovat různé velikosti balení, jako je balíček 3 fanoušků, balíček 5 fanoušků a dokonce i balení 6 fanoušků. Pokud jedete s větším balením fanoušků RGB, nejenže dostanete všechny fanoušky, které byste kdy mohli potřebovat, ale takové větší balíčky obecně nabízejí lepší hodnotu za peníze. Některé balíčky fanoušků RGB dokonce přicházejí se svazkovým příslušenstvím, jako jsou ovladače fanoušků, prodlužovací kabely a další praktické příslušenství.

3. Rychlost ventilátoru

I když do počítače instalujete více ventilátorů RGB, nemusí nabídnout optimální chladicí výkon, pokud dané ventilátory RGB nejsou dostatečně silné. Chcete -li zkontrolovat výkon svého ventilátoru RGB, můžete zvážit zkontrolování jeho hodnocení rychlosti ventilátoru. Stejně jako každý jiný fanoušek, fanoušci RGB postavené pro počítače mají také hodnocení rychlosti fanoušků uvedené v RPM.

Hodnocení rychlosti ventilátoru najdete až do 1200 ot / min, až 1500 ot / min, až 1800 ot / min, a další při nákupu fanoušků RGB. A pro lepší výkon chlazení se obecně doporučuje jít s vyšší rychlostí ventilátoru. Vyšší rychlost ventilátoru však může také vést k vyššímu šumu ventilátoru, jak se později v tomto průvodci nákupu uvidíte později.

4. Hodnocení proudění vzduchu

Dalším faktorem, který můžete zvážit, abyste získali představu o chladicím výkonu vašich fanoušků RGB, je hodnocení proudění vzduchu vašich fanoušků RGB. Na rozdíl od hodnocení rychlosti ventilátoru, které vypráví o samotném ventilátoru, vám hodnocení vzduchu řekne o množství vzduchu, kterým se může daný ventilátor RGB přesunout. Stejně tak najdete hodnocení proudění vzduchu uvedené v CFM, které mohou zahrnovat hodnocení až do 30 cfm, až 40 cfm a dokonce až 50 cfm v některých případech. Podobně jako v hodnocení rychlosti ventilátoru je vyšší hodnocení proudění vzduchu také lepší, pokud chcete RGB s nejlepším chlazením.

5. RGB osvětlení

Vrácení se k funkci osvětlení RGB fanoušků RGB může způsobit, že fanoušci PC vypadají docela skvěle díky různým barvám a režimům, které jim podpoří. Stejně tak můžete zkontrolovat různé věci s fanoušky RGB, abyste se ujistili, že je můžete přizpůsobit jakoukoli barvu, návrh nebo efekt, který chcete. Počínaje typem osvětlení RGB, téměř všichni fanoušci RGB mají osvětlení RGB, s výjimkou několika, což vám umožní mít ve ventilátoru najednou více barev ve ventilátoru.

Někteří fanoušci RGB mohou dokonce zmínit počet světel RGB uvnitř, kde vyšší počet LED nabízí plynulejší výstup světla. Když mluvíme o kontrole osvětlení RGB vašich fanoušků RGB, různí fanoušci se spoléhají na různé metody. Zatímco někteří umožňují přizpůsobení osvětlení RGB prostřednictvím softwaru a některé se spoléhají na bezdrátové dálkové ovladače, několik z nich dokonce nabízí ještě lepší všestrannost.

Ať už používáte dálkový nebo osvětlovací software, měli byste zkontrolovat počet efektů podporovaných vašimi fanoušky RGB, protože vyšší počet efektů vám dává více možností pro přizpůsobení barev a vzhledu vašeho počítače.

6. Hluk ventilátoru

Podobně jako u jakéhokoli jiného druhu fanoušků, které můžete použít ve vašem PC, ventilátory RGB také produkují hluk fanoušků, zejména pokud běží na jejich maximální hodnocení rychlosti ventilátoru. A zatímco jeden ventilátor nemusí být tak hlasitý, mít více fanoušků na vašem počítači může být docela hlasité a frustrující, pokud používáte svůj počítač po dobu několika hodin najednou.

Proto je velmi důležitá kontrola hodnocení šumu ventilátoru vašeho ventilátoru RGB. Pokud jde o totéž, najdete různé hodnocení šumu ventilátoru jako až 40 dB, až 30 dB a v některých případech až 20 dB. Pokud chcete tichý fanoušek RGB, měli byste jít s tím, který uživateli nabízí nižší hodnocení hluku ventilátoru.

7. Konektor fanoušků

Než si můžete užít všechny různé režimy osvětlení podporované vašimi fanoušky RGB, je docela důležité zkontrolovat také jeho konektory. Tím je zajištěno, že daný ventilátor RGB je kompatibilní s počítačem a jeho základní deskou. Protože fanoušci RGB mají v podstatě dvě komponenty, které jsou jeho ventilátorem a jeho osvětlení RGB, obvykle používají dva různé konektory. Zatímco ventilátor je zpracován konektorem PWM, který je docela běžný i na starších základních deskách, osvětlení RGB je ve většině případů zpracováno 4 pin argb konektor.

Proto se ujistěte, že váš počítač má oba tyto konektory, než začnete používat daný balíček ventilátorů RGB v počítači. Ačkoli několik fanoušků RGB dokonce přichází s zahrnutými řadiči fanoušků fanoušků, které vám umožňují připojit všechny vaše fanoušky k jednomu rozbočovači a připojit rozbočovač k záhlavím USB nebo jediné konektory ARGB a PWM pro snadné použití.

8. Záruka

Jakmile jste si vybrali správného fanouška RGB poté, co jste se ujistili, že nejenže vypadá skvěle, ale také nabízí skvělý výkon a je plně kompatibilní s konektory vašeho počítače, pak byste chtěli, aby vaši fanoušci RGB byli vysoce spolehliví, aby vydrželi AS co nejvíce. A aby byla zajištěna totéž, může být kontrola záruky součástí vašich fanoušků RGB skvělým nápadem. I když ne všichni fanoušci RGB přicházejí s zahrnutou zárukou, ty, které obvykle nabízejí 2letou záruku nebo podobnou, která by měla být pro většinu uživatelů docela dobrá.

Časté časté o fanoušcích RGB

1. Ovlivňuje osvětlení RGB výkon ventilátoru nebo počítače?

Naštěstí osvětlení RGB vůbec neovlivní výkon chlazení vašich fanoušků nebo počítače. Chladicí výkon jakéhokoli daného ventilátoru RGB zcela závisí na jeho části ventilátoru a nikoli na osvětlení RGB.

2. Mohu použít fanoušky RGB, pokud moje základní deska nemá záhlaví RGB?

Pokud vaše základní deska nemá záhlaví RGB pro fanoušky RGB, můžete stále připojit fanoušky RGB pomocí rozbočovačů fanoušků nebo řadičů fanoušků. Připojí se k vaší základní desce prostřednictvím záhlaví USB pro softwarový řadič nebo se vůbec nepřipojují a spoléhají se na externí dálkový ovladač pro ovládání osvětlení.

3. Kolik fanoušků bych měl nainstalovat do svého počítače pro správné chlazení?

I když máte rozpočtový počítač, měli byste do počítače nainstalovat alespoň 3 ventilátory než chladič CPU, který zahrnuje 2 ventilátory sacího a 1 výfukový ventilátor. A pokud máte silnější počítač, který generuje více tepla, můžete jít se 3 ventilátory sátra a 2 až 3 ventilátory pro ještě lepší výkon chlazení.

4. Jak mohu snížit hluk ventilátoru mých fanoušků RGB?

V případě, že je hluk ventilátoru vašich ventilátorů RGB trochu na vyšší straně, můžete zvážit změnu jeho křivek rychlosti ventilátoru nebo ručně změnit rychlost ventilátoru. Snížením rychlosti ventilátoru můžete své fanoušky RGB mnohem více ztichnout a zároveň mírně zvýšit teplotu.

Závěr

Jen podle názvu je fanoušek RGB v podstatě chladicí ventilátor, který má vestavěný RGB pro estetiku a zlepšuje vzhled vašeho herního počítače. Jinými slovy, nejen to, že váš počítač vypadá lépe, ale také zlepšujete jeho výkon současně.

Z tohoto důvodu jsme již hovořili o některých z nejlepších fanoušků RGB nahoře vedle všech svých hlavních aspektů a specifikací. Ve skutečnosti existuje také podrobný průvodce nákupem týkajícím se výše uvedených nejlepších fanoušků RGB. Pokud jste však stále zmatení a pro váš počítač si nemůžete vybrat správné fanoušky RGB, zvažte zkontrolovat naše oblíbená doporučení a výběry pro nejlepší fanoušky RGB:

 • PočínajeHlavní tok chladiče 120 V2 Může to být skvělá možnost rozpočtu, protože se jedná o nejlevnější možnost uvedená výše. Jak byste očekávali za danou cenu, tento 120 mm RGB ventilátor přichází jako jediný ventilátor v krabici. I když nabízí pouze jednobarevné RGB a nikoli RGB osvětlení, jeho výkon je docela skvělý s vynikající rychlostí ventilátoru až 1800 ot / min a proudem vzduchu 62 cfm, zatímco má šum ventilátoru pouhých 27 dB. Je to také docela spolehlivý ventilátor s zahrnutou dvouletou zárukou.
 • Pokud však rozpočet není pro vás problém a chce kompletní sadu RGB, která nejen provádí nejlepší, ale také nabízí vynikající osvětlení, pak Corsair LL120 CO-9050072-WW RGB Fan je jen pro vás. Kromě nabídky celkem 3 120 mm ventilátorů RGB v krabici také získáte v krabici také ovladač Corsair Lighting Node Pro Controller. Získáte také hodnocení proudění vzduchu 42.25 cfm a docela velká rychlost fanoušků až 1500 ot / min s velmi nízkým hlukem ventilátoru 24.8 db. Být renomovanou značkou, Corsair má dokonce dvouletou záruku s tímto balíčkem fanoušků.
 • Když už mluvíme o balíčcích fanoušků, můžete zvážit Ezdiy-Fab Moonlight RGB fanoušci Pokud chcete velký balíček. Přesněji řečeno, najdete celkem 6 120 mm ventilátorů RGB v krabici, což je pro většinu více než dost. Tito fanoušci také nabízejí slušný výkon s danou rychlostí ventilátoru až 1300 ot / min a hodnocením proudění vzduchu až 26 cfm, zatímco mají hodnocení hluku ventilátoru pouhých 24.3 db.

Související příspěvky:

 • Argb vs RGB: Jaký je rozdíl ?
 • Různé typy fanoušků a jejich účely?
 • 10 nejlepších recenzí stropního ventilátoru WiFi a průvodce nákupem
 • 6 Nejlepší ventilátory ledničky RV 2023: Průvodce recenzemi a nákupem
 • Fan CPU vs. CPU OPT
 • 120 mm vs 140mm fanoušci

Nejlepší ventilátor RGB Case 2023: 120 mm, 140 mm a 200 mm RGB ventilátorů

Nejlepší ventilátor RGB Case 2023: 120 mm, 140 mm a 200 mm RGB ventilátorů

Fanoušci případů jsou stejně zásadní pro váš počítač jako každá jiná komponenta a čím více energie jste zabalili do svého počítače, tím lépe musí být vaše chlazení. Toho lze dosáhnout získáním sady ventilátorů PC – čím více Merrier. Ale fanoušci dnes nehrají jen klíčovou roli ve vašem PC, ale mohou mu pomoci vypadat také část.

Pryč jsou dny nudné, matní fanoušci dominují na trhu, nyní je to všechno o RGB. A je pravda, co říkají, RBG zrychluje váš počítač. Co? Nevěřte nám? Získejte nějaké a uvidíte sami.

Nejlepší ventilátor RGB Case 2023: Naše nejlepší výběry

Nejlepší ventilátor pouzdra RGB

Thermaltake Riing Quad

Thermaltake Riing Quad

Další nejlepší ventilátor případů RGB

Fanoušci Corsair RGB 1

Série Corsair LL

Zkontrolujte cenu

Nejlepší fanoušek 200 mm RGB

TT Riing 200 mm

Thermaltake Riing Plus 20

Vybrali jsme nejlepší RGB 120 mm, 140 mm a 200 mm fanoušci, kteří si mohou peníze koupit a nezpůsobily kompromis, pokud jde o úroveň hluku a proudění vzduchu – to jsou dvě nejdůležitější oblasti, pokud jde o chlazení. A přidaný skvělý faktor RGB znamená, že budete chodit na cloud v pohodě po léta.

I když se tento příspěvek zaměřuje na 2023, obsahuje nějaký hardware od roku 2022 a dříve. Věříme však, že tento hardware je stále více než relevantní. Pokud se něco změní, budeme článek podle toho aktualizovat.

Pojďme skočit dovnitř. Zde jsou nejlepší fanoušci RGB roku 2023.

Nejlepší fanoušci případu RGB 2023

Thermaltake Riing Quad

Thermaltake Riing Quad

Maximální úroveň šumu (DBA)

Maximální rotační rychlost (RPM):

Airflow CFM (120 mm):

Hlavička USB 1 x 9-pin

Série Corsair LL

Fanoušci Corsair RGB 1

Maximální úroveň šumu (DBA)

Maximální rotační rychlost (RPM):

Airflow CFM (120 mm):

Zkontrolujte cenu

Thermaltake Riing Plus 20

TT Riing 200 mm

Maximální úroveň šumu (DBA):

Maximální rotační rychlost (RPM):

Hlavička USB 1 x 9-pin

Lian Li Uni fanoušek SL120

Lian Li Uni fanoušek

Maximální úroveň šumu (DBA)

Maximální rotační rychlost (RPM)

Uprhere RGB T7Syc7-6

Uprhere RGB T7Syc7 6

Maximální úroveň šumu (DBA)

Maximální rotační rychlost (RPM):

Airflow CFM (120 mm):

Nejlepší ventilátor RGB Case 2023: Recenze

Nejlepší RGB pouzdro ventilátor Thermaltake Riing Quad

Thermaltake Riing Quad

Thermaltake Riing Quad

Maximální úroveň šumu (DBA)

Maximální rotační rychlost (RPM):

Airflow CFM (120 mm):

Hlavička USB 1 x 9-pin

 • Lze ovládat pomocí smartphonu
 • Pracuje s Amazon Alexa
 • Synchronizace s Razer Chroma
 • „Quad“ RGB smyček
 • Vyžaduje méně kabelů než jiné značky
 • Drahý
 • Přijdou pouze v trojitém balení

Fanoušci Thermaltake Riing RGB jsou pravděpodobně nejlepší na seznamu a docela docela. Tito fanoušci nabízejí dobrou úroveň proudění vzduchu a zároveň poskytují nejlepší osvětlení RGB, které jsem viděl na fanoušku dříve. Intenzivní osvětlení pochází ze dvou, ne tří, ale čtyř smyček RGB! Pokud smyčka navíc nestačila, Thermaltake učinila tyto fanoušky neuvěřitelně uživatelsky přívětivé se zavedením 9-kolíku USB konektoru. Přestože řada Corsair LL je brilantní, mají pro každého ventilátora dva konektory, které pohánějí ventilátor a RGB, což může být trochu chaotický!

Tito fanoušci mají několik zajímavých funkcí kolem toho, co Thermaltake nazývá „RGB plus ekosystém“. Tyto fanoušky můžete skutečně synchronizovat s telefonem a když řeknete „ahoj tt“, můžete ovládat režimy světla, jas. Můžete dokonce nastavit tyto fanoušky tak, aby odrážely aktuální povětrnostní stav ve vaší oblasti synchronizací s Amazon Alexa!

Přestože tyto ventilátory mají hydraulický ložisko pro redukci tření, jako je řada Corsair LL, fanoušci TT nabízejí podobný nízký maximální šum za pouhých 25 dBA.

Tito fanoušci přicházejí pouze v balení po třech, takže za ně budete muset zaplatit nejvyšší cenu, ale s množstvím funkcí a některých z nejlepších osvětlení RGB, které jsme viděli na fanoušku, stojí za to za to.

Další nejlepší ventilátor případů RGB

Série Corsair LL

Fanoušci Corsair RGB 1

Maximální úroveň šumu (DBA)

Maximální rotační rychlost (RPM):

Airflow CFM (120 mm):

Zkontrolujte cenu

 • Vysoká kvalita
 • Nízký hluk navzdory rychlostem
 • Skvělý design
 • Snadné instalace
 • Plaťte navíc za honosná světla

Zatímco tito fanoušci RGB z Corsair nenabízejí nejvyšší CFM proudění vzduchu, dělají přiměřenou práci a nabízejí velký statický tlak. To jsou pravděpodobně někteří z nejlepších fanoušků RGB, které si můžete koupit pro svůj případ, a jsou ideální pro odtržení vzduchu prostřednictvím překážek.

Tito fanoušci z Corsair mají dvě smyčky RGB, jednu zvenčí vytvářejí halo efekt a vnitřní smyčka zářící RGB světlo na čepele ventilátoru. RGB smyčky mají osm individuálních osvětlovacích zón, které lze personalizovat prostřednictvím intuitivního softwaru pro Corsairs Intuitive Icue. Software vám umožní vyrovnat vaše osvětlovací efekty s jakýmikoli jinými periferiemi Corsair.

Tito fanoušci RGB přicházejí v mnoha možnostech, můžete je koupit jednotlivě, jako duální a trojitý balíček. Corsair LL můžete také získat za 120 mm a 140 mm, což vám poskytne několik různých možností proudění vzduchu.

Nakonec by tito fanoušci vypadali fantasticky a můžete si být jisti, že vědí, že mají také dobrou kvalitu sestavení.

Nejlepší fanoušek 200 mm RGB

Thermaltake Riing Plus 20

TT Riing 200 mm

Maximální úroveň šumu (DBA):

Maximální rotační rychlost (RPM):

Hlavička USB 1 x 9-pin

 • Obrovské množství proudu vzduchu
 • Relativně tiché vzhledem k velikosti
 • Lze zakoupit s ovladačem nebo bez ovladače ventilátoru
 • Esteticky příjemné

Tito 200mm fanoušci z Thermaltake jsou obrovské a není překvapením, že do vašeho systému pumpuje obrovské množství vzduchu. Ventilátor TT Riing Plus je ideální pro přední část pouzdra a nabízí CFM 117. To nemusí být nejtišší, ale s maximálním hlukem pod 30 dBA je to stěží hlasité a navíc získáte výhodu obrovského množství proudění vzduchu a fantastického osvětlení RGB z tepelného.

S tímto ventilátorem je trochu flexibility, protože Thermaltake má možnost zahrnout ovladač ventilátoru, jen pro případ, že byste ho již neměli. Tření je sníženo díky svému hydraulickému ložisku, které vlastní mazání a ve skutečnosti také zvyšuje tepelnou účinnost.

Software je opravdu snadno použitelný od TT a dává vám nespočet možností, jak pohrávat v oddělení RGB, a dokonce vás upozorní na jakékoli problémy s provozem ventilátoru.

Celkově je tento fanoušek Beastly Horní zásuvkou a dá vám veškerý proudění vzduchu, který byste mohli chtít, zatímco také osvětluje váš systém, solidní možnost 200 mm!

Allround skvělý fanoušek RGB

Lian Li Uni fanoušek SL120

Lian Li Uni fanoušek

Maximální úroveň šumu (DBA)

Maximální rotační rychlost (RPM)

 • Velmi dobrý proudění vzduchu
 • Skvělá kvalita sestavení
 • Vynikající design
 • Modulární

Lian Li je známý pro své případy a nejsou ani cizí fanouškům nebo RGB osvětlení. Tito fanoušci Uni nabízejí na seznamu některé z nejvyšší kvality a vykonávají skvělou práci při čerpání vzduchu do vašeho systému a současně jej osvětlují.

RGB rozsvítí přední a bok současně, ale jeho jedinečně navržené hrany na hranci dává několik skvělých stylů bodů. Fanoušci přicházejí s ovladačem a vše, co budete potřebovat, se integrují do vašeho systému. Hlavním prodejním bodem za nimi je jejich funkce bez námahy Daisy, díky čemuž je instalace hračkou.

Tento trojitý balíček ventilátorů 12 mm je dodáván s maximálním dB 31 a maximální rychlostí rotace 1900 ot / min, čerpání možného 58.5 kubických stop za minutu.

Vynikající hodnota RGB ventilátorová sada

Uprhere RGB T7Syc7-6

Uprhere RGB T7Syc7 6

Maximální úroveň šumu (DBA)

Maximální rotační rychlost (RPM):

Airflow CFM (120 mm):

 • Velká hodnota
 • Velmi tichý
 • Dodává se s dálkovým ovládáním
 • 5 fanoušků zahrnutých do balení
 • Není to nejlepší kvalita
 • Ne tak živé jako ostatní
 • Neznámý CFM

Sada fanoušků Uphered RGB je naším rozpočtem na seznamu, protože tato sada šesti fanoušků nabízí velkou hodnotu pro smrk vašeho počítače Estetics.

Jsou to spíše základní fanoušci s nižší kvalitou sestavení než náš nejlepší výběr, ale to neznamená, že nemají co nabídnout. Tito 120m fanoušci produkují 30 dB, což je velmi rozumné a jejich příroda s vysokým proudem vzduchu dělá dobrou práci při ochlazování vašeho systému.

Jsou to trochu základní, takže zde neočekávejte žádný software, ale zahrnují dálkové ovládání pro změnu vašich barev a efektů tak, aby odpovídalo zbytku vašeho systému.

Používají hydraulické ložisko a mají gumové polštářky k tlumení hluku, díky čemuž jsou tyto fanoušky RGB velmi atraktivní pro ty, kteří hledají chlazení velkého objemu na rozpočet.

Jaký je účel ventilátoru případu?

Fanoušci jsou opravdu jen tady, aby sloužili jednomu účelu, a to je ochlazení věcí. Chápeme, že realita by pro vás mohla přijít jako trochu šoku, ale při hraní existuje mnoho faktorů, pokud jde o vytvoření skvělého ventilátoru PC. Existuje také několik různých typů fanoušků, které je třeba zvážit, když uvažujete o vyzvednutí nové lesklé sady fanoušků PC.

Ventilátory PC pouzdra poskytují vašemu počítači velký objem proudu vzduchu, a to vše, co je co nejvíce klidnější. Špatný fanoušek bude hlasitý, nekonečný a pohybuje se pouze malými objem vzduchu. Znaky, které v tomto článku nenajdete v žádném z našich nejlepších výběrů fanoušků.

Jak si vybereme

Získání vynikajícího pouzdra PC neznamená nic, pokud máte průměrné fanoušky případu, kteří manipulují s chlazením. Efektivita případu PC je hraní týmové hry mezi případem PC a fanoušky, nejen žádná komponenta. Menší než optimální proudění vzduchu může být pro vaši součást škodlivé a může mít za následek tepelné škrcení, což výrazně sníží výkon vašeho počítače.

Bez ohledu na hardware, výběr správného produktu pro vás může být minovým polem, pokud v tomto předmětu nejste zvláště vzdělaní a jen doufáte, že rychlé vyzvednutí vyřešíte vaše problémy. Hledáte produkty sami, vyžaduje vzdělání a výzkum, ale někdy čas vyžaduje rychlé řešení, což vám nedokážete věnovat požadovaný čas a úsilí do vzdělávání, jak byste chtěli.

Nebojte se, udělali jsme pro vás veškerou tvrdou práci a výzkum a vybrali jsme nejlepší fanoušci 120 mm, 140 mm a 200 mm, které si peníze mohou koupit.

Jak testujeme

Zde na WEPC zaujmeme praktický přístup k testování produktů, které doporučujeme. Dávat vám jasné a stručné výsledky je pro nás a náš interní testovací tým nanejvýš důležité.

Aby bylo zajištěno, že produkt je skutečně „nejlepší“, musí vykonat naše vysoké standardy jako požadavek na základní linii. Musí také dobře fungovat proti konkurentům nebo porazit a být považován za investice.

Všechny produkty, které doporučujeme zde v WEPC, prošly přísným procesem testování, který hodnotí vše od ceny po výkon, po budování kvality, efektivity a estetiky. To nám umožňuje přinést přesná data a výsledky, které vám pomohou při rozhodování.

Nejlepší fanoušci případu RGB: Klíčové faktory

Nejlepší fanoušci případu RGB: Klíčové faktory

Předtím, než se rozhodnete pro nejsmutnějšího fanouška RGB, které najdete, je třeba učinit několik klíčových úvah. Poslední věcí, kterou chcete udělat, je rozbalit vaši zbrusu novou sadu fanoušků, aby se to nehodilo, není kompatibilní nebo má strašnou kvalitu.

Proud vzduchu

Jak je uvedeno výše, proudění vzduchu má zásadní význam pro jakýkoli elektrický systém vytvářející teplo, nejen ultra-mocné herní počítače. Než skočíme do velikosti, rychlosti nebo RGB, existuje několik různých typů fanoušků, se kterými se musíme seznámit, a zjistit, který z nich by bylo nejlepší, aby vyhovoval vašim potřebám.

Statický tlak ventilátory vs. fanoušci vzduchu

Fanoušci proudění vzduchu

Ventilátory proudění vzduchu jsou navrženy tak, aby nasměrovaly vzduch do tenčího kuželu projekce, rozptýlené po menší povrchové ploše. Z tohoto důvodu a vyššího CFM ventilátoru vzduchu se nejlépe používají v počítačovém pouzdru, který má hodně otevřeného prostoru. Tito fanoušci nejsou nejvhodnější pro přeplněné nebo jinak hustě zabalené PC Internals. Tito ventilátory jsou také ideální pro PC pro menší formy faktoru, protože objem případu je snížen ve srovnání se systémy ATX.

Statický tlakový ventilátory

Statický tlakový fanoušky jsou součástí fanoušků proudění vzduchu – mají mnohem větší projekční oblast, ale menší vzdálenost toku. Vzduch je rozptýlen po větší ploše, ale necestuje tak daleko. Ventilátory statického tlaku mají také obecně nižší CFM než ventilátory proudění vzduchu a jsou nejlépe vhodné pro větší případy PC nebo více přeplněných vnitřních prostředí. Je to proto, že jejich větší projekční kužely umožňují volněji cestovat vzduchem kolem překážek.

Statický tlak ventilátory vs. Airflow Ventilátory vzduchové vzorec

Klíč je umístění ventilátoru případů

Umístění fanoušků PC je mnohem důležitější, než si myslíte, zejména pokud jste na toto téma nezkušení. Při nastavování ventilátorů PC pouzdra je třeba zvážit několik různých konfigurací – neutrální, negativní a pozitivní tlak.

Konfigurace montáže ventilátoru také slouží k omezení množství prachu v počítači. Prach je přirozeným nepřítelem počítače, protože je schopna způsobit elektrické zkratky.

Neutrální tlak

Neutrální tlak je do značné míry to, co říká na plechovce, volný tok vzduchu přes počítač udržuje rovnováhu s tlakem vzduchu mimo pouzdro. To znamená, že tlak uvnitř i vně případu je stejný.

To je dobrý všestranný. Přední tři ventilátory můžete mít jako příjem a tři výfukové ventilátory, které zajistí, že se prach shromáždí pouze v jedné oblasti, ale během celého vašeho systému bude rozptýlen tenký.

Pozitivní tlak

Pozitivní tlak znamená, že tlak vzduchu uvnitř pouzdra PC je větší než tlak vzduchu mimo PC. To je skvělé, pokud jde o přivádění nového chladnějšího vzduchu do PC, ale nemůže efektivně vymýtit stejný vzduch, když stárne, stagnující a teplé. Důvodem je nedostatek výfukových ventilátorů začleněných do konfigurace.

To není nikdy nejlepší volba, pokud jde o chladicí počítače. V rámci technologie jsou další aplikace, kde jsou potřebné konfigurace chlazení pozitivního tlaku. Jednou z dalších hlavních nevýhod je, že prach vstoupí do vašeho počítače ze všech úhlů a hromadí se všude.

Negativní tlak

Negativní tlak je přesným polárním opakem pozitivního tlaku, uvnitř PC pouzdra je ve srovnání se vzduchem mimo pouzdro nižší tlak vzduchu. To je výhodné, pokud jde o horký vzduch uvnitř počítače, který je rychle vyčerpaný, ale ne pro novější čistý vzduch vstupující do pouzdra.

Díky této skutečnosti bude vzduch uvnitř počítače nucen vstoupit do každého malého koutku a lebky, které najde, namísto jeho určených filtrovaných portů. Toto je pouze možnost, pokud máte vyhrazené sací porty.

Samozřejmě jsme uvedli pouze extrémní příklady a každá konfigurace může být přizpůsobena tak, aby byla efektivnější. Například scénář pozitivního tlaku se dvěma velkými ventilátory pro příjem a jeden malý ventilátor pro výfuk by ve srovnání s extrémním příkladem poskytl zázraky.

Ať už se rozhodnete jít, pamatujte, že je to na preferenci, i když bych doporučil pozitivní tlak vzduchu pro uživatele se spoustou mezer v jejich případě, nebo pokud máte filtry pro prach, kde by byli vaši fanoušci sání.

Hluk (DBA)

Hlasitou fanoušci jsou minulostí, s hodně nabízející slušnou maximální úroveň hluku. Fanoušci na tomto seznamu nejsou nijak zvlášť hlasitý, s některými dosahujícími maximální úrovně hluku pouhých 25DBA.

Obecně platí, že hladiny hluku ventilátoru se pohybují od 10DBA do 36DBA. Někteří hráči budou chtít udržet tyto úrovně co nejnižší, takže zde je měřítko toho, jak hlasité další zvuky porovnávají:

Corsair Elite Cooler Lineup

Kompatibilita

Pro fanoušky RGB je k dispozici několik velikostí, takže je důležité vědět, jakou velikost bude váš případ podporovat. Fanoušci RGB v tomto seznamu jsou 120 mm, 140 mm a 200 mm. Spousta případů má podporu pro všechny velikosti ventilátoru, ale některé mohou být omezené, takže se ujistěte, že jste zkontrolovali před nákupem.

Míchání a odpovídající velikosti není problém; Například můžete mít na přední straně dva ventilátory 140 mm a 120 mm vzadu pro nastavení kladného tlaku. Stojí za zmínku, že můžete rychle zkontrolovat směr tlaku přidáním CFM každého ventilátoru sání a výfukového ventilátoru.

Mnoho z těchto fanoušků RGB přichází s ovladači, což vám umožní nechat projít jednou jednotkou více fanoušků, což obecně usnadňuje a usnadňuje a uklizeno. Někteří fanoušci RGB nemusí přijít s takovým luxusem, takže záhlaví RGB na vaší základní desce bude důležité hledat.

Existují dva typy záhlaví RGB, 5V 3-pinovou záhlaví RGB pro adresovatelné zařízení RGB LED a 12V 4-pin pro neodvádění. Mějte na paměti, že zařízení nemůžete zapojit do nesprávné záhlaví, protože to může poškodit váš ventilátor RGB nebo osvětlení.

Pokud jde o napájení ventilátoru, budou mít konektor, který lze zapojit do záhlaví základní desky nebo ventilátoru.

Existují tři typy konektorů:

 • 4pinové konektory vám poskytují plnou kontrolu nad rychlostmi ventilátoru pomocí softwaru třetích stran.
 • 3pinové konektory mohou být vyladěny pouze v bios, což ne všechny základní desky, a to může často nechat běžet plnou rychlostí.
 • Konektory Molex budou neustále probíhat plnou rychlostí a nelze je žádným způsobem upravit.

Funkce

Navzdory skutečnosti, že se díváme na fanoušky RGB, primární funkcí není jen „vypadat hezky“, musíme také zajistit dostatečné proudění vzduchu. Mohli byste hledat fanoušky pro své nové vše v jednom chladiči, takže byste potřebovali několik ventilátorů statického tlaku, aby protlačili tento vzduch přes radiátor.

Můžete mít systém, který je většinou jednou značkou a všechny odkazy prostřednictvím svého softwaru, aby sjednotil osvětlení mezi vaším pouzdrem, komponenty a periferiemi. Takže pokud je estetika důležitá, možná budete chtít vyrovnat své aktuální nastavení RGB s podobnými fanoušky.

Naše 5 nejlepších fanoušků RGB v roce 2023 často kladené otázky

Mohu zapojit fanoušky RGB do základní desky?

Ano, určitě můžete připojit fanoušky RGB k základní desce! Jediný úlovek je, že se budete muset ujistit, že základní deska je kompatibilní s RGB. Dobrou zprávou je, že jakmile se ujistíte, že základní deska, kterou vlastníte (nebo chcete koupit), přichází se schopností podporovat RGB, budete mít možnost vybrat si z široké škály fanoušků RGB, včetně 3 pin, tak 4 typy pinů.

Kromě toho, bez ohledu na to, zda máte 3 pin RGB ventilátorů, 4 pin RGB fanoušků nebo RGB fanoušků, kteří přicházejí bez záhlaví, existuje několik různých bezpečnostních opatření, která byste měli přijmout, abyste zajistili, že budete schopni bezpečně nainstalovat ventilátory RGB do Základní deska (jinak byste mohli způsobit poškození), včetně:

 • Zajištění toho, aby byli ventilátory RGB drženy dál od tekutin, protože expozice jakémukoli typu tekutiny může způsobit poškození jejich hardwaru a způsobit, že přestanou fungovat.
 • Snaží se udržet fanoušky RGB mimo oběžné kolo.
 • Ujistěte se, že ventilátory RGB udržujete daleko od jakýchkoli oblastí, kde se teploty mohou velmi zahřát, například úzce umístěné k jiným strojům, protože to může způsobit, že jejich výkon bude negativně ovlivněn.

Dělají fanoušci RGB záhlaví RGB?

Záhlaví RGB se používají k propojení ventilátorů RGB k komponentám PC, jako je základní deska. Obecně lze říci, že většina ventilátorů RGB bude vyžadovat fungování pouze 3 pin nebo 4 pin konektor a bude schopna se připojit ke zbytku systému. Na trhu však existují někteří fanoušci RGB, kteří nepřicházejí s těmito typy konektorů, což znamená, že jediný způsob, jak mohou být zapojeni do základní desky, je záhlaví RGB, a ty jsou nalezeny zabudovány do designu základní desky základní desky základní desky základní desky. Pokud tedy v současné době vlastníte základní desku, která nemá žádné záhlaví RGB, pak nejjednodušší způsob, jak tento problém obejít, je nákup fanoušků RGB, kteří přicházejí s jejich vlastními konektory.

Proč jsou fanoušci Corsair RGB tak draho?

Jedním z hlavních důvodů, proč jsou fanoušci Corsair RGB umístěni na tak vysokou cenu, je hlavně na skutečnost, že jsou považováni za prémiovou značku. Bez ohledu na to, zda jste herní sfrch, nebo jste se nikdy nepokusili o stavění počítače ve svém životě, všichni slyšeli o Corsairu a značka přichází s velmi dobrou pověstí.

Kromě toho je dalším důvodem, proč jsou fanoušci Corsair RGB tak drahé, že kvalita surovin, které používají k vytvoření svých fanoušků, má nejvyšší kvalitu, což zase ovlivňuje celkové výdaje výrobního procesu Corsairu, a to se odráží v ceně police.

Jsou ventilátory 140 mm lepší než 120 mm?

Ať už jsou PC sestavy vaším koníčkem, nebo rádi trávíte svůj volný čas hraním, nelze popřít, že váš PC pouzdro vytvoří hodně tepla (zejména kvůli této hardwarové plnění). Z tohoto důvodu je důležité zajistit chlazení, aby se nepřehřát, což vyvolává otázku – jsou ventilátory o 140 mm lepší než 120 mm?

Obecně lze říci, že 120mm pouzdro je standardní možností a bude vhodná pro manipulaci s těžkým pracovním zatížením s docela tichým provozem. Na úrovni hardwaru jsou však fanoušci 140 mm schopni poskytnout trochu další síly, což znamená, že mají schopnost prosadit vzduch systémem efektivněji, to vše při nabídce klidného pracovního postupu.

Existuje také mnoho debat o tom, zda jsou tři fanoušci 120 mm lepší než dva fanoušci 140 mm, takže pokud jste v současné době uvízli v této potíže, zde je třeba mít na paměti několik úvah. Pokud byste měli jít se třemi fanoušky 120 mm, můžete očekávat, že fanoušci nabídnou spoustu vzduchového tlačení, i když by to bylo za cenu velké spotřeby energie a hlučné operace. Naproti tomu dva 140mm fanoušci by mohli tlačit vzduch o něco lépe než fanoušci 120 mm, a také nabídnout tišší výkon. Rozdíl mezi nimi však bude celkově velmi mírný rozdíl, takže je důležité zvážit náklady a poté odtud vypracovat, což vám nabídne nejlepší hodnotu.

Jsou fanoušci RGB hlasití?

Jak nahlas můžete očekávat, že bude fanoušek RGB velmi záviset na jeho velikosti a také na tom, jak dobře byl vyroben. Část ventilátorů RGB má nulový účinek na úroveň decibelu ventilátoru, protože je to jednoduše osvětlovací systém. Hlasitý fanoušek je hlasitý fanoušek, bez ohledu na to, zda se rozsvítí. Většina fanoušků RGB má tendenci fungovat na klidné úrovni, i když mohou mít tendenci být hlasitější, když musí odolat těžším pracovním vytížením.

Je vyšší CFM lepší?

Při nákupu nového ventilátoru RGB je velmi důležité vzít v úvahu CFM ventilátoru. Je to proto, že proudění vzduchu ventilátoru se měří konkrétně v CFM, což znamená krychlové stopy za minutu. Při nakupování kolem nového ventilátoru pouzdra RGB vám CFM pomůže naznačit objem vzduchu, který můžete očekávat, že ventilátor za minutu prochází. Obecně řečeno, čím vyšší je úroveň CFM ventilátoru RGB, tím lepší bude celkový výkon.

Jaký je rozdíl mezi ArgB a RGB?

Argb a RGB jsou v podstatě totéž a byly navrženy tak, aby sloužily stejnému účelu, jediný rozdíl je v tom, že Argb je o něco pokročilejší verze obou dvou. Technologie LED RGB v posledních několika letech výrazně vzrostla, což zaznamenalo zavedení ArgB. Na rozdíl od technologie RGB, která může mít pouze jednu barvu najednou, může být Argb jiná barva. To znamená, že fanoušci Argb nabízejí větší přizpůsobení a mohou vám umožnit, aby se vaše základní deska stala barevnější a chladnější, zatímco fanoušci RGB mohou být jen jednou barvou.

Jak zjistím, zda moje základní deska podporuje RGB?

Pokud se v současné době snažíte přijít na to, zda vaše základní deska podporuje RGB – Nenaplňujte paniku! Proces je ve skutečnosti super jednoduchý. Chcete -li to udělat, podívejte se na příručku, se kterou by vaše základní deska přišla po nákupu. Poté najděte sekci RGB a určete, jaký typ záhlaví má vaše základní deska, a to vám pomůže zjistit, zda vaše základní deska podporuje RGB nebo ne.

Kolik síly používají fanoušci RGB?

Fanoušci RGB nekonzumují více energie než normální ventilátor případů, což je kolem 0.11Amps. LED diody ventilátoru RGB jsou osvětleny výkonem, která je čerpána z rotace ventilátoru, takže nejlepší způsob, jak zjistit, jak moc budou vaši konkrétní fanoušci RGB nakreslit, je podívat se na manuálu štítku/výrobce a toto poskytne vám konkrétní ameperage, které můžete očekávat, že vaši fanoušci budou používat při provozu.

Potřebují fanoušci RGB SATA?

Zda bude váš ventilátor RGB potřebovat kabel SATA, bude záviset na typu ventilátoru RGB, který jste si zakoupili. Existuje několik fanoušků RGB, které jsou vytvořeny tak, aby potřebovaly pouze jeden kabel, ventilátory RGB, které byly vyrobeny tak, aby vyžadovaly rozbočovač RGB, a také fanoušky RGB, kteří potřebují další pomoc ovladače. Nejjednodušší způsob, jak zjistit, zda váš RGB (nebo RGB uvažujete o nákupu) vyžaduje připojení kabelu SATA, je kontrolou informací, které výrobce dodal na jejich webových stránkách, protože to vám dá vědět, co komponenty připojení vyžaduje RGB, které RGB vyžaduje.

Jako příklad, všichni fanoušci RGB Corsairu vyžadují, aby kabely RGB ventilátorů bylo nutné zapojit do RGB rozbočovače, pak se HUB RGB bude muset zapojit do osvětlového uzlu, který bude muset být zapojen do Zbytek systému prostřednictvím kabelu SATA a také USB na základní desku.

Poslední slovo

Toto byl náš průvodce o nejlepších fanoušcích případu RGB. Doufáme, že vám to pomohlo vybrat ten správný fanoušek pro vaše potřeby. Nezapomeňte se podívat na průvodce našich druhých kupujících na pravé straně této stránky a napište nám níže uvedený komentář.

WEPC je podporován čtenářem. Když nakupujete prostřednictvím odkazů na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace

Posláním společnosti WEPC je být nejdůvěryhodnějším webem v technice. Náš redakční obsah je 100% nezávislý a každý produkt, který zkontrolujeme, jsme prostřednictvím přísného procesu testování řekli, než vám řekneme, co si myslíme, co si myslíme. Nebudeme doporučit nic, co bychom sami nepoužili. Přečtěte si více